Program för UGP1 2019-2020, Brunflo (och Brunflo Cup)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Ägir |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer BC
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Zenjo Verktygsteknik AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
1 |
|
Ingrid Jonsson |
2008 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Alva Ekerlid |
2008 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
3 |
|
Asha Murad |
2007 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
4 |
|
Alexa Nyström |
2008 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
5 |
|
Stacy Yav |
2007 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer BC |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
1 |
|
Emma Mattsson |
2006 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
2 |
|
Towa Carlberg |
2008 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
3 |
|
Julia Johansson |
2008 |
SK ÄGIR |
53.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
4 |
|
Vera Laxbäck |
2009 |
SK ÄGIR |
1:04.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Maya Kram |
2008 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
6 |
|
alma djusberg |
2008 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer BC |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
1 |
|
Alva Forsberg |
2008 |
SK ÄGIR |
50.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
2 |
|
Jasmine Rydefjord |
2007 |
SK ÄGIR |
47.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Elsa von Essen |
2007 |
NJURUNDA |
46.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
4 |
|
Olivia Palin |
2008 |
NJURUNDA |
47.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
5 |
|
Ida Persson Paletun |
2008 |
SK ÄGIR |
49.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
6 |
|
Lilly Utterström |
2007 |
NJURUNDA |
51.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer BC |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
1 |
|
Emelie Betzel |
2008 |
SK ÄGIR |
44.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
|
Theresia Haraldsson |
2006 |
SK ÄGIR |
44.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
3 |
|
Anna-Klara Sundström |
2007 |
NJURUNDA |
43.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Olivia Johansson |
2002 |
SK ÄGIR |
43.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
5 |
|
Juni D. Linder |
2008 |
SK ÄGIR |
44.46 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
6 |
|
Emilia Sundholm |
2007 |
NJURUNDA |
46.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer BC |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
1 |
|
Elsa Larsson |
2008 |
NJURUNDA |
42.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Wilja Edin |
2006 |
NJURUNDA |
41.48 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Tuva Wallskog |
2004 |
SK ÄGIR |
40.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4 |
|
Elma Neuman |
2008 |
NJURUNDA |
41.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
5 |
|
Linnea Wallskog |
2008 |
SK ÄGIR |
42.53 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
6 |
|
Linnea Drewes |
2004 |
SK ÄGIR |
43.03 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer BC |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
1 |
|
Lovisa Lundblad |
2003 |
NJURUNDA |
38.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
2 |
|
Irene Nasta |
2004 |
SK ÄGIR |
38.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Kristina Vestman |
2004 |
HÄRNÖSAND |
37.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
4 |
|
Ella Wesslau |
2004 |
SK ÄGIR |
37.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Ida Eriksson |
2005 |
HÄRNÖSAND |
38.08 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
6 |
|
Meja Boson |
2006 |
SK ÄGIR |
39.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer BC |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Ella Heed |
2005 |
HÄRNÖSAND |
37.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Isabelle Grönlund |
2004 |
NJURUNDA |
36.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
3 |
|
Sofia Boije |
2003 |
SK ÄGIR |
35.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
|
Tess Viggeborn |
2003 |
SK ÄGIR |
36.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Lotta Larsson Wermelin |
2002 |
NJURUNDA |
36.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
6 |
|
Alma Enarsson |
2003 |
SK ÄGIR |
37.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer BC |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
1 |
|
Tove Rehnstedt |
2005 |
SK ÄGIR |
34.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Filippa Jakobsson |
2003 |
SK ÄGIR |
32.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
NJURUNDA |
31.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Joyce Muzito |
2001 |
NJURUNDA |
32.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Felicia Hjälte |
2002 |
LULEÅ SS |
33.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Saga Persson |
2003 |
NJURUNDA |
35.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-12 12:53:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|