Program för Lergökasimmet 2010, Rönnebadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 47
|
Tävling |
Lergökasimmet 2010 |
|
Utskriftsdatum |
18 april 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Ängelholm |
|
Utskriftstid |
14:13 |
|
|
Arrangör |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
Gren 47, 50m Bröstsim Flickor 10 o |
Finaler (7) |
Sponsor: Wihlborgs fastigheter AB |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
126 |
2 |
Emilia Plym-Forshell |
2000 |
AN0200 |
HS |
|
25m |
|
225 |
3 |
Johanna Söderman |
2000 |
|
SS IDEN |
|
25m |
|
224 |
4 |
Ida Nilsson |
2000 |
AM0800 |
SS IDEN |
|
25m |
|
334 |
5 |
Emilia Gulin-Johansson |
2000 |
AJ6800 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
333 |
2 |
Miranda Ingvarsson |
2001 |
AE6401 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:08.29 |
287 |
3 |
Amanda Nymberg |
2000 |
AK0600 |
SS STIMMET |
|
25m |
1:04.38 |
289 |
4 |
Klara Stigsson |
2001 |
|
SS STIMMET |
|
25m |
1:05.41 |
40 |
5 |
Amie Parfitt |
2002 |
AB9602 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:11.47 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
335 |
1 |
Matilda Hansson |
2000 |
AE1600 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:02.88 |
128 |
2 |
Ida Angerman |
2000 |
AN4200 |
HS |
|
25m |
59.68 |
16 |
3 |
Siri Åsly |
2000 |
AJ4800 |
SK LÖDDE |
|
25m |
58.72 |
286 |
4 |
Nora Kagg |
2001 |
AE6201 |
SS STIMMET |
|
25m |
59.55 |
14 |
5 |
Sara Sällberg |
2001 |
AF7201 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:02.27 |
131 |
6 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
25m |
1:04.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
132 |
1 |
Wilma Magnusson |
2000 |
AL3600 |
HS |
|
25m |
55.96 |
336 |
2 |
Filippa Sundström |
2001 |
AG4201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
55.01 |
127 |
3 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
54.35 |
124 |
4 |
Alicia Darell |
2000 |
AN2200 |
HS |
|
25m |
54.63 |
375 |
5 |
Bea Hansson |
2000 |
AM3200 |
LANDSKRONA |
|
25m |
55.40 |
133 |
6 |
Hanna Lindahl |
2000 |
AN6200 |
HS |
|
25m |
57.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
130 |
1 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
25m |
53.06 |
129 |
2 |
Hanna Birgander |
2000 |
AN3200 |
HS |
|
25m |
52.77 |
318 |
3 |
Maja Mikaelsson |
2000 |
AI9600 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
51.42 |
125 |
4 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
25m |
52.23 |
39 |
5 |
Sandra Lendt |
2000 |
AH0400 |
TRELLEB K |
|
25m |
52.90 |
134 |
6 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
53.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
253 |
1 |
Frida Taman |
2001 |
AD8401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
51.02 |
99 |
2 |
Moa Williamsson |
2000 |
AF5800 |
HS |
|
25m |
50.30 |
43 |
3 |
Anna Svensson-Fehér |
2000 |
AF0400 |
TRELLEB K |
|
25m |
49.81 |
98 |
4 |
Filippa Lavré |
2001 |
AF5801 |
HS |
|
25m |
50.25 |
320 |
5 |
Johanna Weiler |
2000 |
AB8600 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
50.36 |
363 |
6 |
Charlotte Larmark |
2000 |
AE2400 |
LANDSKRONA |
|
25m |
51.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
398 |
1 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
50m |
49.21 |
41 |
2 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEB K |
|
25m |
47.95 |
15 |
3 |
Louise Bengtsson |
2000 |
AI6800 |
SK LÖDDE |
|
25m |
47.08 |
316 |
4 |
Klara Andersson |
2000 |
AC8800 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
47.57 |
38 |
5 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEB K |
|
25m |
48.27 |
319 |
6 |
Hanna Rosvall |
2000 |
AM7200 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
49.23 |
Skapad av WinGrodan 1.17.24 |
Utskriftsdatum |
18 april 2010 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
Utskriftstid |
14:13 |
|