Ohjelma Efterårsstævne 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:20.72 | |
2 | 71 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 1:21.37 | |
3 | 386 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:22.28 | |
4 | 213 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:22.71 | |
5 | 233 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 1:23.82 | |
6 | 243 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 1:24.95 | |
7 | 160 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:26.61 | |
8 | 156 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:26.87 | |
9 | 41 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:28.83 | |
10 | 20 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:32.98 | |
11 | 381 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:33.07 | |
12 | 344 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:33.24 | |
13 | 384 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:35.69 | |
14 | 143 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:35.95 | |
15 | 48 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:36.82 | |
16 | 398 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:37.74 | |
17 | 346 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:39.89 | |
18 | 188 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | FR.VÆRK | 0858AF | 25 m | 1:40.53 | |
19 | 162 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:40.56 | |
20 | 157 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:40.94 | |
21 | 153 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:40.97 | |
22 | 215 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:42.55 | |
23 | 354 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0896AP | 25 m | 1:42.97 | |
24 | 352 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 1:43.06 | |
25 | 396 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:44.42 | |
26 | 382 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:45.20 | |
27 | 155 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:47.34 | |
28 | 359 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 1:47.94 | |
29 | 158 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:48.47 | |
30 | 350 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 1:48.89 | |
31 | 406 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:49.28 | |
32 | 387 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:49.49 | |
33 | 355 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 1:50.08 | |
34 | 219 | Skaaning Jensine Højmark | 2008 | AIF | 0844AO | 25 m | 1:51.99 | |
35 | 62 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:53.36 | |
36 | 149 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 1:55.70 | |
37 | 405 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:56.67 | |
38 | 415 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 2:00.95 | |
39 | 358 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | 2:02.59 | |
40 | 32 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 2:06.15 | |
41 | 261 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 2:09.28 | |
42 | 187 | Larsen Chili Bruun | 2008 | FR.VÆRK | 0820AS | 25 m | 2:32.76 | |
43 | 257 | Larssen Alicia Dupont | 2010 | VATCPH-STT | 1058AK | 25 m | ||
44 | 258 | Neesen Alma | 2010 | VATCPH-STT | 1060AK | 25 m | ||
45 | 259 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | VATCPH-STT | 0952BD | 25 m | ||
46 | 262 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | VATCPH-STT | 0954BD | 25 m | ||
47 | 335 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 2, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:18.08 | |
2 | 313 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:21.05 | |
3 | 46 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:22.36 | |
4 | 57 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:24.92 | |
5 | 47 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:26.15 | |
6 | 161 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:27.03 | |
7 | 244 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:31.92 | |
8 | 52 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:32.00 | |
9 | 61 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:33.31 | |
10 | 154 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:33.75 | |
11 | 341 | Nietzson-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 1:35.04 | |
12 | 151 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:35.44 | |
13 | 347 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 1:35.96 | |
14 | 230 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 1:37.11 | |
15 | 394 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:37.11 | |
16 | 348 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:37.31 | |
17 | 314 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:37.40 | |
18 | 342 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:37.73 | |
19 | 389 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 1:38.82 | |
20 | 298 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:42.42 | |
21 | 356 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 1:44.32 | |
22 | 402 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:44.65 | |
23 | 159 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:45.90 | |
24 | 337 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | 1:48.27 | |
25 | 303 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 1:49.80 | |
26 | 271 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 1:50.35 | |
27 | 263 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 1:50.37 | |
28 | 291 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:51.21 | |
29 | 268 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 1:51.57 | |
30 | 390 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:53.43 | |
31 | 400 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 1:53.51 | |
32 | 391 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:55.08 | |
33 | 183 | Ikkala Theodor Reino | 2009 | FR.VÆRK | 0925AB | 25 m | 1:55.87 | |
34 | 189 | Marinovic Mario | 2008 | FR.VÆRK | 0861AK | 25 m | 2:09.42 | |
35 | 150 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 2:11.92 | |
36 | 265 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 2:14.40 | |
37 | 144 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 2:29.65 | |
38 | 264 | Hansen Erik Kingo | 2009 | VATCPH-STT | 0943BD | 25 m | ||
39 | 269 | Andersen Mads Friis | 2009 | VATCPH-STT | 0945BD | 25 m | ||
40 | 270 | Eckhardt Magnus | 2010 | VATCPH-STT | 1071AG | 25 m | ||
41 | 272 | Folmann Otto Weber | 2009 | VATCPH-STT | 0947BD | 25 m | ||
42 | 329 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0889AM | 25 m | ||
43 | 338 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | ||
44 | 339 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | ||
45 | 340 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 25 m | ||
46 | 353 | Vogter Andreas | 2007 | VAT CPH-MK | 0769AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Tabor Schastine | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 32.38 | |
2 | 332 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 32.84 | |
3 | 193 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 35.29 | |
4 | 222 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 35.81 | |
5 | 326 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 36.11 | |
6 | 101 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 36.22 | |
7 | 85 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 36.29 | |
8 | 8 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 36.93 | |
9 | 379 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 37.12 | |
10 | 17 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 37.61 | |
11 | 118 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 37.62 | |
12 | 35 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 37.83 | |
13 | 137 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 37.91 | |
14 | 173 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 37.95 | |
15 | 207 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 37.96 | |
16 | 171 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 38.01 | |
17 | 138 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 38.09 | |
18 | 102 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 38.15 | |
19 | 169 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 38.19 | |
20 | 95 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 38.55 | |
21 | 88 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 38.65 | |
22 | 166 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 38.67 | |
23 | 12 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 38.68 | |
24 | 277 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 38.95 | |
25 | 9 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 39.03 | |
26 | 245 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 39.40 | |
27 | 63 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 39.48 | |
28 | 67 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 39.63 | |
29 | 282 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 39.80 | |
30 | 176 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 39.90 | |
31 | 287 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | VATCPH-STT | 0342AU | 50 m | 40.29 | |
32 | 19 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 40.34 | |
33 | 210 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 40.50 | |
34 | 278 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 40.54 | |
35 | 192 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 40.57 | |
36 | 323 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 40.59 | |
37 | 292 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 50 m | 40.81 | |
38 | 226 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 41.18 | |
39 | 179 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 41.80 | |
40 | 301 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 41.82 | |
41 | 308 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 42.06 | |
42 | 37 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 42.51 | |
43 | 49 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 42.79 | |
44 | 325 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 42.83 | |
45 | 15 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 43.14 | |
46 | 27 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 44.18 | |
47 | 248 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | 44.34 | |
48 | 234 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 44.62 | |
49 | 275 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 44.88 | |
50 | 343 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 45.38 | |
51 | 79 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 45.47 | |
52 | 214 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 46.00 | |
53 | 14 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 46.47 | |
54 | 24 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 46.62 | |
55 | 247 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 47.05 | |
56 | 96 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 47.35 | |
57 | 232 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 48.19 | |
58 | 397 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 48.26 | |
59 | 53 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 48.27 | |
60 | 227 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 48.44 | |
61 | 351 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 49.06 | |
62 | 106 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 49.51 | |
63 | 395 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 50.98 | |
64 | 54 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 52.32 | |
65 | 143 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 52.58 | |
66 | 388 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 52.88 | |
67 | 153 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 52.89 | |
68 | 62 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 54.83 | |
69 | 60 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 55.36 | |
70 | 260 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 56.42 | |
71 | 215 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 56.64 | |
72 | 32 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 56.77 | |
73 | 158 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 56.82 | |
74 | 149 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 57.36 | |
75 | 393 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 57.71 | |
76 | 358 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | 57.84 | |
77 | 261 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 58.58 | |
78 | 219 | Skaaning Jensine Højmark | 2008 | AIF | 0844AO | 25 m | 58.64 | |
79 | 335 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | 59.55 | |
80 | 142 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 59.64 | |
81 | 357 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 1:00.38 | |
82 | 355 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 1:03.36 | |
83 | 383 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:04.19 | |
84 | 190 | Nørgaard Rosa | 2010 | FR.VÆRK | 1048AA | 25 m | 1:06.31 | |
85 | 306 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | 1:06.85 | |
86 | 148 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:07.27 | |
87 | 180 | Boesgaard Nicoline | 2009 | FR.VÆRK | 0992AC | 25 m | 1:07.84 | |
88 | 257 | Larssen Alicia Dupont | 2010 | VATCPH-STT | 1058AK | 25 m | ||
89 | 258 | Neesen Alma | 2010 | VATCPH-STT | 1060AK | 25 m | ||
90 | 259 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | VATCPH-STT | 0952BD | 25 m | ||
91 | 262 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | VATCPH-STT | 0954BD | 25 m | ||
92 | 296 | Kongstad Isabella | 2006 | SK-SYD | 0628AZ | 25 m | ||
93 | 307 | Nielsen Seline | 2007 | SK-SYD | 0756AY | 25 m | ||
94 | 312 | Andersen Victoria | 2009 | SK-SYD | 0922BC | 25 m | ||
95 | 359 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 31.68 | |
2 | 327 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 32.03 | |
3 | 114 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 50 m | 32.69 | |
4 | 224 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 32.97 | |
5 | 377 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 33.18 | |
6 | 78 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 33.34 | |
7 | 115 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 33.64 | |
8 | 284 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 33.79 | |
9 | 289 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 34.06 | |
10 | 5 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 34.07 | |
11 | 280 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 34.51 | |
12 | 25 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 34.85 | |
13 | 172 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 34.91 | |
14 | 184 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 35.02 | |
15 | 111 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 35.15 | |
16 | 225 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 35.36 | |
17 | 90 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 35.87 | |
18 | 43 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 36.53 | |
19 | 324 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 36.65 | |
20 | 240 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 36.66 | |
21 | 255 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 36.76 | |
22 | 64 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 36.79 | |
23 | 256 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 36.87 | |
24 | 185 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 36.89 | |
25 | 285 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 37.03 | |
26 | 302 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 37.32 | |
27 | 45 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 37.56 | |
28 | 112 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 37.70 | |
29 | 309 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 37.75 | |
30 | 204 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 37.94 | |
31 | 253 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 37.95 | |
32 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 38.00 | |
33 | 274 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 50 m | 38.12 | |
34 | 237 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 38.25 | |
35 | 93 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 38.33 | |
36 | 249 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | 38.98 | |
37 | 178 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 39.21 | |
38 | 68 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 39.50 | |
39 | 81 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 39.65 | |
40 | 86 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 40.77 | |
41 | 70 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 41.01 | |
42 | 254 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 41.66 | |
43 | 23 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 50 m | 41.97 | |
44 | 238 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 42.02 | |
45 | 109 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 42.07 | |
46 | 252 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 50 m | 42.40 | |
47 | 392 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 42.51 | |
48 | 290 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 43.42 | |
49 | 56 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 44.33 | |
50 | 267 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 44.47 | |
51 | 297 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 44.69 | |
52 | 298 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 45.22 | |
53 | 59 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 45.84 | |
54 | 21 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | 46.48 | |
55 | 294 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 46.59 | |
56 | 202 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 48.41 | |
57 | 152 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 48.53 | |
58 | 122 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 51.56 | |
59 | 61 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 52.55 | |
60 | 266 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 53.39 | |
61 | 273 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 53.94 | |
62 | 337 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | 58.98 | |
63 | 144 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 1:00.16 | |
64 | 265 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 1:00.84 | |
65 | 391 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:05.83 | |
66 | 145 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 1:06.58 | |
67 | 366 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:07.61 | |
68 | 271 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 1:18.33 | |
69 | 39 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | ||
70 | 200 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | ||
71 | 270 | Eckhardt Magnus | 2010 | VATCPH-STT | 1071AG | 25 m | ||
72 | 272 | Folmann Otto Weber | 2009 | VATCPH-STT | 0947BD | 25 m | ||
73 | 340 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 25 m | ||
74 | 353 | Vogter Andreas | 2007 | VAT CPH-MK | 0769AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 5, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:06.66 | |
2 | 97 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:06.86 | |
3 | 66 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:07.61 | |
4 | 323 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:07.66 | |
5 | 380 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:07.77 | |
6 | 83 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:08.45 | |
7 | 89 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:09.12 | |
8 | 300 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:09.63 | |
9 | 376 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 1:09.75 | |
10 | 42 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:10.29 | |
11 | 9 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:10.55 | |
12 | 375 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:11.11 | |
13 | 13 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 50 m | 1:11.62 | |
14 | 120 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:11.71 | |
15 | 69 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 1:11.90 | |
16 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 1:12.25 | |
17 | 279 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:13.36 | |
18 | 326 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:13.39 | |
19 | 299 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:14.44 | |
20 | 91 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:14.78 | |
21 | 228 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:15.49 | |
22 | 15 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 1:17.59 | |
23 | 29 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 1:17.70 | |
24 | 11 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:18.28 | |
25 | 10 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:18.98 | |
26 | 374 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:19.05 | |
27 | 27 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:20.46 | |
28 | 38 | Toft Anne-Marie | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:21.05 | |
29 | 213 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:22.82 | |
30 | 108 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:23.40 | |
31 | 34 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:24.61 | |
32 | 308 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:26.35 | |
33 | 182 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:27.55 | |
34 | 44 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:27.74 | |
35 | 94 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:31.44 | |
36 | 160 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:33.41 | |
37 | 71 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 1:36.25 | |
38 | 107 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:37.10 | |
39 | 99 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 50 m | 1:37.71 | |
40 | 48 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:43.69 | |
41 | 344 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:55.62 | |
42 | 156 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 6, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 25 m | 59.29 | |
2 | 289 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:02.02 | |
3 | 319 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 1:02.13 | |
4 | 31 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 1:02.89 | |
5 | 317 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:03.24 | |
6 | 115 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:03.39 | |
7 | 140 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 1:03.90 | |
8 | 65 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:04.13 | |
9 | 223 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 1:05.15 | |
10 | 23 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:05.55 | |
11 | 172 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:05.62 | |
12 | 90 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:06.84 | |
13 | 206 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:06.86 | |
14 | 285 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:07.30 | |
15 | 5 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 1:08.60 | |
16 | 281 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:09.07 | |
17 | 26 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:10.28 | |
18 | 256 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:10.30 | |
19 | 104 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:11.52 | |
20 | 22 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 1:12.54 | |
21 | 209 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:13.94 | |
22 | 250 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 1:14.84 | |
23 | 50 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:15.07 | |
24 | 231 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:16.88 | |
25 | 251 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 50 m | 1:17.21 | |
26 | 36 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:17.37 | |
27 | 283 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 1:17.65 | |
28 | 119 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 1:19.12 | |
29 | 7 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 1:22.07 | |
30 | 46 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:24.69 | |
31 | 28 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 1:25.96 | |
32 | 313 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:27.75 | |
33 | 57 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:29.92 | |
34 | 58 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:33.26 | |
35 | 52 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 50 m | 1:37.92 | |
36 | 230 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 1:42.80 | |
37 | 267 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 1:43.93 | |
38 | 45 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 1:44.42 | |
39 | 298 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:44.79 | |
40 | 273 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:53.11 | |
41 | 303 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 7, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 50 m | 2:42.12 | |
2 | 386 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 2:44.81 | |
3 | 41 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 2:48.52 | |
4 | 243 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 2:50.37 | |
5 | 385 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 2:58.14 | |
6 | 384 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 2:59.45 | |
7 | 162 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 2:59.91 | |
8 | 346 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 3:07.58 | |
9 | 381 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 3:11.34 | |
10 | 48 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 3:15.16 | |
11 | 398 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 3:15.71 | |
12 | 344 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 3:16.65 | |
13 | 383 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 3:17.53 | |
14 | 216 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 3:18.68 | |
15 | 157 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 3:22.95 | |
16 | 357 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 3:25.02 | |
17 | 388 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 3:25.16 | |
18 | 405 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 3:27.35 | |
19 | 382 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 3:27.53 | |
20 | 352 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 3:29.77 | |
21 | 350 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 3:33.97 | |
22 | 396 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 3:34.39 | |
23 | 393 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 3:39.30 | |
24 | 406 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 3:56.68 | |
25 | 260 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 4:04.36 | |
26 | 180 | Boesgaard Nicoline | 2009 | FR.VÆRK | 0992AC | 25 m | ||
27 | 354 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0896AP | 25 m | ||
28 | 418 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 8, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 2:31.66 | |
2 | 56 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 2:34.48 | |
3 | 58 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 2:35.56 | |
4 | 47 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 2:36.41 | |
5 | 59 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 2:41.86 | |
6 | 238 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 2:42.12 | |
7 | 392 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 2:48.73 | |
8 | 161 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 2:53.49 | |
9 | 314 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 2:54.16 | |
10 | 389 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 2:56.75 | |
11 | 342 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 2:58.10 | |
12 | 341 | Nietzson-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 3:00.65 | |
13 | 154 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 3:05.67 | |
14 | 291 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 3:05.86 | |
15 | 151 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 3:06.03 | |
16 | 394 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 3:11.14 | |
17 | 293 | Frederiksen Felix | 2007 | SK-SYD | 0793AM | 25 m | 3:12.22 | |
18 | 402 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 3:13.34 | |
19 | 347 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 3:14.95 | |
20 | 348 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 3:15.34 | |
21 | 391 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 3:16.10 | |
22 | 356 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 3:16.71 | |
23 | 400 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 3:18.39 | |
24 | 390 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 3:25.49 | |
25 | 152 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 3:26.58 | |
26 | 408 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 3:29.39 | |
27 | 244 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | ||
28 | 263 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | ||
29 | 266 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | ||
30 | 268 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Tabor Schastine | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 2:12.18 | |
2 | 165 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 2:14.29 | |
3 | 320 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:14.60 | |
4 | 169 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:17.10 | |
5 | 331 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:18.37 | |
6 | 138 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:18.47 | |
7 | 89 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:19.35 | |
8 | 97 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 2:20.77 | |
9 | 103 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 2:23.37 | |
10 | 95 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:23.52 | |
11 | 199 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 2:24.10 | |
12 | 92 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:25.41 | |
13 | 275 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 2:25.47 | |
14 | 9 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 2:26.42 | |
15 | 295 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 2:27.69 | |
16 | 85 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:27.84 | |
17 | 208 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 2:28.27 | |
18 | 292 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 2:28.92 | |
19 | 37 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 2:29.46 | |
20 | 40 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 2:30.45 | |
21 | 308 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 2:31.37 | |
22 | 110 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:31.83 | |
23 | 18 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 2:32.25 | |
24 | 245 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 2:35.25 | |
25 | 123 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 2:35.82 | |
26 | 16 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 2:36.25 | |
27 | 29 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 50 m | 2:36.72 | |
28 | 196 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 50 m | 2:38.68 | |
29 | 179 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 2:40.08 | |
30 | 94 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 2:42.23 | |
31 | 229 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 2:45.29 | |
32 | 124 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 2:45.86 | |
33 | 210 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 2:46.98 | |
34 | 247 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 2:49.79 | |
35 | 51 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 2:52.46 | |
36 | 397 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 2:53.56 | |
37 | 236 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 2:56.09 | |
38 | 239 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 2:57.46 | |
39 | 246 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 2:58.54 | |
40 | 212 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 2:58.79 | |
41 | 211 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 3:00.87 | |
42 | 232 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | 3:02.23 | |
43 | 351 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 50 m | 3:03.78 | |
44 | 106 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 50 m | 3:04.39 | |
45 | 234 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 3:32.93 | |
46 | 343 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 3:36.93 | |
47 | 214 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | ||
48 | 296 | Kongstad Isabella | 2006 | SK-SYD | 0628AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 1:58.07 | |
2 | 310 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:59.28 | |
3 | 31 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 2:02.45 | |
4 | 330 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 2:03.32 | |
5 | 25 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 2:06.95 | |
6 | 360 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:07.31 | |
7 | 255 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 2:07.61 | |
8 | 167 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | 2:08.68 | |
9 | 315 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:09.16 | |
10 | 322 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 2:10.07 | |
11 | 200 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 2:12.44 | |
12 | 64 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:12.63 | |
13 | 309 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 50 m | 2:12.93 | |
14 | 168 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 2:14.05 | |
15 | 294 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 2:14.11 | |
16 | 284 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 2:15.84 | |
17 | 33 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:15.94 | |
18 | 311 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:16.40 | |
19 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 2:17.11 | |
20 | 87 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:17.46 | |
21 | 117 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 2:18.34 | |
22 | 170 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 2:18.37 | |
23 | 22 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 2:19.72 | |
24 | 237 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 2:21.14 | |
25 | 231 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:21.85 | |
26 | 209 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 2:21.86 | |
27 | 235 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 2:23.37 | |
28 | 249 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | 2:23.42 | |
29 | 36 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 2:25.37 | |
30 | 109 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 2:25.88 | |
31 | 93 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 2:26.49 | |
32 | 304 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 2:27.23 | |
33 | 290 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 2:27.91 | |
34 | 201 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 2:31.32 | |
35 | 240 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 2:31.55 | |
36 | 241 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 2:36.73 | |
37 | 297 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 2:41.12 | |
38 | 113 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 2:54.94 | |
39 | 114 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 1:04.11 | |
2 | 80 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:05.83 | |
3 | 332 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 1:06.15 | |
4 | 97 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:07.40 | |
5 | 194 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:08.05 | |
6 | 375 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:08.88 | |
7 | 121 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:11.77 | |
8 | 11 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:12.64 | |
9 | 323 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:12.70 | |
10 | 91 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:12.96 | |
11 | 279 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:12.98 | |
12 | 12 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:13.14 | |
13 | 278 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 1:13.28 | |
14 | 277 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:14.08 | |
15 | 3 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:14.33 | |
16 | 13 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 1:14.60 | |
17 | 207 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 1:14.74 | |
18 | 300 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:15.15 | |
19 | 88 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:15.39 | |
20 | 325 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 1:15.89 | |
21 | 227 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:16.25 | |
22 | 35 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:16.90 | |
23 | 17 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:17.17 | |
24 | 287 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | VATCPH-STT | 0342AU | 50 m | 1:17.52 | |
25 | 242 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:18.81 | |
26 | 84 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:19.22 | |
27 | 99 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 1:19.87 | |
28 | 386 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:20.14 | |
29 | 94 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:20.99 | |
30 | 282 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 1:21.02 | |
31 | 105 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 1:21.54 | |
32 | 30 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 1:21.62 | |
33 | 96 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:21.70 | |
34 | 299 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 50 m | 1:22.06 | |
35 | 233 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 1:23.22 | |
36 | 108 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:24.19 | |
37 | 247 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:27.34 | |
38 | 236 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:27.39 | |
39 | 239 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 1:27.44 | |
40 | 243 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 1:28.29 | |
41 | 228 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:28.75 | |
42 | 398 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:29.99 | |
43 | 385 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:31.19 | |
44 | 162 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:32.29 | |
45 | 381 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:33.39 | |
46 | 246 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 1:33.73 | |
47 | 20 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:33.91 | |
48 | 384 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:34.55 | |
49 | 397 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:36.01 | |
50 | 186 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 1:36.04 | |
51 | 395 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:37.20 | |
52 | 143 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:37.57 | |
53 | 14 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 1:37.86 | |
54 | 388 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 1:37.95 | |
55 | 216 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:38.48 | |
56 | 260 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 1:39.85 | |
57 | 54 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 1:40.57 | |
58 | 215 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:41.82 | |
59 | 387 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:42.99 | |
60 | 393 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 1:43.63 | |
61 | 396 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:44.05 | |
62 | 415 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:45.37 | |
63 | 383 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:45.73 | |
64 | 382 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:46.80 | |
65 | 212 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:49.69 | |
66 | 359 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 1:49.75 | |
67 | 155 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:50.69 | |
68 | 60 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 1:52.29 | |
69 | 142 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 1:58.66 | |
70 | 403 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 1:59.12 | |
71 | 413 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 2:01.52 | |
72 | 409 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 2:02.60 | |
73 | 411 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 2:05.56 | |
74 | 407 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 2:09.20 | |
75 | 412 | Jensen Liva-Silje Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 2:09.20 | |
76 | 190 | Nørgaard Rosa | 2010 | FR.VÆRK | 1048AA | 25 m | 2:09.70 | |
77 | 417 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 2:17.80 | |
78 | 149 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 2:19.43 | |
79 | 362 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | 2:26.42 | |
80 | 369 | Kristoffersen Filippa | 2010 | VEST | 1002AJ | 25 m | 2:33.13 | |
81 | 187 | Larsen Chili Bruun | 2008 | FR.VÆRK | 0820AS | 25 m | 2:38.64 | |
82 | 365 | Vammen Thea Elisabeth | 2010 | VEST | 1010AJ | 25 m | 2:42.86 | |
83 | 335 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | ||
84 | 363 | Forsmark Sofie | 2010 | VEST | 1004AJ | 25 m | ||
85 | 364 | Kristensen Sofie K. | 2010 | VEST | 1012AJ | 25 m | ||
86 | 368 | Ottosen Leonora | 2011 | VEST | 1120AC | 25 m | ||
87 | 370 | Holse Frederikke Krogdal | 2010 | VEST | 1006AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 330 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:01.49 | |
2 | 274 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:03.70 | |
3 | 310 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:04.58 | |
4 | 185 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:04.73 | |
5 | 319 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:04.75 | |
6 | 90 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:06.62 | |
7 | 302 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:07.14 | |
8 | 316 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:07.50 | |
9 | 39 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:08.69 | |
10 | 327 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:08.86 | |
11 | 86 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:09.42 | |
12 | 255 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 1:09.42 | |
13 | 104 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 1:10.31 | |
14 | 55 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:11.60 | |
15 | 82 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:12.39 | |
16 | 87 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:12.40 | |
17 | 235 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:13.21 | |
18 | 254 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:13.81 | |
19 | 7 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 1:14.64 | |
20 | 253 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 1:14.84 | |
21 | 178 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:16.30 | |
22 | 241 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:18.13 | |
23 | 305 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:19.56 | |
24 | 252 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 50 m | 1:20.37 | |
25 | 250 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 1:24.33 | |
26 | 59 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:24.59 | |
27 | 251 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 50 m | 1:24.61 | |
28 | 238 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 1:25.35 | |
29 | 36 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 1:26.29 | |
30 | 392 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:30.66 | |
31 | 394 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:30.86 | |
32 | 159 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:32.33 | |
33 | 389 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 1:37.61 | |
34 | 151 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:38.22 | |
35 | 230 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 1:40.23 | |
36 | 390 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:42.62 | |
37 | 267 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 1:43.51 | |
38 | 266 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 1:43.54 | |
39 | 391 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:46.08 | |
40 | 269 | Andersen Mads Friis | 2009 | VATCPH-STT | 0945BD | 25 m | 1:48.41 | |
41 | 414 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 1:53.74 | |
42 | 150 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 2:02.66 | |
43 | 144 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 2:05.06 | |
44 | 399 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 2:06.55 | |
45 | 416 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 2:07.27 | |
46 | 264 | Hansen Erik Kingo | 2009 | VATCPH-STT | 0943BD | 25 m | 2:08.81 | |
47 | 147 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 2:09.90 | |
48 | 401 | Kjærsgaard Anton Tidemann | 2009 | VEST | 0941BC | 25 m | 2:09.94 | |
49 | 366 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 2:14.39 | |
50 | 145 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | ||
51 | 329 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0889AM | 25 m | ||
52 | 337 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | ||
53 | 338 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | ||
54 | 339 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | ||
55 | 340 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 25 m | ||
56 | 361 | Nygaard Villum | 2011 | VEST | 1147AC | 25 m | ||
57 | 367 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | ||
58 | 404 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | ||
59 | 410 | Diaz-Hirsvang Liam | 2009 | VEST | 0939BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 28.26 | |
2 | 375 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 28.33 | |
3 | 169 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 28.58 | |
4 | 6 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 28.61 | |
5 | 376 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 28.66 | |
6 | 379 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 28.72 | |
7 | 374 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 28.87 | |
8 | 80 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 28.94 | |
9 | 222 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 28.96 | |
10 | 120 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 50 m | 28.97 | |
11 | 321 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 28.98 | |
12 | 165 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 29.00 | |
13 | 380 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 29.06 | |
14 | 205 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 29.15 | |
15 | 278 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 50 m | 29.17 | |
16 | 66 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 29.30 | |
17 | 63 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 50 m | 29.79 | |
18 | 38 | Toft Anne-Marie | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 29.95 | |
19 | 125 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 50 m | 30.13 | |
20 | 173 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 30.22 | |
21 | 300 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 30.41 | |
22 | 325 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 30.42 | |
23 | 320 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 30.47 | |
24 | 138 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 30.52 | |
25 | 3 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 30.56 | |
26 | 92 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 30.62 | |
27 | 8 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 30.72 | |
28 | 299 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 30.72 | |
29 | 245 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 30.83 | |
30 | 10 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 31.11 | |
31 | 295 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 31.29 | |
32 | 71 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 31.34 | |
33 | 29 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 31.35 | |
34 | 301 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 31.44 | |
35 | 95 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 31.47 | |
36 | 326 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 31.49 | |
37 | 40 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 31.56 | |
38 | 196 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 25 m | 31.57 | |
39 | 193 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 31.59 | |
40 | 228 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 31.59 | |
41 | 110 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 31.87 | |
42 | 19 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 31.95 | |
43 | 277 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 31.97 | |
44 | 210 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 31.98 | |
45 | 123 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 32.04 | |
46 | 229 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 32.05 | |
47 | 275 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 32.06 | |
48 | 15 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 32.08 | |
49 | 279 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 32.11 | |
50 | 208 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 32.13 | |
51 | 49 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 32.25 | |
52 | 44 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 32.27 | |
53 | 88 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 32.27 | |
54 | 124 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 32.47 | |
55 | 24 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 32.73 | |
56 | 34 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 32.89 | |
57 | 233 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 33.06 | |
58 | 102 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 33.12 | |
59 | 16 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 33.43 | |
60 | 307 | Nielsen Seline | 2007 | SK-SYD | 0756AY | 25 m | 33.52 | |
61 | 41 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 33.76 | |
62 | 213 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 34.15 | |
63 | 227 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 50 m | 34.22 | |
64 | 18 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 34.25 | |
65 | 226 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 34.41 | |
66 | 246 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 34.44 | |
67 | 236 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 34.76 | |
68 | 343 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 34.85 | |
69 | 79 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 35.05 | |
70 | 397 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 35.06 | |
71 | 385 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 35.56 | |
72 | 156 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 35.93 | |
73 | 211 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 36.13 | |
74 | 106 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 36.33 | |
75 | 350 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 36.41 | |
76 | 357 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 36.73 | |
77 | 188 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | FR.VÆRK | 0858AF | 25 m | 36.78 | |
78 | 351 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 36.79 | |
79 | 216 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 37.17 | |
80 | 232 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 37.21 | |
81 | 212 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 37.22 | |
82 | 384 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 37.27 | |
83 | 20 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 37.42 | |
84 | 157 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 37.51 | |
85 | 296 | Kongstad Isabella | 2006 | SK-SYD | 0628AZ | 25 m | 38.44 | |
86 | 346 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 50 m | 38.75 | |
87 | 54 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 38.82 | |
88 | 62 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 38.89 | |
89 | 148 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 39.20 | |
90 | 14 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 39.23 | |
91 | 387 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 40.14 | |
92 | 355 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 41.01 | |
93 | 354 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0896AP | 25 m | 41.24 | |
94 | 153 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 41.28 | |
95 | 60 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 43.03 | |
96 | 418 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 43.27 | |
97 | 158 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 43.41 | |
98 | 219 | Skaaning Jensine Højmark | 2008 | AIF | 0844AO | 25 m | 44.48 | |
99 | 352 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 45.68 | |
100 | 261 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 45.72 | |
101 | 186 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 46.10 | |
102 | 403 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 46.65 | |
103 | 358 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | 47.47 | |
104 | 142 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 47.56 | |
105 | 413 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 47.93 | |
106 | 180 | Boesgaard Nicoline | 2009 | FR.VÆRK | 0992AC | 25 m | 48.95 | |
107 | 409 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 49.39 | |
108 | 411 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 49.69 | |
109 | 32 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 50.75 | |
110 | 412 | Jensen Liva-Silje Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 52.01 | |
111 | 417 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 54.32 | |
112 | 407 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 54.45 | |
113 | 382 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 54.70 | |
114 | 306 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | 55.05 | |
115 | 362 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | 55.41 | |
116 | 368 | Ottosen Leonora | 2011 | VEST | 1120AC | 25 m | 1:00.31 | |
117 | 365 | Vammen Thea Elisabeth | 2010 | VEST | 1010AJ | 25 m | 1:01.65 | |
118 | 369 | Kristoffersen Filippa | 2010 | VEST | 1002AJ | 25 m | 1:05.20 | |
119 | 370 | Holse Frederikke Krogdal | 2010 | VEST | 1006AJ | 25 m | 1:05.56 | |
120 | 364 | Kristensen Sofie K. | 2010 | VEST | 1012AJ | 25 m | 1:09.09 | |
121 | 363 | Forsmark Sofie | 2010 | VEST | 1004AJ | 25 m | 1:10.62 | |
122 | 257 | Larssen Alicia Dupont | 2010 | VATCPH-STT | 1058AK | 25 m | ||
123 | 258 | Neesen Alma | 2010 | VATCPH-STT | 1060AK | 25 m | ||
124 | 259 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | VATCPH-STT | 0952BD | 25 m | ||
125 | 262 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | VATCPH-STT | 0954BD | 25 m | ||
126 | 312 | Andersen Victoria | 2009 | SK-SYD | 0922BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 25.00 | |
2 | 225 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 25.21 | |
3 | 289 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 25.51 | |
4 | 119 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 25.53 | |
5 | 115 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 25.75 | |
6 | 224 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 25.83 | |
7 | 322 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 25.83 | |
8 | 31 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 26.01 | |
9 | 377 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 26.03 | |
10 | 170 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 25 m | 26.12 | |
11 | 184 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 50 m | 26.39 | |
12 | 140 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 26.57 | |
13 | 168 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 26.74 | |
14 | 25 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 27.04 | |
15 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 27.16 | |
16 | 324 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 27.19 | |
17 | 310 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 27.28 | |
18 | 167 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | 27.30 | |
19 | 81 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 27.53 | |
20 | 309 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 27.56 | |
21 | 111 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 27.69 | |
22 | 65 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 27.73 | |
23 | 315 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 27.75 | |
24 | 250 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 27.77 | |
25 | 209 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 27.90 | |
26 | 43 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 27.95 | |
27 | 281 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 50 m | 28.00 | |
28 | 78 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 28.11 | |
29 | 249 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | 28.24 | |
30 | 55 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 28.48 | |
31 | 316 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 28.53 | |
32 | 284 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 28.62 | |
33 | 251 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 28.83 | |
34 | 302 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 50 m | 29.20 | |
35 | 206 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 29.25 | |
36 | 5 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 29.27 | |
37 | 64 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 29.31 | |
38 | 253 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 29.32 | |
39 | 254 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 29.32 | |
40 | 204 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 29.39 | |
41 | 294 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 29.39 | |
42 | 93 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 29.44 | |
43 | 33 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 29.49 | |
44 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 29.67 | |
45 | 256 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 50 m | 29.79 | |
46 | 112 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 29.82 | |
47 | 90 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 30.21 | |
48 | 50 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 30.23 | |
49 | 45 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 30.27 | |
50 | 290 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 30.80 | |
51 | 47 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 30.84 | |
52 | 252 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 31.04 | |
53 | 82 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 31.08 | |
54 | 109 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 31.23 | |
55 | 56 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 31.42 | |
56 | 235 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 50 m | 31.48 | |
57 | 46 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 31.96 | |
58 | 231 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 32.46 | |
59 | 297 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 32.60 | |
60 | 313 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 32.89 | |
61 | 304 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 33.52 | |
62 | 28 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 33.61 | |
63 | 342 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 33.80 | |
64 | 305 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 33.84 | |
65 | 161 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 34.34 | |
66 | 389 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 34.81 | |
67 | 244 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 34.91 | |
68 | 58 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 34.95 | |
69 | 113 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 35.32 | |
70 | 348 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 35.53 | |
71 | 314 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 35.54 | |
72 | 57 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 35.70 | |
73 | 154 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 35.78 | |
74 | 52 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 36.01 | |
75 | 273 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 36.26 | |
76 | 21 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | 36.35 | |
77 | 356 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 36.57 | |
78 | 268 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 36.68 | |
79 | 159 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 37.03 | |
80 | 291 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 37.07 | |
81 | 347 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 37.26 | |
82 | 61 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 50 m | 37.46 | |
83 | 303 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 37.72 | |
84 | 122 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 37.81 | |
85 | 341 | Nietzson-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 50 m | 37.97 | |
86 | 263 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 38.16 | |
87 | 150 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 38.61 | |
88 | 394 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 38.76 | |
89 | 152 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 40.17 | |
90 | 147 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 41.30 | |
91 | 271 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 41.50 | |
92 | 408 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 41.64 | |
93 | 183 | Ikkala Theodor Reino | 2009 | FR.VÆRK | 0925AB | 50 m | 42.78 | |
94 | 265 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 50 m | 43.19 | |
95 | 339 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | 43.37 | |
96 | 338 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | 45.19 | |
97 | 145 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 45.89 | |
98 | 329 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0889AM | 25 m | 46.33 | |
99 | 401 | Kjærsgaard Anton Tidemann | 2009 | VEST | 0941BC | 25 m | 47.07 | |
100 | 414 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 48.41 | |
101 | 367 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | 49.39 | |
102 | 404 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | 50.25 | |
103 | 416 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 51.33 | |
104 | 189 | Marinovic Mario | 2008 | FR.VÆRK | 0861AK | 25 m | 51.65 | |
105 | 399 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 52.57 | |
106 | 146 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | 57.44 | |
107 | 410 | Diaz-Hirsvang Liam | 2009 | VEST | 0939BC | 25 m | 59.71 | |
108 | 361 | Nygaard Villum | 2011 | VEST | 1147AC | 25 m | 1:22.15 | |
109 | 264 | Hansen Erik Kingo | 2009 | VATCPH-STT | 0943BD | 25 m | ||
110 | 269 | Andersen Mads Friis | 2009 | VATCPH-STT | 0945BD | 25 m | ||
111 | 270 | Eckhardt Magnus | 2010 | VATCPH-STT | 1071AG | 25 m | ||
112 | 272 | Folmann Otto Weber | 2009 | VATCPH-STT | 0947BD | 25 m | ||
113 | 293 | Frederiksen Felix | 2007 | SK-SYD | 0793AM | 25 m | ||
114 | 353 | Vogter Andreas | 2007 | VAT CPH-MK | 0769AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 15, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 5:21.58 | |
2 | 166 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 5:24.37 | |
3 | 69 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 5:31.91 | |
4 | 42 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 5:32.92 | |
5 | 171 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 5:33.25 | |
6 | 89 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 5:35.80 | |
7 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 50 m | 5:42.87 | |
8 | 13 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 5:48.75 | |
9 | 321 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 5:59.10 | |
10 | 301 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 6:02.24 | |
11 | 118 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 6:08.01 | |
12 | 10 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 6:18.65 | |
13 | 44 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 6:27.00 | |
14 | 105 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 7:18.16 | |
15 | 51 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | ||
16 | 99 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | ||
17 | 107 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | ||
18 | 229 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 15, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 5:21.58 | |
2 | 166 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 5:24.37 | |
3 | 69 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 5:31.91 | |
4 | 42 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 5:32.92 | |
5 | 171 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 5:33.25 | |
6 | 89 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 5:35.80 | |
7 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 50 m | 5:42.87 | |
8 | 13 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 5:48.75 | |
9 | 321 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 5:59.10 | |
10 | 301 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 6:02.24 | |
11 | 118 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 6:08.01 | |
12 | 10 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 6:18.65 | |
13 | 44 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 6:27.00 | |
14 | 105 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 7:18.16 | |
15 | 51 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | ||
16 | 99 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | ||
17 | 107 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | ||
18 | 229 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 16, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 4:58.31 | |
2 | 70 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 5:01.35 | |
3 | 318 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 5:02.70 | |
4 | 141 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 5:10.83 | |
5 | 172 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 5:19.17 | |
6 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 5:29.09 | |
7 | 283 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 5:36.91 | |
8 | 104 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 5:39.77 | |
9 | 50 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 5:42.56 | |
10 | 285 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 5:43.62 | |
11 | 86 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 5:58.90 | |
12 | 43 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 6:00.92 | |
13 | 68 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 6:06.13 | |
14 | 117 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 6:18.91 | |
15 | 33 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 16, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 4:58.31 | |
2 | 70 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 5:01.35 | |
3 | 318 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 5:02.70 | |
4 | 141 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 5:10.83 | |
5 | 172 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 5:19.17 | |
6 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 5:29.09 | |
7 | 283 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 5:36.91 | |
8 | 104 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 5:39.77 | |
9 | 50 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 5:42.56 | |
10 | 285 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 5:43.62 | |
11 | 86 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 5:58.90 | |
12 | 43 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 6:00.92 | |
13 | 68 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 6:06.13 | |
14 | 117 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 6:18.91 | |
15 | 33 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 17, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 9:50.85 | |
2 | 176 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 10:21.08 | |
3 | 295 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 10:30.16 | |
4 | 197 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 10:37.23 | |
5 | 103 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 10:40.16 | |
6 | 11 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 10:41.96 | |
7 | 30 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 10:45.87 | |
8 | 198 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 10:46.04 | |
9 | 84 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 10:48.26 | |
10 | 67 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 11:03.67 | |
11 | 37 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | ||
12 | 40 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | ||
13 | 53 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | ||
14 | 121 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | ||
15 | 182 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Tabor Schastine | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:34.70 | |
2 | 101 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:50.02 | |
3 | 207 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:51.19 | |
4 | 85 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:51.59 | |
5 | 95 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:54.23 | |
6 | 320 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:54.76 | |
7 | 137 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:55.34 | |
8 | 91 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:55.99 | |
9 | 8 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:56.93 | |
10 | 12 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 2:58.93 | |
11 | 102 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 3:01.09 | |
12 | 83 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 3:02.01 | |
13 | 80 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 3:02.17 | |
14 | 35 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 3:04.78 | |
15 | 226 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:05.08 | |
16 | 208 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 3:05.71 | |
17 | 92 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 3:06.36 | |
18 | 292 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 3:06.87 | |
19 | 282 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 3:07.92 | |
20 | 192 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 3:12.93 | |
21 | 89 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 3:13.78 | |
22 | 34 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 3:24.56 | |
23 | 27 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 3:25.57 | |
24 | 214 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 3:26.64 | |
25 | 24 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 3:29.55 | |
26 | 239 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 3:30.23 | |
27 | 248 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | 3:30.94 | |
28 | 96 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 3:32.51 | |
29 | 94 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 3:32.55 | |
30 | 79 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 3:41.46 | |
31 | 234 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:28.75 | |
2 | 334 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 25 m | 2:31.51 | |
3 | 327 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:32.03 | |
4 | 114 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 2:38.33 | |
5 | 78 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 2:39.96 | |
6 | 26 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 2:41.34 | |
7 | 240 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 2:43.97 | |
8 | 281 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:46.01 | |
9 | 111 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 2:48.85 | |
10 | 81 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 3:04.07 | |
11 | 93 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 3:06.67 | |
12 | 112 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 3:08.67 | |
13 | 237 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 3:16.56 | |
14 | 241 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 3:19.68 | |
15 | 86 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 3:20.13 | |
16 | 23 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 50 m | 3:20.83 | |
17 | 21 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | ||
18 | 28 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | ||
19 | 39 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | ||
20 | 324 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 21, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Tabor Schastine | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 27.65 | |
2 | 97 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 28.82 | |
3 | 166 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 30.06 | |
4 | 120 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 30.36 | |
5 | 278 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 30.75 | |
6 | 300 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 31.43 | |
7 | 323 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 31.59 | |
8 | 326 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 31.89 | |
9 | 277 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 31.93 | |
10 | 88 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 32.07 | |
11 | 121 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 32.24 | |
12 | 228 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 32.32 | |
13 | 299 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 32.35 | |
14 | 194 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 32.37 | |
15 | 13 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 50 m | 32.42 | |
16 | 9 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 32.60 | |
17 | 85 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 32.76 | |
18 | 95 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 32.99 | |
19 | 378 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 33.23 | |
20 | 193 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 33.57 | |
21 | 208 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 33.99 | |
22 | 242 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 33.99 | |
23 | 245 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 34.03 | |
24 | 137 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 34.15 | |
25 | 15 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 34.42 | |
26 | 118 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 34.47 | |
27 | 229 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 34.88 | |
28 | 325 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 35.16 | |
29 | 205 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 35.25 | |
30 | 192 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 35.29 | |
31 | 29 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 35.62 | |
32 | 282 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 35.65 | |
33 | 124 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 35.66 | |
34 | 84 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 35.72 | |
35 | 301 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 50 m | 35.83 | |
36 | 96 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 35.95 | |
37 | 182 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 36.01 | |
38 | 386 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 36.04 | |
39 | 94 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 36.53 | |
40 | 243 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 36.68 | |
41 | 27 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 50 m | 36.75 | |
42 | 213 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 37.26 | |
43 | 16 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 37.35 | |
44 | 108 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 37.36 | |
45 | 292 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 37.60 | |
46 | 156 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 37.62 | |
47 | 79 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 37.84 | |
48 | 160 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 38.49 | |
49 | 196 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 25 m | 38.63 | |
50 | 30 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 39.11 | |
51 | 24 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 40.07 | |
52 | 188 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | FR.VÆRK | 0858AF | 25 m | 40.43 | |
53 | 226 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 40.46 | |
54 | 106 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 40.67 | |
55 | 99 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 40.90 | |
56 | 233 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 41.46 | |
57 | 227 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 41.71 | |
58 | 14 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 42.00 | |
59 | 381 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 42.17 | |
60 | 384 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 42.94 | |
61 | 143 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 43.72 | |
62 | 246 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 44.27 | |
63 | 351 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 45.33 | |
64 | 155 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 46.00 | |
65 | 385 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 48.43 | |
66 | 191 | Illemann Viktoria | 2007 | FR.VÆRK | 0716AT | 25 m | 49.15 | |
67 | 382 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 49.80 | |
68 | 397 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 50.73 | |
69 | 387 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 51.01 | |
70 | 398 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 51.97 | |
71 | 344 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 52.14 | |
72 | 261 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 52.47 | |
73 | 383 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 53.78 | |
74 | 350 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 54.45 | |
75 | 260 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 54.87 | |
76 | 142 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 57.38 | |
77 | 396 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 57.55 | |
78 | 355 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 1:00.95 | |
79 | 352 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 1:09.60 | |
80 | 215 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | ||
81 | 219 | Skaaning Jensine Højmark | 2008 | AIF | 0844AO | 25 m | ||
82 | 257 | Larssen Alicia Dupont | 2010 | VATCPH-STT | 1058AK | 25 m | ||
83 | 258 | Neesen Alma | 2010 | VATCPH-STT | 1060AK | 25 m | ||
84 | 259 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | VATCPH-STT | 0952BD | 25 m | ||
85 | 262 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | VATCPH-STT | 0954BD | 25 m | ||
86 | 307 | Nielsen Seline | 2007 | SK-SYD | 0756AY | 25 m | ||
87 | 336 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | VAT CPH-MK | 0968BB | 25 m | ||
88 | 388 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | ||
89 | 393 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 22, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 317 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 27.56 | |
2 | 289 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 27.78 | |
3 | 31 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 27.82 | |
4 | 115 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 27.86 | |
5 | 114 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 28.58 | |
6 | 373 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 28.65 | |
7 | 315 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 28.77 | |
8 | 249 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | 29.03 | |
9 | 280 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 29.04 | |
10 | 324 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 29.14 | |
11 | 25 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 29.17 | |
12 | 168 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 29.31 | |
13 | 172 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 29.31 | |
14 | 90 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 29.44 | |
15 | 78 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 29.89 | |
16 | 81 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 29.99 | |
17 | 250 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 30.19 | |
18 | 256 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 30.45 | |
19 | 316 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 30.55 | |
20 | 109 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 30.78 | |
21 | 177 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 30.93 | |
22 | 5 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 31.13 | |
23 | 253 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 31.18 | |
24 | 285 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 31.26 | |
25 | 251 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 31.56 | |
26 | 23 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 31.62 | |
27 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 31.64 | |
28 | 254 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 31.81 | |
29 | 209 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 32.21 | |
30 | 241 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 32.29 | |
31 | 240 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 32.34 | |
32 | 82 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 32.40 | |
33 | 86 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 32.68 | |
34 | 22 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 50 m | 32.97 | |
35 | 274 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 50 m | 33.19 | |
36 | 235 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 33.72 | |
37 | 231 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 33.76 | |
38 | 290 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 34.35 | |
39 | 203 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 35.01 | |
40 | 313 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 37.14 | |
41 | 304 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 37.88 | |
42 | 252 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 39.63 | |
43 | 305 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 50 m | 39.73 | |
44 | 392 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 39.74 | |
45 | 230 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 41.16 | |
46 | 314 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 41.94 | |
47 | 341 | Nietzson-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 42.90 | |
48 | 298 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 44.09 | |
49 | 273 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 50 m | 44.88 | |
50 | 266 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 50 m | 46.24 | |
51 | 267 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 50 m | 47.62 | |
52 | 348 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 50.28 | |
53 | 271 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 51.29 | |
54 | 394 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 52.72 | |
55 | 389 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 54.33 | |
56 | 265 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 50 m | 55.75 | |
57 | 122 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 57.53 | |
58 | 291 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 59.80 | |
59 | 390 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 59.82 | |
60 | 391 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:01.00 | |
61 | 28 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | ||
62 | 150 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | ||
63 | 264 | Hansen Erik Kingo | 2009 | VATCPH-STT | 0943BD | 25 m | ||
64 | 269 | Andersen Mads Friis | 2009 | VATCPH-STT | 0945BD | 25 m | ||
65 | 270 | Eckhardt Magnus | 2010 | VATCPH-STT | 1071AG | 25 m | ||
66 | 272 | Folmann Otto Weber | 2009 | VATCPH-STT | 0947BD | 25 m | ||
67 | 303 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | ||
68 | 329 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0889AM | 25 m | ||
69 | 338 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | ||
70 | 339 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | ||
71 | 340 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 23, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:00.04 | |
2 | 83 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:00.95 | |
3 | 6 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:01.52 | |
4 | 89 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:02.12 | |
5 | 331 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:04.40 | |
6 | 11 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:04.51 | |
7 | 103 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:04.58 | |
8 | 165 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:05.01 | |
9 | 279 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:05.01 | |
10 | 137 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:05.35 | |
11 | 125 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 1:05.39 | |
12 | 205 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 1:05.88 | |
13 | 207 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:06.06 | |
14 | 199 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 1:06.08 | |
15 | 8 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 1:06.48 | |
16 | 174 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:06.68 | |
17 | 13 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 1:06.70 | |
18 | 17 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:06.72 | |
19 | 308 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:06.80 | |
20 | 91 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 1:07.02 | |
21 | 3 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:07.03 | |
22 | 378 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:07.16 | |
23 | 92 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:07.71 | |
24 | 275 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 1:07.78 | |
25 | 245 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:07.95 | |
26 | 287 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | VATCPH-STT | 0342AU | 50 m | 1:08.28 | |
27 | 10 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:08.44 | |
28 | 292 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:08.59 | |
29 | 110 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 1:08.77 | |
30 | 242 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:08.95 | |
31 | 299 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 50 m | 1:09.03 | |
32 | 88 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:09.06 | |
33 | 29 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 1:09.35 | |
34 | 208 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 1:09.41 | |
35 | 228 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:09.54 | |
36 | 12 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:09.57 | |
37 | 295 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 50 m | 1:09.70 | |
38 | 19 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:09.83 | |
39 | 196 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 25 m | 1:10.11 | |
40 | 301 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 1:10.55 | |
41 | 18 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:11.66 | |
42 | 210 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 1:12.17 | |
43 | 27 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:13.45 | |
44 | 179 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:13.58 | |
45 | 343 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:14.03 | |
46 | 107 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 1:15.50 | |
47 | 108 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 1:15.52 | |
48 | 247 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | 1:15.73 | |
49 | 211 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 1:18.45 | |
50 | 79 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 1:19.00 | |
51 | 307 | Nielsen Seline | 2007 | SK-SYD | 0756AY | 25 m | 1:19.39 | |
52 | 397 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:19.72 | |
53 | 345 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:20.79 | |
54 | 212 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:21.53 | |
55 | 232 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:21.66 | |
56 | 162 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:21.91 | |
57 | 384 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:22.40 | |
58 | 351 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:22.53 | |
59 | 344 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:23.10 | |
60 | 216 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:23.20 | |
61 | 214 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:24.57 | |
62 | 148 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:24.76 | |
63 | 346 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:25.13 | |
64 | 20 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:25.61 | |
65 | 398 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:26.21 | |
66 | 357 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 1:26.35 | |
67 | 157 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:27.57 | |
68 | 181 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 1:28.36 | |
69 | 395 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:29.37 | |
70 | 153 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:29.60 | |
71 | 349 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 0806AM | 25 m | 1:30.90 | |
72 | 387 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:31.01 | |
73 | 355 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 1:32.31 | |
74 | 359 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 1:33.98 | |
75 | 354 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0896AP | 25 m | 1:34.12 | |
76 | 352 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 1:34.50 | |
77 | 405 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:34.96 | |
78 | 358 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | 1:38.42 | |
79 | 158 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:39.34 | |
80 | 219 | Skaaning Jensine Højmark | 2008 | AIF | 0844AO | 25 m | 1:41.88 | |
81 | 261 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 1:42.86 | |
82 | 406 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:43.04 | |
83 | 149 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 1:43.90 | |
84 | 403 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 1:45.78 | |
85 | 187 | Larsen Chili Bruun | 2008 | FR.VÆRK | 0820AS | 25 m | 1:46.64 | |
86 | 418 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 1:51.12 | |
87 | 142 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 1:54.28 | |
88 | 335 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | 1:54.47 | |
89 | 411 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 1:54.65 | |
90 | 180 | Boesgaard Nicoline | 2009 | FR.VÆRK | 0992AC | 25 m | 1:55.17 | |
91 | 413 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 1:56.27 | |
92 | 217 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 1:57.04 | |
93 | 218 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952AH | 25 m | 1:59.89 | |
94 | 262 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | VATCPH-STT | 0954BD | 25 m | 2:00.55 | |
95 | 127 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | 2:00.65 | |
96 | 220 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 2:02.24 | |
97 | 409 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 2:02.59 | |
98 | 407 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 2:03.59 | |
99 | 412 | Jensen Liva-Silje Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 2:06.23 | |
100 | 136 | Bødiker Karla | 2012 | GSK | 1276AB | 25 m | 2:06.32 | |
101 | 417 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 2:09.83 | |
102 | 259 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | VATCPH-STT | 0952BD | 25 m | 2:12.66 | |
103 | 258 | Neesen Alma | 2010 | VATCPH-STT | 1060AK | 25 m | 2:19.31 | |
104 | 257 | Larssen Alicia Dupont | 2010 | VATCPH-STT | 1058AK | 25 m | 2:31.01 | |
105 | 128 | Frederiksen Isabella | 2011 | GSK | 1172AB | 25 m | 2:43.12 | |
106 | 129 | Øllgaard Vera Juel | 2011 | GSK | 1168AB | 25 m | ||
107 | 130 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | ||
108 | 135 | Christiansen Karla | 2012 | GSK | 1274AB | 25 m | ||
109 | 296 | Kongstad Isabella | 2006 | SK-SYD | 0628AZ | 25 m | ||
110 | 336 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | VAT CPH-MK | 0968BB | 25 m | ||
111 | 362 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | ||
112 | 363 | Forsmark Sofie | 2010 | VEST | 1004AJ | 25 m | ||
113 | 364 | Kristensen Sofie K. | 2010 | VEST | 1012AJ | 25 m | ||
114 | 365 | Vammen Thea Elisabeth | 2010 | VEST | 1010AJ | 25 m | ||
115 | 368 | Ottosen Leonora | 2011 | VEST | 1120AC | 25 m | ||
116 | 369 | Kristoffersen Filippa | 2010 | VEST | 1002AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 24, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 54.39 | |
2 | 372 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 55.42 | |
3 | 31 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 56.06 | |
4 | 119 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 56.34 | |
5 | 289 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 56.92 | |
6 | 281 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 56.97 | |
7 | 310 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 57.04 | |
8 | 318 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 50 m | 57.16 | |
9 | 184 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 57.37 | |
10 | 168 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 58.13 | |
11 | 274 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 58.56 | |
12 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 58.80 | |
13 | 167 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | 59.01 | |
14 | 111 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 59.55 | |
15 | 311 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 59.76 | |
16 | 26 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 59.78 | |
17 | 309 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:00.13 | |
18 | 139 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:00.14 | |
19 | 206 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:01.34 | |
20 | 284 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 1:01.72 | |
21 | 93 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:01.87 | |
22 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:02.08 | |
23 | 294 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:03.17 | |
24 | 249 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | 1:03.30 | |
25 | 209 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:03.35 | |
26 | 87 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 1:03.52 | |
27 | 23 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:04.44 | |
28 | 253 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:05.03 | |
29 | 177 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 1:05.67 | |
30 | 204 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 1:05.75 | |
31 | 251 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 50 m | 1:06.22 | |
32 | 22 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 50 m | 1:06.36 | |
33 | 290 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 1:07.33 | |
34 | 112 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:08.33 | |
35 | 202 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 1:08.76 | |
36 | 305 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:10.41 | |
37 | 7 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 1:10.62 | |
38 | 252 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 50 m | 1:10.67 | |
39 | 297 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:13.76 | |
40 | 203 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 1:13.78 | |
41 | 314 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:14.97 | |
42 | 161 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:15.44 | |
43 | 342 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:16.41 | |
44 | 154 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:16.96 | |
45 | 244 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:18.69 | |
46 | 304 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 1:19.23 | |
47 | 348 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:19.45 | |
48 | 151 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:20.09 | |
49 | 21 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | 1:20.73 | |
50 | 113 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 1:20.91 | |
51 | 159 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:21.64 | |
52 | 347 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 1:21.91 | |
53 | 356 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 1:22.48 | |
54 | 122 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 1:24.77 | |
55 | 150 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 1:25.67 | |
56 | 152 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:25.72 | |
57 | 291 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:26.25 | |
58 | 268 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 1:27.56 | |
59 | 400 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 1:28.10 | |
60 | 402 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:28.48 | |
61 | 391 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:28.84 | |
62 | 263 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 1:28.94 | |
63 | 337 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | 1:29.94 | |
64 | 408 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:33.98 | |
65 | 267 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 1:35.26 | |
66 | 271 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 1:35.72 | |
67 | 269 | Andersen Mads Friis | 2009 | VATCPH-STT | 0945BD | 25 m | 1:40.81 | |
68 | 338 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | 1:42.76 | |
69 | 339 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | 1:45.15 | |
70 | 293 | Frederiksen Felix | 2007 | SK-SYD | 0793AM | 25 m | 1:51.13 | |
71 | 144 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 1:55.24 | |
72 | 416 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:55.81 | |
73 | 414 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 1:57.73 | |
74 | 264 | Hansen Erik Kingo | 2009 | VATCPH-STT | 0943BD | 25 m | 1:57.95 | |
75 | 366 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:58.12 | |
76 | 145 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 2:00.21 | |
77 | 399 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 2:02.76 | |
78 | 221 | Holm Gustav | 2009 | AIF | 0953AG | 25 m | 2:05.17 | |
79 | 272 | Folmann Otto Weber | 2009 | VATCPH-STT | 0947BD | 25 m | 2:14.53 | |
80 | 270 | Eckhardt Magnus | 2010 | VATCPH-STT | 1071AG | 25 m | 2:28.66 | |
81 | 133 | Kure Nohr | 2011 | GSK | 1137AC | 25 m | 2:36.35 | |
82 | 134 | Rasmussen Louie Brammer | 2011 | GSK | 1139AC | 25 m | 2:36.41 | |
83 | 126 | Nygaard Benjamin | 2010 | GSK | 1035AF | 25 m | ||
84 | 131 | Sørensen Tobias Evald | 2011 | GSK | 1141AC | 25 m | ||
85 | 132 | Krogh Oliver | 2011 | GSK | 1133AC | 25 m | ||
86 | 147 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | ||
87 | 329 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0889AM | 25 m | ||
88 | 340 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 25 m | ||
89 | 353 | Vogter Andreas | 2007 | VAT CPH-MK | 0769AP | 25 m | ||
90 | 361 | Nygaard Villum | 2011 | VEST | 1147AC | 25 m | ||
91 | 367 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | ||
92 | 371 | Nielsen Jacob Bornhøft | 2010 | VEST | 1055AF | 25 m | ||
93 | 401 | Kjærsgaard Anton Tidemann | 2009 | VEST | 0941BC | 25 m | ||
94 | 404 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | ||
95 | 410 | Diaz-Hirsvang Liam | 2009 | VEST | 0939BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 25, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 3:02.44 | |
2 | 156 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 3:06.55 | |
3 | 243 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 3:07.80 | |
4 | 160 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 3:08.26 | |
5 | 381 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 3:20.58 | |
6 | 384 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 3:25.53 | |
7 | 346 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 3:32.01 | |
8 | 162 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 3:35.09 | |
9 | 14 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 50 m | 3:42.99 | |
10 | 350 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 3:44.38 | |
11 | 382 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 3:48.57 | |
12 | 155 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 3:57.84 | |
13 | 383 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 4:10.98 | |
14 | 260 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | ||
15 | 393 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 26, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 313 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 2:50.98 | |
2 | 238 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 2:51.01 | |
3 | 244 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 3:10.42 | |
4 | 392 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 3:11.79 | |
5 | 161 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 3:20.38 | |
6 | 230 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 3:21.96 | |
7 | 341 | Nietzson-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 3:22.11 | |
8 | 154 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 3:24.55 | |
9 | 342 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 3:26.24 | |
10 | 298 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 3:35.94 | |
11 | 348 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 3:36.13 | |
12 | 303 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 4:07.35 | |
13 | 273 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 4:28.62 | |
14 | 263 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | ||
15 | 266 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | ||
16 | 389 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 27, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:24.54 | |
2 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 2:26.60 | |
3 | 169 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:30.76 | |
4 | 97 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:34.35 | |
5 | 171 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 2:36.66 | |
6 | 300 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:37.84 | |
7 | 278 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 2:38.96 | |
8 | 323 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:39.39 | |
9 | 166 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 2:39.43 | |
10 | 277 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:41.80 | |
11 | 84 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:43.28 | |
12 | 176 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 2:50.04 | |
13 | 120 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 2:54.47 | |
14 | 182 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 2:57.64 | |
15 | 96 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 3:01.58 | |
16 | 24 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 3:08.60 | |
17 | 236 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 3:10.90 | |
18 | 247 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | 3:14.30 | |
19 | 343 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 3:16.86 | |
20 | 106 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 3:20.87 | |
21 | 99 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 50 m | 3:23.62 | |
22 | 234 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 3:24.37 | |
23 | 345 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 3:27.07 | |
24 | 239 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 3:28.87 | |
25 | 212 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 3:33.64 | |
26 | 191 | Illemann Viktoria | 2007 | FR.VÆRK | 0716AT | 25 m | 3:39.00 | |
27 | 246 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 50 m | 3:52.73 | |
28 | 123 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 28, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:20.12 | |
2 | 327 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:22.70 | |
3 | 115 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 2:26.19 | |
4 | 25 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 2:27.08 | |
5 | 5 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 2:27.47 | |
6 | 285 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 2:29.05 | |
7 | 315 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:32.12 | |
8 | 302 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:32.20 | |
9 | 117 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 2:38.63 | |
10 | 104 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 2:42.23 | |
11 | 87 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 2:44.46 | |
12 | 283 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 2:45.95 | |
13 | 254 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 2:51.27 | |
14 | 237 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 2:53.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:16.98 | |
2 | 193 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:18.18 | |
3 | 85 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:18.38 | |
4 | 326 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:18.70 | |
5 | 17 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:19.97 | |
6 | 207 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:19.98 | |
7 | 83 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:20.61 | |
8 | 9 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:20.74 | |
9 | 8 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:21.93 | |
10 | 12 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:22.05 | |
11 | 91 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:22.19 | |
12 | 118 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:23.20 | |
13 | 102 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:23.82 | |
14 | 92 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:25.36 | |
15 | 88 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:25.45 | |
16 | 226 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:26.24 | |
17 | 292 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:26.72 | |
18 | 323 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:27.03 | |
19 | 282 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 1:27.15 | |
20 | 19 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:27.89 | |
21 | 301 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 1:28.74 | |
22 | 208 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 1:29.75 | |
23 | 233 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 1:29.92 | |
24 | 179 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:31.88 | |
25 | 15 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:31.99 | |
26 | 325 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:32.21 | |
27 | 248 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 1:33.67 | |
28 | 210 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 1:34.42 | |
29 | 214 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:34.82 | |
30 | 94 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:34.89 | |
31 | 242 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 50 m | 1:35.68 | |
32 | 234 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:35.91 | |
33 | 160 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:36.88 | |
34 | 20 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:38.86 | |
35 | 398 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:39.26 | |
36 | 386 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:39.64 | |
37 | 14 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 1:43.00 | |
38 | 188 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | FR.VÆRK | 0858AF | 25 m | 1:43.80 | |
39 | 143 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:49.54 | |
40 | 381 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:50.06 | |
41 | 157 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:50.40 | |
42 | 395 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:50.54 | |
43 | 384 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:52.60 | |
44 | 181 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 1:52.94 | |
45 | 354 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0896AP | 25 m | 1:53.57 | |
46 | 397 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:54.00 | |
47 | 153 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:55.61 | |
48 | 382 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:56.68 | |
49 | 388 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 1:56.85 | |
50 | 396 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:59.00 | |
51 | 149 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 1:59.03 | |
52 | 158 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:59.96 | |
53 | 393 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 2:01.18 | |
54 | 32 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 2:04.50 | |
55 | 215 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 2:08.20 | |
56 | 357 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 2:09.02 | |
57 | 406 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:10.97 | |
58 | 218 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952AH | 25 m | 2:11.53 | |
59 | 358 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | 2:14.19 | |
60 | 219 | Skaaning Jensine Højmark | 2008 | AIF | 0844AO | 25 m | 2:14.31 | |
61 | 359 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 2:15.79 | |
62 | 383 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 2:19.32 | |
63 | 220 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 2:32.42 | |
64 | 180 | Boesgaard Nicoline | 2009 | FR.VÆRK | 0992AC | 25 m | 2:37.12 | |
65 | 385 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 2:42.13 | |
66 | 187 | Larsen Chili Bruun | 2008 | FR.VÆRK | 0820AS | 25 m | 2:49.12 | |
67 | 335 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | ||
68 | 349 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 0806AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:09.06 | |
2 | 114 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:10.07 | |
3 | 224 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 1:10.73 | |
4 | 78 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:11.46 | |
5 | 26 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:12.01 | |
6 | 284 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:12.29 | |
7 | 111 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:13.03 | |
8 | 90 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:15.50 | |
9 | 280 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:15.56 | |
10 | 184 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:17.20 | |
11 | 256 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:18.73 | |
12 | 285 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:21.87 | |
13 | 139 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:22.70 | |
14 | 178 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:22.81 | |
15 | 237 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 1:23.06 | |
16 | 241 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:23.27 | |
17 | 112 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:24.54 | |
18 | 81 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:26.96 | |
19 | 238 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:29.19 | |
20 | 86 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:29.99 | |
21 | 392 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:34.53 | |
22 | 283 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:37.39 | |
23 | 21 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | 1:38.31 | |
24 | 297 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:38.85 | |
25 | 267 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 1:40.52 | |
26 | 298 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:40.53 | |
27 | 152 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:45.42 | |
28 | 356 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 1:48.43 | |
29 | 394 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:54.59 | |
30 | 265 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 50 m | 1:58.05 | |
31 | 389 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 2:00.39 | |
32 | 347 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 2:00.73 | |
33 | 268 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 50 m | 2:06.01 | |
34 | 144 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 2:09.40 | |
35 | 273 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 50 m | 2:09.43 | |
36 | 390 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 2:46.11 | |
37 | 145 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | ||
38 | 251 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | ||
39 | 337 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | ||
40 | 353 | Vogter Andreas | 2007 | VAT CPH-MK | 0769AP | 25 m | ||
41 | 391 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 31, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Tabor Schastine | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 29.63 | |
2 | 97 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 30.85 | |
3 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 50 m | 31.10 | |
4 | 194 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 31.24 | |
5 | 6 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 31.30 | |
6 | 80 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 31.39 | |
7 | 11 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 33.00 | |
8 | 91 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 33.44 | |
9 | 207 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 33.78 | |
10 | 166 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 33.85 | |
11 | 287 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | VATCPH-STT | 0342AU | 25 m | 34.44 | |
12 | 3 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 34.61 | |
13 | 279 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 34.81 | |
14 | 92 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 34.91 | |
15 | 300 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 35.05 | |
16 | 326 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 35.33 | |
17 | 13 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 35.38 | |
18 | 378 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 35.68 | |
19 | 29 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 37.18 | |
20 | 30 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 37.27 | |
21 | 299 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 37.35 | |
22 | 227 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 37.54 | |
23 | 192 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 37.60 | |
24 | 95 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 37.71 | |
25 | 102 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 37.75 | |
26 | 308 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 37.84 | |
27 | 233 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 37.86 | |
28 | 386 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 37.97 | |
29 | 282 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 38.89 | |
30 | 124 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 38.92 | |
31 | 94 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 38.94 | |
32 | 108 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 38.99 | |
33 | 229 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 39.08 | |
34 | 79 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 39.30 | |
35 | 96 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 40.28 | |
36 | 18 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 40.48 | |
37 | 226 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 40.56 | |
38 | 243 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 40.61 | |
39 | 85 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 40.79 | |
40 | 16 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 41.10 | |
41 | 228 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | 41.13 | |
42 | 236 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 41.63 | |
43 | 27 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 41.80 | |
44 | 385 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 42.14 | |
45 | 344 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 42.15 | |
46 | 239 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 50 m | 42.65 | |
47 | 162 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 42.67 | |
48 | 350 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 42.71 | |
49 | 24 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 42.73 | |
50 | 211 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 42.75 | |
51 | 232 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 42.77 | |
52 | 213 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 42.84 | |
53 | 345 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 42.89 | |
54 | 351 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 43.25 | |
55 | 216 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 43.50 | |
56 | 346 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 43.60 | |
57 | 343 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 43.64 | |
58 | 397 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 45.11 | |
59 | 106 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 50 m | 45.66 | |
60 | 395 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 45.73 | |
61 | 349 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 0806AM | 25 m | 45.82 | |
62 | 352 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 45.99 | |
63 | 354 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0896AP | 25 m | 45.99 | |
64 | 148 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 46.01 | |
65 | 215 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 46.26 | |
66 | 143 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 46.65 | |
67 | 359 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 46.97 | |
68 | 260 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 47.04 | |
69 | 388 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 47.38 | |
70 | 387 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 47.50 | |
71 | 20 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 48.05 | |
72 | 155 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 48.58 | |
73 | 396 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 48.81 | |
74 | 418 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 50.57 | |
75 | 357 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 50.63 | |
76 | 355 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 50.77 | |
77 | 405 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 51.40 | |
78 | 149 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 51.66 | |
79 | 261 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 51.92 | |
80 | 409 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 52.70 | |
81 | 336 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | VAT CPH-MK | 0968BB | 25 m | 53.73 | |
82 | 403 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 54.11 | |
83 | 413 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 54.22 | |
84 | 142 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 54.53 | |
85 | 407 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 56.19 | |
86 | 217 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 56.74 | |
87 | 335 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | 57.03 | |
88 | 412 | Jensen Liva-Silje Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 58.32 | |
89 | 129 | Øllgaard Vera Juel | 2011 | GSK | 1168AB | 25 m | 58.58 | |
90 | 411 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 58.65 | |
91 | 358 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | 1:00.69 | |
92 | 135 | Christiansen Karla | 2012 | GSK | 1274AB | 25 m | 1:01.22 | |
93 | 417 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 1:01.32 | |
94 | 130 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | 1:02.71 | |
95 | 136 | Bødiker Karla | 2012 | GSK | 1276AB | 25 m | 1:03.47 | |
96 | 218 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952AH | 25 m | 1:04.44 | |
97 | 32 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 1:05.07 | |
98 | 362 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | 1:05.23 | |
99 | 127 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | 1:05.75 | |
100 | 368 | Ottosen Leonora | 2011 | VEST | 1120AC | 25 m | 1:08.58 | |
101 | 220 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 1:09.77 | |
102 | 369 | Kristoffersen Filippa | 2010 | VEST | 1002AJ | 25 m | 1:10.14 | |
103 | 364 | Kristensen Sofie K. | 2010 | VEST | 1012AJ | 25 m | 1:12.00 | |
104 | 363 | Forsmark Sofie | 2010 | VEST | 1004AJ | 25 m | 1:12.39 | |
105 | 128 | Frederiksen Isabella | 2011 | GSK | 1172AB | 25 m | 1:13.10 | |
106 | 365 | Vammen Thea Elisabeth | 2010 | VEST | 1010AJ | 25 m | 1:27.38 | |
107 | 257 | Larssen Alicia Dupont | 2010 | VATCPH-STT | 1058AK | 25 m | ||
108 | 258 | Neesen Alma | 2010 | VATCPH-STT | 1060AK | 25 m | ||
109 | 259 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | VATCPH-STT | 0952BD | 25 m | ||
110 | 262 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | VATCPH-STT | 0954BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 32, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 29.09 | |
2 | 185 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 29.76 | |
3 | 372 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 29.89 | |
4 | 168 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 30.15 | |
5 | 289 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 30.88 | |
6 | 90 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 31.40 | |
7 | 302 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 31.71 | |
8 | 310 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 31.88 | |
9 | 316 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 32.00 | |
10 | 200 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 32.44 | |
11 | 327 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 32.70 | |
12 | 249 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | 32.83 | |
13 | 206 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 33.16 | |
14 | 139 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 33.40 | |
15 | 254 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 33.84 | |
16 | 5 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 50 m | 33.94 | |
17 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 34.06 | |
18 | 23 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 34.27 | |
19 | 253 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 34.57 | |
20 | 235 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 34.66 | |
21 | 202 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 35.15 | |
22 | 7 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 50 m | 35.25 | |
23 | 250 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 35.46 | |
24 | 209 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 36.02 | |
25 | 82 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 36.13 | |
26 | 281 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 50 m | 36.35 | |
27 | 252 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 50 m | 36.68 | |
28 | 313 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 36.82 | |
29 | 240 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 36.84 | |
30 | 305 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 37.75 | |
31 | 112 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 38.30 | |
32 | 93 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 38.56 | |
33 | 342 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 39.96 | |
34 | 238 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 40.23 | |
35 | 28 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 40.84 | |
36 | 244 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 41.45 | |
37 | 392 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 41.67 | |
38 | 347 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 41.86 | |
39 | 297 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 42.05 | |
40 | 394 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 42.36 | |
41 | 291 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 43.70 | |
42 | 122 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 43.96 | |
43 | 151 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 44.27 | |
44 | 159 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 44.93 | |
45 | 314 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 45.67 | |
46 | 341 | Nietzson-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 50 m | 45.93 | |
47 | 402 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 46.09 | |
48 | 266 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 46.47 | |
49 | 230 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 46.54 | |
50 | 304 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 46.55 | |
51 | 390 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 48.58 | |
52 | 263 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 48.84 | |
53 | 400 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 49.07 | |
54 | 271 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 49.43 | |
55 | 339 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | 49.53 | |
56 | 337 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | 49.65 | |
57 | 329 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0889AM | 25 m | 50.13 | |
58 | 113 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 50.35 | |
59 | 356 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 51.37 | |
60 | 150 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 51.46 | |
61 | 303 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 52.03 | |
62 | 268 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 50 m | 52.17 | |
63 | 367 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | 52.29 | |
64 | 404 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | 53.02 | |
65 | 265 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 54.11 | |
66 | 338 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | 55.00 | |
67 | 146 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | 55.01 | |
68 | 414 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 55.01 | |
69 | 145 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 55.27 | |
70 | 221 | Holm Gustav | 2009 | AIF | 0953AG | 25 m | 56.69 | |
71 | 408 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 57.65 | |
72 | 401 | Kjærsgaard Anton Tidemann | 2009 | VEST | 0941BC | 25 m | 57.99 | |
73 | 399 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 59.27 | |
74 | 293 | Frederiksen Felix | 2007 | SK-SYD | 0793AM | 25 m | 59.40 | |
75 | 416 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:00.48 | |
76 | 410 | Diaz-Hirsvang Liam | 2009 | VEST | 0939BC | 25 m | 1:01.79 | |
77 | 366 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:02.84 | |
78 | 144 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 1:03.68 | |
79 | 134 | Rasmussen Louie Brammer | 2011 | GSK | 1139AC | 25 m | 1:05.08 | |
80 | 371 | Nielsen Jacob Bornhøft | 2010 | VEST | 1055AF | 25 m | 1:06.02 | |
81 | 133 | Kure Nohr | 2011 | GSK | 1137AC | 25 m | 1:09.81 | |
82 | 131 | Sørensen Tobias Evald | 2011 | GSK | 1141AC | 25 m | 1:10.21 | |
83 | 361 | Nygaard Villum | 2011 | VEST | 1147AC | 25 m | 1:15.39 | |
84 | 126 | Nygaard Benjamin | 2010 | GSK | 1035AF | 25 m | ||
85 | 132 | Krogh Oliver | 2011 | GSK | 1133AC | 25 m | ||
86 | 147 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | ||
87 | 264 | Hansen Erik Kingo | 2009 | VATCPH-STT | 0943BD | 25 m | ||
88 | 269 | Andersen Mads Friis | 2009 | VATCPH-STT | 0945BD | 25 m | ||
89 | 270 | Eckhardt Magnus | 2010 | VATCPH-STT | 1071AG | 25 m | ||
90 | 272 | Folmann Otto Weber | 2009 | VATCPH-STT | 0947BD | 25 m | ||
91 | 340 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 25 m | ||
92 | 353 | Vogter Andreas | 2007 | VAT CPH-MK | 0769AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 33, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 15 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 2:49.82 | |
2 | 89 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 2:50.65 | |
3 | 84 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:58.74 | |
4 | 10 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 3:03.86 | |
5 | 16 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 3:13.69 | |
6 | 107 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 3:43.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 34, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 373 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:15.68 | |
2 | 324 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 2:29.34 | |
3 | 311 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:34.42 | |
4 | 172 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:38.05 | |
5 | 109 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 2:44.59 | |
6 | 81 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 2:44.83 | |
7 | 283 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 2:50.36 | |
8 | 231 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:52.48 | |
9 | 87 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 2:53.53 | |
10 | 93 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 2:55.71 | |
11 | 78 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 3:00.53 | |
12 | 114 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | ||
13 | 241 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | ||
14 | 256 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 35, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 4:48.99 | |
2 | 101 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 4:49.01 | |
3 | 176 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 4:56.66 | |
4 | 103 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 4:57.68 | |
5 | 199 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 5:00.50 | |
6 | 165 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 5:00.63 | |
7 | 275 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 5:02.97 | |
8 | 9 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 5:05.19 | |
9 | 295 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 5:09.52 | |
10 | 12 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 5:17.12 | |
11 | 30 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 5:17.40 | |
12 | 118 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 5:20.73 | |
13 | 245 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 5:21.54 | |
14 | 110 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 5:22.88 | |
15 | 121 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 5:28.08 | |
16 | 229 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 5:59.32 | |
17 | 212 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 6:24.03 | |
18 | 18 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | ||
19 | 99 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | ||
20 | 123 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 35, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 4:48.99 | |
2 | 101 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 4:49.01 | |
3 | 176 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 4:56.66 | |
4 | 103 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 4:57.68 | |
5 | 199 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 5:00.50 | |
6 | 165 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 5:00.63 | |
7 | 275 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 5:02.97 | |
8 | 9 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 5:05.19 | |
9 | 295 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 5:09.52 | |
10 | 12 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 5:17.12 | |
11 | 30 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 5:17.40 | |
12 | 118 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 5:20.73 | |
13 | 245 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 5:21.54 | |
14 | 110 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 5:22.88 | |
15 | 121 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 5:28.08 | |
16 | 229 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 5:59.32 | |
17 | 212 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 6:24.03 | |
18 | 18 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | ||
19 | 99 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | ||
20 | 123 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 36, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 4:23.79 | |
2 | 327 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 4:37.24 | |
3 | 284 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 4:38.73 | |
4 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 4:39.71 | |
5 | 294 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 4:41.73 | |
6 | 167 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 4:44.04 | |
7 | 200 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 4:45.29 | |
8 | 78 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 4:52.71 | |
9 | 224 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 4:55.40 | |
10 | 231 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 4:56.50 | |
11 | 22 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 4:57.52 | |
12 | 25 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 5:14.65 | |
13 | 82 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 5:15.65 | |
14 | 28 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 5:26.53 | |
15 | 237 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 5:31.62 | |
16 | 240 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 5:34.94 | |
17 | 281 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 5:48.10 | |
18 | 201 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 5:49.96 | |
19 | 115 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 36, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 4:23.79 | |
2 | 327 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 4:37.24 | |
3 | 284 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 4:38.73 | |
4 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 4:39.71 | |
5 | 294 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 4:41.73 | |
6 | 167 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 4:44.04 | |
7 | 200 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 4:45.29 | |
8 | 78 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 4:52.71 | |
9 | 224 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 4:55.40 | |
10 | 231 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 4:56.50 | |
11 | 22 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 4:57.52 | |
12 | 25 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 5:14.65 | |
13 | 82 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 5:15.65 | |
14 | 28 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 5:26.53 | |
15 | 237 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 5:31.62 | |
16 | 240 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 5:34.94 | |
17 | 281 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 5:48.10 | |
18 | 201 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 5:49.96 | |
19 | 115 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 37, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 2:18.59 | |
2 | 6 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 2:23.32 | |
3 | 80 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:23.52 | |
4 | 276 | Tabor Schastine | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:24.10 | |
5 | 194 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 2:27.42 | |
6 | 169 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:27.86 | |
7 | 97 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:31.59 | |
8 | 11 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:32.93 | |
9 | 277 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:34.24 | |
10 | 89 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:35.89 | |
11 | 91 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:36.55 | |
12 | 17 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:36.98 | |
13 | 278 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 2:38.13 | |
14 | 279 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:39.25 | |
15 | 120 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 2:39.47 | |
16 | 227 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 2:41.87 | |
17 | 325 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 2:42.88 | |
18 | 95 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 2:43.99 | |
19 | 182 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 2:44.34 | |
20 | 84 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:46.75 | |
21 | 88 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 2:47.01 | |
22 | 308 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 2:48.63 | |
23 | 83 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 2:49.36 | |
24 | 96 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 2:52.25 | |
25 | 179 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 3:03.69 | |
26 | 85 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 3:07.49 | |
27 | 239 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 3:09.28 | |
28 | 236 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 3:14.62 | |
29 | 232 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 3:25.54 | |
30 | 234 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | ||
31 | 246 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | ||
32 | 247 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 38, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 274 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:16.24 | |
2 | 185 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 2:23.03 | |
3 | 302 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:24.46 | |
4 | 316 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 2:26.71 | |
5 | 104 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 2:29.48 | |
6 | 82 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:37.14 | |
7 | 7 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 2:42.39 | |
8 | 235 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 3:44.44 | |
9 | 119 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 40, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 16:25.65 | |
2 | 310 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 16:49.98 | |
3 | 309 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 17:42.17 | |
4 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 19:11.99 | |
5 | 81 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 20:39.78 | |
6 | 86 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | ||
7 | 87 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | ||
8 | 117 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | ||
9 | 250 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 50, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Køge Cannonballs 1 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:24.92 | ||
2 | 288 | K1 Super-Power | 2007 | VATCPH-STT | 25 m | 2:28.78 | ||
3 | 421 | V1 - Mix 1 | 2007 | VEST | 25 m | 2:35.50 | ||
4 | 75 | Køge Cannonballs 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:42.67 | ||
5 | 422 | V1 - Mix 2 | 2008 | VEST | 25 m | 2:51.74 | ||
6 | 76 | Køge Cannonballs 3 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:56.63 | ||
7 | 423 | Stålmix 1 | 2008 | FR.VÆRK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 51, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Gentofte 1 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 4:03.77 | ||
2 | 195 | Stålmix | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 4:05.93 | ||
3 | 72 | Køge Mix 1 | 2005 | KØGE | 25 m | 4:08.08 | ||
4 | 72 | Køge Mix 1 | 2005 | KØGE | 25 m | 4:08.08 | ||
5 | 73 | Køge Mix 2 | 2005 | KØGE | 25 m | 4:21.12 | ||
6 | 73 | Køge Mix 2 | 2005 | KØGE | 25 m | 4:21.12 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 52, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | K1 Super-Power | 2007 | VATCPH-STT | 25 m | 2:11.01 | ||
2 | 421 | V1 - Mix 1 | 2007 | VEST | 25 m | 2:15.79 | ||
3 | 422 | V1 - Mix 2 | 2008 | VEST | 25 m | 2:31.31 | ||
4 | 420 | Vest Mini Mix 1 | 2010 | VEST | 25 m | 3:38.74 | ||
5 | 419 | Vest Mini Mix 2 | 2010 | VEST | 25 m | 4:45.25 | ||
6 | 163 | Gsk Stjerne Mix | 2011 | GSK | 25 m | |||
7 | 164 | Gsk Matador Mix | 2010 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |
Løb 53, 4X100m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Gentofte 1 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 4:33.62 | ||
2 | 195 | Stålmix | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 4:36.68 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |