Ohjelma UGP1 2019-2020, Karlskoga
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ungdoms GP 1 2019-2020 Karlskoga
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Strandbadet |
Karlsksoga Simförening |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
17 |
|
Anna Busacca Hjärtquist |
Grums Simsällskap |
2005 |
AH4605 |
25m |
4:54.28 |
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
25m |
4:56.30 |
|
|
|
|
|
3 |
66 |
|
Tilde Halldan |
Säffle Simsällskap |
2005 |
AH6205 |
25m |
4:59.26 |
|
|
|
|
|
4 |
50 |
|
Alice Johnson |
Karlstads Simsällskap |
2005 |
AU2805 |
25m |
5:02.54 |
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Amanda Johansson |
Karlstads Simsällskap |
2005 |
AI3605 |
25m |
5:04.62 |
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Alma Mühr |
Örebro Simallians |
2005 |
BI0405 |
25m |
5:07.60 |
|
|
|
|
|
7 |
13 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir- Larsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BB2406 |
25m |
5:08.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
55 |
|
Elin Segerström |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AF7407 |
25m |
5:10.74 |
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Isabelle Johansson |
Karlskoga Simförening |
2005 |
AM0405 |
50m |
5:12.67 |
|
|
|
|
|
10 |
44 |
|
Minea Dautbegovic |
Karlstads Simsällskap |
2004 |
AV9804 |
25m |
5:13.31 |
|
|
|
|
|
11 |
41 |
|
Erica Segerström |
Karlstads Simsällskap |
2004 |
AR9804 |
25m |
5:15.82 |
|
|
|
|
|
12 |
111 |
|
Maja Nyberg |
Karlskoga Simförening |
2004 |
BM9804 |
25m |
5:17.46 |
EFT |
|
13 |
7 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
25m |
5:20.55 |
|
|
|
|
|
14 |
5 |
|
Ellen Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF1605 |
25m |
5:34.26 |
|
|
|
|
|
15 |
8 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
50m |
5:36.22 |
|
|
|
|
|
16 |
77 |
|
Linnea Andersson |
Örebro Simallians |
2004 |
BN0804 |
25m |
5:37.08 |
|
|
|
|
|
17 |
51 |
|
Alva Granzell |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AK1406 |
25m |
5:42.27 |
|
|
|
|
|
18 |
108 |
|
Amanda Blom |
Grums Simsällskap |
2004 |
BF9804 |
25m |
5:55.10 |
EFT |
|
19 |
75 |
|
Erika Svennberg |
Örebro Simallians |
2005 |
AQ0205 |
25m |
6:00.78 |
|
|
|
|
|
20 |
53 |
|
Emilia Tallberg |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AO2206 |
25m |
6:02.72 |
|
|
|
|
|
21 |
79 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
6:11.51 |
|
|
|
|
|
22 |
15 |
|
Ester Costa |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BK4606 |
25m |
6:11.64 |
|
|
|
|
|
23 |
100 |
|
Thilde Roshag |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AH3806 |
25m |
6:14.46 |
|
|
|
|
|
24 |
86 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
6:16.97 |
|
|
|
|
|
25 |
106 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
7:44.41 |
EFT |
|
26 |
104 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
90 |
|
Amanda Fröding |
Örebro Simallians |
2007 |
AV0607 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
88 |
|
Meja Wernersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ6407 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
20 |
|
Ellen Aronsson |
Grums Simsällskap |
2007 |
AU0207 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
12 |
|
Amanda Malmström |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AE1407 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-12 09:03:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Kristinehamns Simsällskap |
|
|
|
|