2019-11-12   21:36:18
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for FynRundt 1

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Afsnit1

1_S
Løb 1, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
560  Bruun-Petersen Anne  2007  TOMMERUP  0792AF  25 m  1:15.80   
498  Nielsen Maja Løve  2006  RINGE  0676AG  50 m  1:18.36   
600  Herold Isabella Aurbo  2007  SVENDBORG  0726AQ  25 m  1:22.57   
541  Kaae Bennedikte  2006  FREM  0602AH  25 m  1:23.09   
530  Munkbjerg Monica  2006  FREM  0606AX  25 m  1:23.94   
571  Buch Matilde A. B.  2008  H2Odense  0834AH  50 m  1:26.17   
607  Terkelsen Johanne  2007  SVENDBORG  0788AP  25 m  1:28.05   
616  Larsen Trine  2009  FREM  0954AF  25 m  1:28.05   
605  Hansen Monique Thorbech  2007  SVENDBORG  0772AN  25 m  1:28.54   
10  602  Hvass Alvina Vahala  2006  SVENDBORG  0606AH  25 m  1:29.00   
11  569  Peters Cornelia Gardias  2008  H2Odense  0864AH  25 m  1:30.27   
12  580  Elholm Rebekka  2009  H2Odense  0916AI  50 m  1:30.93   
13  577  Gilling Maya Grøntved  2006  H2Odense  0616AT  25 m  1:31.84   
14  533  Ercaliskan Meryem  2007  FREM  0788AU  25 m  1:32.78   
15  538  Kristensen Elvira Køstner  2008  FREM  0838AF  25 m  1:34.19   
16  503  Henriksen Ella Broby  2009  RINGE  0946AB  25 m  1:35.44   
17  567  Wagner Andrea  2008  H2Odense  0852AA  50 m  1:36.57   
18  536  Fahim Ghezal  2005  FREM  0564AY  25 m  1:37.38   
19  576  Gilling Luna  2008  H2Odense  0836AL  25 m  1:37.87   
20  604  Poulsen Liv Emilie  2007  SVENDBORG  0776AQ  25 m  1:43.30   
21  549  Tanggaard Luna  2006  FREM  0602AX  25 m  1:48.91   
22  502  Lundgreen Mille  2010  RINGE  1076AE  25 m  1:51.30   
23  585  Tranekjer Sarah  2008  H2Odense  0898AP  25 m  1:52.35   
24  519  Krogshede Ella  2009  NYBORG  0920AJ  25 m  1:56.46   
25  523  Mikkelsen Ida Friis  2010  NYBORG  1040AF  25 m  1:59.76   
26  518  Guldborg Caroline B.  2009  NYBORG  0908BA  25 m  2:04.40   
27  526  Andreasen Tilde Lundsgaard Rov  2009  NYBORG  0918AJ  25 m  2:13.82   
28  528  Caspersen Kamille  2009  FREM  0930BA  25 m     
29  587  Müller Meta Ostenfeldt  2010  H2Odense  1010AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark