2019-09-16   12:42:49
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for FynRundt 1

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
560  Bruun-Petersen Anne  2007  TOMMERUP  0792AF  25 m  1:15.80   
498  Nielsen Maja Løve  2006  RINGE  0676AG  50 m  1:18.36   
600  Herold Isabella Aurbo  2007  SVENDBORG  0726AQ  25 m  1:22.57   
541  Kaae Bennedikte  2006  FREM  0602AH  25 m  1:23.09   
530  Munkbjerg Monica  2006  FREM  0606AX  25 m  1:23.94   
571  Buch Matilde A. B.  2008  H2Odense  0834AH  50 m  1:26.17   
607  Terkelsen Johanne  2007  SVENDBORG  0788AP  25 m  1:28.05   
616  Larsen Trine  2009  FREM  0954AF  25 m  1:28.05   
605  Hansen Monique Thorbech  2007  SVENDBORG  0772AN  25 m  1:28.54   
10  602  Hvass Alvina Vahala  2006  SVENDBORG  0606AH  25 m  1:29.00   
11  569  Peters Cornelia Gardias  2008  H2Odense  0864AH  25 m  1:30.27   
12  580  Elholm Rebekka  2009  H2Odense  0916AI  50 m  1:30.93   
13  577  Gilling Maya Grøntved  2006  H2Odense  0616AT  25 m  1:31.84   
14  533  Ercaliskan Meryem  2007  FREM  0788AU  25 m  1:32.78   
15  538  Kristensen Elvira Køstner  2008  FREM  0838AF  25 m  1:34.19   
16  503  Henriksen Ella Broby  2009  RINGE  0946AB  25 m  1:35.44   
17  567  Wagner Andrea  2008  H2Odense  0852AA  50 m  1:36.57   
18  536  Fahim Ghezal  2005  FREM  0564AY  25 m  1:37.38   
19  576  Gilling Luna  2008  H2Odense  0836AL  25 m  1:37.87   
20  604  Poulsen Liv Emilie  2007  SVENDBORG  0776AQ  25 m  1:43.30   
21  549  Tanggaard Luna  2006  FREM  0602AX  25 m  1:48.91   
22  502  Lundgreen Mille  2010  RINGE  1076AE  25 m  1:51.30   
23  585  Tranekjer Sarah  2008  H2Odense  0898AP  25 m  1:52.35   
24  519  Krogshede Ella  2009  NYBORG  0920AJ  25 m  1:56.46   
25  523  Mikkelsen Ida Friis  2010  NYBORG  1040AF  25 m  1:59.76   
26  518  Guldborg Caroline B.  2009  NYBORG  0908BA  25 m  2:04.40   
27  526  Andreasen Tilde Lundsgaard Rov  2009  NYBORG  0918AJ  25 m  2:13.82   
28  528  Caspersen Kamille  2009  FREM  0930BA  25 m     
29  587  Müller Meta Ostenfeldt  2010  H2Odense  1010AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
2_S
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
482  Nielsen Mikkel Møller  2006  RINGE  0615AC  50 m  1:03.86   
601  Jørgensen William Romer  2005  SVENDBORG  0599AL  25 m  1:04.32   
487  Damsgaard Tobias  2006  RINGE  0695AJ  25 m  1:07.61   
486  Schier Julius  2006  RINGE  0657AD  50 m  1:10.96   
537  Pedersen Thor Nymark  2006  FREM  0647AD  50 m  1:18.59   
568  Bøttiger Gustav  2008  H2Odense  0849AI  25 m  1:21.47   
508  Rasmussen Lucas Dyrelund  2007  RINGE  0773AB  50 m  1:22.88   
543  Neto Sylvester  2007  FREM  0707AH  50 m  1:23.43   
507  Lundsfryd Marius  2008  RINGE  0839AB  50 m  1:24.08   
10  615  Landtved Jacob  2006  RINGE  0611AB  25 m  1:27.14   
11  609  Larsen Pelle Svanberg  2006  SVENDBORG  0675AO  25 m  1:27.24   
12  606  Berg Marcus  2007  SVENDBORG  0723AO  25 m  1:28.59   
13  535  Larsen Emil A.  2007  FREM  0785AH  25 m  1:29.02   
14  603  Wilstrup Andrew  2006  SVENDBORG  0631AQ  25 m  1:30.09   
15  570  Bentsen Louis Stæhr  2010  H2Odense  1031AB  50 m  1:30.20   
16  579  Selaci Besian  2007  H2Odense  0735AO  50 m  1:31.68   
17  572  Lunden Hjalmer  2008  H2Odense  0821AK  50 m  1:34.33   
18  574  Kjeldsen Martin  2007  H2Odense  0705AO  50 m  1:34.64   
19  501  Kjellerup Jannik  2009  RINGE  0989AA  25 m  1:34.97   
20  545  Jørgensen Oliver  2008  FREM  0849AF  25 m  1:36.49   
21  575  Kristiansen Silas Elving  2008  H2Odense  0811AK  50 m  1:38.82   
22  573  Vinther-Okholm Hjalte  2008  H2Odense  0851AK  50 m  1:38.93   
23  586  Pedersen Jonathan R. S.  2011  H2Odense  1185AA  50 m  1:39.28   
24  582  Birk Villads  2009  H2Odense  0937AF  50 m  1:39.40   
25  583  Bentsen Vitus Stæhr  2012  H2Odense  1201AA  50 m  1:39.96   
26  581  Almind Emil  2008  H2Odense  0895AK  25 m  1:40.20   
27  584  Stokbæk Bille  2009  H2Odense  0959AF  25 m  1:42.61   
28  500  Lund Aksel Damsted  2009  RINGE  0955AC  25 m  1:45.72   
29  578  Beier Anders  2007  H2Odense  0703AO  50 m  1:46.45   
30  520  Nørgaard Felix  2008  NYBORG  0891AL  25 m  1:50.13   
31  504  Plauborg Anton  2010  RINGE  1059AA  25 m  1:52.36   
32  547  Borup Emil  2008  FREM  0841AJ  25 m  1:57.33   
33  566  Gram Phillip  2006  H2Odense  0671AR  25 m  1:57.94   
34  529  Demiral Neset  2009  FREM  0905AC  25 m  1:58.21   
35  521  Stadnicki Filip  2009  NYBORG  0947AC  25 m  1:58.43   
36  525  Thuelund Otto  2010  NYBORG  1045AB  25 m  2:30.91   
37  524  Petersen Laurits Schou  2010  NYBORG  1013AD  25 m  2:36.74   
38  548  Wintervad Viktor Hjortkær  2008  FREM  0881AH  25 m     
39  612  Nørregaard Cristian  2005  SVENDBORG    25 m     
40  617  Hansen Villads Bjørndal  2010  RINGE  1059AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
3_S
Løb 3, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
539  Vangsgaard Liva  2006  FREM  0682AV  50 m  35.89   
484  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  25 m  36.08   
560  Bruun-Petersen Anne  2007  TOMMERUP  0792AF  25 m  36.40   
562  Jørgensen Karoline  2007  TOMMERUP  0774AG  50 m  37.06   
530  Munkbjerg Monica  2006  FREM  0606AX  25 m  39.85   
485  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m  40.50   
532  Alstrup-Lopez Maya K.  2007  FREM  0702AQ  25 m  43.36   
498  Nielsen Maja Løve  2006  RINGE  0676AG  50 m  45.38   
527  Wood Frederikke  2007  FREM  0762AX  25 m  46.28   
10  506  Lundsfryd Lærke Rosen  2006  RINGE  0678AG  50 m  46.45   
11  542  Vu Hanh Kim  2004  FREM  0466AZ  25 m  47.66   
12  544  Jørgensen Amalie  2010  FREM  1018AB  25 m  56.07   
13  510  Rasmussen Julie Dyrelund  2010  RINGE  1008AE  25 m  1:04.67   
14  526  Andreasen Tilde Lundsgaard Rov  2009  NYBORG  0918AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
4_S
Løb 4, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
561  Jørgensen Gustav  2004  TOMMERUP  0465AO  25 m  29.84   
483  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  50 m  30.59   
599  Kristensen Mads  2005  SVENDBORG  0555AM  25 m  35.30   
501  Kjellerup Jannik  2009  RINGE  0989AA  25 m  48.05   
520  Nørgaard Felix  2008  NYBORG  0891AL  25 m  1:07.29   
525  Thuelund Otto  2010  NYBORG  1045AB  25 m  1:27.45   
524  Petersen Laurits Schou  2010  NYBORG  1013AD  25 m     
612  Nørregaard Cristian  2005  SVENDBORG    25 m     
614  Cludts Kasper  2006  RINGE  0601AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
5_S
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
564  Bruun-Petersen Rikke  2005  TOMMERUP  0522AN  25 m  1:20.57   
531  Simonsen Sava Mathilde  2008  FREM  0886AH  50 m  1:27.16   
509  Rasmussen Sofie Dyrelund  2007  RINGE  0722AG  25 m  1:29.29   
600  Herold Isabella Aurbo  2007  SVENDBORG  0726AQ  25 m  1:32.31   
563  Mortensen Sofia  2007  TOMMERUP  0786AK  25 m  1:32.53   
540  Larsen Victoria Juul  2006  FREM  0618AM  25 m  1:36.66   
608  Schade Annabell Gram  2005  SVENDBORG  0568AW  25 m  1:39.59   
489  Søgaard Caroline  2006  RINGE  0602AS  25 m  1:45.28   
490  Larsen Sara Lund  2008  RINGE  0818AB  50 m  1:48.57   
10  534  Jensen Lisa Bjergmann  2007  FREM  0746AP  25 m  1:57.83   
11  526  Andreasen Tilde Lundsgaard Rov  2009  NYBORG  0918AJ  25 m  2:01.09   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
6_S
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
598  Bertelsen Emil Brandt  2004  SVENDBORG  0459AP  25 m  1:17.01   
497  Kristensen Peter Borg  2007  RINGE  0745AD  25 m  1:26.80   
488  Nielsen Mathias Møller  2008  RINGE  0861AD  25 m  1:35.03   
546  Gorecki Conrad Elsborg  2008  FREM  0835AD  25 m  1:46.89   
581  Almind Emil  2008  H2Odense  0895AK  25 m  1:53.62   
520  Nørgaard Felix  2008  NYBORG  0891AL  25 m  2:05.07   
525  Thuelund Otto  2010  NYBORG  1045AB  25 m  2:25.12   
524  Petersen Laurits Schou  2010  NYBORG  1013AD  25 m     
617  Hansen Villads Bjørndal  2010  RINGE  1059AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
7_S
Løb 7, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
593  Bruun-Petersen Mette  2001  TOMMERUP  0196AT  25 m  2:14.99   
492  Hemmeløff Emilie  2008  RINGE  0848AB  50 m  2:49.94   
541  Kaae Bennedikte  2006  FREM  0602AH  25 m  3:02.74   
571  Buch Matilde A. B.  2008  H2Odense  0834AH  25 m  3:03.32   
538  Kristensen Elvira Køstner  2008  FREM  0838AF  25 m  4:21.63   
532  Alstrup-Lopez Maya K.  2007  FREM  0702AQ  25 m  4:37.39   
567  Wagner Andrea  2008  H2Odense  0852AA  25 m     
569  Peters Cornelia Gardias  2008  H2Odense  0864AH  25 m     
576  Gilling Luna  2008  H2Odense  0836AL  25 m     
10  577  Gilling Maya Grøntved  2006  H2Odense  0616AT  25 m     
11  602  Hvass Alvina Vahala  2006  SVENDBORG  0606AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
8_S
Løb 8, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
561  Jørgensen Gustav  2004  TOMMERUP  0465AO  25 m  2:20.48   
491  Bjerre Rasmus  2008  RINGE  0801AD  25 m  2:54.91   
579  Selaci Besian  2007  H2Odense  0735AO  25 m  3:17.12   
570  Bentsen Louis Stæhr  2010  H2Odense  1031AB  50 m  3:18.31   
583  Bentsen Vitus Stæhr  2012  H2Odense  1201AA  50 m  3:49.64   
566  Gram Phillip  2006  H2Odense  0671AR  25 m     
568  Bøttiger Gustav  2008  H2Odense  0849AI  25 m     
572  Lunden Hjalmer  2008  H2Odense  0821AK  25 m     
573  Vinther-Okholm Hjalte  2008  H2Odense  0851AK  25 m     
10  574  Kjeldsen Martin  2007  H2Odense  0705AO  25 m     
11  575  Kristiansen Silas Elving  2008  H2Odense  0811AK  25 m     
12  578  Beier Anders  2007  H2Odense  0703AO  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
9_S
Løb 9, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
539  Vangsgaard Liva  2006  FREM  0682AV  25 m  1:26.56   
493  Ploug Frida  2007  RINGE  0746AD  25 m  1:33.55   
540  Larsen Victoria Juul  2006  FREM  0618AM  25 m  1:40.61   
531  Simonsen Sava Mathilde  2008  FREM  0886AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
10_S
Løb 10, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
486  Schier Julius  2006  RINGE  0657AD  25 m  1:15.79   
487  Damsgaard Tobias  2006  RINGE  0695AJ  25 m  1:19.05   
497  Kristensen Peter Borg  2007  RINGE  0745AD  25 m  1:38.03   
535  Larsen Emil A.  2007  FREM  0785AH  50 m  1:38.24   
537  Pedersen Thor Nymark  2006  FREM  0647AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
11_S
Løb 11, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
564  Bruun-Petersen Rikke  2005  TOMMERUP  0522AN  25 m  30.54   
494  Hvidberg Mathilde  2007  RINGE  0774AE  50 m  30.69   
493  Ploug Frida  2007  RINGE  0746AD  25 m  34.16   
496  Bak Sofie  2008  RINGE  0856AG  50 m  35.10   
563  Mortensen Sofia  2007  TOMMERUP  0786AK  25 m  36.09   
541  Kaae Bennedikte  2006  FREM  0602AH  25 m  36.20   
495  Rasmussen Freja Zaugg  2008  RINGE  0834AO  25 m  37.59   
608  Schade Annabell Gram  2005  SVENDBORG  0568AW  25 m  38.06   
605  Hansen Monique Thorbech  2007  SVENDBORG  0772AN  25 m  38.62   
10  580  Elholm Rebekka  2009  H2Odense  0916AI  50 m  39.22   
11  536  Fahim Ghezal  2005  FREM  0564AY  25 m  39.67   
12  607  Terkelsen Johanne  2007  SVENDBORG  0788AP  25 m  39.75   
13  533  Ercaliskan Meryem  2007  FREM  0788AU  25 m  41.12   
14  538  Kristensen Elvira Køstner  2008  FREM  0838AF  25 m  41.84   
15  604  Poulsen Liv Emilie  2007  SVENDBORG  0776AQ  25 m  42.52   
16  585  Tranekjer Sarah  2008  H2Odense  0898AP  50 m  43.87   
17  534  Jensen Lisa Bjergmann  2007  FREM  0746AP  25 m  44.13   
18  519  Krogshede Ella  2009  NYBORG  0920AJ  25 m  45.99   
19  523  Mikkelsen Ida Friis  2010  NYBORG  1040AF  25 m  49.72   
20  510  Rasmussen Julie Dyrelund  2010  RINGE  1008AE  25 m  50.58   
21  587  Müller Meta Ostenfeldt  2010  H2Odense  1010AG  50 m  50.87   
22  522  Kjellerup Freja  2010  NYBORG  1038AF  25 m  1:18.98   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
12_S
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
598  Bertelsen Emil Brandt  2004  SVENDBORG  0459AP  25 m  27.18   
601  Jørgensen William Romer  2005  SVENDBORG  0599AL  25 m  28.64   
599  Kristensen Mads  2005  SVENDBORG  0555AM  25 m  30.33   
499  Thomsen Noah Á Fløtti  2007  RINGE  0749AI  25 m  34.82   
609  Larsen Pelle Svanberg  2006  SVENDBORG  0675AO  25 m  35.02   
606  Berg Marcus  2007  SVENDBORG  0723AO  25 m  35.82   
543  Neto Sylvester  2007  FREM  0707AH  50 m  36.92   
582  Birk Villads  2009  H2Odense  0937AF  50 m  42.28   
548  Wintervad Viktor Hjortkær  2008  FREM  0881AH  25 m  42.86   
10  586  Pedersen Jonathan R. S.  2011  H2Odense  1185AA  50 m  43.51   
11  584  Stokbæk Bille  2009  H2Odense  0959AF  25 m  45.14   
12  545  Jørgensen Oliver  2008  FREM  0849AF  25 m  45.44   
13  547  Borup Emil  2008  FREM  0841AJ  25 m  48.08   
14  529  Demiral Neset  2009  FREM  0905AC  25 m  48.30   
15  521  Stadnicki Filip  2009  NYBORG  0947AC  25 m  48.60   
16  505  Thrane Villads  2009  RINGE  0977AF  25 m  1:09.34   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
13_S
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
484  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  25 m  1:18.23   
485  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m  1:25.15   
509  Rasmussen Sofie Dyrelund  2007  RINGE  0722AG  25 m  1:31.90   
494  Hvidberg Mathilde  2007  RINGE  0774AE  25 m  1:33.03   
542  Vu Hanh Kim  2004  FREM  0466AZ  25 m  1:37.03   
506  Lundsfryd Lærke Rosen  2006  RINGE  0678AG  25 m  1:45.41   
563  Mortensen Sofia  2007  TOMMERUP  0786AK  25 m  1:48.45   
602  Hvass Alvina Vahala  2006  SVENDBORG  0606AH  25 m  1:48.46   
607  Terkelsen Johanne  2007  SVENDBORG  0788AP  25 m  1:53.49   
10  527  Wood Frederikke  2007  FREM  0762AX  25 m  2:00.48   
11  604  Poulsen Liv Emilie  2007  SVENDBORG  0776AQ  25 m  2:01.10   
12  608  Schade Annabell Gram  2005  SVENDBORG  0568AW  25 m  2:01.58   
13  544  Jørgensen Amalie  2010  FREM  1018AB  25 m  2:03.02   
14  616  Larsen Trine  2009  FREM  0954AF  25 m  2:10.98   
15  549  Tanggaard Luna  2006  FREM  0602AX  25 m  2:12.45   
16  502  Lundgreen Mille  2010  RINGE  1076AE  25 m     
17  503  Henriksen Ella Broby  2009  RINGE  0946AB  25 m     
18  518  Guldborg Caroline B.  2009  NYBORG  0908BA  25 m     
19  528  Caspersen Kamille  2009  FREM  0930BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
14_S
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
598  Bertelsen Emil Brandt  2004  SVENDBORG  0459AP  25 m  1:18.41   
482  Nielsen Mikkel Møller  2006  RINGE  0615AC  25 m  1:23.73   
601  Jørgensen William Romer  2005  SVENDBORG  0599AL  25 m  1:26.57   
537  Pedersen Thor Nymark  2006  FREM  0647AD  25 m  1:45.63   
508  Rasmussen Lucas Dyrelund  2007  RINGE  0773AB  25 m  1:48.85   
507  Lundsfryd Marius  2008  RINGE  0839AB  25 m  1:52.40   
581  Almind Emil  2008  H2Odense  0895AK  25 m  2:10.39   
500  Lund Aksel Damsted  2009  RINGE  0955AC  25 m     
505  Thrane Villads  2009  RINGE  0977AF  25 m     
10  603  Wilstrup Andrew  2006  SVENDBORG  0631AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
15_S
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
593  Bruun-Petersen Mette  2001  TOMMERUP  0196AT  25 m  31.73   
564  Bruun-Petersen Rikke  2005  TOMMERUP  0522AN  25 m  36.17   
492  Hemmeløff Emilie  2008  RINGE  0848AB  25 m  37.93   
562  Jørgensen Karoline  2007  TOMMERUP  0774AG  25 m  39.64   
496  Bak Sofie  2008  RINGE  0856AG  25 m  40.86   
531  Simonsen Sava Mathilde  2008  FREM  0886AH  25 m  42.29   
571  Buch Matilde A. B.  2008  H2Odense  0834AH  50 m  44.68   
569  Peters Cornelia Gardias  2008  H2Odense  0864AH  50 m  46.84   
539  Vangsgaard Liva  2006  FREM  0682AV  25 m  47.62   
10  580  Elholm Rebekka  2009  H2Odense  0916AI  50 m  48.24   
11  616  Larsen Trine  2009  FREM  0954AF  25 m  48.33   
12  576  Gilling Luna  2008  H2Odense  0836AL  25 m  48.72   
13  567  Wagner Andrea  2008  H2Odense  0852AA  50 m  50.17   
14  533  Ercaliskan Meryem  2007  FREM  0788AU  25 m  50.59   
15  534  Jensen Lisa Bjergmann  2007  FREM  0746AP  25 m  53.10   
16  585  Tranekjer Sarah  2008  H2Odense  0898AP  50 m  54.70   
17  523  Mikkelsen Ida Friis  2010  NYBORG  1040AF  25 m  55.22   
18  519  Krogshede Ella  2009  NYBORG  0920AJ  25 m  55.69   
19  518  Guldborg Caroline B.  2009  NYBORG  0908BA  25 m  56.17   
20  587  Müller Meta Ostenfeldt  2010  H2Odense  1010AG  50 m  56.51   
21  577  Gilling Maya Grøntved  2006  H2Odense  0616AT  25 m  59.69   
22  528  Caspersen Kamille  2009  FREM  0930BA  25 m  1:06.27   
23  549  Tanggaard Luna  2006  FREM  0602AX  25 m  1:08.82   
24  522  Kjellerup Freja  2010  NYBORG  1038AF  25 m  1:28.53   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
16_S
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
483  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  50 m  32.19   
561  Jørgensen Gustav  2004  TOMMERUP  0465AO  25 m  34.01   
599  Kristensen Mads  2005  SVENDBORG  0555AM  25 m  35.58   
568  Bøttiger Gustav  2008  H2Odense  0849AI  50 m  42.56   
570  Bentsen Louis Stæhr  2010  H2Odense  1031AB  50 m  43.07   
572  Lunden Hjalmer  2008  H2Odense  0821AK  50 m  45.67   
613  Lund Laurits Damsted  2007  RINGE  0765AH  25 m  47.06   
546  Gorecki Conrad Elsborg  2008  FREM  0835AD  25 m  48.01   
579  Selaci Besian  2007  H2Odense  0735AO  50 m  49.55   
10  582  Birk Villads  2009  H2Odense  0937AF  50 m  49.85   
11  586  Pedersen Jonathan R. S.  2011  H2Odense  1185AA  50 m  51.01   
12  578  Beier Anders  2007  H2Odense  0703AO  50 m  51.24   
13  583  Bentsen Vitus Stæhr  2012  H2Odense  1201AA  50 m  51.30   
14  575  Kristiansen Silas Elving  2008  H2Odense  0811AK  50 m  51.51   
15  574  Kjeldsen Martin  2007  H2Odense  0705AO  50 m  51.61   
16  584  Stokbæk Bille  2009  H2Odense  0959AF  50 m  52.67   
17  603  Wilstrup Andrew  2006  SVENDBORG  0631AQ  25 m  53.38   
18  529  Demiral Neset  2009  FREM  0905AC  25 m  54.43   
19  573  Vinther-Okholm Hjalte  2008  H2Odense  0851AK  50 m  54.75   
20  521  Stadnicki Filip  2009  NYBORG  0947AC  25 m  1:02.44   
21  547  Borup Emil  2008  FREM  0841AJ  25 m  1:03.90   
22  566  Gram Phillip  2006  H2Odense  0671AR  25 m     
23  612  Nørregaard Cristian  2005  SVENDBORG    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
17_S
Løb 17, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
560  Bruun-Petersen Anne  2007  TOMMERUP  0792AF  25 m  1:25.00   
540  Larsen Victoria Juul  2006  FREM  0618AM  25 m  1:27.92   
562  Jørgensen Karoline  2007  TOMMERUP  0774AG  25 m  1:29.89   
530  Munkbjerg Monica  2006  FREM  0606AX  25 m  1:31.25   
605  Hansen Monique Thorbech  2007  SVENDBORG  0772AN  25 m  1:33.93   
495  Rasmussen Freja Zaugg  2008  RINGE  0834AO  25 m  1:35.40   
600  Herold Isabella Aurbo  2007  SVENDBORG  0726AQ  25 m  1:36.01   
542  Vu Hanh Kim  2004  FREM  0466AZ  25 m  1:38.49   
532  Alstrup-Lopez Maya K.  2007  FREM  0702AQ  25 m  1:45.00   
10  489  Søgaard Caroline  2006  RINGE  0602AS  25 m  1:45.33   
11  490  Larsen Sara Lund  2008  RINGE  0818AB  25 m  1:46.34   
12  536  Fahim Ghezal  2005  FREM  0564AY  25 m  1:47.76   
13  544  Jørgensen Amalie  2010  FREM  1018AB  25 m  1:51.11   
14  527  Wood Frederikke  2007  FREM  0762AX  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
18_S
Løb 18, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
614  Cludts Kasper  2006  RINGE  0601AR  25 m  1:25.00   
609  Larsen Pelle Svanberg  2006  SVENDBORG  0675AO  25 m  1:33.91   
491  Bjerre Rasmus  2008  RINGE  0801AD  25 m  1:37.33   
499  Thomsen Noah Á Fløtti  2007  RINGE  0749AI  25 m  1:37.44   
543  Neto Sylvester  2007  FREM  0707AH  25 m  1:38.83   
613  Lund Laurits Damsted  2007  RINGE  0765AH  25 m  1:39.07   
488  Nielsen Mathias Møller  2008  RINGE  0861AD  25 m  1:39.85   
535  Larsen Emil A.  2007  FREM  0785AH  25 m  1:43.11   
615  Landtved Jacob  2006  RINGE  0611AB  25 m  1:47.61   
10  545  Jørgensen Oliver  2008  FREM  0849AF  25 m  1:51.00   
11  548  Wintervad Viktor Hjortkær  2008  FREM  0881AH  25 m  2:37.09   
12  504  Plauborg Anton  2010  RINGE  1059AA  25 m     
13  606  Berg Marcus  2007  SVENDBORG  0723AO  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
19_S
Løb 19, 4X50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
618  Rsk K1 Piger  RINGE    25 m  2:05.00   
565  Tsk Tøser  2005  TOMMERUP    25 m  2:09.10   
511  K2 Piger  2008  RINGE    25 m  2:23.72   
611  Svendborg Piger 1  2006  SVENDBORG    25 m  2:33.55   
588  O Girls  2006  H2Odense    25 m  2:38.22   
596  Frem Piger 1  FREM    25 m  2:40.00   
512  Talent Piger  2006  RINGE    25 m  2:42.63   
592  O Girls 1  2008  H2Odense    25 m  2:51.67   
597  Frem Piger 2  FREM    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 
20_S
Løb 20, 4X50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
513  K1 Drenge  2005  RINGE    25 m  1:59.50   
610  Svendborg Drenge 1  2004  SVENDBORG    25 m  2:01.97   
594  Frem Drenge 1  FREM    25 m  2:30.00   
589  O Boys  2007  H2Odense    25 m  2:30.87   
514  K2 Drenge  2007  RINGE    25 m  2:32.03   
591  O Boys 2  2008  H2Odense    25 m  2:53.54   
590  O Boys 1  2006  H2Odense    25 m  2:56.20   
517  Talent Drenge  2009  RINGE    25 m  3:33.08   
595  Frem Drenge 2  FREM    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark