2019-09-20   09:44:16
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for FynRundt 1

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

2_S
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
482  Nielsen Mikkel Møller  2006  RINGE  0615AC  50 m  1:03.86   
601  Jørgensen William Romer  2005  SVENDBORG  0599AL  25 m  1:04.32   
487  Damsgaard Tobias  2006  RINGE  0695AJ  25 m  1:07.61   
486  Schier Julius  2006  RINGE  0657AD  50 m  1:10.96   
537  Pedersen Thor Nymark  2006  FREM  0647AD  50 m  1:18.59   
568  Bøttiger Gustav  2008  H2Odense  0849AI  25 m  1:21.47   
508  Rasmussen Lucas Dyrelund  2007  RINGE  0773AB  50 m  1:22.88   
543  Neto Sylvester  2007  FREM  0707AH  50 m  1:23.43   
507  Lundsfryd Marius  2008  RINGE  0839AB  50 m  1:24.08   
10  615  Landtved Jacob  2006  RINGE  0611AB  25 m  1:27.14   
11  609  Larsen Pelle Svanberg  2006  SVENDBORG  0675AO  25 m  1:27.24   
12  606  Berg Marcus  2007  SVENDBORG  0723AO  25 m  1:28.59   
13  535  Larsen Emil A.  2007  FREM  0785AH  25 m  1:29.02   
14  603  Wilstrup Andrew  2006  SVENDBORG  0631AQ  25 m  1:30.09   
15  570  Bentsen Louis Stæhr  2010  H2Odense  1031AB  50 m  1:30.20   
16  579  Selaci Besian  2007  H2Odense  0735AO  50 m  1:31.68   
17  572  Lunden Hjalmer  2008  H2Odense  0821AK  50 m  1:34.33   
18  574  Kjeldsen Martin  2007  H2Odense  0705AO  50 m  1:34.64   
19  501  Kjellerup Jannik  2009  RINGE  0989AA  25 m  1:34.97   
20  545  Jørgensen Oliver  2008  FREM  0849AF  25 m  1:36.49   
21  575  Kristiansen Silas Elving  2008  H2Odense  0811AK  50 m  1:38.82   
22  573  Vinther-Okholm Hjalte  2008  H2Odense  0851AK  50 m  1:38.93   
23  586  Pedersen Jonathan R. S.  2011  H2Odense  1185AA  50 m  1:39.28   
24  582  Birk Villads  2009  H2Odense  0937AF  50 m  1:39.40   
25  583  Bentsen Vitus Stæhr  2012  H2Odense  1201AA  50 m  1:39.96   
26  581  Almind Emil  2008  H2Odense  0895AK  25 m  1:40.20   
27  584  Stokbæk Bille  2009  H2Odense  0959AF  25 m  1:42.61   
28  500  Lund Aksel Damsted  2009  RINGE  0955AC  25 m  1:45.72   
29  578  Beier Anders  2007  H2Odense  0703AO  50 m  1:46.45   
30  520  Nørgaard Felix  2008  NYBORG  0891AL  25 m  1:50.13   
31  504  Plauborg Anton  2010  RINGE  1059AA  25 m  1:52.36   
32  547  Borup Emil  2008  FREM  0841AJ  25 m  1:57.33   
33  566  Gram Phillip  2006  H2Odense  0671AR  25 m  1:57.94   
34  529  Demiral Neset  2009  FREM  0905AC  25 m  1:58.21   
35  521  Stadnicki Filip  2009  NYBORG  0947AC  25 m  1:58.43   
36  525  Thuelund Otto  2010  NYBORG  1045AB  25 m  2:30.91   
37  524  Petersen Laurits Schou  2010  NYBORG  1013AD  25 m  2:36.74   
38  548  Wintervad Viktor Hjortkær  2008  FREM  0881AH  25 m     
39  612  Nørregaard Cristian  2005  SVENDBORG    25 m     
40  617  Hansen Villads Bjørndal  2010  RINGE  1059AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark