Program for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lørdag
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 168 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 39.33 | |
2 | 16 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 39.58 | |
3 | 129 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 39.87 | |
4 | 64 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 40.17 | |
5 | 120 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 40.64 | |
6 | 147 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 40.83 | |
7 | 218 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 41.53 | |
8 | 156 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 41.57 | |
9 | 152 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 42.71 | |
10 | 58 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 43.01 | |
11 | 97 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 44.33 | |
12 | 213 | Grølsted Emil Schønberg | 2007 | FR.SUND | 0781AJ | 25 m | 44.33 | |
13 | 144 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 45.24 | |
14 | 177 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 45.41 | |
15 | 114 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 45.44 | |
16 | 98 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 45.46 | |
17 | 214 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 45.53 | |
18 | 29 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 45.97 | |
19 | 110 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 46.07 | |
20 | 141 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 46.28 | |
21 | 27 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 46.34 | |
22 | 244 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 46.51 | |
23 | 150 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 46.67 | |
24 | 210 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 47.88 | |
25 | 246 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 47.94 | |
26 | 149 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 50.07 | |
27 | 77 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 50.08 | |
28 | 187 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 50.59 | |
29 | 66 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 50.78 | |
30 | 167 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 50.82 | |
31 | 63 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 51.32 | |
32 | 10 | Midtgaard Gustav | 2008 | SLANGERUP | 0843AD | 25 m | 51.50 | |
33 | 4 | Nielsen Jens | 2008 | JYLLINGE | 0877AF | 25 m | 51.55 | |
34 | 175 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 51.94 | |
35 | 183 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 52.87 | |
36 | 123 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865AB | 25 m | 52.98 | |
37 | 182 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 53.19 | |
38 | 46 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 53.38 | |
39 | 174 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 53.58 | |
40 | 171 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 53.93 | |
41 | 228 | Nygaard Laurits Radmer | 2008 | SØLLERØD | 0807AI | 25 m | 54.34 | |
42 | 176 | Buskov Svend | 2008 | GENTOFTE | 0883AI | 25 m | 55.48 | |
43 | 117 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 56.42 | |
44 | 74 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 56.80 | |
45 | 79 | Lending Konrad Falkenberg | 2008 | LYNGBY | 0835AG | 25 m | 57.38 | |
46 | 125 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 57.64 | |
47 | 151 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 58.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |