Startliste for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Regionalt Børnestævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2019 |
|
|
Stævne by |
Frederikssund |
|
Udskriftstidspunkt |
08:35 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Frederikssund Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2019 |
|
|
|
|
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
34 |
1 |
Liva Dugbæk |
2009 |
0978AG |
BIRKERØD |
|
25m |
2:00.41 |
222 |
2 |
Bettina M. V. Olsen |
2009 |
0912AG |
TRITON B |
|
25m |
1:49.51 |
172 |
3 |
Elise Vedel |
2009 |
0944AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:46.26 |
48 |
4 |
Sofie Lind-Christensen |
2009 |
0966AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:47.39 |
56 |
5 |
Karoline Hauch |
2009 |
0936AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:49.66 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
181 |
1 |
Marie Louise Avnsø |
2009 |
0942AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:46.01 |
124 |
2 |
Thilde Ethelberg |
2009 |
0956AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:41.93 |
234 |
3 |
Emma Nørskov |
2009 |
0956AC |
SØLLERØD |
|
25m |
1:40.67 |
186 |
4 |
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
0990AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:41.72 |
11 |
5 |
Signe Grynnerup |
2009 |
0946AE |
SLANGERUP |
|
25m |
1:44.64 |
9 |
6 |
Dyveke Larsen |
2009 |
0956AE |
SLANGERUP |
|
25m |
1:46.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
70 |
1 |
Freya Ploug Mattson |
2009 |
0938AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:40.16 |
224 |
2 |
Katrine Johanne Grovn |
2008 |
0812AP |
TRITON B |
|
25m |
1:35.58 |
190 |
3 |
Emilie Franck Fæste |
2008 |
0858AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:33.72 |
232 |
4 |
Anna Heiberg Drengsgaard |
2008 |
0832AK |
SØLLERØD |
|
25m |
1:34.57 |
5 |
5 |
Liv Frost Juhler |
2008 |
0874AJ |
JYLLINGE |
|
25m |
1:39.91 |
71 |
6 |
Kamille Drejer Mikkelsen |
2009 |
0944AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:40.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
100 |
1 |
Ana Bogdanovic |
2008 |
0852AG |
HERLEV |
|
25m |
1:33.08 |
153 |
2 |
Sigrid Mygind |
2008 |
0878AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:32.14 |
75 |
3 |
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
0896AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:31.72 |
8 |
4 |
Lina Thejlman |
2008 |
0868AC |
SLANGERUP |
|
25m |
1:31.78 |
229 |
5 |
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
0892AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:32.50 |
21 |
6 |
Caroline Liechti |
2008 |
0882AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:33.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
1 |
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
0844AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:29.83 |
245 |
2 |
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
0838AN |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:29.66 |
19 |
3 |
Ellen Klitvang |
2008 |
0824AI |
BIRKERØD |
|
25m |
1:29.22 |
136 |
4 |
Katrine Schou Jagd |
2008 |
0868AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:29.35 |
41 |
5 |
Isabella Flach |
2008 |
0842AG |
ALLERØD |
|
25m |
1:29.73 |
90 |
6 |
Victoria Pedersen |
2008 |
0822AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:30.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
133 |
1 |
Freya Valentin |
2008 |
0888AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:28.55 |
15 |
2 |
Silje Rasmussen |
2008 |
0894AF |
SLANGERUP |
|
25m |
1:26.31 |
115 |
3 |
Amelia Eriksen |
2008 |
0892AD |
HELSINGØR |
|
25m |
1:25.44 |
78 |
4 |
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
0886AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:26.12 |
23 |
5 |
Alberte Stub |
2008 |
0874AI |
BIRKERØD |
|
25m |
1:27.27 |
14 |
6 |
Louise Olsen |
2008 |
0816AF |
SLANGERUP |
|
25m |
1:28.71 |
|
|
Heat 7 (8) (Årg. 2009-2009) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3 |
1 |
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
0974AD |
JYLLINGE |
|
25m |
1:36.38 |
173 |
2 |
Rosa Toft |
2009 |
0972AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:34.12 |
61 |
3 |
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
0964AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:29.10 |
65 |
4 |
Sara Ljusheva |
2009 |
0976AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:33.42 |
231 |
5 |
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
0936AG |
SØLLERØD |
|
25m |
1:35.71 |
102 |
6 |
Eleonora Marsner |
2009 |
0994AC |
HERLEV |
|
25m |
1:37.21 |
|
|
Heat 8 (8) (Årg. 2008-2008) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
76 |
1 |
Ida Mathiesen |
2008 |
0876AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:24.24 |
69 |
2 |
Wilma Berg |
2008 |
0868AD |
LYNGBY |
|
25m |
1:22.95 |
25 |
3 |
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
0828AD |
BIRKERØD |
|
25m |
1:14.02 |
202 |
4 |
Tess van der Laan |
2008 |
0818AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:18.32 |
24 |
5 |
Karla Rekling |
2008 |
0862AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:23.11 |
59 |
6 |
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
0866AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:24.30 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:35 |
|