Program för UGP1 2019-2020, Oskarshamn
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
UGP 1 2019 |
|
Utskriftsdatum |
12 oktober 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Oskarshamn |
|
Utskriftstid |
14:12 |
|
|
Arrangör |
Oskarshamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 oktober 2019 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Finaler (6) |
Sponsor: ICA Maxi Oskarshamn |
|
Beräknad start 15:17 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
3 |
Felicia Almquist |
2010 |
AA9210 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
|
120 |
4 |
Natalie Rantzer |
2007 |
BC0207 |
KALMAR SS |
|
25m |
|
77 |
5 |
Fia Wimmerström |
2003 |
CB1603 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Josefine Karlsson |
2008 |
AE2408 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
|
70 |
2 |
Meja Askebring |
2007 |
BH2207 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
7:16.31 |
65 |
3 |
Julia Carmström |
2007 |
AR1407 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
7:07.20 |
111 |
4 |
Ebba Cronqvist |
2007 |
AT2207 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
6:20.02 |
10 |
5 |
Isabella Westergren |
2007 |
AM5607 |
HULTSFRED |
|
25m |
6:41.72 |
9 |
6 |
Alva Johansson |
2008 |
AC8608 |
HULTSFRED |
|
25m |
7:09.34 |
2 |
7 |
Meja Hansson |
2003 |
BI9203 |
EMMABODA |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Amelia Hultqvist |
2007 |
AF4807 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
6:10.38 |
110 |
2 |
Amanda Widströmer |
2007 |
AS4207 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
5:58.70 |
104 |
3 |
Edit Olofsson |
2007 |
AH5807 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:52.37 |
27 |
4 |
Sofia Marcusson |
2005 |
AL1805 |
KALMAR SS |
|
25m |
5:48.56 |
59 |
5 |
Fidelie Olsson - Lindqvist |
2008 |
AC6608 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
5:50.76 |
33 |
6 |
Sara Hansen |
2007 |
AH9607 |
KALMAR SS |
|
50m |
5:58.38 |
72 |
7 |
Mira Grimvall |
2002 |
BC5402 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
6:03.06 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Nina Krim |
2005 |
BE4405 |
KALMAR SS |
|
25m |
5:48.47 |
66 |
2 |
Naima Eriksson |
2007 |
AU1207 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
5:39.44 |
108 |
3 |
Iris Nyström |
2004 |
BR5204 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
5:35.65 |
30 |
4 |
Tuva Jämtin |
2006 |
AP2606 |
KALMAR SS |
|
50m |
5:32.22 |
73 |
5 |
Emma Kindberg |
2004 |
BF3404 |
VÄSTERVIK |
|
50m |
5:33.92 |
20 |
6 |
Hedda Strandberg |
2004 |
AH5404 |
KALMAR SS |
|
50m |
5:37.15 |
94 |
7 |
Agnes Sjö |
2004 |
BE9204 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
5:42.91 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Tilda Sundell |
2005 |
AT8205 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
5:29.71 |
97 |
2 |
Ella Harrysson |
2005 |
AR4605 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
5:23.67 |
100 |
3 |
Lily Provencher |
2005 |
AR6605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:20.29 |
15 |
4 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR SS |
|
25m |
5:11.82 |
98 |
5 |
Alice Hässlebro |
2004 |
BF8404 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:19.21 |
107 |
6 |
Ella Sjö |
2006 |
AT1606 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
5:21.90 |
56 |
7 |
Julia Almquist |
2007 |
AD4407 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
5:24.84 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Ellen Havskog |
2005 |
AD3805 |
HULTSFRED |
|
25m |
5:08.77 |
106 |
2 |
Nina Gustavsson |
2006 |
AT2206 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
5:05.15 |
96 |
3 |
Agnes Hildebrand Westerberg |
2004 |
BF9404 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
4:50.11 |
49 |
4 |
Ida Ekström |
2005 |
AG3805 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
4:47.69 |
89 |
5 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
4:48.69 |
95 |
6 |
Alva Wardrum |
2003 |
AQ1805 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
4:57.30 |
91 |
7 |
Kajsa Månsson |
2003 |
BL0803 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:07.48 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
12 oktober 2019 |
Licensierad till: Oskarshamns Simsällskap |
Utskriftstid |
14:12 |
|