Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1- Insim 09:00 start 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Medley Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
4 |
|
Elma Ridhagen |
2004 |
TYRESÖ SS |
1:25.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
432 |
5 |
|
Ella Olsson |
2004 |
ÅKERSBERGA |
1:23.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Elsa Axvik Reutergårdh |
2004 |
BOTK-RÖNN |
1:23.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Medley Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
494 |
2 |
|
Matilda Lindqvist |
2004 |
SPIF SF |
1:22.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
437 |
3 |
|
Klara Isaksson |
2003 |
ÅKERSBERGA |
1:21.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
385 |
4 |
|
Alice Davies |
2004 |
TÄBY SIM |
1:20.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
5 |
|
Caroline Friberg |
2004 |
SK NEPTUN |
1:20.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
6 |
|
Elin Glifberg |
2004 |
LIDINGÖ SK |
1:20.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
484 |
7 |
|
Iza Ramså Ness |
2003 |
SPIF SF |
1:21.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
8 |
|
Ida Edvinsson |
2004 |
SKURU IK |
1:22.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
457 |
9 |
|
Fiona Karlsson |
2004 |
ÖSMO SS |
1:23.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Medley Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
2 |
|
Hannah Haux |
2004 |
TÄBY SIM |
1:20.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
3 |
|
Ella Sörensen |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:19.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
4 |
|
Lovisa Klingberg |
2004 |
LIDINGÖ SK |
1:19.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
5 |
|
Hanna Carlberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
1:17.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
6 |
|
Elsa Bäckström |
2004 |
SKURU IK |
1:18.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
492 |
7 |
|
Ida Lindström |
2004 |
SPIF SF |
1:19.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
379 |
8 |
|
Emma Sommar |
2004 |
TÄBY SIM |
1:20.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
382 |
9 |
|
Maja Lingham |
2004 |
TÄBY SIM |
1:20.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Medley Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
493 |
2 |
|
Sofia Lindqvist |
2004 |
SPIF SF |
1:17.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
377 |
3 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
TÄBY SIM |
1:16.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
436 |
4 |
|
Nora Rönnbro |
2004 |
ÅKERSBERGA |
1:16.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
5 |
|
Linnéa Teljstedt |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:15.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
6 |
|
Emilia Tshibanda |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:15.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
7 |
|
Ida Nygren |
2004 |
BOTK-RÖNN |
1:16.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
8 |
|
Isabelle Persson |
2004 |
SKURU IK |
1:16.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
485 |
9 |
|
Emma Thur |
2004 |
SPIF SF |
1:17.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Medley Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
2 |
|
Elvira Schei |
2003 |
SKK |
1:14.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
479 |
3 |
|
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
SPIF SF |
1:14.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
481 |
4 |
|
Heidi Saluveer |
2003 |
SPIF SF |
1:13.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
5 |
|
Rebecca Gustafsson |
2003 |
SK NEPTUN |
1:12.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
6 |
|
Veronika Hiram |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:12.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
477 |
7 |
|
Nicole Papachristou |
2003 |
SPIF SF |
1:13.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
8 |
|
Lovisa Edman |
2003 |
SK NEPTUN |
1:14.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
478 |
9 |
|
Emelie Söderström |
2003 |
SPIF SF |
1:15.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Medley Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
2 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
SKK |
1:11.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
3 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
SKK |
1:11.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
4 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
SKK |
1:10.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
5 |
|
Filippa Malmström |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:09.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
6 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
1:10.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
482 |
7 |
|
Maria Bang |
2003 |
SPIF SF |
1:11.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
8 |
|
Vilma Lindberg |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:11.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
9 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
SKK |
1:12.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-29 09:12:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|