Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1- Insim 09:00 start 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Marcus Hedlund |
2002 |
BOTK-RÖNN |
31.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
5 |
|
Stavros Theodosiadis |
2002 |
SK NEPTUN |
30.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
429 |
6 |
|
Isak Jederström |
2002 |
ÅKERSBERGA |
31.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
7 |
|
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
DANDERYD |
33.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
2 |
|
Juan Esbjörnsson |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
29.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
430 |
3 |
|
Hampus Wikner |
2002 |
ÅKERSBERGA |
29.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
4 |
|
Nicolas Jernberg |
2001 |
SK NEPTUN |
28.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
5 |
|
Erik Bergstrand |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
28.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
327 |
6 |
|
Algot Lindwall |
2002 |
TYRESÖ SS |
28.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
374 |
7 |
|
Axel von Goës |
2002 |
TÄBY SIM |
29.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
8 |
|
Alexander Jansson |
2002 |
SK NEPTUN |
29.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
9 |
|
Johannes Fällgren |
2002 |
LIDINGÖ SK |
30.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2 |
|
Noah Stenström |
2000 |
LIDINGÖ SK |
27.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
3 |
|
Gabriel Henkel |
2001 |
SKK |
27.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
4 |
|
Carl-Åke Willberg |
1998 |
DANDERYD |
25.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
532 |
5 |
|
Björn Seeliger |
2000 |
SÖDERTÄLJE |
23.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
6 |
|
Carl Wennerholm |
2002 |
SKK |
25.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
7 |
|
Tor Selander |
2002 |
SKK |
26.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
431 |
8 |
|
Emil Tikkanen |
2002 |
ÅKERSBERGA |
27.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
9 |
|
Arvid Hallenborg |
2002 |
SKURU IK |
27.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-29 09:12:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|