Startliste for Holdstævne Årgang (Øst)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag formiddag kl. 10.00
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Holdstævne for Årgangssvømmere |
|
Udskriftsdato |
14 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:29 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
14 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 13, Jokerløb Herrer |
Finaler (4) |
Vejledende starttid 12:49 |
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
253 |
1 |
Joachim Poulsen |
2006 |
0643AF |
KØGE |
|
25m |
|
230 |
2 |
Tobias Melhede |
2006 |
0653AA |
KVIK |
|
25m |
|
63 |
3 |
Anton Magnussen |
2006 |
0619AP |
HØRSHOLM |
|
25m |
|
28 |
4 |
Theodor Wernberg Løvgreen |
2005 |
0509AB |
ALLERØD |
|
25m |
|
117 |
5 |
Andreas Bendtsen |
2007 |
0703AG |
HELSINGØR |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
36 |
1 |
Mads Emil Christiansen |
2006 |
0611AH |
LYNGBY |
|
25m |
|
119 |
2 |
Asger Hvilsom |
2007 |
0799AA |
HELSINGØR |
|
25m |
|
278 |
3 |
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
0853AB |
KØGE |
|
25m |
|
29 |
4 |
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
0511AD |
ALLERØD |
|
25m |
|
260 |
5 |
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
0733AA |
KØGE |
|
25m |
|
164 |
6 |
William Bendix Schmidt |
2005 |
0587AE |
GLADSAXE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
90 |
1 |
Tristan Jensen |
2006 |
0611AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
|
220 |
2 |
Martin Svendson |
2005 |
0571AJ |
KVIK |
|
25m |
|
159 |
3 |
Robert E Falborg Pedersen |
2005 |
0525AC |
GLADSAXE |
|
25m |
|
187 |
4 |
Laurits Boserup |
2005 |
0553AK |
GENTOFTE |
|
25m |
|
184 |
5 |
Carl Emil Lundgaard |
2005 |
0591AA |
GENTOFTE |
|
25m |
|
238 |
6 |
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
0513AF |
TUNE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
263 |
1 |
Lucas Emil Heinze |
2005 |
0511AK |
KØGE |
|
25m |
|
94 |
2 |
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
0727AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
|
58 |
3 |
Illia Bulba |
2005 |
0583AM |
HØRSHOLM |
|
25m |
|
256 |
4 |
Stefan Helding Danielsen |
2005 |
0511AC |
KØGE |
|
25m |
|
133 |
5 |
Daniel Bastholm |
2005 |
0569AF |
GREVE |
|
25m |
|
264 |
6 |
Calvin Christian Axen |
2006 |
0627AJ |
KØGE |
|
25m |
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
14 september 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
09:29 |
|