2019-12-15   06:02:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ruskauinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aamujakso

Document
Start list
Ruskauinnit
Place: Oulun Uimahalli Organizer: Oulun Uinti
Pool: 25m Competition Date: loka 5, 2019 to loka 6, 2019
Event 1, 200m Backstroke Women
Final 1 (5)
SR 2:07.10 Anu Koivisto 1980 Simmis FIN Antwerpen 16.12.2001
SJR 2:09.68 Vilma Oura 2001 HSS FIN Copenhagen, DEN 15.12.2017
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
09:30
1 25m
2 25m
164 3 Ella Sipola 2005 OuLo 25m
389 4 Ada-Sofia Juntunen 2008 KemPy 25m
408 5 Iiris Lukkariniemi 2008 KemPy 25m
6 25m
7 25m
8 25m
Event 1, 200m Backstroke Women Final 2 (5)
ID
Lane
Name
Born
Club
09:34
Entry time
Pool
Start:
204 1 Nelli Vilppola 2007 OuLo 25m
399 2 Laura Haikola 2009 KemPy 25m
406 3 Milla Mikkonen 2008 KemPy 25m
257 4 Tiia Kujala 1968 OU 3:17.95 25m
388 5 Mira Marttila 2009 KemPy 25m
422 6 Eevi Hirvasoja 2007 HAHE 25m
391 7 Neela Poropudas 2009 KemPy 25m
400 8 Noora Haikola 2011 KemPy 25m
Event 1, 200m Backstroke Women Final 3 (5)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
09:38
14 1 Denise Palonen 2005 SWIM 3:07.68 25m
27 2 Minttu Huhtahaara 2005 SWIM 3:03.29 25m
171 3 Vilma Niskanen 2004 OuLo 2:58.88 25m
24 4 Maria-Sofia Kajosmäki 2006 SWIM 2:54.01 25m
147 5 Ellen Krüger 2007 OuLo 2:58.26 25m
280 6 Elina Jaako 2007 OU 3:00.73 25m
195 7 Silja Sipovaara 2007 OuLo 3:05.43 25m
151 8 Emma Autio 2007 OuLo 3:11.51 25m
Event 1, 200m Backstroke Women Final 4 (5)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
09:42
16 1 Juuli Kinnunen 2004 SWIM 2:51.14 25m
274 2 Aada Suotula 2004 OU 2:47.73 25m
146 3 Petra Laukkanen 2004 OuLo 2:46.34 25m
242 4 Laura Helena Markuksela 2004 OU 2:39.59 25m
253 5 Elina Turunen 2005 OU 2:42.50 25m
258 6 Iida Heiko 2004 OU 2:46.95 25m
57 7 Emma Tolonen 2004 KaUS 2:50.80 25m
284 8 Salli Sepponen 2007 OU 2:53.69 25m
Event 1, 200m Backstroke Women Final 5 (5)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
09:46
158 1 Sara Seppänen 2006 OuLo 2:33.80 25m
127 2 Roosa Kärkkäinen 2003 OuLo 2:27.29 25m
226 3 Petra Heikkinen 2002 OU 2:23.67 25m
234 4 Martta Nygård 2003 OU 2:19.30 25m
289 5 Reeta Ollonen 2006 OU 2:23.52 25m
259 6 Lotta Moilanen 2006 OU 2:25.13 25m
235 7 Olga emilia Mattila 2004 OU 2:29.54 25m
249 8 Saara Niemi 2005 OU 2:36.49 25m
2019-10-05 08:50:50 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner