2019-09-20   05:37:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma PRISMA -uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailu

# Laji Vaihe Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 50m VU Naiset masters Suorafinaali PKO Osallistujaluettelo Erälista
2 50m VU Miehet masters Suorafinaali Sähköasennus Kuronen Oy Osallistujaluettelo Erälista
3 400m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Scanpole Oy Osallistujaluettelo Erälista
4 400m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Asianajotoimisto Surakka Osallistujaluettelo Erälista
5 50m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Itä-Suomen Liikuntaopisto Osallistujaluettelo Erälista
6 50m Selkäuinti Miehet Suorafinaali HKK-Kuljetus Oy Osallistujaluettelo Erälista
7 100m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Intersport Osallistujaluettelo Erälista
8 100m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Fysios Oy Osallistujaluettelo Erälista
9 50m Rintauinti Naiset Suorafinaali Joensuun Kauppa ja Kone Osallistujaluettelo Erälista
10 50m Rintauinti Miehet Suorafinaali Pihlajalinna ITE Oy Osallistujaluettelo Erälista
11 100m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Joensuun Laivaus Oy Osallistujaluettelo Erälista
12 100m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Vatupassi Oy Osallistujaluettelo Erälista
13 100m Sekauinti Naiset Suorafinaali Rakennusliike Anres Oy Osallistujaluettelo Erälista
14 100m Sekauinti Miehet Suorafinaali Fabrik Osallistujaluettelo Erälista
15 100m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Reijolan Tilipalvelu Osallistujaluettelo Erälista
16 100m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Karjalainen Oy Osallistujaluettelo Erälista
17 50m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Rakennustoimisto Reijonen Osallistujaluettelo Erälista
18 50m Perhosuinti Miehet Suorafinaali WP Putki Osallistujaluettelo Erälista
19 100m Rintauinti Naiset Suorafinaali Nanocomp Oy Ltd Osallistujaluettelo Erälista
20 100m Rintauinti Miehet Suorafinaali Xerox Partner Joensuu Oy Osallistujaluettelo Erälista
21 50m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Kuljetusliike E Mäkinen Osallistujaluettelo Erälista
22 50m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Prima Timber Oy Osallistujaluettelo Erälista
23 4X50m Sekauinti Naiset Suorafinaali If Vakuutus, Tritanium Osallistujaluettelo Erälista
24 4X50m Sekauinti Miehet Suorafinaali E Hartikainen, Laakkonen Osallistujaluettelo Erälista

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner