2021-01-25   21:59:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Julklappsplasket Ljungby 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass1

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  Julklappsplasket 2019 Ljungby    Utskriftsdatum  07 december 2019   
  Tävlingsort  Ljungby    Utskriftstid  09:07   
  Arrangör  Ljungby SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 december 2019         
 
 
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Flickor A-C  Finaler (8) 
Sponsor: COLORAMA 
 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
185  Agnes Lundahl  2008  AQ8408  LJUNGBY SS    25m   
157  Ida Robertsson  2007  AZ1807  ANDERSTORP    25m   
189  Kata Carola Tojzan  2008  AQ3608  LJUNGBY SS    25m   
               

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
184  Mahdia Ziraki  2008  AI0208  LJUNGBY SS    25m   
281  Filippa Holmer  2006  BE0806  ÖLANDS SK    25m   
186  Isabelle Hellner  2007  BC7407  LJUNGBY SS    25m   
               

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
156  Ellen Kemper  2007  AI6207  ANDERSTORP    25m  51.23 
222  Katarina Eskilsson  2005  BC2805  OSBY SS    25m  48.99 
225  Kajsa Eskilsson  2006  BC4806  OSBY SS    25m  47.07 
224  Tilde Nyborg  2008  AD3608  OSBY SS    25m  47.09 
182  Vilma Ilyes  2008  AH6408  LJUNGBY SS    25m  49.80 

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
245  Nora Levin  2005  BC5805  SK STIMMET    50m  45.60 
208  Alma Berggren  2008  BB7808  MARKARYD    25m  43.59 
246  Ebba Jakobsson  2004  BP2204  SK STIMMET    25m  42.13 
247  Signe Nilsson  2008  AB9408  SK STIMMET    25m  42.31 
214  Emma Erntsson  2004  AF3204  OSBY SS    25m  45.35 

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
155  Ebba Kemper  2004  BA6404  ANDERSTORP    25m  41.30 
176  Vera Larsson-Refónd  2006  AT3806  LJUNGBY SS    25m  40.24 
175  Meihri Ziraki  2005  BF7605  LJUNGBY SS    25m  39.28 
218  Thea Ekstrand  2006  AG9406  OSBY SS    25m  39.50 
223  Signe Malmberg  2008  AB6408  OSBY SS    25m  41.16 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
170  Maria Davidsson  2005  AE9805  LJUNGBY SS    25m  38.94 
267  Ida Svensson  2003  AU9603  ÄLMHULT    25m  37.73 
213  Lina Nilsson  2002  AN5802  OSBY SS    25m  36.22 
241  Moa Fagerström  2003  AN4803  SK STIMMET    25m  37.29 
248  Clara Lövenkjaer  2006  AW6806  SK STIMMET    25m  37.94 

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
243  Alice Öberg  2005  AV2805  SK STIMMET    25m  35.88 
203  Moa Jacobsen  2006  AB7806  MARKARYD    25m  35.27 
172  Evelin Szilvester  2006  AF2806  LJUNGBY SS    25m  34.63 
204  Agnes Pehrsson  2007  AK3207  MARKARYD    25m  35.18 
168  Jenny Davidsson  2003  AV7603  LJUNGBY SS    25m  35.38 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
202  Linnea Bengtsson  2003  BE7203  MARKARYD    25m  34.58 
242  Elsa Pettersson  2005  AV3805  SK STIMMET    25m  33.61 
198  Ebba Axelsson  2001  AP5601  MARKARYD    25m  32.54 
216  Jacqlyne Jersov  2004  AL1704  OSBY SS    25m  32.58 
169  Sahlina Lundgren  2004  AI6604  LJUNGBY SS    25m  33.85 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  07 december 2019 
Licensierad till: Ljungby Simsällskap  Utskriftstid  09:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner