Ohjelma Rosenlundsbadet Sprint
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 3
Heatlista Gren 39
|
Tävling |
Rosenlundsbadet Sprint |
|
Utskriftsdatum |
08 maj 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
12:29 |
|
|
Arrangör |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
Gren 39, 200m Frisim Damer |
Finaler (8) |
12oy Ann Berglund, Jönköpings SS 2.20.55 1996 |
13-14 Jessica Granlund, S77 2.09.99 1996 |
15-16 Linda Erlandsson, Motala SS 2.06.29 1999 |
17oä N Kraus, Gladbeck GER 2.05.42 2003 |
|
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
189 |
1 |
Emma Hansson |
1998 |
AP1498 |
ÅSUNDEN |
|
50m |
|
149 |
2 |
Elin Steindl |
1998 |
AO2898 |
HVETLANDA |
|
25m |
3:13.40 |
296 |
3 |
Tilda Larsson |
1999 |
AR4899 |
VÄNERSBORG |
|
50m |
3:04.93 |
254 |
4 |
Alice Müllern |
1998 |
AQ7498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:50.12 |
29 |
5 |
Matilda Larm |
1999 |
AD5699 |
SK GÖTENE |
|
25m |
2:53.49 |
265 |
6 |
Moa Wikström |
1998 |
AE7498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
3:06.05 |
129 |
7 |
Antonia Prior |
1999 |
AB2499 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
3:48.57 |
250 |
8 |
Julia Liljegren |
1999 |
AL9899 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Elvira Davidsson |
1996 |
AJ9896 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:35.88 |
68 |
2 |
Augusta Olsson |
1996 |
AW1496 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:34.76 |
151 |
3 |
Klara Thormalm |
1998 |
AA4898 |
HVETLANDA |
|
25m |
2:32.66 |
112 |
4 |
Anna Andersson |
1993 |
AU3893 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
2:30.86 |
79 |
5 |
Olivia Sjöblom |
1997 |
AX0497 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:31.17 |
128 |
6 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AL7896 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
2:32.83 |
164 |
7 |
Fanny Trollstad |
1997 |
AH5497 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:35.41 |
70 |
8 |
Lova Andersson |
2000 |
AA3600 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
2:40.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Emmy Eneström |
1996 |
AR3296 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:29.09 |
218 |
2 |
Ida Johansson |
1996 |
AH2696 |
NAUTILUS |
|
25m |
2:28.62 |
217 |
3 |
Ida Augustsson |
1994 |
AH8294 |
NAUTILUS |
|
25m |
2:25.56 |
294 |
4 |
Ada Bekk Berggren |
1996 |
|
Lambertset |
|
50m |
2:24.60 |
46 |
5 |
Jenny Sjölund |
1996 |
AL3696 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:25.49 |
165 |
6 |
Karin Åström |
1997 |
AB4697 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:26.58 |
293 |
7 |
Anna Lundgren |
1995 |
|
Lambertset |
|
50m |
2:29.08 |
45 |
8 |
Emma Seijsing |
1994 |
AJ4694 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:29.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
37 |
1 |
Amanda Axelsson |
1992 |
BD8892 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:24.44 |
302 |
2 |
Lisa Persson |
1992 |
AJ3692 |
VÄNERSBORG |
|
50m |
2:23.24 |
30 |
3 |
Emelie Stenhammar |
1993 |
BH4293 |
SK GÖTENE |
|
50m |
2:22.12 |
247 |
4 |
Emelia Karlsson |
1997 |
AL2497 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:21.77 |
11 |
5 |
Amanda Stavås |
1993 |
BK5893 |
ANDERSTORP |
|
25m |
2:21.82 |
122 |
6 |
Sandra Jonsson |
1991 |
BF7491 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
2:22.66 |
187 |
7 |
Angelica Willstein |
1997 |
AJ2897 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:23.67 |
244 |
8 |
Cecilia Johansson |
1996 |
AI5896 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:24.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Matilda Axelsson |
1995 |
AC4695 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
2:21.18 |
40 |
2 |
Isabell Heiding |
1996 |
AL5496 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:20.78 |
19 |
3 |
Lovisa Linderholm |
1994 |
AC0894 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:19.77 |
262 |
4 |
Felicia Wallgren |
1995 |
AC1695 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:18.69 |
124 |
5 |
Annie Myrlander |
1995 |
AB5295 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
2:19.35 |
223 |
6 |
Cornelia Andersson |
1995 |
AI3895 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:19.87 |
32 |
7 |
Sofia Svensson |
1993 |
AF0893 |
SK GÖTENE |
|
50m |
2:21.15 |
41 |
8 |
Martina Johansson |
1994 |
AJ1694 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:21.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
194 |
1 |
Helén Lange |
1996 |
AN1296 |
ÄLMHULT |
|
25m |
2:18.63 |
117 |
2 |
Alice Holmberg |
1995 |
AK7695 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
2:17.58 |
184 |
3 |
Ebba Stillman |
1996 |
AH9496 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:16.31 |
94 |
4 |
Rebecca Mattsson |
1995 |
AQ0295 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:15.97 |
75 |
5 |
Jessica Lindkvist |
1990 |
AG8290 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:16.07 |
178 |
6 |
Linnéa Möricke |
1996 |
AV0696 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:16.51 |
172 |
7 |
Emelie Johansson |
1992 |
AW9292 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:18.02 |
206 |
8 |
Hanna Hagström |
1991 |
AR3691 |
ÖSA |
|
25m |
2:18.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Elin Svensson |
1991 |
BN1691 |
SK GÖTENE |
|
50m |
2:15.46 |
13 |
2 |
Felicia Eriksson |
1994 |
AH8894 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:14.31 |
219 |
3 |
Vera Johansson |
1995 |
AQ2695 |
NAUTILUS |
|
25m |
2:12.87 |
86 |
4 |
Jessica Eriksson |
1995 |
AH0895 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:11.14 |
136 |
5 |
Caroline Adolfsson |
1993 |
AE4293 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:11.77 |
153 |
6 |
Lina Colvås |
1992 |
AK1492 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:13.77 |
156 |
7 |
Mathilda Gärdesmed |
1994 |
AJ0294 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:15.40 |
138 |
8 |
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:15.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Therese Weylandt |
1990 |
BR0890 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:08.89 |
93 |
2 |
Sofia Lärfars |
1990 |
AW1290 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:07.11 |
76 |
3 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:06.60 |
137 |
4 |
Céline Bertrand |
1995 |
AB7295 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:04.40 |
231 |
5 |
Erika Carlén |
1994 |
AM5294 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:04.80 |
34 |
6 |
Beatrice Andersson |
1989 |
AS8889 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:06.99 |
238 |
7 |
Maria Galic |
1995 |
AD9495 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:08.44 |
103 |
8 |
Michelle Franzén |
1993 |
AN0893 |
NKK |
|
25m |
2:09.06 |
Skapad av WinGrodan 1.17.24 |
Utskriftsdatum |
08 maj 2010 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
12:29 |
|