Program för Novembersim 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Karlsrobadet |
Arrangör: |
Eslövs Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 nov 2019 till den 3 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
327 |
|
Isabella Lagnerup |
Simklubben Sydsim |
2000 |
AS7800 |
25m |
1:07.24 |
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Emilia Olsson |
Kappsimningsklubben Karpen |
2002 |
AA6802 |
25m |
1:11.89 |
|
|
|
|
|
3 |
177 |
|
Lina Ostreus |
Malmö Kappsimningsklubb |
2002 |
AV4202 |
25m |
1:13.16 |
|
|
|
|
|
4 |
105 |
|
Amanda Blomkvist |
Landskrona Simsällskap |
2007 |
AD0607 |
25m |
1:16.17 |
|
|
|
|
|
5 |
417 |
|
Mille Bergmann |
Rønne Svømme Klub |
2004 |
0408AR |
25m |
1:16.57 |
|
|
|
|
|
6 |
308 |
|
Freja Malmgren |
S 71 |
2007 |
AA8207 |
25m |
1:16.91 |
|
|
|
|
|
7 |
78 |
|
Vilma Rudolf |
Kappsimningsklubben Karpen |
2002 |
AW1202 |
25m |
1:17.10 |
|
|
|
|
|
8 |
392 |
|
Tova Kjellberg |
Föreningen Trelleborg Sim |
2004 |
AF5204 |
25m |
1:17.80 |
|
|
|
|
|
9 |
54 |
|
Saga Tretinjak |
Simklubben Hajen |
2006 |
AE9406 |
25m |
1:19.66 |
|
|
|
|
|
10 |
251 |
|
Isabella Nilsson |
Simklubben Poseidon |
2008 |
AT6408 |
25m |
1:21.70 |
|
|
|
|
|
11 |
57 |
|
Anna Contis Pavel |
Simklubben Hajen |
2006 |
AJ2606 |
25m |
1:21.85 |
|
|
|
|
|
12 |
334 |
|
Philippa Lindgren |
Simklubben Sydsim |
2008 |
AD2408 |
25m |
1:21.90 |
|
|
|
|
|
13 |
384 |
|
Alma Persson |
Föreningen Österlen-Sim |
2008 |
AG2808 |
25m |
1:22.79 |
|
|
|
|
|
14 |
362 |
|
Nirma Bååth |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2008 |
AA8208 |
25m |
1:22.89 |
|
|
|
|
|
15 |
100 |
|
Thowe Eliasson |
Landskrona Simsällskap |
2006 |
AF6206 |
25m |
1:23.06 |
|
|
|
|
|
16 |
52 |
|
Rebecka Agardh |
Simklubben Hajen |
2007 |
AB6207 |
25m |
1:23.25 |
|
|
|
|
|
17 |
182 |
|
Malva Collvin |
Malmö Kappsimningsklubb |
2007 |
AL0207 |
25m |
1:24.06 |
|
|
|
|
|
18 |
181 |
|
Fanny Paulsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2007 |
AL4207 |
25m |
1:24.58 |
|
|
|
|
|
19 |
385 |
|
Agnes Ohlsson |
Föreningen Österlen-Sim |
2007 |
AY0807 |
25m |
1:25.25 |
|
|
|
|
|
20 |
398 |
|
Jacquline Rengbrandt |
Föreningen Trelleborg Sim |
2005 |
BF6605 |
25m |
1:25.78 |
|
|
|
|
|
21 |
125 |
|
Julia Palm |
Landskrona Simsällskap |
2006 |
BL1206 |
25m |
1:26.14 |
|
|
|
|
|
22 |
117 |
|
Linnea Mårtensson |
Landskrona Simsällskap |
2006 |
BC2206 |
25m |
1:26.76 |
|
|
|
|
|
23 |
24 |
|
Livia Landmyr |
Eslövs Simsällskap |
2006 |
BH8206 |
25m |
1:26.96 |
|
|
|
|
|
24 |
159 |
|
Vilda Berg |
Simklubben Lödde |
2007 |
AC9407 |
25m |
1:27.47 |
|
|
|
|
|
25 |
365 |
|
Lilly Frost |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2008 |
AD2808 |
25m |
1:27.59 |
|
|
|
|
|
26 |
230 |
|
Signe Malmberg |
Osby Simsällskap |
2008 |
AB6408 |
25m |
1:28.47 |
|
|
|
|
|
27 |
183 |
|
Hedda Lennartsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2008 |
AE2808 |
25m |
1:28.75 |
|
|
|
|
|
28 |
188 |
|
Emelina Bech |
Malmö Kappsimningsklubb |
2008 |
AJ0808 |
25m |
1:28.90 |
|
|
|
|
|
29 |
400 |
|
Nia Williams |
Föreningen Trelleborg Sim |
2008 |
AT8607 |
25m |
1:29.30 |
|
|
|
|
|
30 |
13 |
|
Isabelle Blücher |
Eslövs Simsällskap |
2003 |
BS3803 |
25m |
1:29.51 |
|
|
|
|
|
31 |
187 |
|
Eira Frentzell |
Malmö Kappsimningsklubb |
2007 |
AR0607 |
25m |
1:30.92 |
|
|
|
|
|
32 |
339 |
|
Elinor Fröjd |
Simklubben Sydsim |
2007 |
AO4807 |
25m |
1:31.08 |
|
|
|
|
|
33 |
246 |
|
Astrid Larsson |
Simklubben Poseidon |
2008 |
AK1208 |
25m |
1:31.15 |
|
|
|
|
|
34 |
16 |
|
Linnea Larsson |
Eslövs Simsällskap |
2007 |
AJ0807 |
25m |
1:31.69 |
|
|
|
|
|
35 |
65 |
|
Ella Johnsson |
Simklubben Hajen |
2007 |
AU9407 |
25m |
1:32.14 |
|
|
|
|
|
36 |
367 |
|
Julia Lennartsson |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2005 |
BJ5205 |
25m |
1:32.37 |
|
|
|
|
|
37 |
326 |
|
Manita Klöckner |
Sjöbo Simsällskap |
2007 |
BC0607 |
25m |
1:32.75 |
|
|
|
|
|
38 |
231 |
|
Kajsa Eskilsson |
Osby Simsällskap |
2006 |
BC4806 |
25m |
1:33.05 |
|
|
|
|
|
39 |
337 |
|
Moa Haglund |
Simklubben Sydsim |
2008 |
AD9208 |
25m |
1:33.92 |
|
|
|
|
|
40 |
228 |
|
Ellen Bernhardsson |
Osby Simsällskap |
2008 |
AB7408 |
25m |
1:34.10 |
|
|
|
|
|
41 |
60 |
|
Anna Gutenwik |
Simklubben Hajen |
2008 |
AC5808 |
25m |
1:34.17 |
|
|
|
|
|
42 |
217 |
|
Alicia Olsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2008 |
BD2408 |
25m |
1:34.79 |
|
|
|
|
|
43 |
66 |
|
Tilda Montelin |
Simklubben Hajen |
2007 |
AV6807 |
25m |
1:35.12 |
|
|
|
|
|
44 |
429 |
|
Sofie Christiansen |
Rønne Svømme Klub |
2005 |
0558AV |
25m |
1:36.34 |
|
|
|
|
|
45 |
325 |
|
Matilda Kryger |
Sjöbo Simsällskap |
2007 |
BC5607 |
25m |
1:36.35 |
|
|
|
|
|
46 |
185 |
|
Frida Paulsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2007 |
AQ5807 |
25m |
1:36.57 |
|
|
|
|
|
47 |
249 |
|
Alice Seyffart |
Simklubben Poseidon |
2008 |
AO6208 |
25m |
1:36.87 |
|
|
|
|
|
48 |
186 |
|
Saga Folestam |
Malmö Kappsimningsklubb |
2007 |
AQ6607 |
25m |
1:37.15 |
|
|
|
|
|
49 |
247 |
|
Ebba Eriksson |
Simklubben Poseidon |
2008 |
AK0808 |
25m |
1:37.94 |
|
|
|
|
|
50 |
323 |
|
Isabella Stoltz |
Sjöbo Simsällskap |
2008 |
AI1208 |
25m |
1:39.30 |
|
|
|
|
|
51 |
427 |
|
Clara Johansen |
Rønne Svømme Klub |
2008 |
0872AH |
50m |
1:40.40 |
|
|
|
|
|
52 |
335 |
|
Selma Isaksson |
Simklubben Sydsim |
2007 |
AK3607 |
25m |
1:40.83 |
|
|
|
|
|
53 |
221 |
|
Celina Seuranen |
Malmö Kappsimningsklubb |
2008 |
BD3808 |
25m |
1:41.44 |
|
|
|
|
|
54 |
193 |
|
Domino Daniel |
Malmö Kappsimningsklubb |
2007 |
BB6407 |
25m |
1:42.28 |
|
|
|
|
|
55 |
233 |
|
Ella Nord |
Osby Simsällskap |
2009 |
AC9609 |
25m |
1:42.63 |
|
|
|
|
|
56 |
229 |
|
Katarina Eskilsson |
Osby Simsällskap |
2005 |
BC2805 |
25m |
1:44.18 |
|
|
|
|
|
57 |
338 |
|
Annie Persson |
Simklubben Sydsim |
2007 |
AE1808 |
25m |
1:44.64 |
|
|
|
|
|
58 |
336 |
|
My Oredsson |
Simklubben Sydsim |
2008 |
AD1408 |
25m |
1:44.82 |
|
|
|
|
|
59 |
341 |
|
Tyra Johansson |
Simklubben Sydsim |
2008 |
AS0808 |
25m |
1:48.07 |
|
|
|
|
|
60 |
67 |
|
Edith Eriksson |
Simklubben Hajen |
2007 |
BB9607 |
25m |
1:49.26 |
|
|
|
|
|
61 |
116 |
|
Emmy Ekvall |
Landskrona Simsällskap |
2009 |
AA3809 |
25m |
1:52.07 |
|
|
|
|
|
62 |
405 |
|
Agnes Wiking |
Föreningen Trelleborg Sim |
2010 |
AG3010 |
50m |
1:54.46 |
|
|
|
|
|
63 |
250 |
|
Astrid Zetterström |
Simklubben Poseidon |
2008 |
AO5208 |
25m |
1:54.93 |
|
|
|
|
|
64 |
202 |
|
Thea Almqvist |
Malmö Kappsimningsklubb |
2009 |
AI6209 |
25m |
1:55.88 |
|
|
|
|
|
65 |
128 |
|
Rut Nilsson |
Landskrona Simsällskap |
2009 |
AL5609 |
25m |
2:04.62 |
|
|
|
|
|
66 |
130 |
|
Isabella Hansen |
Landskrona Simsällskap |
2010 |
AE8410 |
50m |
2:08.18 |
|
|
|
|
|
67 |
216 |
|
Alice Wikermark |
Malmö Kappsimningsklubb |
2010 |
AH5410 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
198 |
|
Laura Sayoc |
Malmö Kappsimningsklubb |
2008 |
AT9608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
200 |
|
Narma Kamaran |
Malmö Kappsimningsklubb |
2009 |
AI9209 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
204 |
|
Amanda Erixon |
Malmö Kappsimningsklubb |
2009 |
AJ4209 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
255 |
|
Saga Elmér |
Simklubben Poseidon |
2008 |
BB4008 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
205 |
|
Nellie Andersson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2009 |
AL5809 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
195 |
|
Alma Asper |
Malmö Kappsimningsklubb |
2009 |
AI8209 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
190 |
|
Nike Rakowska |
Malmö Kappsimningsklubb |
2009 |
AF6609 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
436 |
|
Emily Ahmetovic |
Malmö Kappsimningsklubb |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
206 |
|
Mirella Dragojevic Armandt |
Malmö Kappsimningsklubb |
2010 |
AE4410 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
404 |
|
Tindra Magnusson |
Föreningen Trelleborg Sim |
2009 |
AO2209 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-03 12:35:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|