Program for European Para Youth Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
European Para Youth Games 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Mäkelänrinne Helsinki |
Finnish Paralympic Committee |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 29, 2019 to Jun 30, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m IM M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
9 |
|
Diogo Cancela |
Portugal |
2002 |
|
50m |
2:33.99 |
SM8 |
|
|
|
|
2 |
57 |
|
Misha Palazzo |
Italy |
2002 |
|
50m |
2:23.45 |
SM14 |
|
|
|
|
3 |
75 |
|
Gabriel Steen |
Norway |
2004 |
|
50m |
2:26.58 |
SM13 |
|
|
|
|
4 |
70 |
|
Jan Schreiber |
Germany |
2001 |
|
50m |
2:29.34 |
SM10 |
|
|
|
|
5 |
23 |
|
Felix-Ulli Fichtelmann |
Germany |
2001 |
|
50m |
2:37.42 |
SM9 |
|
|
|
|
6 |
87 |
|
Tim Znidarsic Svensek |
Slovenia |
2004 |
|
50m |
3:10.00 |
SM6 |
|
|
|
|
7 |
26 |
|
Julian Hiersche |
Germany |
2002 |
|
50m |
2:42.98 |
SM9 |
|
|
|
|
8 |
46 |
|
Tom Meixelsberger |
Germany |
2001 |
|
50m |
2:44.78 |
SM9 |
|
|
|
|
9 |
82 |
|
Laurin Walther |
Germany |
2003 |
|
50m |
2:45.54 |
SM9 |
|
|
|
|
10 |
85 |
|
Maurice Wetekam N |
Germany |
2006 |
|
50m |
2:46.05 |
SM9 |
|
|
|
|
11 |
34 |
|
David Kratochvil |
Czech Republic |
2007 |
|
50m |
2:54.50 |
SM11 |
|
|
|
|
12 |
47 |
|
Marco Meneses |
Portugal |
2001 |
|
50m |
2:55.27 |
SM11 |
|
|
|
|
13 |
59 |
|
Matej Petrlic |
Croatia |
2002 |
|
50m |
2:42.23 |
SM10 |
|
|
|
|
14 |
64 |
|
Massimo Resta N |
Italy |
2004 |
|
50m |
3:02.65 |
SM8 |
|
|
|
|
15 |
14 |
|
Fabian Claeson |
Sweden |
2002 |
|
50m |
2:55.92 |
SM9 |
|
|
|
|
16 |
51 |
|
Francesco Nicoletti N |
Italy |
2006 |
|
50m |
3:05.65 |
SM9 |
|
|
|
|
17 |
84 |
|
Aljaz Vejnovic |
Slovenia |
2002 |
|
50m |
3:08.00 |
SM14 |
|
|
|
|
18 |
54 |
|
Arian Notretu |
Romania |
2005 |
|
50m |
3:15.00 |
SM9 |
|
|
|
|
19 |
89 |
|
Nils Hutschreuther N |
Germany |
2005 |
|
50m |
3:07.10 |
SM10 |
|
|
|
|
20 |
19 |
|
Luka Ercegovac Arbutina N |
Croatia |
2004 |
|
50m |
3:05.55 |
SM13 |
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Swan Belmana N |
France |
2002 |
|
50m |
3:18.84 |
SM9 |
|
|
|
|
22 |
27 |
|
Alex Hrusovsky N |
Slovakia |
2003 |
|
50m |
3:09.51 |
SM10 |
|
|
|
|
23 |
25 |
|
Karim Gouda Said Hessan N |
Italy |
2004 |
|
50m |
3:28.00 |
SM11 |
|
|
|
|
24 |
38 |
|
Ilmari Laitala N |
Finland |
2003 |
|
25m |
3:30.84 |
SM8 |
|
|
|
|
25 |
16 |
|
Hector Denayer N |
France |
2005 |
|
50m |
3:13.09 |
SM10 |
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Louis Aubry N |
France |
2003 |
|
50m |
4:01.88 |
SM10 |
|
|
|
|
27 |
66 |
|
Aurelien Roy N |
France |
2001 |
|
50m |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
28 |
60 |
|
Kylian Portal N |
France |
2006 |
|
50m |
|
SM13 |
|
|
|
|
|
29 |
43 |
|
Logan Marchand N |
France |
2003 |
|
50m |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-30 15:06:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|