2019-10-21   20:38:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sandaredssprinten 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Sandaredssprinten 2019
Arrangör:
Plats: Simklubben 1970
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 7 sep 2019 till den 8 sep 2019
29 4X50m Frisim Damer Lag A
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 196 Landskrona Simsällskap Landskrona Simsällskap 1999 25m 1:53.41
1 Elin Johannesson 1999 AM4299
2 Emelie Ek-Värn 2004 AJ8604
3 Matilda Hoff 2003 AG6803
4 Linnéa Lindh 2003 AI3803
2 197 Landskrona Simsällskap lag 2 Landskrona Simsällskap 2003 25m 1:56.18
1 Wilma Rundblad 2003 AP5803
2 Viktoria Dellhede 2003 AD2403
3 Tova Siversson 2005 AE4805
4 Fanny Hess 2004 AD4404
3 425 Simklubben 1970 Lag 1 Simklubben 1970 2003 25m 1:56.77 EFT
1 Clara Sandberg 2004 AH6604
2 Ella Westerlund 2004 AL6604
3 Matilda Hallman 2003 BF7403
4 Linnea Andersson 2003 AU1403
4 198 Landskrona Simsällskap lag 3 Landskrona Simsällskap 2004 25m 2:00.05
1 Isabelle Persson-Giribaldi 2005 BL1205
2 Moa Ekberg 2006 AF4406
3 Isabella Djuric 2004 BJ1204
4 Livia Sjunnesson 2005 AB8405
5 252 S 77 Stenungsund S77 Stenungsund 2002 25m 2:00.86
1 Alva Back 2002 AQ8802
2 Frida Rångeby 2005 AZ8205
3 Ellen Bergman 2005 AJ6805
4 Lina Back 2005 AJ7805
6 199 Landskrona Simsällskap lag 4 Landskrona Simsällskap 2003 25m 2:02.22
1 Maja Jensen 2006 BA4606
2 My Pettersson 2006 AF2206
3 Tilde Röiseth 2003 AF5603
4 Emma Hassling 2004 AD5404
7 76 Simklubben Elfsborg
Öronpropp
Simklubben Elfsborg 2003 25m 2:03.30
1 Ebba Skoog 2004 AZ2404
2 Viola Wesslund Möll 2005 AP5405
3 Melina Eksell 2005 AI5605
4 Emilia Esborn 2003 AP7403
8 345 Smålandsstenars Simsällskap Smålandsstenars Simsällskap 2004 25m 2:04.37
1 Amanda Thom 2005 AV8405
2 Gresa Hasi 2008 AV3608
3 Noe Oguni 2005 BL7805
4 Annie Seppälä 2004 BD6804
9 94 Falköpings Simsällskap Falköpings Simsällskap 2000 25m 2:07.12
1 Josefine Stensson 2003 BM6603
2 Francesca Clark 2001 BE1801
3 Filippa Lind 2004 AB7204
4 Julia Jonsson 2004 AR5804
10 74 Simklubben Elfsborg Plattor Simklubben Elfsborg 2004 25m 2:07.88
1 Elly Sjöberg 2005 AE6205
2 Hannah Lilja 2004 AE2604
3 Saga Nikumaa 2004 AP1404
4 Agnes Wahlberg 2004 AE3604
11 437 Skövde Simsällskaps
Guardians of the Galaxy
Skövde Simsällskap 2004 25m 2:08.65 EFT
1 Felicia  Kvarnstedt 2005 AY2805
2 Fanny Bergkvist 2004 AM8204
3 Ines Pereira Garcia 2007 BL8007
4 Ebba Jukic 2005 BF7205
12 75 Simklubben Elfsborg
badmössa
Simklubben Elfsborg 2003 25m 2:08.82
1 Felicia Johansson Thörngren 2003 BA9203
2 Sofie Persson 2004 AB5804
3 Svea Klasson 2006 AC4406
4 Amalia Ödman 2005 AP5605
13 73 Simklubben Elfsborg dölme Simklubben Elfsborg 2004 25m 2:13.53
1 Emelie Johansson 2005 BH2205
2 Enna Karanovic 2006 AM8206
3 Nirvana Cavka 2004 BN3204
4 Emmy Fjeld 2006 AE6806
14 253 S 77 Stenungsund lag 2 S77 Stenungsund 2003 25m 2:15.70
1 Alice Olsson 2006 AX1406
2 Linnea Olofsson 2004 AZ7804
3 Hanna Skånberg 2003 BU5603
4 Tindra Gustafsson 2004 BJ7204
15 77 Simklubben Elfsborg
Näsklämma
Simklubben Elfsborg 2003 25m 2:17.40
1 Ella Flyckt 2007 AH7607
2 Linn Maltesson 2006 BG1406
3 Louice Lundqvist 2003 AQ1403
4 Ellen Johansson 2008 AB6208
16 200 Landskrona Simsällskap lag 5 Landskrona Simsällskap 2002 25m 2:18.49
1 Yasmine Strandh 2006 AB7406
2 Thowe Eliasson 2006 AF6206
3 Julia Palm 2006 BL1206
4 Josefin Dellhede 2003 AD3403
17 426 Simklubben 1970 lag 2 Simklubben 1970 2004 25m 2:25.22 EFT
1 Matilda Hörder 2004 AH5604
2 Filippa Fritzson 2005 AE3205
3 Evelina Hallman 2006 AG8406
4 Frida Alfredsson 2006 BS3206
2019-09-04 20:08:18 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Simklubben 1970

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner