2020-01-17   17:31:11
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

8_S
Løb 8, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Hartington Casper Mørkhøj  2002  SOLRØD  0239AF  25 m  25.89   
35  Berlin Malthe  2005  RØNNE  0525AK  25 m  25.89   
297  Mariegaard Valdemar  1999  VEST  9969AF  25 m  26.29   
290  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  28.26   
36  Quist Phillip  2003  RØNNE  0395AN  25 m  28.56   
289  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  29.81   
117  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  30.20   
288  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  30.74   
296  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  30.92   
10  144  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  25 m  31.72   
11  Schärer Vincent Borup  2006  SOLRØD  0675AB  25 m  32.13   
12  125  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  32.21   
13  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  32.23   
14  219  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  32.30   
15  232  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  32.85   
16  160  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  33.98   
17  298  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  34.15   
18  332  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  34.35  EFT 
19  223  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  36.47   
20  281  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  37.85   
21  87  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  38.17   
22  230  Larsen Mathias  2007  KVIK  0771AJ  25 m  38.54   
23  291  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  38.79   
24  222  Prehn Herman Plehn  2007  KVIK  0741AJ  25 m  38.88   
25  224  Petersen Jonathan  2007  KVIK  0759AE  25 m  39.12   
26  236  Bjørn Thorkild  2007  KVIK  0739AE  25 m  39.14   
27  95  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  40.36   
28  221  Thougaard Hector Vildrik  2007  KVIK  0709AE  25 m  40.99   
29  Opperfelt Oscaar  2008  SOLRØD  0851AH  25 m  41.98   
30  101  Nielsen Mads Dencher  2007  FR.SUND  0779AJ  25 m  44.46   
31  37  Boss Elias Løkken  2008  RØNNE  0883AE  25 m  44.58   
32  228  Lund Marcus Bilberg  2008  KVIK  0889AI  25 m  45.76   
33  Nielsen Nick  2008  SOLRØD  0861AH  25 m  45.94   
34  275  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  46.32   
35  235  Krat Storm Useinovski  2007  KVIK  0779AE  25 m  47.08   
36  57  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  50.90   
37  284  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  51.03   
38  226  Warner Lucas Lund  2008  KVIK  0893AL  25 m  54.27   
39  287  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  58.06   
40  233  Lourenco Samuel  2007  KVIK  0761AM  25 m  58.15   
41  282  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:01.00   
42  225  Egerod Kasper  2008  KVIK  0839AI  25 m  1:01.24   
43  229  Hørsving Mathias  2008  KVIK  0899AJ  25 m  1:01.53   
44  237  Blaasvær William R.  2008  KVIK  0829AI  25 m  1:02.32   
45  231  Brandt Micas Victor Løth  2008  KVIK  0849AJ  25 m  1:10.48   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  14 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  18:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark