2020-01-17   17:23:46
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

3_S
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
159  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  31.90   
83  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  32.09   
89  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  32.34   
16  Andersen Nicole Damhøj  2006  SOLRØD  0674AN  25 m  33.65   
43  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  34.30   
299  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  34.43   
86  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  34.47   
313  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  35.45   
68  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  35.98   
10  331  Levisen Sofia  2002  SOLRØD  0258AE  25 m  36.00  EFT 
11  23  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  37.32   
12  48  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  37.40   
13  315  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  37.62   
14  10  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  38.55   
15  93  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  39.26   
16  31  Sohn Ida  2008  RØNNE  0822AD  25 m  39.65   
17  100  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  39.67   
18  128  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  39.68   
19  12  Lund Mathilde  2004  SOLRØD  0444BC  25 m  39.75   
20  56  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  40.78   
21  29  Rømer Jasmin Jansuk  2007  RØNNE  0784AJ  25 m  41.00   
22  44  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  41.01   
23  99  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  41.26   
24  141  Tang Sofia  2008  KVIK  0814AJ  25 m  41.53   
25  130  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  41.89   
26  97  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  42.38   
27  135  Bækmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  42.39   
28  18  Milling Caroline  2009  SOLRØD  0906AE  25 m  42.58   
29  14  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRØD  0812AK  25 m  43.26   
30  34  Christiansen Sofie  2005  RØNNE  0558AV  25 m  43.53   
31  302  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  44.23   
32  45  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  44.48   
33  51  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  44.62   
34  110  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  44.77   
35  46  Bødiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  44.87   
36  122  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  45.45   
37  109  Lindberg Caroline  2007  FR.SUND  0702AS  25 m  45.76   
38  53  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  45.91   
39  330  Johansen Clara  2008  RØNNE  0872AH  25 m  47.17   
40  263  Lundemoes Lucca  2009  VEST  0918BA  25 m  47.93   
41  120  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  48.05   
42  Monberg Amalie Vogt  2010  SOLRØD  1062AD  25 m  49.16   
43  61  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  50.08   
44  105  Kunak Alba  2010  FR.SUND  1012AH  25 m  51.30   
45  66  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m  51.86   
46  205  Rueløkke Emma Metasch  2009  KVIK  0920BA  25 m  51.95   
47  259  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m  52.70   
48  253  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  52.71   
49  261  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  52.88   
50  257  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  53.56   
51  67  Øllgaard Vera Juel  2011  GSK  1168AB  25 m  54.15   
52  113  Olsen Victoria  2008  FR.SUND  0828AJ  25 m  54.18   
53  133  Skaaning Jensine Højmark  2008  AIF  0844AO  25 m  54.92   
54  71  Bødiker Karla  2012  GSK  1276AB  25 m  55.73   
55  106  Skovsgaard Ellen Johanne  2010  FR.SUND  1006AG  25 m  55.75   
56  33  Schwarzenburg Mila  2007  RØNNE  0718AP  25 m  55.80   
57  121  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  56.74   
58  262  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  57.42   
59  76  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m  59.23   
60  19  Milling Carla  2011  SOLRØD  1120AD  25 m  1:00.08   
61  70  Frederiksen Isabella  2011  GSK  1172AB  25 m  1:00.43   
62  129  Rasmussen Frederikke  2009  AIF  0952AH  25 m  1:00.64   
63  306  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m  1:03.75   
64  137  Kofoed Sofie Nygaard  2010  AIF  1062AF  25 m  1:04.32   
65  213  Fabricius Linea Skriver  2009  KVIK  0968AG  25 m  1:05.89   
66  311  Vammen Thea Elisabeth  2010  VEST  1010AJ  25 m  1:06.01   
67  309  Forsmark Sofie  2010  VEST  1004AJ  25 m  1:06.75   
68  304  Kristoffersen Filippa  2010  VEST  1002AJ  25 m  1:07.05   
69  310  Kristensen Sofie K.  2010  VEST  1012AJ  25 m  1:09.23   
70  116  Skov Lucca  2012  FR.SUND  1272AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  15 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  20:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark