2020-01-17   17:41:54
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for BrÝndby Swim Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

LÝrdag

13_S
LÝb 13, 100m BrystsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
293  SÝrensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:17.77   
21  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRōD  0678AP  25 m  1:18.01   
143  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  1:18.40   
13  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRōD  0632AL  25 m  1:20.12   
146  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:20.19   
299  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:20.93   
301  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:21.21   
22  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRōD  0548AJ  25 m  1:21.93   
300  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:22.97   
10  47  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:22.99   
11  294  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:23.16   
12  159  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:24.67   
13  48  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:25.30   
14  91  Sonne Julie  2005  FR.SUND  0532AX  25 m  1:26.28   
15  23  Anderson Daniella  2006  SOLRōD  0608AR  25 m  1:27.89   
16  314  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:28.17   
17  218  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m  1:29.19   
18  32  Bergmann Mille  2004  RōNNE  0408AR  25 m  1:29.27   
19  134  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  1:29.33   
20  17  HjortshÝj Charlotte  2006  SOLRōD  0658AP  25 m  1:30.74   
21  164  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  1:30.88   
22  278  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:31.62   
23  280  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:32.12   
24  151  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  25 m  1:32.15   
25  168  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  1:32.51   
26  64  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:32.71   
27  128  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  1:33.17   
28  120  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  1:33.93   
29  93  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  1:34.26   
30  60  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:34.77   
31  56  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:34.97   
32  14  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRōD  0812AK  25 m  1:38.86   
33  211  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  1:38.93   
34  31  Sohn Ida  2008  RōNNE  0822AD  25 m  1:40.09   
35  285  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  1:40.42   
36  30  Bergmann Karla  2007  RōNNE  0742AJ  25 m  1:41.73   
37  44  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:43.53   
38  276  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:44.57   
39  119  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  1:45.20   
40  109  Lindberg Caroline  2007  FR.SUND  0702AS  25 m  1:46.62   
41  130  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  1:49.25   
42  46  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  1:49.33   
43  51  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:49.42   
44  273  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:49.69   
45  279  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  1:50.34   
46  283  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:50.38   
47  277  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:50.96   
48  302  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:52.30   
49  112  Nielsen Marie Borregaard  2008  FR.SUND  0864AE  25 m  1:52.65   
50  111  Ryberg Liv Emilie  2007  FR.SUND  0738AQ  25 m  1:52.69   
51  126  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  1:55.89   
52  Monberg Amalie Vogt  2010  SOLRōD  1062AD  25 m  1:58.33   
53  256  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:59.66   
54  54  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  1:59.96   
55  217  Rasmussen Thilde JÝlver  2008  KVIK  0878AH  25 m  2:03.04   
56  133  Skaaning Jensine HÝjmark  2008  AIF  0844AO  25 m  2:03.14   
57  61  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  2:04.98   
58  122  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  2:08.20   
59  129  Rasmussen Frederikke  2009  AIF  0952AH  25 m  2:10.84   
60  215  Reimer Mille  2008  KVIK  0886AM  25 m  2:14.20   
61  110  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  2:16.16   
62  255  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  2:17.36   
63  106  Skovsgaard Ellen Johanne  2010  FR.SUND  1006AG  25 m  2:21.36   
64  210  Makne Katinka Als  2009  KVIK  0922AH  25 m  2:27.71   
65  121  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  2:31.89   
66  137  Kofoed Sofie Nygaard  2010  AIF  1062AF  25 m  2:32.42   
67  107  Nielsen Anna Dencher  2010  FR.SUND  1048AC  25 m  2:41.95   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  14 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  18:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark