2020-04-04   16:12:24
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for BrÝndby Swim Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

1_S
LÝb 1, 400m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
25  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRōD  0694AI  25 m  4:48.90   
165  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  4:49.27   
163  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  4:51.66   
300  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  4:53.07   
154  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  4:57.53   
32  Bergmann Mille  2004  RōNNE  0408AR  25 m  5:00.23   
169  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  5:01.78   
21  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRōD  0678AP  25 m  5:18.50   
155  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  5:20.00   
10  164  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  5:26.36   
11  168  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  5:30.00   
12  170  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  5:30.00   
13  211  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  5:30.47   
14  11  Spang Emma  2006  SOLRōD  0648AQ  25 m  5:36.59   
15  127  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  5:47.77   
16  216  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  5:48.72   
17  208  EllehÝj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  25 m  5:56.09   
18  218  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m  5:59.09   
19  204  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m  6:05.86   
20  209  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  25 m  6:13.53   
21  64  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  6:15.57   
22  55  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  6:16.75   
23  272  SÝrensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  6:30.00   
24  274  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  6:30.00   
25  276  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  6:30.00   
26  277  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  6:30.00   
27  141  Tang Sofia  2008  KVIK  0814AJ  25 m     
28  202  Brekling Adia  2008  KVIK  0802AI  25 m     
29  206  Fam Ida  2008  KVIK  0802AD  25 m     
30  215  Reimer Mille  2008  KVIK  0886AM  25 m     
31  217  Rasmussen Thilde JÝlver  2008  KVIK  0878AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
2_S
LÝb 2, 400m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
297  Mariegaard Valdemar  1999  VEST  9969AF  25 m  4:12.09   
145  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  4:21.04   
84  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  4:33.44   
296  MÝller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  4:33.54   
288  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  4:35.06   
90  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  4:35.50   
147  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  25 m  4:45.00   
162  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  4:45.00   
219  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  4:51.96   
10  291  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  4:55.61   
11  298  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  5:08.14   
12  232  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  5:31.72   
13  160  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  5:37.22   
14  88  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  5:47.29   
15  230  Larsen Mathias  2007  KVIK  0771AJ  25 m  6:00.00   
16  236  BjÝrn Thorkild  2007  KVIK  0739AE  25 m  6:00.00   
17  223  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  6:01.51   
18  49  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  6:10.04   
19  50  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  6:10.04   
20  222  Prehn Herman Plehn  2007  KVIK  0741AJ  25 m  6:10.17   
21  228  Lund Marcus Bilberg  2008  KVIK  0889AI  25 m  6:15.22   
22  221  Thougaard Hector Vildrik  2007  KVIK  0709AE  25 m  6:20.65   
23  235  Krat Storm Useinovski  2007  KVIK  0779AE  25 m  6:23.81   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
3_S
LÝb 3, 50m RygsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
159  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  31.90   
83  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  32.09   
89  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  32.34   
16  Andersen Nicole DamhÝj  2006  SOLRōD  0674AN  25 m  33.65   
43  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  34.30   
299  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  34.43   
86  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  34.47   
313  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  35.45   
68  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  35.98   
10  331  Levisen Sofia  2002  SOLRōD  0258AE  25 m  36.00  EFT 
11  23  Anderson Daniella  2006  SOLRōD  0608AR  25 m  37.32   
12  48  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  37.40   
13  315  HÝjsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  37.62   
14  10  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRōD  0514AQ  25 m  38.55   
15  93  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  39.26   
16  31  Sohn Ida  2008  RōNNE  0822AD  25 m  39.65   
17  100  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  39.67   
18  128  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  39.68   
19  12  Lund Mathilde  2004  SOLRōD  0444BC  25 m  39.75   
20  56  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  40.78   
21  29  RÝmer Jasmin Jansuk  2007  RōNNE  0784AJ  25 m  41.00   
22  44  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  41.01   
23  99  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  41.26   
24  141  Tang Sofia  2008  KVIK  0814AJ  25 m  41.53   
25  130  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  41.89   
26  97  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  42.38   
27  135  Bśkmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  42.39   
28  18  Milling Caroline  2009  SOLRōD  0906AE  25 m  42.58   
29  14  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRōD  0812AK  25 m  43.26   
30  34  Christiansen Sofie  2005  RōNNE  0558AV  25 m  43.53   
31  302  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  44.23   
32  45  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  44.48   
33  51  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  44.62   
34  110  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  44.77   
35  46  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  44.87   
36  122  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  45.45   
37  109  Lindberg Caroline  2007  FR.SUND  0702AS  25 m  45.76   
38  53  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  45.91   
39  330  Johansen Clara  2008  RōNNE  0872AH  25 m  47.17   
40  263  Lundemoes Lucca  2009  VEST  0918BA  25 m  47.93   
41  120  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  48.05   
42  Monberg Amalie Vogt  2010  SOLRōD  1062AD  25 m  49.16   
43  61  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  50.08   
44  105  Kunak Alba  2010  FR.SUND  1012AH  25 m  51.30   
45  66  Thomsen Carmen GrÝnkjśr  2011  GSK  1170AB  25 m  51.86   
46  205  RuelÝkke Emma Metasch  2009  KVIK  0920BA  25 m  51.95   
47  259  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m  52.70   
48  253  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  52.71   
49  261  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  52.88   
50  257  HÝjsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  53.56   
51  67  ōllgaard Vera Juel  2011  GSK  1168AB  25 m  54.15   
52  113  Olsen Victoria  2008  FR.SUND  0828AJ  25 m  54.18   
53  133  Skaaning Jensine HÝjmark  2008  AIF  0844AO  25 m  54.92   
54  71  BÝdiker Karla  2012  GSK  1276AB  25 m  55.73   
55  106  Skovsgaard Ellen Johanne  2010  FR.SUND  1006AG  25 m  55.75   
56  33  Schwarzenburg Mila  2007  RōNNE  0718AP  25 m  55.80   
57  121  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  56.74   
58  262  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  57.42   
59  76  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m  59.23   
60  19  Milling Carla  2011  SOLRōD  1120AD  25 m  1:00.08   
61  70  Frederiksen Isabella  2011  GSK  1172AB  25 m  1:00.43   
62  129  Rasmussen Frederikke  2009  AIF  0952AH  25 m  1:00.64   
63  306  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m  1:03.75   
64  137  Kofoed Sofie Nygaard  2010  AIF  1062AF  25 m  1:04.32   
65  213  Fabricius Linea Skriver  2009  KVIK  0968AG  25 m  1:05.89   
66  311  Vammen Thea Elisabeth  2010  VEST  1010AJ  25 m  1:06.01   
67  309  Forsmark Sofie  2010  VEST  1004AJ  25 m  1:06.75   
68  304  Kristoffersen Filippa  2010  VEST  1002AJ  25 m  1:07.05   
69  310  Kristensen Sofie K.  2010  VEST  1012AJ  25 m  1:09.23   
70  116  Skov Lucca  2012  FR.SUND  1272AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
4_S
LÝb 4, 50m RygsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
290  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  29.95   
292  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  30.46   
Hartington Mads MÝrkhÝj  2006  SOLRōD  0645AA  25 m  32.51   
Kilhof Morten  2000  SOLRōD  0037AJ  25 m  32.79   
85  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  32.86   
171  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m  33.18   
Schšrer Vincent Borup  2006  SOLRōD  0675AB  25 m  34.01   
332  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  34.31  EFT 
152  Mikkelsen Gustav Majkjśr  2005  KVIK  0577AJ  25 m  34.73   
10  82  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  35.86   
11  117  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  37.40   
12  38  Erichsen Laurits  2007  RōNNE  0717AI  25 m  40.19   
13  144  SÝrensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  25 m  41.17   
14  Opperfelt Oscaar  2008  SOLRōD  0851AH  25 m  41.48   
15  57  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  42.93   
16  237  Blaasvśr William R.  2008  KVIK  0829AI  25 m  43.54   
17  95  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  43.72   
18  233  Lourenco Samuel  2007  KVIK  0761AM  25 m  43.90   
19  94  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  44.25   
20  58  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  44.27   
21  37  Boss Elias LÝkken  2008  RōNNE  0883AE  25 m  44.81   
22  220  Jakobsen Christian V. F.  2008  KVIK  0869AI  25 m  45.06   
23  103  Nyland Rasmus  2007  FR.SUND  0789AJ  25 m  45.41   
24  59  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  45.75   
25  226  Warner Lucas Lund  2008  KVIK  0893AL  25 m  46.06   
26  96  Marcussen Jacob Tykskov  2006  FR.SUND  0645AL  25 m  46.45   
27  287  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  47.87   
28  132  Nielsen Filip  2010  AIF  1057AB  25 m  48.93   
29  98  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m  48.95   
30  225  Egerod Kasper  2008  KVIK  0839AI  25 m  49.21   
31  307  Tordrup Markus  2010  VEST  1057AF  25 m  49.75   
32  229  HÝrsving Mathias  2008  KVIK  0899AJ  25 m  50.50   
33  258  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  51.32   
34  62  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  52.50   
35  40  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  52.52   
36  41  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  53.12   
37  308  Seneberg Noah  2010  VEST  1059AF  25 m  53.65   
38  63  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m  53.68   
39  69  Nygaard Benjamin  2010  GSK  1035AF  25 m  55.99   
40  124  Holm Gustav  2009  AIF  0953AG  25 m  56.10   
41  249  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  57.44   
42  267  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  57.67   
43  114  Pehrsson Villads  2008  FR.SUND  0827AF  25 m  58.59   
44  269  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  59.42   
45  305  Nielsen Jacob BornhÝft  2010  VEST  1055AF  25 m  59.63   
46  231  Brandt Micas Victor LÝth  2008  KVIK  0849AJ  25 m  59.83   
47  65  Bech Alexander  2011  GSK  1135AC  25 m  1:00.78   
48  74  Krogh Oliver  2011  GSK  1133AC  25 m  1:01.33   
49  75  SÝrensen Tobias Evald  2011  GSK  1141AC  25 m  1:01.67   
50  260  Diaz-Hirsvang Liam  2009  VEST  0939BC  25 m  1:01.79   
51  312  Nygaard Villum  2011  VEST  1147AC  25 m  1:07.78   
52  73  Kure Nohr  2011  GSK  1137AC  25 m  1:09.61   
53  303  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m  1:14.22   
54  101  Nielsen Mads Dencher  2007  FR.SUND  0779AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
5_S
LÝb 5, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
24  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRōD  0172AG  25 m  2:26.60   
146  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  2:37.82   
13  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRōD  0632AL  25 m  2:37.89   
300  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  2:39.24   
301  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:40.14   
143  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  2:40.47   
48  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  2:40.63   
47  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  2:40.73   
22  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRōD  0548AJ  25 m  2:40.74   
10  17  HjortshÝj Charlotte  2006  SOLRōD  0658AP  25 m  2:42.54   
11  155  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  2:43.27   
12  86  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:43.37   
13  278  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  2:56.50   
14  156  JÝrgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m  2:57.94   
15  119  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  3:01.45   
16  134  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  3:02.68   
17  60  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  3:06.55   
18  316  Frederiksen Sandra BŁnsov  2007  VEST  0766AC  25 m  3:12.69   
19  153  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m  3:15.69   
20  276  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  3:15.71   
21  272  SÝrensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  3:20.58   
22  302  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  3:22.29   
23  55  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  3:27.30   
24  286  BjÝrneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  3:28.06   
25  283  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  3:30.00   
26  285  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  3:30.00   
27  126  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  3:33.64   
28  273  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  3:34.19   
29  277  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  3:36.08   
30  111  Ryberg Liv Emilie  2007  FR.SUND  0738AQ  25 m  3:39.49   
31  280  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  3:39.65   
32  279  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  3:45.23   
33  53  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  3:47.93   
34  274  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  3:53.61   
35  52  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  3:57.85   
36  207  Larsen Ida  2009  KVIK  0946AI  25 m     
37  210  Makne Katinka Als  2009  KVIK  0922AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
6_S
LÝb 6, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
92  Michaelsen William S.  2001  FR.SUND  0135AK  25 m  2:20.49   
157  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  2:25.79   
Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRōD  0425AQ  25 m  2:25.85   
295  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:29.66   
148  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  2:31.82   
161  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  25 m  2:35.15   
167  ōster Sebastian HÝjer  2006  KVIK  0679AE  25 m  2:36.20   
42  GrÝnholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  2:40.12   
150  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  2:41.45   
10  149  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  2:47.12   
11  82  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  2:47.83   
12  281  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  3:03.73   
13  50  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  3:04.39   
14  87  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  3:08.72   
15  166  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  25 m  3:12.74   
16  38  Erichsen Laurits  2007  RōNNE  0717AI  25 m  3:15.81   
17  49  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  3:18.43   
18  282  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  3:30.00   
19  275  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  3:36.75   
20  284  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  3:44.22   
21  227  HÝpfner Malte BÝgelund  2008  KVIK  0879AI  25 m  3:45.85   
22  287  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  4:23.82   
23  Brandt Karl-Johan  2006  SOLRōD  0689AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
7_S
LÝb 7, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
142  MÝller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  25 m  30.23   
154  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  30.67   
16  Andersen Nicole DamhÝj  2006  SOLRōD  0674AN  25 m  31.29   
89  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  31.54   
301  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  31.99   
68  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  32.28   
47  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  33.68   
299  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  33.84   
314  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  34.32   
10  22  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRōD  0548AJ  25 m  34.47   
11  93  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  35.18   
12  10  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRōD  0514AQ  25 m  35.21   
13  313  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  35.33   
14  294  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  35.86   
15  43  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  36.12   
16  30  Bergmann Karla  2007  RōNNE  0742AJ  25 m  36.13   
17  91  Sonne Julie  2005  FR.SUND  0532AX  25 m  36.18   
18  56  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  37.26   
19  29  RÝmer Jasmin Jansuk  2007  RōNNE  0784AJ  25 m  38.10   
20  151  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  25 m  40.22   
21  44  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  40.30   
22  100  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  40.47   
23  127  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  40.62   
24  52  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  42.44   
25  128  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  42.46   
26  330  Johansen Clara  2008  RōNNE  0872AH  25 m  45.16   
27  209  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  25 m  45.90   
28  280  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  46.69   
29  283  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  48.29   
30  273  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  48.63   
31  286  BjÝrneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  48.81   
32  285  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  49.00   
33  51  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  49.16   
34  54  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  49.55   
35  279  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  50.15   
36  45  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  55.38   
37  Monberg Amalie Vogt  2010  SOLRōD  1062AD  25 m  56.94   
38  46  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  58.05   
39  255  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:02.30   
40  256  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:08.69   
41  120  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m     
42  133  Skaaning Jensine HÝjmark  2008  AIF  0844AO  25 m     
43  212  Louardi Lina  2009  KVIK  0956AI  25 m     
44  214  Mouritzen Mille  2009  KVIK  0918AK  25 m     
45  268  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
8_S
LÝb 8, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Hartington Casper MÝrkhÝj  2002  SOLRōD  0239AF  25 m  25.89   
35  Berlin Malthe  2005  RōNNE  0525AK  25 m  25.89   
297  Mariegaard Valdemar  1999  VEST  9969AF  25 m  26.29   
290  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  28.26   
36  Quist Phillip  2003  RōNNE  0395AN  25 m  28.56   
289  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  29.81   
117  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  30.20   
288  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  30.74   
296  MÝller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  30.92   
10  144  SÝrensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  25 m  31.72   
11  Schšrer Vincent Borup  2006  SOLRōD  0675AB  25 m  32.13   
12  125  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  32.21   
13  Kilhof Morten  2000  SOLRōD  0037AJ  25 m  32.23   
14  219  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  32.30   
15  232  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  32.85   
16  160  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  33.98   
17  298  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  34.15   
18  332  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  34.35  EFT 
19  223  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  36.47   
20  281  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  37.85   
21  87  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  38.17   
22  230  Larsen Mathias  2007  KVIK  0771AJ  25 m  38.54   
23  291  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  38.79   
24  222  Prehn Herman Plehn  2007  KVIK  0741AJ  25 m  38.88   
25  224  Petersen Jonathan  2007  KVIK  0759AE  25 m  39.12   
26  236  BjÝrn Thorkild  2007  KVIK  0739AE  25 m  39.14   
27  95  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  40.36   
28  221  Thougaard Hector Vildrik  2007  KVIK  0709AE  25 m  40.99   
29  Opperfelt Oscaar  2008  SOLRōD  0851AH  25 m  41.98   
30  101  Nielsen Mads Dencher  2007  FR.SUND  0779AJ  25 m  44.46   
31  37  Boss Elias LÝkken  2008  RōNNE  0883AE  25 m  44.58   
32  228  Lund Marcus Bilberg  2008  KVIK  0889AI  25 m  45.76   
33  Nielsen Nick  2008  SOLRōD  0861AH  25 m  45.94   
34  275  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  46.32   
35  235  Krat Storm Useinovski  2007  KVIK  0779AE  25 m  47.08   
36  57  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  50.90   
37  284  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  51.03   
38  226  Warner Lucas Lund  2008  KVIK  0893AL  25 m  54.27   
39  287  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  58.06   
40  233  Lourenco Samuel  2007  KVIK  0761AM  25 m  58.15   
41  282  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:01.00   
42  225  Egerod Kasper  2008  KVIK  0839AI  25 m  1:01.24   
43  229  HÝrsving Mathias  2008  KVIK  0899AJ  25 m  1:01.53   
44  237  Blaasvśr William R.  2008  KVIK  0829AI  25 m  1:02.32   
45  231  Brandt Micas Victor LÝth  2008  KVIK  0849AJ  25 m  1:10.48   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
9_S
LÝb 9, 100m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
169  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  1:01.07   
154  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  1:01.50   
146  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:02.15   
163  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  1:03.18   
165  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  1:03.28   
24  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRōD  0172AG  25 m  1:03.52   
83  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:03.57   
25  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRōD  0694AI  25 m  1:04.01   
159  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:05.38   
10  314  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:05.38   
11  21  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRōD  0678AP  25 m  1:05.64   
12  32  Bergmann Mille  2004  RōNNE  0408AR  25 m  1:05.70   
13  155  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  1:06.91   
14  293  SÝrensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:07.08   
15  68  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:07.52   
16  99  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  1:07.59   
17  331  Levisen Sofia  2002  SOLRōD  0258AE  25 m  1:09.43  EFT 
18  23  Anderson Daniella  2006  SOLRōD  0608AR  25 m  1:09.50   
19  134  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  1:09.70   
20  168  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  1:10.91   
21  164  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  1:11.34   
22  29  RÝmer Jasmin Jansuk  2007  RōNNE  0784AJ  25 m  1:11.36   
23  11  Spang Emma  2006  SOLRōD  0648AQ  25 m  1:11.53   
24  91  Sonne Julie  2005  FR.SUND  0532AX  25 m  1:12.33   
25  315  HÝjsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:12.66   
26  127  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  1:12.98   
27  119  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  1:13.02   
28  216  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  1:13.49   
29  12  Lund Mathilde  2004  SOLRōD  0444BC  25 m  1:14.31   
30  64  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:14.50   
31  156  JÝrgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m  1:15.11   
32  31  Sohn Ida  2008  RōNNE  0822AD  25 m  1:15.13   
33  208  EllehÝj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  25 m  1:16.93   
34  153  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m  1:18.09   
35  130  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  1:18.45   
36  170  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  1:18.76   
37  204  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m  1:19.17   
38  14  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRōD  0812AK  25 m  1:19.55   
39  286  BjÝrneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  1:19.72   
40  211  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  1:19.94   
41  141  Tang Sofia  2008  KVIK  0814AJ  25 m  1:21.21   
42  33  Schwarzenburg Mila  2007  RōNNE  0718AP  25 m  1:21.35   
43  60  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:21.42   
44  126  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  1:21.53   
45  316  Frederiksen Sandra BŁnsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:21.61   
46  276  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:21.65   
47  34  Christiansen Sofie  2005  RōNNE  0558AV  25 m  1:21.99   
48  45  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  1:24.76   
49  122  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  1:27.05   
50  202  Brekling Adia  2008  KVIK  0802AI  25 m  1:27.29   
51  18  Milling Caroline  2009  SOLRōD  0906AE  25 m  1:27.79   
52  255  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:34.96   
53  253  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  1:38.60   
54  268  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m  1:38.80   
55  113  Olsen Victoria  2008  FR.SUND  0828AJ  25 m  1:40.31   
56  256  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:40.33   
57  112  Nielsen Marie Borregaard  2008  FR.SUND  0864AE  25 m  1:44.31   
58  105  Kunak Alba  2010  FR.SUND  1012AH  25 m  1:44.57   
59  66  Thomsen Carmen GrÝnkjśr  2011  GSK  1170AB  25 m  1:46.20   
60  263  Lundemoes Lucca  2009  VEST  0918BA  25 m  1:46.41   
61  67  ōllgaard Vera Juel  2011  GSK  1168AB  25 m  1:46.84   
62  129  Rasmussen Frederikke  2009  AIF  0952AH  25 m  1:49.51   
63  107  Nielsen Anna Dencher  2010  FR.SUND  1048AC  25 m  1:50.68   
64  121  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  1:53.85   
65  61  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  1:54.28   
66  261  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  1:54.65   
67  257  HÝjsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:56.93   
68  259  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m  2:01.10   
69  262  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  2:02.23   
70  137  Kofoed Sofie Nygaard  2010  AIF  1062AF  25 m  2:02.24   
71  306  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m  2:06.12   
72  71  BÝdiker Karla  2012  GSK  1276AB  25 m  2:06.32   
73  70  Frederiksen Isabella  2011  GSK  1172AB  25 m  2:11.07   
74  116  Skov Lucca  2012  FR.SUND  1272AB  25 m  2:11.25   
75  76  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m  2:12.00   
76  19  Milling Carla  2011  SOLRōD  1120AD  25 m  2:17.28   
77  311  Vammen Thea Elisabeth  2010  VEST  1010AJ  25 m  2:18.31   
78  309  Forsmark Sofie  2010  VEST  1004AJ  25 m  2:19.20   
79  304  Kristoffersen Filippa  2010  VEST  1002AJ  25 m  2:21.12   
80  203  Pedersen Alma  2009  KVIK  0934BB  25 m     
81  310  Kristensen Sofie K.  2010  VEST  1012AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
10_S
LÝb 10, 100m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
297  Mariegaard Valdemar  1999  VEST  9969AF  25 m  53.16   
290  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  53.78   
Hartington Casper MÝrkhÝj  2002  SOLRōD  0239AF  25 m  54.24   
35  Berlin Malthe  2005  RōNNE  0525AK  25 m  54.82   
36  Quist Phillip  2003  RōNNE  0395AN  25 m  57.26   
92  Michaelsen William S.  2001  FR.SUND  0135AK  25 m  57.52   
90  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  58.23   
Kilhof Morten  2000  SOLRōD  0037AJ  25 m  58.80   
Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRōD  0425AQ  25 m  59.50   
10  85  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:00.20   
11  295  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:00.89   
12  125  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  1:02.18   
13  162  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  1:02.68   
14  Hartington Mads MÝrkhÝj  2006  SOLRōD  0645AA  25 m  1:02.91   
15  171  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m  1:02.99   
16  161  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  25 m  1:03.17   
17  150  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  1:04.08   
18  332  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  1:04.45  EFT 
19  147  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  25 m  1:05.33   
20  167  ōster Sebastian HÝjer  2006  KVIK  0679AE  25 m  1:05.88   
21  149  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  1:10.49   
22  88  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  1:10.98   
23  96  Marcussen Jacob Tykskov  2006  FR.SUND  0645AL  25 m  1:11.73   
24  38  Erichsen Laurits  2007  RōNNE  0717AI  25 m  1:12.11   
25  Brandt Karl-Johan  2006  SOLRōD  0689AR  25 m  1:12.51   
26  50  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:13.35   
27  103  Nyland Rasmus  2007  FR.SUND  0789AJ  25 m  1:15.36   
28  166  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  25 m  1:15.97   
29  49  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  1:16.06   
30  58  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:18.78   
31  98  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m  1:19.02   
32  234  Kjśrstad Stefan BirkhÝj  2007  KVIK  0797AE  25 m  1:19.70   
33  220  Jakobsen Christian V. F.  2008  KVIK  0869AI  25 m  1:22.37   
34  59  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:23.53   
35  Nielsen Nick  2008  SOLRōD  0861AH  25 m  1:24.45   
36  275  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:25.60   
37  226  Warner Lucas Lund  2008  KVIK  0893AL  25 m  1:25.85   
38  227  HÝpfner Malte BÝgelund  2008  KVIK  0879AI  25 m  1:26.23   
39  282  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:28.84   
40  258  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  1:33.98   
41  233  Lourenco Samuel  2007  KVIK  0761AM  25 m  1:37.36   
42  41  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  1:39.53   
43  62  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  1:40.29   
44  94  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:40.46   
45  63  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m  1:41.04   
46  40  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  1:45.00   
47  307  Tordrup Markus  2010  VEST  1057AF  25 m  1:46.65   
48  124  Holm Gustav  2009  AIF  0953AG  25 m  1:47.23   
49  132  Nielsen Filip  2010  AIF  1057AB  25 m  1:50.66   
50  267  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  1:55.81   
51  269  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  1:58.12   
52  249  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  2:02.76   
53  308  Seneberg Noah  2010  VEST  1059AF  25 m  2:10.30   
54  73  Kure Nohr  2011  GSK  1137AC  25 m  2:21.90   
55  312  Nygaard Villum  2011  VEST  1147AC  25 m  2:22.59   
56  69  Nygaard Benjamin  2010  GSK  1035AF  25 m  2:26.58   
57  74  Krogh Oliver  2011  GSK  1133AC  25 m  2:29.38   
58  65  Bech Alexander  2011  GSK  1135AC  25 m  2:31.38   
59  305  Nielsen Jacob BornhÝft  2010  VEST  1055AF  25 m  2:33.48   
60  75  SÝrensen Tobias Evald  2011  GSK  1141AC  25 m  2:49.61   
61  260  Diaz-Hirsvang Liam  2009  VEST  0939BC  25 m     
62  303  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
11_S
LÝb 11, 200m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
16  Andersen Nicole DamhÝj  2006  SOLRōD  0674AN  25 m  2:36.02   
13  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRōD  0632AL  25 m  2:36.41   
142  MÝller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  25 m  2:39.85   
17  HjortshÝj Charlotte  2006  SOLRōD  0658AP  25 m  2:48.02   
10  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRōD  0514AQ  25 m  2:49.42   
97  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  3:04.74   
278  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  3:30.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
12_S
LÝb 12, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
84  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  2:24.93   
296  MÝller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:29.44   
35  Berlin Malthe  2005  RōNNE  0525AK  25 m  2:32.69   
289  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  2:34.78   
292  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  2:35.00   
152  Mikkelsen Gustav Majkjśr  2005  KVIK  0577AJ  25 m  2:37.02   
42  GrÝnholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  2:40.39   
36  Quist Phillip  2003  RōNNE  0395AN  25 m  2:44.21   
144  SÝrensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  25 m  3:00.00   
10  117  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  3:00.32   
11  Schšrer Vincent Borup  2006  SOLRōD  0675AB  25 m  3:01.13   
12  224  Petersen Jonathan  2007  KVIK  0759AE  25 m  3:21.32   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
13_S
LÝb 13, 100m BrystsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
293  SÝrensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:17.77   
21  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRōD  0678AP  25 m  1:18.01   
143  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  1:18.40   
13  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRōD  0632AL  25 m  1:20.12   
146  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:20.19   
299  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:20.93   
301  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:21.21   
22  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRōD  0548AJ  25 m  1:21.93   
300  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:22.97   
10  47  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:22.99   
11  294  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:23.16   
12  159  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:24.67   
13  48  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:25.30   
14  91  Sonne Julie  2005  FR.SUND  0532AX  25 m  1:26.28   
15  23  Anderson Daniella  2006  SOLRōD  0608AR  25 m  1:27.89   
16  314  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:28.17   
17  218  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m  1:29.19   
18  32  Bergmann Mille  2004  RōNNE  0408AR  25 m  1:29.27   
19  134  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  1:29.33   
20  17  HjortshÝj Charlotte  2006  SOLRōD  0658AP  25 m  1:30.74   
21  164  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  1:30.88   
22  278  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:31.62   
23  280  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:32.12   
24  151  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  25 m  1:32.15   
25  168  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  1:32.51   
26  64  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:32.71   
27  128  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  1:33.17   
28  120  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  1:33.93   
29  93  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  1:34.26   
30  60  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:34.77   
31  56  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:34.97   
32  14  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRōD  0812AK  25 m  1:38.86   
33  211  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  1:38.93   
34  31  Sohn Ida  2008  RōNNE  0822AD  25 m  1:40.09   
35  285  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  1:40.42   
36  30  Bergmann Karla  2007  RōNNE  0742AJ  25 m  1:41.73   
37  44  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:43.53   
38  276  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:44.57   
39  119  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  1:45.20   
40  109  Lindberg Caroline  2007  FR.SUND  0702AS  25 m  1:46.62   
41  130  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  1:49.25   
42  46  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  1:49.33   
43  51  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:49.42   
44  273  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:49.69   
45  279  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  1:50.34   
46  283  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:50.38   
47  277  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:50.96   
48  302  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:52.30   
49  112  Nielsen Marie Borregaard  2008  FR.SUND  0864AE  25 m  1:52.65   
50  111  Ryberg Liv Emilie  2007  FR.SUND  0738AQ  25 m  1:52.69   
51  126  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  1:55.89   
52  Monberg Amalie Vogt  2010  SOLRōD  1062AD  25 m  1:58.33   
53  256  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:59.66   
54  54  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  1:59.96   
55  217  Rasmussen Thilde JÝlver  2008  KVIK  0878AH  25 m  2:03.04   
56  133  Skaaning Jensine HÝjmark  2008  AIF  0844AO  25 m  2:03.14   
57  61  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  2:04.98   
58  122  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  2:08.20   
59  129  Rasmussen Frederikke  2009  AIF  0952AH  25 m  2:10.84   
60  215  Reimer Mille  2008  KVIK  0886AM  25 m  2:14.20   
61  110  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  2:16.16   
62  255  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  2:17.36   
63  106  Skovsgaard Ellen Johanne  2010  FR.SUND  1006AG  25 m  2:21.36   
64  210  Makne Katinka Als  2009  KVIK  0922AH  25 m  2:27.71   
65  121  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  2:31.89   
66  137  Kofoed Sofie Nygaard  2010  AIF  1062AF  25 m  2:32.42   
67  107  Nielsen Anna Dencher  2010  FR.SUND  1048AC  25 m  2:41.95   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
14_S
LÝb 14, 100m BrystsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
290  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  1:04.37   
Hartington Casper MÝrkhÝj  2002  SOLRōD  0239AF  25 m  1:05.01   
92  Michaelsen William S.  2001  FR.SUND  0135AK  25 m  1:10.81   
Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRōD  0425AQ  25 m  1:11.14   
157  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  1:11.56   
Hartington Mads MÝrkhÝj  2006  SOLRōD  0645AA  25 m  1:12.47   
85  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:14.31   
288  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:15.35   
90  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  1:16.88   
10  149  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  1:17.50   
11  148  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  1:17.63   
12  295  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:18.30   
13  298  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:20.61   
14  147  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  25 m  1:20.97   
15  167  ōster Sebastian HÝjer  2006  KVIK  0679AE  25 m  1:21.09   
16  236  BjÝrn Thorkild  2007  KVIK  0739AE  25 m  1:24.11   
17  219  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  1:24.43   
18  291  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  1:26.52   
19  125  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  1:27.21   
20  160  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  1:28.50   
21  232  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  1:30.77   
22  230  Larsen Mathias  2007  KVIK  0771AJ  25 m  1:31.51   
23  87  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  1:36.03   
24  Brandt Karl-Johan  2006  SOLRōD  0689AR  25 m  1:36.18   
25  101  Nielsen Mads Dencher  2007  FR.SUND  0779AJ  25 m  1:36.47   
26  Opperfelt Oscaar  2008  SOLRōD  0851AH  25 m  1:39.41   
27  234  Kjśrstad Stefan BirkhÝj  2007  KVIK  0797AE  25 m  1:39.75   
28  59  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:40.17   
29  166  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  25 m  1:40.24   
30  96  Marcussen Jacob Tykskov  2006  FR.SUND  0645AL  25 m  1:40.89   
31  227  HÝpfner Malte BÝgelund  2008  KVIK  0879AI  25 m  1:40.92   
32  223  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  1:41.08   
33  58  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:44.23   
34  237  Blaasvśr William R.  2008  KVIK  0829AI  25 m  1:47.52   
35  98  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m  1:47.99   
36  220  Jakobsen Christian V. F.  2008  KVIK  0869AI  25 m  1:50.08   
37  221  Thougaard Hector Vildrik  2007  KVIK  0709AE  25 m  1:51.18   
38  229  HÝrsving Mathias  2008  KVIK  0899AJ  25 m  1:52.30   
39  37  Boss Elias LÝkken  2008  RōNNE  0883AE  25 m  1:54.44   
40  94  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:57.80   
41  225  Egerod Kasper  2008  KVIK  0839AI  25 m  1:59.17   
42  284  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  2:00.39   
43  231  Brandt Micas Victor LÝth  2008  KVIK  0849AJ  25 m  2:03.72   
44  228  Lund Marcus Bilberg  2008  KVIK  0889AI  25 m  2:05.10   
45  41  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  2:05.74   
46  114  Pehrsson Villads  2008  FR.SUND  0827AF  25 m  2:08.40   
47  40  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  2:10.00   
48  63  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m  2:10.00   
49  62  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  2:23.11   
50  Nielsen Nick  2008  SOLRōD  0861AH  25 m  2:30.58   
51  124  Holm Gustav  2009  AIF  0953AG  25 m  3:14.09   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
15_S
LÝb 15, 200m RygsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
24  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRōD  0172AG  25 m  2:18.59   
163  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  2:25.34   
86  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:29.51   
169  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  2:30.05   
25  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRōD  0694AI  25 m  2:32.93   
43  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  2:36.27   
16  Andersen Nicole DamhÝj  2006  SOLRōD  0674AN  25 m  2:38.21   
313  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  2:42.71   
156  JÝrgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m  2:48.93   
10  153  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m  2:52.61   
11  100  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  2:55.51   
12  99  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  2:56.75   
13  170  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  2:58.72   
14  316  Frederiksen Sandra BŁnsov  2007  VEST  0766AC  25 m  3:00.51   
15  11  Spang Emma  2006  SOLRōD  0648AQ  25 m  3:04.64   
16  12  Lund Mathilde  2004  SOLRōD  0444BC  25 m  3:11.43   
17  97  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  3:12.19   
18  55  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  3:13.91   
19  272  SÝrensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  3:20.51   
20  54  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  3:34.05   
21  206  Fam Ida  2008  KVIK  0802AD  25 m  3:45.21   
22  274  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  3:45.26   
23  53  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  3:49.17   
24  253  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  4:15.42   
25  261  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  4:31.98   
26  262  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  4:43.25   
27  18  Milling Caroline  2009  SOLRōD  0906AE  25 m     
28  203  Pedersen Alma  2009  KVIK  0934BB  25 m     
29  205  RuelÝkke Emma Metasch  2009  KVIK  0920BA  25 m     
30  207  Larsen Ida  2009  KVIK  0946AI  25 m     
31  212  Louardi Lina  2009  KVIK  0956AI  25 m     
32  213  Fabricius Linea Skriver  2009  KVIK  0968AG  25 m     
33  214  Mouritzen Mille  2009  KVIK  0918AK  25 m     
34  257  HÝjsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m     
35  259  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m     
36  263  Lundemoes Lucca  2009  VEST  0918BA  25 m     
37  268  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
16_S
LÝb 16, 200m RygsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
145  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  2:10.86   
292  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  2:24.69   
171  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m  2:31.16   
82  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  2:35.24   
Schšrer Vincent Borup  2006  SOLRōD  0675AB  25 m  2:37.60   
162  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  2:43.71   
222  Prehn Herman Plehn  2007  KVIK  0741AJ  25 m  2:48.18   
88  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  2:59.01   
57  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  3:22.28   
10  281  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  3:33.33   
11  132  Nielsen Filip  2010  AIF  1057AB  25 m  4:11.23   
12  258  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  4:29.72   
13  249  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  4:39.16   
14  95  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m     
15  103  Nyland Rasmus  2007  FR.SUND  0789AJ  25 m     
16  260  Diaz-Hirsvang Liam  2009  VEST  0939BC  25 m     
17  267  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m     
18  269  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m     
19  307  Tordrup Markus  2010  VEST  1057AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
17_S
LÝb 17, 4X50m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
238  Kvik Piger 1  2006  KVIK    25 m  2:04.69   
27  Sunswim P1  2001  SOLRōD    25 m  2:07.70   
323  Vg17 H2 SÝlÝver  2006  VG17    25 m  2:09.07   
239  Kvik Piger 2  2006  KVIK    25 m  2:09.54   
333  Fs Girls 1  2001  FR.SUND    25 m  2:15.11  EFT 
325  Vg17 H2 Havfruer  2006  VG17    25 m  2:16.98   
28  Sunswim P2  2005  SOLRōD    25 m  2:21.73   
327  Vg17 H2 SÝstjerne  2006  VG17    25 m  2:22.29   
240  Kvik Piger 3  2006  KVIK    25 m  2:27.85   
10  334  Fs Girls 2  2007  FR.SUND    25 m  2:28.12  EFT 
11  139  AIF Havfruer  2004  AIF    25 m  2:31.08   
12  335  Fs Girls 3  2007  FR.SUND    25 m  2:32.54  EFT 
13  39  Rsk1  2004  RōNNE    25 m  2:33.96   
14  321  V1 - TÝzer A  2008  VEST    25 m  2:34.12   
15  81  Gskīs FnullergÝjer 1  2008  GSK    25 m  2:38.99   
16  248  Kvik K3 Piger 2  2008  KVIK    25 m  2:39.59   
17  247  Kvik K3 Piger 1  2007  KVIK    25 m  2:49.48   
18  336  Fs Girls 4  2007  FR.SUND    25 m  2:55.78  EFT 
19  320  V1 - TÝzer B  2008  VEST    25 m  2:57.72   
20  77  SpidskŚl  2009  GSK    25 m  3:04.65   
21  140  AIF Guldfisk  2008  AIF    25 m  3:07.83   
22  317  V2  2009  VEST    25 m  3:33.57   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
18_S
LÝb 18, 4X50m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
337  Fs Boys 1  2001  FR.SUND    25 m  1:58.11  EFT 
241  Kvik Drenge 1  2004  KVIK    25 m  1:59.26   
26  Sunswim D1  2002  SOLRōD    25 m  2:00.63   
324  Vg17 H2 SÝpÝlser  2005  VG17    25 m  2:03.04   
242  Kvik Drenge 2  2004  KVIK    25 m  2:07.61   
243  Kvik Drenge 3  2005  KVIK    25 m  2:11.71   
338  Fs Boys 2  2004  FR.SUND    25 m  2:12.44  EFT 
326  Vg17 H2 Vandbavianer  2005  VG17    25 m  2:12.64   
244  Kvik K3-Drenge  2007  KVIK    25 m  2:18.99   
10  329  Rsk3  2003  RōNNE    25 m  2:22.05   
11  339  Fs Boys 3  2007  FR.SUND    25 m  2:22.54  EFT 
12  340  Fs Boys 4  2007  FR.SUND    25 m  2:32.44  EFT 
13  245  Kvik K3-Drenge 2  2007  KVIK    25 m  2:36.06   
14  80  Gskīs Snuskebasser 1  2008  GSK    25 m  2:42.17   
15  246  Kvik K3-Drenge 3  2007  KVIK    25 m  2:46.96   
16  322  V1 - Bois  2008  VEST    25 m  2:51.41   
17  78  GrÝnkŚl  2009  GSK    25 m  4:22.23   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 
19_S
LÝb 19, 400m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
300  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  5:40.91   
301  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  5:44.91   
202  Brekling Adia  2008  KVIK  0802AI  25 m     
206  Fam Ida  2008  KVIK  0802AD  25 m     
208  EllehÝj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  25 m     
209  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  25 m     
211  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m     
215  Reimer Mille  2008  KVIK  0886AM  25 m     
218  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
20_S
LÝb 20, 400m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
296  MÝller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  5:03.36   
90  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  5:06.87   
219  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  5:20.55   
289  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  5:30.47   
288  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  5:32.48   
291  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  5:49.25   
82  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  5:52.73   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
21_S
LÝb 21, 100m RygsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
24  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRōD  0172AG  25 m  1:04.11   
15  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRōD  0338AQ  25 m  1:07.01   
83  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:09.01   
293  SÝrensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:12.84  EFT 
313  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:15.98   
32  Bergmann Mille  2004  RōNNE  0408AR  25 m  1:16.57   
331  Levisen Sofia  2002  SOLRōD  0258AE  25 m  1:16.89  EFT 
156  JÝrgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m  1:17.58   
10  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRōD  0514AQ  25 m  1:19.34   
10  278  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:20.14   
11  104  JÝrgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  1:20.25   
12  153  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m  1:22.41   
13  315  HÝjsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:22.60   
14  170  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  1:23.34   
15  168  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  1:23.77   
16  216  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  1:23.97   
17  31  Sohn Ida  2008  RōNNE  0822AD  25 m  1:25.64   
18  97  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  1:25.76   
19  56  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:27.80   
20  280  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:28.14   
21  141  Tang Sofia  2008  KVIK  0814AJ  25 m  1:29.04   
22  277  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:29.60   
23  44  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:30.32   
24  128  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  1:30.39   
25  119  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  1:30.48   
26  12  Lund Mathilde  2004  SOLRōD  0444BC  25 m  1:30.60   
27  14  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRōD  0812AK  25 m  1:31.83   
28  130  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  1:32.06   
29  55  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:32.29   
30  285  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  1:32.55   
31  18  Milling Caroline  2009  SOLRōD  0906AE  25 m  1:33.65   
32  276  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:33.65   
33  286  BjÝrneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  1:34.43   
34  135  Bśkmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  1:37.55   
35  122  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  1:37.57   
36  273  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:38.50   
37  33  Schwarzenburg Mila  2007  RōNNE  0718AP  25 m  1:41.70   
38  253  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  1:42.14   
39  268  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m  1:42.43   
40  53  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:42.58   
41  283  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:42.98   
42  20  RÝnman Dicte  2009  SOLRōD  0912BB  25 m  1:43.07   
43  279  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  1:43.63   
44  177  Backhausen Alberte Delin  2010  KVIK  1004AI  25 m  1:45.72   
45  255  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:48.54   
46  270  Holse Frederikke Krogdal  2010  VEST  1006AJ  25 m  1:53.50   
47  263  Lundemoes Lucca  2009  VEST  0918BA  25 m  1:54.07   
48  133  Skaaning Jensine HÝjmark  2008  AIF  0844AO  25 m  1:54.75   
49  257  HÝjsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:56.76   
50  256  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:58.39   
51  67  ōllgaard Vera Juel  2011  GSK  1168AB  25 m  1:59.11   
52  261  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  1:59.15   
53  259  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m  1:59.64   
54  188  Hansson Emma Smedegaard  2010  KVIK  1020AI  25 m  1:59.78   
55  181  SÝrensen Kamma Lykke Sejer  2010  KVIK  1030AI  25 m  2:01.58   
56  207  Larsen Ida  2009  KVIK  0946AI  25 m  2:01.77   
57  121  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  2:02.05   
58  137  Kofoed Sofie Nygaard  2010  AIF  1062AF  25 m  2:04.80   
59  262  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  2:05.35   
60  186  Lund Louise Bilberg  2010  KVIK  1046AI  25 m  2:08.12   
61  183  Flindt Lśrke Sofie  2010  KVIK  1050AI  25 m  2:08.26   
62  187  Toftdahl Alva Wagner  2010  KVIK  1006AI  25 m  2:08.89   
63  190  Pedersen Alba Overgaard  2010  KVIK  1002AI  25 m  2:09.71   
64  129  Rasmussen Frederikke  2009  AIF  0952AH  25 m  2:10.14   
65  306  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m  2:12.46   
66  131  Nygaard Alma Marie  2011  AIF  1108AA  25 m  2:12.73   
67  189  SÝnderkśr Lykke  2010  KVIK  1048AI  25 m  2:14.33   
68  309  Forsmark Sofie  2010  VEST  1004AJ  25 m  2:23.58   
69  271  Trangbśk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m  2:26.42   
70  304  Kristoffersen Filippa  2010  VEST  1002AJ  25 m  2:26.52   
71  76  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m  2:28.77   
72  138  Engelhardt Ronja Berthou  2011  AIF  1136AE  25 m  2:30.50   
73  184  Spence Zenia  2010  KVIK  1062AI  25 m  2:32.17   
74  70  Frederiksen Isabella  2011  GSK  1172AB  25 m     
75  71  BÝdiker Karla  2012  GSK  1276AB  25 m     
76  108  Nielsen Amalie Lśrke  2008  FR.SUND  0824AE  25 m     
77  178  Qvant Dagmar Fleron  2010  KVIK  1016AI  25 m     
78  179  Nilsson Katarina  2010  KVIK  1032AI  25 m     
79  180  JÝrgensen Liva  2010  KVIK  1040AI  25 m     
80  182  Harwani Jayna  2010  KVIK  1028AI  25 m     
81  185  Jersild Veronica  2010  KVIK  1060AI  25 m     
82  203  Pedersen Alma  2009  KVIK  0934BB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
22_S
LÝb 22, 100m RygsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
290  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  1:03.02   
292  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  1:06.23   
35  Berlin Malthe  2005  RōNNE  0525AK  25 m  1:06.58   
295  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:08.05   
Kilhof Morten  2000  SOLRōD  0037AJ  25 m  1:11.67   
42  GrÝnholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:13.75   
Schšrer Vincent Borup  2006  SOLRōD  0675AB  25 m  1:14.22   
332  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  1:15.87  EFT 
117  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  1:20.32   
10  88  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  1:20.43   
11  50  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:22.44   
12  232  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  1:23.97   
13  221  Thougaard Hector Vildrik  2007  KVIK  0709AE  25 m  1:26.86   
14  38  Erichsen Laurits  2007  RōNNE  0717AI  25 m  1:28.53   
15  275  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:30.27   
16  57  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  1:32.33   
17  224  Petersen Jonathan  2007  KVIK  0759AE  25 m  1:33.39   
18  98  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m  1:34.83   
19  233  Lourenco Samuel  2007  KVIK  0761AM  25 m  1:35.77   
20  220  Jakobsen Christian V. F.  2008  KVIK  0869AI  25 m  1:36.50   
21  282  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:37.31   
22  284  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  1:37.61   
23  94  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:39.59   
24  237  Blaasvśr William R.  2008  KVIK  0829AI  25 m  1:39.71   
25  252  Trangbśk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:39.74   
26  235  Krat Storm Useinovski  2007  KVIK  0779AE  25 m  1:40.70   
27  37  Boss Elias LÝkken  2008  RōNNE  0883AE  25 m  1:42.02   
28  250  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  1:44.93   
29  225  Egerod Kasper  2008  KVIK  0839AI  25 m  1:50.70   
30  258  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  1:50.71   
31  264  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  1:52.02   
32  307  Tordrup Markus  2010  VEST  1057AF  25 m  1:52.31   
33  194  Frank Mikkel  2009  KVIK  0989BB  25 m  1:52.91   
34  124  Holm Gustav  2009  AIF  0953AG  25 m  1:57.70   
35  62  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  1:59.33   
36  308  Seneberg Noah  2010  VEST  1059AF  25 m  2:01.19   
37  249  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  2:06.55   
38  267  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  2:07.27   
39  192  Frederiksen William To  2010  KVIK  1029AF  25 m  2:07.83   
40  40  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  2:09.90   
41  269  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  2:14.39   
42  305  Nielsen Jacob BornhÝft  2010  VEST  1055AF  25 m  2:16.70   
43  312  Nygaard Villum  2011  VEST  1147AC  25 m  2:24.53   
44  75  SÝrensen Tobias Evald  2011  GSK  1141AC  25 m  2:32.48   
45  65  Bech Alexander  2011  GSK  1135AC  25 m     
46  69  Nygaard Benjamin  2010  GSK  1035AF  25 m     
47  72  Rasmussen Louie Brammer  2011  GSK  1139AC  25 m     
48  73  Kure Nohr  2011  GSK  1137AC  25 m     
49  172  Reimer Linus  2010  KVIK  1025AF  25 m     
50  195  SÝrensen William Winther  2009  KVIK  0997BB  25 m     
51  196  Nielsen Daniel Wetendorff  2009  KVIK  0959BB  25 m     
52  197  Blankholm Oliver  2009  KVIK  0991BB  25 m     
53  198  Hentzen Mads  2010  KVIK  1027AF  25 m     
54  199  Sommer Willum Sullivan  2009  KVIK  0901BC  25 m     
55  200  Tholstrup Emil Laurs WorsÝe  2009  KVIK  0963BB  25 m     
56  201  Skriver Mads  2009  KVIK  0979BB  25 m     
57  303  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
23_S
LÝb 23, 50m BrystsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
43  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  35.68   
299  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  36.44   
22  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRōD  0548AJ  25 m  36.93   
301  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  37.60   
294  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  39.07   
47  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  39.47   
314  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  39.66   
118  Ravnholt Camille Hvid  2003  FR.SUND  0372AQ  25 m  40.26   
23  Anderson Daniella  2006  SOLRōD  0608AR  25 m  40.34   
10  134  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  40.50   
11  93  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  41.31  EFT 
12  151  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  25 m  41.90   
13  64  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  42.90   
14  218  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m  42.92   
15  60  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  44.30   
16  68  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  44.65   
17  316  Frederiksen Sandra BŁnsov  2007  VEST  0766AC  25 m  44.77   
18  31  Sohn Ida  2008  RōNNE  0822AD  25 m  45.87   
19  120  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  46.00   
20  14  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRōD  0812AK  25 m  46.21   
21  286  BjÝrneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  46.36   
22  51  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  49.68   
23  34  Christiansen Sofie  2005  RōNNE  0558AV  25 m  49.82   
24  52  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  50.76   
25  126  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  51.29   
26  302  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  53.57   
27  Monberg Amalie Vogt  2010  SOLRōD  1062AD  25 m  54.75   
28  61  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  54.77   
29  54  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  55.68   
30  46  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  57.36   
31  265  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  58.11   
32  45  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  58.36   
33  121  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  1:01.63   
34  274  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:04.19   
35  137  Kofoed Sofie Nygaard  2010  AIF  1062AF  25 m  1:07.11   
36  129  Rasmussen Frederikke  2009  AIF  0952AH  25 m  1:08.03   
37  131  Nygaard Alma Marie  2011  AIF  1108AA  25 m  1:21.16   
38  173  Cairo Coco  2010  KVIK  1014AI  25 m     
39  174  Noll Leonora  2010  KVIK  1038AI  25 m     
40  175  Thougaard Vera Vildrik  2010  KVIK  1058AI  25 m     
41  176  Weichardt Irma Valskov  2010  KVIK  1024AI  25 m     
42  177  Backhausen Alberte Delin  2010  KVIK  1004AI  25 m     
43  178  Qvant Dagmar Fleron  2010  KVIK  1016AI  25 m     
44  179  Nilsson Katarina  2010  KVIK  1032AI  25 m     
45  180  JÝrgensen Liva  2010  KVIK  1040AI  25 m     
46  181  SÝrensen Kamma Lykke Sejer  2010  KVIK  1030AI  25 m     
47  182  Harwani Jayna  2010  KVIK  1028AI  25 m     
48  183  Flindt Lśrke Sofie  2010  KVIK  1050AI  25 m     
49  184  Spence Zenia  2010  KVIK  1062AI  25 m     
50  185  Jersild Veronica  2010  KVIK  1060AI  25 m     
51  212  Louardi Lina  2009  KVIK  0956AI  25 m     
52  213  Fabricius Linea Skriver  2009  KVIK  0968AG  25 m     
53  214  Mouritzen Mille  2009  KVIK  0918AK  25 m     
54  306  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
24_S
LÝb 24, 50m BrystsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
290  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  29.54   
288  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  33.92   
295  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  35.48   
289  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  36.86   
236  BjÝrn Thorkild  2007  KVIK  0739AE  25 m  38.11   
222  Prehn Herman Plehn  2007  KVIK  0741AJ  25 m  41.16   
291  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  42.17   
Brandt Karl-Johan  2006  SOLRōD  0689AR  25 m  44.00   
87  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  44.91   
10  166  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  25 m  46.27   
11  234  Kjśrstad Stefan BirkhÝj  2007  KVIK  0797AE  25 m  46.44   
12  59  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  46.70   
13  Opperfelt Oscaar  2008  SOLRōD  0851AH  25 m  46.76   
14  38  Erichsen Laurits  2007  RōNNE  0717AI  25 m  46.77   
15  95  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  48.23   
16  96  Marcussen Jacob Tykskov  2006  FR.SUND  0645AL  25 m  48.62   
17  Nielsen Nick  2008  SOLRōD  0861AH  25 m  48.73   
18  233  Lourenco Samuel  2007  KVIK  0761AM  25 m  48.89   
19  231  Brandt Micas Victor LÝth  2008  KVIK  0849AJ  25 m  52.35   
20  229  HÝrsving Mathias  2008  KVIK  0899AJ  25 m  52.38   
21  226  Warner Lucas Lund  2008  KVIK  0893AL  25 m  52.43   
22  275  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  53.25   
23  41  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  57.07   
24  62  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  1:01.33   
25  282  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:01.51   
26  123  Riis Magnus  2009  AIF  0939AF  25 m  1:02.22   
27  124  Holm Gustav  2009  AIF  0953AG  25 m  1:03.28   
28  136  Kepser Noah  2010  AIF  1031AE  25 m  1:08.94   
29  287  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:12.38   
30  172  Reimer Linus  2010  KVIK  1025AF  25 m     
31  192  Frederiksen William To  2010  KVIK  1029AF  25 m     
32  194  Frank Mikkel  2009  KVIK  0989BB  25 m     
33  195  SÝrensen William Winther  2009  KVIK  0997BB  25 m     
34  196  Nielsen Daniel Wetendorff  2009  KVIK  0959BB  25 m     
35  197  Blankholm Oliver  2009  KVIK  0991BB  25 m     
36  198  Hentzen Mads  2010  KVIK  1027AF  25 m     
37  199  Sommer Willum Sullivan  2009  KVIK  0901BC  25 m     
38  200  Tholstrup Emil Laurs WorsÝe  2009  KVIK  0963BB  25 m     
39  201  Skriver Mads  2009  KVIK  0979BB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
25_S
LÝb 25, 200m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
32  Bergmann Mille  2004  RōNNE  0408AR  25 m  2:20.28   
300  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  2:21.35   
86  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:22.31   
315  HÝjsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  2:31.92   
164  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  2:35.59   
168  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  2:37.68   
170  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  2:42.04   
127  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  2:42.24   
278  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  2:44.02   
10  119  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  2:45.01   
11  204  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m  2:51.50   
12  55  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  2:53.31   
13  153  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m  2:53.74   
14  276  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  2:59.45   
15  18  Milling Caroline  2009  SOLRōD  0906AE  25 m  3:06.16   
16  111  Ryberg Liv Emilie  2007  FR.SUND  0738AQ  25 m  3:08.42   
17  45  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  3:10.00   
18  280  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  3:12.18   
19  285  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  3:20.69   
20  253  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  3:22.68   
21  110  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  3:25.47   
22  273  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  3:25.49   
23  283  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  3:28.56   
24  279  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  3:37.23   
25  263  Lundemoes Lucca  2009  VEST  0918BA  25 m  3:45.80   
26  217  Rasmussen Thilde JÝlver  2008  KVIK  0878AH  25 m  3:46.74   
27  257  HÝjsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  4:13.75   
28  262  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  4:47.50   
29  115  Iversen Olivia MaibÝll  2009  FR.SUND  0938AI  25 m     
30  133  Skaaning Jensine HÝjmark  2008  AIF  0844AO  25 m     
31  205  RuelÝkke Emma Metasch  2009  KVIK  0920BA  25 m     
32  210  Makne Katinka Als  2009  KVIK  0922AH  25 m     
33  259  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m     
34  261  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m     
35  270  Holse Frederikke Krogdal  2010  VEST  1006AJ  25 m     
36  271  Trangbśk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
26_S
LÝb 26, 200m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
36  Quist Phillip  2003  RōNNE  0395AN  25 m  2:07.32   
288  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:11.23   
158  SÝrensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  2:11.58   
292  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  2:15.20   
162  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  2:19.08   
117  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  2:26.27   
88  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  2:36.81   
160  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  2:38.62   
49  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  2:38.66   
10  281  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  2:45.81   
11  95  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  2:51.90   
12  50  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  2:53.20   
13  284  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  2:56.75   
14  57  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  3:08.50   
15  40  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  3:10.00   
16  287  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  3:21.46   
17  258  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  3:29.39   
18  249  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m     
19  264  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m     
20  267  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m     
21  269  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
27_S
LÝb 27, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
15  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRōD  0338AQ  25 m  1:10.98   
83  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:11.43   
89  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  1:11.68   
118  Ravnholt Camille Hvid  2003  FR.SUND  0372AQ  25 m  1:14.83   
22  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRōD  0548AJ  25 m  1:14.90   
299  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:15.55   
47  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:15.79   
314  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:16.81   
23  Anderson Daniella  2006  SOLRōD  0608AR  25 m  1:18.60   
10  278  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:19.88   
11  156  JÝrgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m  1:21.84   
12  313  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:21.99   
13  134  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  1:22.03   
14  104  JÝrgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  1:22.28   
15  93  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  1:22.35  EFT 
16  164  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  1:23.06   
17  30  Bergmann Karla  2007  RōNNE  0742AJ  25 m  1:23.45   
18  211  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  1:23.65   
19  316  Frederiksen Sandra BŁnsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:24.21   
20  64  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:24.26   
21  128  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  1:25.77   
22  60  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:26.38   
23  56  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:26.61   
24  151  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  25 m  1:26.69   
25  31  Sohn Ida  2008  RōNNE  0822AD  25 m  1:27.20   
26  127  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  1:27.43   
27  276  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:28.92   
28  44  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:31.01   
29  29  RÝmer Jasmin Jansuk  2007  RōNNE  0784AJ  25 m  1:31.28   
30  52  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:32.81   
31  209  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  25 m  1:32.81   
32  14  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRōD  0812AK  25 m  1:32.98   
33  272  SÝrensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:33.07   
34  208  EllehÝj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  25 m  1:33.19   
35  277  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:33.45   
36  280  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:33.84   
37  130  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  1:33.98   
38  202  Brekling Adia  2008  KVIK  0802AI  25 m  1:34.37   
39  302  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:34.62   
40  286  BjÝrneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  1:35.02   
41  120  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  1:35.11   
42  285  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  1:35.60   
43  33  Schwarzenburg Mila  2007  RōNNE  0718AP  25 m  1:35.76   
44  135  Bśkmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  1:36.78   
45  51  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:37.23   
46  126  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  1:38.11   
47  34  Christiansen Sofie  2005  RōNNE  0558AV  25 m  1:38.36   
48  279  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  1:40.74   
49  122  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  1:41.52   
50  110  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  1:41.54   
51  273  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:41.71   
52  46  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  1:43.34   
53  283  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:44.01   
54  54  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  1:45.53   
55  274  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:46.46   
56  330  Johansen Clara  2008  RōNNE  0872AH  25 m  1:46.96   
57  53  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:47.34   
58  256  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:49.28   
59  265  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  1:50.78   
60  255  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:51.92   
61  Monberg Amalie Vogt  2010  SOLRōD  1062AD  25 m  1:52.81   
62  115  Iversen Olivia MaibÝll  2009  FR.SUND  0938AI  25 m  1:54.35   
63  61  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  1:57.80   
64  19  Milling Carla  2011  SOLRōD  1120AD  25 m     
65  20  RÝnman Dicte  2009  SOLRōD  0912BB  25 m     
66  67  ōllgaard Vera Juel  2011  GSK  1168AB  25 m     
67  173  Cairo Coco  2010  KVIK  1014AI  25 m     
68  174  Noll Leonora  2010  KVIK  1038AI  25 m     
69  175  Thougaard Vera Vildrik  2010  KVIK  1058AI  25 m     
70  176  Weichardt Irma Valskov  2010  KVIK  1024AI  25 m     
71  177  Backhausen Alberte Delin  2010  KVIK  1004AI  25 m     
72  178  Qvant Dagmar Fleron  2010  KVIK  1016AI  25 m     
73  179  Nilsson Katarina  2010  KVIK  1032AI  25 m     
74  180  JÝrgensen Liva  2010  KVIK  1040AI  25 m     
75  181  SÝrensen Kamma Lykke Sejer  2010  KVIK  1030AI  25 m     
76  186  Lund Louise Bilberg  2010  KVIK  1046AI  25 m     
77  187  Toftdahl Alva Wagner  2010  KVIK  1006AI  25 m     
78  188  Hansson Emma Smedegaard  2010  KVIK  1020AI  25 m     
79  189  SÝnderkśr Lykke  2010  KVIK  1048AI  25 m     
80  190  Pedersen Alba Overgaard  2010  KVIK  1002AI  25 m     
81  268  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
28_S
LÝb 28, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
290  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  1:00.54   
90  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  1:06.15   
36  Quist Phillip  2003  RōNNE  0395AN  25 m  1:08.98   
219  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  1:11.71   
332  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  1:13.07  EFT 
160  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  1:16.29   
82  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  1:16.85   
291  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  1:17.27   
Schšrer Vincent Borup  2006  SOLRōD  0675AB  25 m  1:19.15   
10  230  Larsen Mathias  2007  KVIK  0771AJ  25 m  1:23.25   
11  96  Marcussen Jacob Tykskov  2006  FR.SUND  0645AL  25 m  1:23.84   
12  281  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:24.14   
13  223  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  1:24.48   
14  87  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  1:25.84   
15  38  Erichsen Laurits  2007  RōNNE  0717AI  25 m  1:26.27   
16  Opperfelt Oscaar  2008  SOLRōD  0851AH  25 m  1:27.14   
17  166  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  25 m  1:28.59   
18  227  HÝpfner Malte BÝgelund  2008  KVIK  0879AI  25 m  1:31.29   
19  58  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:32.51   
20  221  Thougaard Hector Vildrik  2007  KVIK  0709AE  25 m  1:33.44   
21  Brandt Karl-Johan  2006  SOLRōD  0689AR  25 m  1:34.88   
22  224  Petersen Jonathan  2007  KVIK  0759AE  25 m  1:34.93   
23  220  Jakobsen Christian V. F.  2008  KVIK  0869AI  25 m  1:35.45   
24  59  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:35.48   
25  237  Blaasvśr William R.  2008  KVIK  0829AI  25 m  1:35.69   
26  275  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:37.11   
27  98  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m  1:38.08   
28  37  Boss Elias LÝkken  2008  RōNNE  0883AE  25 m  1:38.17   
29  235  Krat Storm Useinovski  2007  KVIK  0779AE  25 m  1:38.23   
30  284  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  1:38.82   
31  94  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:39.44   
32  228  Lund Marcus Bilberg  2008  KVIK  0889AI  25 m  1:39.56   
33  Nielsen Nick  2008  SOLRōD  0861AH  25 m  1:39.69   
34  252  Trangbśk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:44.51   
35  287  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:47.44   
36  282  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:49.08   
37  225  Egerod Kasper  2008  KVIK  0839AI  25 m  1:49.71   
38  250  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  1:50.99   
39  229  HÝrsving Mathias  2008  KVIK  0899AJ  25 m  1:51.89   
40  41  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  1:59.90   
41  226  Warner Lucas Lund  2008  KVIK  0893AL  25 m  2:02.90   
42  172  Reimer Linus  2010  KVIK  1025AF  25 m     
43  192  Frederiksen William To  2010  KVIK  1029AF  25 m     
44  194  Frank Mikkel  2009  KVIK  0989BB  25 m     
45  195  SÝrensen William Winther  2009  KVIK  0997BB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
29_S
LÝb 29, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
15  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRōD  0338AQ  25 m  1:06.66   
24  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRōD  0172AG  25 m  1:07.70   
68  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:15.06   
86  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  1:15.88   
10  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRōD  0514AQ  25 m  1:17.65   
119  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  1:21.59   
97  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  1:23.01   
30  Bergmann Karla  2007  RōNNE  0742AJ  25 m  1:28.10   
12  Lund Mathilde  2004  SOLRōD  0444BC  25 m  1:31.90   
10  277  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:36.19   
11  274  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  2:05.71   
12  141  Tang Sofia  2008  KVIK  0814AJ  25 m     
13  205  RuelÝkke Emma Metasch  2009  KVIK  0920BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
30_S
LÝb 30, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
35  Berlin Malthe  2005  RōNNE  0525AK  25 m  59.62   
290  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  1:04.28   
162  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  1:08.80   
289  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  1:08.82   
117  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  1:10.89   
42  GrÝnholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:11.24   
Schšrer Vincent Borup  2006  SOLRōD  0675AB  25 m  1:15.73   
232  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  1:18.13   
222  Prehn Herman Plehn  2007  KVIK  0741AJ  25 m  1:35.55   
10  236  BjÝrn Thorkild  2007  KVIK  0739AE  25 m  1:40.34   
11  233  Lourenco Samuel  2007  KVIK  0761AM  25 m  1:50.22   
12  49  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
31_S
LÝb 31, 50m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
15  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRōD  0338AQ  25 m  28.61   
83  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  28.88   
24  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRōD  0172AG  25 m  29.07   
89  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  29.23   
300  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  29.24   
118  Ravnholt Camille Hvid  2003  FR.SUND  0372AQ  25 m  29.26   
43  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  29.71   
68  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  29.80   
293  SÝrensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  29.94  EFT 
10  314  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  30.45   
11  10  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRōD  0514AQ  25 m  30.76   
12  134  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  31.41   
13  168  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  31.41   
14  32  Bergmann Mille  2004  RōNNE  0408AR  25 m  31.46   
15  29  RÝmer Jasmin Jansuk  2007  RōNNE  0784AJ  25 m  31.58   
16  331  Levisen Sofia  2002  SOLRōD  0258AE  25 m  31.67  EFT 
17  93  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  31.92  EFT 
18  23  Anderson Daniella  2006  SOLRōD  0608AR  25 m  31.94   
19  315  HÝjsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  32.55   
20  218  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m  33.08   
21  12  Lund Mathilde  2004  SOLRōD  0444BC  25 m  33.43   
22  104  JÝrgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  33.62   
23  97  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  33.77   
24  127  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  33.88   
25  208  EllehÝj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  25 m  34.74   
26  204  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m  34.96   
27  216  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  35.65   
28  34  Christiansen Sofie  2005  RōNNE  0558AV  25 m  35.71   
29  302  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  35.80   
30  130  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  35.92   
31  18  Milling Caroline  2009  SOLRōD  0906AE  25 m  36.05   
32  33  Schwarzenburg Mila  2007  RōNNE  0718AP  25 m  36.58   
33  55  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  36.59   
34  45  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  36.91   
35  135  Bśkmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  37.17   
36  126  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  37.22   
37  111  Ryberg Liv Emilie  2007  FR.SUND  0738AQ  25 m  37.37   
38  206  Fam Ida  2008  KVIK  0802AD  25 m  38.43   
39  122  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  38.99   
40  44  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  39.47   
41  120  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  39.77   
42  Monberg Amalie Vogt  2010  SOLRōD  1062AD  25 m  41.24   
43  207  Larsen Ida  2009  KVIK  0946AI  25 m  41.74   
44  20  RÝnman Dicte  2009  SOLRōD  0912BB  25 m  42.03   
45  255  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  42.05   
46  265  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  42.58   
47  53  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  42.74   
48  268  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m  43.27   
49  253  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  44.05   
50  210  Makne Katinka Als  2009  KVIK  0922AH  25 m  44.38   
51  61  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  44.45   
52  133  Skaaning Jensine HÝjmark  2008  AIF  0844AO  25 m  44.48   
53  108  Nielsen Amalie Lśrke  2008  FR.SUND  0824AE  25 m  45.58   
54  330  Johansen Clara  2008  RōNNE  0872AH  25 m  46.68   
55  263  Lundemoes Lucca  2009  VEST  0918BA  25 m  46.99   
56  187  Toftdahl Alva Wagner  2010  KVIK  1006AI  25 m  48.25   
57  259  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m  49.39   
58  261  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  49.69   
59  129  Rasmussen Frederikke  2009  AIF  0952AH  25 m  49.88   
60  121  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  50.52   
61  262  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  52.01   
62  271  Trangbśk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m  53.53   
63  257  HÝjsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  53.69   
64  270  Holse Frederikke Krogdal  2010  VEST  1006AJ  25 m  53.76   
65  306  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m  54.35   
66  174  Noll Leonora  2010  KVIK  1038AI  25 m  55.01   
67  188  Hansson Emma Smedegaard  2010  KVIK  1020AI  25 m  55.07   
68  185  Jersild Veronica  2010  KVIK  1060AI  25 m  55.24   
69  19  Milling Carla  2011  SOLRōD  1120AD  25 m  56.04   
70  173  Cairo Coco  2010  KVIK  1014AI  25 m  56.29   
71  183  Flindt Lśrke Sofie  2010  KVIK  1050AI  25 m  56.31   
72  176  Weichardt Irma Valskov  2010  KVIK  1024AI  25 m  58.44   
73  189  SÝnderkśr Lykke  2010  KVIK  1048AI  25 m  58.72   
74  71  BÝdiker Karla  2012  GSK  1276AB  25 m  59.17   
75  76  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m  59.26   
76  70  Frederiksen Isabella  2011  GSK  1172AB  25 m  59.77   
77  67  ōllgaard Vera Juel  2011  GSK  1168AB  25 m  1:00.89   
78  175  Thougaard Vera Vildrik  2010  KVIK  1058AI  25 m  1:02.12   
79  182  Harwani Jayna  2010  KVIK  1028AI  25 m  1:02.73   
80  304  Kristoffersen Filippa  2010  VEST  1002AJ  25 m  1:04.74   
81  131  Nygaard Alma Marie  2011  AIF  1108AA  25 m  1:06.09   
82  309  Forsmark Sofie  2010  VEST  1004AJ  25 m  1:06.23   
83  184  Spence Zenia  2010  KVIK  1062AI  25 m  1:08.20   
84  138  Engelhardt Ronja Berthou  2011  AIF  1136AE  25 m  1:10.27   
85  186  Lund Louise Bilberg  2010  KVIK  1046AI  25 m  1:14.03   
86  190  Pedersen Alba Overgaard  2010  KVIK  1002AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
32_S
LÝb 32, 50m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
290  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  25.49   
36  Quist Phillip  2003  RōNNE  0395AN  25 m  25.61   
292  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  27.22   
295  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  27.74   
162  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  28.37   
288  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  28.55   
219  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  28.63   
158  SÝrensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  28.82   
42  GrÝnholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  29.39   
10  332  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  29.39   
11  160  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  29.78   
12  222  Prehn Herman Plehn  2007  KVIK  0741AJ  25 m  30.08   
13  88  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  31.99   
14  96  Marcussen Jacob Tykskov  2006  FR.SUND  0645AL  25 m  32.05   
15  82  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  32.23   
16  230  Larsen Mathias  2007  KVIK  0771AJ  25 m  32.26   
17  223  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  32.96   
18  Brandt Karl-Johan  2006  SOLRōD  0689AR  25 m  33.36   
19  221  Thougaard Hector Vildrik  2007  KVIK  0709AE  25 m  34.11   
20  95  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  34.12   
21  50  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  34.29   
22  87  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  34.59   
23  Opperfelt Oscaar  2008  SOLRōD  0851AH  25 m  34.60   
24  234  Kjśrstad Stefan BirkhÝj  2007  KVIK  0797AE  25 m  34.98   
25  228  Lund Marcus Bilberg  2008  KVIK  0889AI  25 m  35.10   
26  49  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  35.34   
27  235  Krat Storm Useinovski  2007  KVIK  0779AE  25 m  35.74   
28  224  Petersen Jonathan  2007  KVIK  0759AE  25 m  35.85   
29  237  Blaasvśr William R.  2008  KVIK  0829AI  25 m  35.89   
30  94  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  35.92   
31  Nielsen Nick  2008  SOLRōD  0861AH  25 m  36.04   
32  58  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  36.68   
33  59  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  36.84   
34  57  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  37.03   
35  226  Warner Lucas Lund  2008  KVIK  0893AL  25 m  37.33   
36  252  Trangbśk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  38.13   
37  225  Egerod Kasper  2008  KVIK  0839AI  25 m  38.78   
38  250  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  39.63   
39  229  HÝrsving Mathias  2008  KVIK  0899AJ  25 m  40.95   
40  40  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  41.30   
41  258  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  41.64   
42  220  Jakobsen Christian V. F.  2008  KVIK  0869AI  25 m  43.96   
43  62  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  44.68   
44  231  Brandt Micas Victor LÝth  2008  KVIK  0849AJ  25 m  45.23   
45  124  Holm Gustav  2009  AIF  0953AG  25 m  47.25   
46  264  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  48.41   
47  269  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  48.74   
48  307  Tordrup Markus  2010  VEST  1057AF  25 m  49.39   
49  267  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  49.97   
50  123  Riis Magnus  2009  AIF  0939AF  25 m  51.26   
51  196  Nielsen Daniel Wetendorff  2009  KVIK  0959BB  25 m  51.27   
52  201  Skriver Mads  2009  KVIK  0979BB  25 m  52.12   
53  249  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  52.57   
54  199  Sommer Willum Sullivan  2009  KVIK  0901BC  25 m  52.63   
55  308  Seneberg Noah  2010  VEST  1059AF  25 m  53.80   
56  198  Hentzen Mads  2010  KVIK  1027AF  25 m  55.39   
57  200  Tholstrup Emil Laurs WorsÝe  2009  KVIK  0963BB  25 m  56.73   
58  136  Kepser Noah  2010  AIF  1031AE  25 m  57.04   
59  72  Rasmussen Louie Brammer  2011  GSK  1139AC  25 m  1:00.70   
60  73  Kure Nohr  2011  GSK  1137AC  25 m  1:02.19   
61  69  Nygaard Benjamin  2010  GSK  1035AF  25 m  1:04.80   
62  65  Bech Alexander  2011  GSK  1135AC  25 m  1:07.80   
63  303  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m  1:07.81   
64  305  Nielsen Jacob BornhÝft  2010  VEST  1055AF  25 m  1:12.36   
65  75  SÝrensen Tobias Evald  2011  GSK  1141AC  25 m  1:16.88   
66  312  Nygaard Villum  2011  VEST  1147AC  25 m  1:22.15   
67  197  Blankholm Oliver  2009  KVIK  0991BB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
33_S
LÝb 33, 200m BrystsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
301  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:55.77   
22  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRōD  0548AJ  25 m  2:56.93   
294  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  2:57.31   
299  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  2:57.51   
47  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  2:59.17   
164  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  3:09.92   
151  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  25 m  3:14.06   
128  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  3:15.73   
156  JÝrgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m  3:18.24   
10  64  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  3:19.04   
11  316  Frederiksen Sandra BŁnsov  2007  VEST  0766AC  25 m  3:23.19   
12  14  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRōD  0812AK  25 m  3:27.25   
13  60  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  3:29.38   
14  46  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  3:30.00   
15  56  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  3:36.32   
16  153  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m  3:42.00   
17  170  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  3:53.24   
18  51  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  3:53.81   
19  313  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  3:54.94   
20  202  Brekling Adia  2008  KVIK  0802AI  25 m  3:58.78   
21  52  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  4:00.22   
22  111  Ryberg Liv Emilie  2007  FR.SUND  0738AQ  25 m  4:01.61   
23  211  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  4:04.48   
24  273  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  4:08.76   
25  30  Bergmann Karla  2007  RōNNE  0742AJ  25 m  4:10.56  EFT 
26  54  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  4:16.96   
27  256  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  4:32.61   
28  203  Pedersen Alma  2009  KVIK  0934BB  25 m     
29  212  Louardi Lina  2009  KVIK  0956AI  25 m     
30  213  Fabricius Linea Skriver  2009  KVIK  0968AG  25 m     
31  214  Mouritzen Mille  2009  KVIK  0918AK  25 m     
32  215  Reimer Mille  2008  KVIK  0886AM  25 m     
33  217  Rasmussen Thilde JÝlver  2008  KVIK  0878AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
34_S
LÝb 34, 200m BrystsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
90  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  2:38.69   
296  MÝller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:45.20   
236  BjÝrn Thorkild  2007  KVIK  0739AE  25 m  3:06.49   
281  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  3:16.13   
41  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  3:30.00   
Opperfelt Oscaar  2008  SOLRōD  0851AH  25 m  3:34.18   
227  HÝpfner Malte BÝgelund  2008  KVIK  0879AI  25 m  3:35.00   
166  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  25 m  3:50.30   
58  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m     
10  98  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m     
11  123  Riis Magnus  2009  AIF  0939AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
35_S
LÝb 35, 4X50m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
27  Sunswim P1  2001  SOLRōD    25 m  1:58.36   
323  Vg17 H2 SÝlÝver  2006  VG17    25 m  1:58.58   
325  Vg17 H2 Havfruer  2006  VG17    25 m  2:01.15   
333  Fs Girls 1  2001  FR.SUND    25 m  2:08.78  EFT 
327  Vg17 H2 SÝstjerne  2006  VG17    25 m  2:09.83   
238  Kvik Piger 1  2006  KVIK    25 m  2:14.88   
139  AIF Havfruer  2004  AIF    25 m  2:15.57   
247  Kvik K3 Piger 1  2007  KVIK    25 m  2:19.71   
321  V1 - TÝzer A  2008  VEST    25 m  2:19.99   
10  248  Kvik K3 Piger 2  2008  KVIK    25 m  2:23.02   
11  81  Gskīs FnullergÝjer 1  2008  GSK    25 m  2:23.34   
12  328  Rsk2  2005  RōNNE    25 m  2:28.00   
13  334  Fs Girls 2  2007  FR.SUND    25 m  2:28.12  EFT 
14  140  AIF Guldfisk  2008  AIF    25 m  2:33.78   
15  320  V1 - TÝzer B  2008  VEST    25 m  2:36.06   
16  79  RÝdkŚl  2009  GSK    25 m  2:43.21   
17  317  V2  2009  VEST    25 m  2:51.95   
18  318  V2 Piger 2  2009  VEST    25 m  3:23.60   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 
36_S
LÝb 36, 4X50m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
324  Vg17 H2 SÝpÝlser  2005  VG17    25 m  1:50.03   
337  Fs Boys 1  2001  FR.SUND    25 m  1:52.12  EFT 
341  Vg17 Vandbavianer 2  1999  VG17    25 m  2:00.12   
329  Rsk3  2003  RōNNE    25 m  2:00.54   
241  Kvik Drenge 1  2004  KVIK    25 m  2:01.06   
244  Kvik K3-Drenge  2007  KVIK    25 m  2:02.37   
338  Fs Boys 2  2004  FR.SUND    25 m  2:03.98  EFT 
245  Kvik K3-Drenge 2  2007  KVIK    25 m  2:17.15   
246  Kvik K3-Drenge 3  2007  KVIK    25 m  2:22.60   
10  80  Gskīs Snuskebasser 1  2008  GSK    25 m  2:23.15   
11  322  V1 - Bois  2008  VEST    25 m  2:30.33   
12  317  V2  2009  VEST    25 m  2:46.47   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark