Startliste for Brøndby Swim Cup 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 33
|
Stævne navn |
Brøndby Swim Cup 2020 |
|
Udskriftsdato |
19 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:06 |
|
|
Arrangør |
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 14:06 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
2 |
Alma Pedersen |
2009 |
0934BB |
KVIK |
|
25m |
|
212 |
3 |
Lina Louardi |
2009 |
0956AI |
KVIK |
|
25m |
|
214 |
4 |
Mille Mouritzen |
2009 |
0918AK |
KVIK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
217 |
1 |
Thilde Jølver Rasmussen |
2008 |
0878AH |
KVIK |
|
25m |
|
256 |
2 |
Ida Matthesen |
2009 |
0946AC |
VEST |
|
25m |
4:32.61 |
30 |
3 |
Karla Bergmann |
2007 |
0742AJ |
RØNNE |
|
25m |
4:10.56 |
54 |
4 |
Natalie Meyer |
2009 |
0944AC |
GSK |
|
25m |
4:16.96 |
215 |
5 |
Mille Reimer |
2008 |
0886AM |
KVIK |
|
25m |
|
213 |
6 |
Linea Skriver Fabricius |
2009 |
0968AG |
KVIK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
211 |
1 |
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
0782AJ |
KVIK |
|
25m |
4:04.48 |
52 |
2 |
Maiken Stoel Nielsen |
2009 |
0954AC |
GSK |
|
25m |
4:00.22 |
313 |
3 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
3:54.94 |
202 |
4 |
Adia Brekling |
2008 |
0802AI |
KVIK |
|
25m |
3:58.78 |
111 |
5 |
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
0738AQ |
FR.SUND |
|
25m |
4:01.61 |
273 |
6 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
25m |
4:08.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
170 |
1 |
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
0762AJ |
KVIK |
|
25m |
3:53.24 |
56 |
2 |
Siena Serizawa |
2008 |
0832AD |
GSK |
|
25m |
3:36.32 |
60 |
3 |
Liva Friche Christensen |
2008 |
0848AF |
GSK |
|
25m |
3:29.38 |
46 |
4 |
Thilde Bødiker |
2009 |
0924AH |
GSK |
|
25m |
3:30.00 |
153 |
5 |
Ingeborg Fleron Qvant |
2007 |
0756AN |
KVIK |
|
25m |
3:42.00 |
51 |
6 |
Ann-Louise Schledermann |
2009 |
0964AC |
GSK |
|
25m |
3:53.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
316 |
1 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
25m |
3:23.19 |
156 |
2 |
Laura Jørgensen |
2007 |
0754AJ |
KVIK |
|
25m |
3:18.24 |
151 |
3 |
Freja Fyller Jacobsen |
2007 |
0774AJ |
KVIK |
|
25m |
3:14.06 |
128 |
4 |
Sofie Riis |
2005 |
0536AG |
AIF |
|
25m |
3:15.73 |
64 |
5 |
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
0716AF |
GSK |
|
25m |
3:19.04 |
14 |
6 |
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
0812AK |
SOLRØD |
|
25m |
3:27.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
47 |
1 |
Mathilde Johansen |
2007 |
0732AJ |
GSK |
|
25m |
2:59.17 |
294 |
2 |
Laika Usinger |
2006 |
0636AV |
VEST |
|
25m |
2:57.31 |
301 |
3 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
2:55.77 |
22 |
4 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
2:56.93 |
299 |
5 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
2:57.51 |
164 |
6 |
Mollie Kaustrup Lindemose |
2007 |
0798AI |
KVIK |
|
25m |
3:09.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
19 januar 2020 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:06 |
|