2020-09-27   18:03:34
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

9_S
Løb 9, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
169  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  1:01.07   
154  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  1:01.50   
146  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:02.15   
163  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  1:03.18   
165  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  1:03.28   
24  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRØD  0172AG  25 m  1:03.52   
83  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:03.57   
25  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  1:04.01   
159  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:05.38   
10  314  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:05.38   
11  21  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  1:05.64   
12  32  Bergmann Mille  2004  RØNNE  0408AR  25 m  1:05.70   
13  155  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  1:06.91   
14  293  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:07.08   
15  68  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:07.52   
16  99  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  1:07.59   
17  331  Levisen Sofia  2002  SOLRØD  0258AE  25 m  1:09.43  EFT 
18  23  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  1:09.50   
19  134  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  1:09.70   
20  168  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  1:10.91   
21  164  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  1:11.34   
22  29  Rømer Jasmin Jansuk  2007  RØNNE  0784AJ  25 m  1:11.36   
23  11  Spang Emma  2006  SOLRØD  0648AQ  25 m  1:11.53   
24  91  Sonne Julie  2005  FR.SUND  0532AX  25 m  1:12.33   
25  315  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:12.66   
26  127  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  1:12.98   
27  119  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  1:13.02   
28  216  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  1:13.49   
29  12  Lund Mathilde  2004  SOLRØD  0444BC  25 m  1:14.31   
30  64  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:14.50   
31  156  Jørgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m  1:15.11   
32  31  Sohn Ida  2008  RØNNE  0822AD  25 m  1:15.13   
33  208  Ellehøj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  25 m  1:16.93   
34  153  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m  1:18.09   
35  130  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  1:18.45   
36  170  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  1:18.76   
37  204  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m  1:19.17   
38  14  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRØD  0812AK  25 m  1:19.55   
39  286  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  1:19.72   
40  211  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  1:19.94   
41  141  Tang Sofia  2008  KVIK  0814AJ  25 m  1:21.21   
42  33  Schwarzenburg Mila  2007  RØNNE  0718AP  25 m  1:21.35   
43  60  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:21.42   
44  126  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  1:21.53   
45  316  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:21.61   
46  276  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:21.65   
47  34  Christiansen Sofie  2005  RØNNE  0558AV  25 m  1:21.99   
48  45  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  1:24.76   
49  122  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  1:27.05   
50  202  Brekling Adia  2008  KVIK  0802AI  25 m  1:27.29   
51  18  Milling Caroline  2009  SOLRØD  0906AE  25 m  1:27.79   
52  255  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:34.96   
53  253  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  1:38.60   
54  268  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m  1:38.80   
55  113  Olsen Victoria  2008  FR.SUND  0828AJ  25 m  1:40.31   
56  256  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:40.33   
57  112  Nielsen Marie Borregaard  2008  FR.SUND  0864AE  25 m  1:44.31   
58  105  Kunak Alba  2010  FR.SUND  1012AH  25 m  1:44.57   
59  66  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m  1:46.20   
60  263  Lundemoes Lucca  2009  VEST  0918BA  25 m  1:46.41   
61  67  Øllgaard Vera Juel  2011  GSK  1168AB  25 m  1:46.84   
62  129  Rasmussen Frederikke  2009  AIF  0952AH  25 m  1:49.51   
63  107  Nielsen Anna Dencher  2010  FR.SUND  1048AC  25 m  1:50.68   
64  121  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  1:53.85   
65  61  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  1:54.28   
66  261  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  1:54.65   
67  257  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:56.93   
68  259  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m  2:01.10   
69  262  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  2:02.23   
70  137  Kofoed Sofie Nygaard  2010  AIF  1062AF  25 m  2:02.24   
71  306  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m  2:06.12   
72  71  Bødiker Karla  2012  GSK  1276AB  25 m  2:06.32   
73  70  Frederiksen Isabella  2011  GSK  1172AB  25 m  2:11.07   
74  116  Skov Lucca  2012  FR.SUND  1272AB  25 m  2:11.25   
75  76  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m  2:12.00   
76  19  Milling Carla  2011  SOLRØD  1120AD  25 m  2:17.28   
77  311  Vammen Thea Elisabeth  2010  VEST  1010AJ  25 m  2:18.31   
78  309  Forsmark Sofie  2010  VEST  1004AJ  25 m  2:19.20   
79  304  Kristoffersen Filippa  2010  VEST  1002AJ  25 m  2:21.12   
80  203  Pedersen Alma  2009  KVIK  0934BB  25 m     
81  310  Kristensen Sofie K.  2010  VEST  1012AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark