2020-09-27   18:55:14
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

31_S
Løb 31, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
15  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRØD  0338AQ  25 m  28.61   
83  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  28.88   
24  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRØD  0172AG  25 m  29.07   
89  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  29.23   
300  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  29.24   
118  Ravnholt Camille Hvid  2003  FR.SUND  0372AQ  25 m  29.26   
43  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  29.71   
68  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  29.80   
293  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  29.94  EFT 
10  314  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  30.45   
11  10  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  30.76   
12  134  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  31.41   
13  168  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  31.41   
14  32  Bergmann Mille  2004  RØNNE  0408AR  25 m  31.46   
15  29  Rømer Jasmin Jansuk  2007  RØNNE  0784AJ  25 m  31.58   
16  331  Levisen Sofia  2002  SOLRØD  0258AE  25 m  31.67  EFT 
17  93  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  31.92  EFT 
18  23  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  31.94   
19  315  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  32.55   
20  218  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m  33.08   
21  12  Lund Mathilde  2004  SOLRØD  0444BC  25 m  33.43   
22  104  Jørgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  33.62   
23  97  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  33.77   
24  127  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  33.88   
25  208  Ellehøj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  25 m  34.74   
26  204  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m  34.96   
27  216  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  35.65   
28  34  Christiansen Sofie  2005  RØNNE  0558AV  25 m  35.71   
29  302  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  35.80   
30  130  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  35.92   
31  18  Milling Caroline  2009  SOLRØD  0906AE  25 m  36.05   
32  33  Schwarzenburg Mila  2007  RØNNE  0718AP  25 m  36.58   
33  55  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  36.59   
34  45  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  36.91   
35  135  Bækmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  37.17   
36  126  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  37.22   
37  111  Ryberg Liv Emilie  2007  FR.SUND  0738AQ  25 m  37.37   
38  206  Fam Ida  2008  KVIK  0802AD  25 m  38.43   
39  122  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  38.99   
40  44  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  39.47   
41  120  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  39.77   
42  Monberg Amalie Vogt  2010  SOLRØD  1062AD  25 m  41.24   
43  207  Larsen Ida  2009  KVIK  0946AI  25 m  41.74   
44  20  Rønman Dicte  2009  SOLRØD  0912BB  25 m  42.03   
45  255  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  42.05   
46  265  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  42.58   
47  53  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  42.74   
48  268  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m  43.27   
49  253  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  44.05   
50  210  Makne Katinka Als  2009  KVIK  0922AH  25 m  44.38   
51  61  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  44.45   
52  133  Skaaning Jensine Højmark  2008  AIF  0844AO  25 m  44.48   
53  108  Nielsen Amalie Lærke  2008  FR.SUND  0824AE  25 m  45.58   
54  330  Johansen Clara  2008  RØNNE  0872AH  25 m  46.68   
55  263  Lundemoes Lucca  2009  VEST  0918BA  25 m  46.99   
56  187  Toftdahl Alva Wagner  2010  KVIK  1006AI  25 m  48.25   
57  259  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m  49.39   
58  261  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  49.69   
59  129  Rasmussen Frederikke  2009  AIF  0952AH  25 m  49.88   
60  121  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  50.52   
61  262  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  52.01   
62  271  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m  53.53   
63  257  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  53.69   
64  270  Holse Frederikke Krogdal  2010  VEST  1006AJ  25 m  53.76   
65  306  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m  54.35   
66  174  Noll Leonora  2010  KVIK  1038AI  25 m  55.01   
67  188  Hansson Emma Smedegaard  2010  KVIK  1020AI  25 m  55.07   
68  185  Jersild Veronica  2010  KVIK  1060AI  25 m  55.24   
69  19  Milling Carla  2011  SOLRØD  1120AD  25 m  56.04   
70  173  Cairo Coco  2010  KVIK  1014AI  25 m  56.29   
71  183  Flindt Lærke Sofie  2010  KVIK  1050AI  25 m  56.31   
72  176  Weichardt Irma Valskov  2010  KVIK  1024AI  25 m  58.44   
73  189  Sønderkær Lykke  2010  KVIK  1048AI  25 m  58.72   
74  71  Bødiker Karla  2012  GSK  1276AB  25 m  59.17   
75  76  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m  59.26   
76  70  Frederiksen Isabella  2011  GSK  1172AB  25 m  59.77   
77  67  Øllgaard Vera Juel  2011  GSK  1168AB  25 m  1:00.89   
78  175  Thougaard Vera Vildrik  2010  KVIK  1058AI  25 m  1:02.12   
79  182  Harwani Jayna  2010  KVIK  1028AI  25 m  1:02.73   
80  304  Kristoffersen Filippa  2010  VEST  1002AJ  25 m  1:04.74   
81  131  Nygaard Alma Marie  2011  AIF  1108AA  25 m  1:06.09   
82  309  Forsmark Sofie  2010  VEST  1004AJ  25 m  1:06.23   
83  184  Spence Zenia  2010  KVIK  1062AI  25 m  1:08.20   
84  138  Engelhardt Ronja Berthou  2011  AIF  1136AE  25 m  1:10.27   
85  186  Lund Louise Bilberg  2010  KVIK  1046AI  25 m  1:14.03   
86  190  Pedersen Alba Overgaard  2010  KVIK  1002AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark