2020-01-28   17:12:40
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

28_S
Løb 28, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
290  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  1:00.54   
90  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  1:06.15   
36  Quist Phillip  2003  RØNNE  0395AN  25 m  1:08.98   
219  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  1:11.71   
332  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  1:13.07  EFT 
160  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  1:16.29   
82  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  1:16.85   
291  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  1:17.27   
Schärer Vincent Borup  2006  SOLRØD  0675AB  25 m  1:19.15   
10  230  Larsen Mathias  2007  KVIK  0771AJ  25 m  1:23.25   
11  96  Marcussen Jacob Tykskov  2006  FR.SUND  0645AL  25 m  1:23.84   
12  281  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:24.14   
13  223  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  1:24.48   
14  87  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  1:25.84   
15  38  Erichsen Laurits  2007  RØNNE  0717AI  25 m  1:26.27   
16  Opperfelt Oscaar  2008  SOLRØD  0851AH  25 m  1:27.14   
17  166  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  25 m  1:28.59   
18  227  Høpfner Malte Bøgelund  2008  KVIK  0879AI  25 m  1:31.29   
19  58  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:32.51   
20  221  Thougaard Hector Vildrik  2007  KVIK  0709AE  25 m  1:33.44   
21  Brandt Karl-Johan  2006  SOLRØD  0689AR  25 m  1:34.88   
22  224  Petersen Jonathan  2007  KVIK  0759AE  25 m  1:34.93   
23  220  Jakobsen Christian V. F.  2008  KVIK  0869AI  25 m  1:35.45   
24  59  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:35.48   
25  237  Blaasvær William R.  2008  KVIK  0829AI  25 m  1:35.69   
26  275  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:37.11   
27  98  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m  1:38.08   
28  37  Boss Elias Løkken  2008  RØNNE  0883AE  25 m  1:38.17   
29  235  Krat Storm Useinovski  2007  KVIK  0779AE  25 m  1:38.23   
30  284  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  1:38.82   
31  94  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:39.44   
32  228  Lund Marcus Bilberg  2008  KVIK  0889AI  25 m  1:39.56   
33  Nielsen Nick  2008  SOLRØD  0861AH  25 m  1:39.69   
34  252  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:44.51   
35  287  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:47.44   
36  282  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:49.08   
37  225  Egerod Kasper  2008  KVIK  0839AI  25 m  1:49.71   
38  250  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  1:50.99   
39  229  Hørsving Mathias  2008  KVIK  0899AJ  25 m  1:51.89   
40  41  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  1:59.90   
41  226  Warner Lucas Lund  2008  KVIK  0893AL  25 m  2:02.90   
42  172  Reimer Linus  2010  KVIK  1025AF  25 m     
43  192  Frederiksen William To  2010  KVIK  1029AF  25 m     
44  194  Frank Mikkel  2009  KVIK  0989BB  25 m     
45  195  Sørensen William Winther  2009  KVIK  0997BB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark