2020-06-03   02:41:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 23
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Brøndby Swim Cup 2020    Udskriftsdato  19 januar 2020   
  Stævne by  Brøndby    Udskriftstidspunkt  08:06   
  Arrangør  Vest-Brøndby         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  18 januar 2020         
 
 
 
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer  Finaler (9) 
Vejledende starttid 10:55 
Heat 1 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
173  Coco Cairo  2010  1014AI  KVIK    25m   
185  Veronica Jersild  2010  1060AI  KVIK    25m   
182  Jayna Harwani  2010  1028AI  KVIK    25m   
212  Lina Louardi  2009  0956AI  KVIK    25m   
306  Leonora Ottosen  2011  1120AC  VEST    25m   
214  Mille Mouritzen  2009  0918AK  KVIK    25m   

 
Heat 2 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
178  Dagmar Fleron Qvant  2010  1016AI  KVIK    25m   
213  Linea Skriver Fabricius  2009  0968AG  KVIK    25m   
180  Liva Jørgensen  2010  1040AI  KVIK    25m   
184  Zenia Spence  2010  1062AI  KVIK    25m   
176  Irma Valskov Weichardt  2010  1024AI  KVIK    25m   
181  Kamma Lykke Sejer Sørensen  2010  1030AI  KVIK    25m   

 
Heat 3 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
183  Lærke Sofie Flindt  2010  1050AI  KVIK    25m   
177  Alberte Delin Backhausen  2010  1004AI  KVIK    25m   
131  Alma Marie Nygaard  2011  1108AA  AIF    25m  1:21.16 
179  Katarina Nilsson  2010  1032AI  KVIK    25m   
174  Leonora Noll  2010  1038AI  KVIK    25m   
175  Vera Vildrik Thougaard  2010  1058AI  KVIK    25m   

 
Heat 4 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
137  Sofie Nygaard Kofoed  2010  1062AF  AIF    25m  1:07.11 
121  Ingrid Schultz  2010  1074AC  AIF    25m  1:01.63 
265  Mia Kristensen  2009  0958AE  VEST    25m  58.11 
45  Nora Rosenkrantz  2010  1018AD  GSK    25m  58.36 
274  Cecilia Janning  2009  0968AE  VEST    25m  1:04.19 
129  Frederikke Rasmussen  2009  0952AH  AIF    25m  1:08.03 

 
Heat 5 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
54  Natalie Meyer  2009  0944AC  GSK    25m  55.68 
Amalie Vogt Monberg  2010  1062AD  SOLRØD    25m  54.75 
126  Emilia Nielsen  2007  0762AG  AIF    25m  51.29 
302  Emma de Palo-Jonas  2008  0834AF  VEST    25m  53.57 
61  Asta Kruse Enemærke  2010  1016AB  GSK    25m  54.77 
46  Thilde Bødiker  2009  0924AH  GSK    25m  57.36 

 
Heat 6 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
34  Sofie Christiansen  2005  0558AV  RØNNE    25m  49.82 
286  Hannah Bjørneboe  2007  0712AN  VEST    25m  46.36 
120  Helena Fritz Larsen  2007  0792AO  AIF    25m  46.00 
14  Mathilde Rygaard Hansen  2008  0812AK  SOLRØD    25m  46.21 
51  Ann-Louise Schledermann  2009  0964AC  GSK    25m  49.68 
52  Maiken Stoel Nielsen  2009  0954AC  GSK    25m  50.76 

 
Heat 7 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
316  Sandra Bünsov Frederiksen  2007  0766AC  VEST    25m  44.77 
60  Liva Friche Christensen  2008  0848AF  GSK    25m  44.30 
64  Ida Celine Sangstad Holst  2007  0716AF  GSK    25m  42.90 
218  Zenia Englund  2008  0868AE  KVIK    25m  42.92 
68  Regitze Rosenkrantz  2006  0692AG  GSK    25m  44.65 
31  Ida Sohn  2008  0822AD  RØNNE    25m  45.87 

 
Heat 8 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
93  Ellen Lunn  2008  0884AE  FR.SUND    25m  41.31 
23  Daniella Anderson  2006  0608AR  SOLRØD    25m  40.34 
314  Marie Nissov-Johansen  2006  0626AD  VEST    25m  39.66 
118  Camille Hvid Ravnholt  2003  0372AQ  FR.SUND    25m  40.26 
134  Laura Buchmann  2004  0424AV  AIF    25m  40.50 
151  Freja Fyller Jacobsen  2007  0774AJ  KVIK    25m  41.90 

 
Heat 9 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
294  Laika Usinger  2006  0636AV  VEST    25m  39.07 
22  Anne Sepstrup-Skjoldner  2005  0548AJ  SOLRØD    25m  36.93 
43  Malouca Laura Bruun  2007  0714AF  GSK    25m  35.68 
299  Maya Amstrup Riis  2007  0708AA  VEST    25m  36.44 
301  Rikke Therp  2006  0628AF  VEST    25m  37.60 
47  Mathilde Johansen  2007  0732AJ  GSK    25m  39.47 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  08:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark