Ohjelma Brøndby Swim Cup 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 30.23 | |
2 | 154 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 30.67 | |
3 | 16 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 31.29 | |
4 | 89 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 31.54 | |
5 | 301 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 31.99 | |
6 | 68 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 32.28 | |
7 | 47 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 33.68 | |
8 | 299 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 33.84 | |
9 | 314 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 34.32 | |
10 | 22 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 34.47 | |
11 | 93 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 35.18 | |
12 | 10 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 35.21 | |
13 | 313 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 35.33 | |
14 | 294 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 35.86 | |
15 | 43 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 36.12 | |
16 | 30 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 36.13 | |
17 | 91 | Sonne Julie | 2005 | FR.SUND | 0532AX | 25 m | 36.18 | |
18 | 56 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 37.26 | |
19 | 29 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 38.10 | |
20 | 151 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 40.22 | |
21 | 44 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 40.30 | |
22 | 100 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 40.47 | |
23 | 127 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 40.62 | |
24 | 52 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 42.44 | |
25 | 128 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 42.46 | |
26 | 330 | Johansen Clara | 2008 | RØNNE | 0872AH | 25 m | 45.16 | |
27 | 209 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 45.90 | |
28 | 280 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 46.69 | |
29 | 283 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 48.29 | |
30 | 273 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 48.63 | |
31 | 286 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 48.81 | |
32 | 285 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 49.00 | |
33 | 51 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 49.16 | |
34 | 54 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 49.55 | |
35 | 279 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 50.15 | |
36 | 45 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 55.38 | |
37 | 9 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 25 m | 56.94 | |
38 | 46 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 58.05 | |
39 | 255 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:02.30 | |
40 | 256 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:08.69 | |
41 | 120 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | ||
42 | 133 | Skaaning Jensine Højmark | 2008 | AIF | 0844AO | 25 m | ||
43 | 212 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | ||
44 | 214 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | ||
45 | 268 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:45 |