2019-09-16   02:20:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Sveitsin suviuinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

5_S
Laji 5, 50m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v ja nuoremmat 
285  Korhonen Milja  2006  NU  06A588  25 m  36.92  36.92   
142  Rantanen Tytti  2006  HäUS  06A853  25 m  38.06  38.06   
167  Saine Tilda  2006  ÅSK  06A291  25 m  38.57  38.57   
33  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  50 m  39.05  39.05   
178  Issakainen Maria  2006  OU  06A787  25 m  40.08  40.08   
253  Rantala Veera  2006  UiTa  06A547  25 m  40.20  40.20   
264  Pietilä Riia  2006  UiTa  06A870  50 m  43.28  43.28   
176  Tolonen Inka  2006  OU  06A460  50 m  45.34  45.34   
232  Savisto Maisa  2006  UiTa  06A209  25 m  45.40  45.40   
10  143  Heinonen Helmi  2006  HäUS  06A897  50 m  46.21  46.21   
11  250  Lehtonen Nelli  2006  UiTa  06A529  25 m  46.22  46.22   
12  41  Kuisma Hanna-mari  2009  HyUS  09A064  25 m  50.24  50.24   
13  146  Väkinen Neea  2006  HäUS  06B073  50 m  51.82  51.82   
14  53  Elonen Susanne  2011  HyUS  11A096  50 m  59.56  59.56   
15  52  Koppelmäki Lilja  2010  HyUS  10A166  50 m  1:00.01  1:00.01   
14 - 15 v 
131  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  37.06  37.06   
297  Naumcika Elizabete  2005  HyUS  05B203  25 m  37.27  37.27   
68  Vuorisalo Marikki  2005  NumKis  05B081  50 m  37.32  37.32   
79  Särkelä Peppi  2004  SiWa  04A708  50 m  37.35  37.35   
218  Ruotoistenmäki Ranja  2004  UiTa  04A384  25 m  37.35  37.35   
215  Heittokangas Viivi  2004  UiTa  04A309  25 m  37.56  37.56   
20  Lehto Lilja  2004  HU  04A948  50 m  39.54  39.54   
103  Hjelt Vilma  2004  PieKu  04B036  25 m  39.57  39.57   
17  Mäkinen Kaisa  2005  HU  05A447  25 m  40.07  40.07   
10  174  Hautamäki Roosa  2005  OU  05A611  25 m  40.75  40.75   
11  132  Salonen Iida  2005  HäUS  05A155  25 m  41.20  41.20   
12  266  Olli Veera  2005  UiTa  05B095  25 m  41.37  41.37   
13  76  Haara Reetta  2004  SiWa  04A530  50 m  42.77  42.77   
14  67  Salmimies Sonja  2004  NumKis  04A209  50 m       
15  72  Siurola Peppi  2004  SiWa  04A219  50 m       
16 v ja vanhemmat 
Kokko Noora  2001  HU  01A853  25 m  31.16  31.16   
75  Hörkkö Ella  2001  SiWa  01B185  25 m  31.22  31.22   
201  Rantanen Anna  2001  UiTa  01A301  25 m  31.92  31.92   
128  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  25 m  32.28  32.28   
116  Laiteenmäki Milla  2001  VUS-VSS  01B318  50 m  32.47  32.47   
189  Konttila Mette  2001  Octopus  01B228  50 m  32.66  32.66   
202  Pesu Venla  2002  UiTa  02A174  25 m  32.83  32.83   
200  Lahtinen Emilia  1996  UiTa  96A339  50 m  33.77  33.77   
138  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  50 m  34.05  34.05   
10  Helle Essi  2002  HU  02A942  50 m  37.09  37.09   
11  21  Coloma Vanhala Beatriz  2003  HU  03B192  50 m  37.26  37.26   
12  205  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  25 m  38.09  38.09   
13  151  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  25 m  39.57  39.57   
14  281  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m  47.31  47.31   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2019 
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura  Tulostusaika  20:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner