2019-09-16   02:18:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Sveitsin suviuinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

3_S
Laji 3, 100m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v ja nuoremmat 
48  Hirvonen Matilda  2006  HyUS  06A969  25 m  48.09  48.09   
244  Parviainen Ella  2006  UiTa  06A385  25 m  1:25.08  1:25.08   
179  Loukkola Olivia  2007  OU  07A758  50 m  1:26.85  1:26.85   
46  Jokiniemi Anniina  2006  HyUS  06A846  50 m  1:30.67  1:30.67   
271  Jääskeläinen Aino  2006  UiTa  06B042  50 m  1:31.32  1:31.32   
181  Häikiö Viivi  2006  OU  06A992  25 m  1:34.06  1:34.06   
268  Jalonen Elli  2006  UiTa  06B016  50 m  1:38.91  1:38.91   
267  Myllyntausta Jenna  2006  UiTa  06A946  50 m  1:39.52  1:39.52   
269  Björkholm Venla  2006  UiTa  06B020  50 m  1:40.66  1:40.66   
10  270  Lamminsaari Iina  2006  UiTa  06B018  50 m       
14 - 15 v 
112  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS  04A253  25 m  1:14.94  1:14.94   
10  Miettinen Melissa  2005  HU  05A199  25 m  1:18.14  1:18.14   
242  Axén Elle  2004  UiTa  04A899  25 m  1:19.83  1:19.83   
238  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  50 m  1:19.84  1:19.84   
119  Lång Emma  2004  VUS-VSS  04B005  50 m  1:22.87  1:22.87   
24  Nyberg Matilda  2004  HU  04B177  50 m  1:24.95  1:24.95   
256  Keskinen Saana  2005  UiTa  05A834  25 m  1:31.90  1:31.90   
180  Alatalo Tiina  2005  OU  05B143  50 m  1:34.36  1:34.36   
288  Katajainen Helie  2005  NU  05B134  25 m  1:43.44  1:43.44   
10  272  Ojala Ida  2005  UiTa  05B175  50 m  1:49.18  1:49.18   
11  12  Weckström Ronja  2005  HU  05A239  50 m       
12  219  Uitto Susanna  2004  UiTa  04A404  50 m       
13  261  Lähteenmäki Emma  2004  UiTa  04B219  50 m       
16 v ja vanhemmat 
187  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  25 m  1:07.40  1:07.40   
201  Rantanen Anna  2001  UiTa  01A301  25 m  1:07.89  1:07.89   
116  Laiteenmäki Milla  2001  VUS-VSS  01B318  50 m  1:09.62  1:09.62   
214  Myllykallio Ronja  2003  UiTa  03A501  25 m  1:12.45  1:12.45   
147  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  1:12.61  1:12.61   
202  Pesu Venla  2002  UiTa  02A174  50 m  1:14.38  1:14.38   
128  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  1:15.02  1:15.02   
108  Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS  03A151  50 m  1:15.53  1:15.53   
Seppälä Anni  2003  HU  03A398  50 m  1:17.96  1:17.96   
10  209  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  50 m  1:19.16  1:19.16   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2019 
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura  Tulostusaika  20:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner