2019-09-16   02:56:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Sveitsin suviuinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

20_S
Laji 20, 50m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
42  Herva Juho  2005  HyUS  05B044  50 m  27.98  27.98   
165  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  50 m  32.06  32.06   
45  Kinnunen Andreas  2006  HyUS  06A876  50 m  32.24  32.24   
243  Leinonen Henrik  2005  UiTa  05A619  50 m  33.46  33.46   
36  Koppelmäki Oiva  2007  HyUS  07A201  25 m  33.62  33.62   
104  Voutilainen Lauri  2006  PieKu  06A924  50 m  34.86  34.86   
43  Tikkanen Aaron  2006  HyUS  06A842  25 m  35.49  35.49   
156  Kallio Tuomas  2005  TaTU  05A806  50 m  35.94  35.94   
144  Louhe Timi  2005  HäUS  05B109  25 m  36.22  36.22   
10  64  Karhu Simo  2008  JUK  08A795  50 m  42.53  42.53   
11  50  Arvela Jesper  2010    10A087  50 m  47.53  47.53   
15 - 16 v 
Salonen Pauli  2003  HU  03A394  50 m  26.97  26.97   
298  Kilpinen Karlo  2003  KemUS  03A893  50 m  27.62  27.62   
115  Pikkala Matias  2004  VUS-VSS  04A735  50 m  29.10  29.10   
231  Mäkinen Lauri  2004  UiTa  04A752  50 m  30.10  30.10   
137  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  50 m  30.61  30.61   
282  Myllynen Tommi  2004  NU  04A685  25 m  31.16  31.16   
289  Savolainen Sami  2004  NU  04B311  25 m  33.84  33.84   
17 v ja vanhemmat 
92  Knaapi Joel  2001  Cetus  01A132  50 m  24.97  24.97   
171  Hätälä Anssi  1994  OU  94A080  25 m  25.00  25.00   
97  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  25.69  25.69   
93  Ruuskanen Joona  2000  Cetus  00A503  25 m  25.79  25.79   
296  Veijonen Veeti  2001  A4 IF  01A297  50 m  26.15  26.15   
170  Nissilä Aleksi  2001  VeUS  01B358  25 m  26.37  26.37   
94  Virta Rasmus  1998  Cetus  98B044  50 m  26.43  26.43   
65  Vepsä Valtteri  1997  NumKis  97A060  25 m  26.54  26.54   
107  Järvi Joonas  2002  VUS-VSS  02A227  25 m  26.62  26.62   
10  96  Annala Teemu  2001  Cetus  01A514  50 m  26.96  26.96   
11  101  Lehvonen Jaakko  2002  PieKu  02A976  50 m  28.61  28.61   
12  58  Roine Jerry  2002  JUK  02B140  50 m  28.69  28.69   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2019 
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura  Tulostusaika  20:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner