2019-12-07   03:16:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Sveitsin suviuinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

1_S
Laji 1, 200m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v ja nuoremmat 
254  Kenttälä Elli  2006  UiTa  06A520  50 m  2:31.25  2:31.25   
260  Hynönen Anna  2006  UiTa  06A735  50 m  2:35.23  2:35.23   
166  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  50 m  2:38.11  2:38.11   
87  Korpaeus Auri  2006  TuUS  06A755  25 m  2:40.82  2:40.82   
188  Ingberg Jeanette  2006  Octopus  06A010  50 m  2:43.06  2:43.06   
246  Niskala Lila  2006  UiTa  06A493  25 m  2:44.55  2:44.55   
251  Prepula Milja  2006  UiTa  06A544  50 m  2:45.74  2:45.74   
265  Pesonen Nella  2006  UiTa  06A883  25 m  2:51.37  2:51.37   
38  Määttä Elsa  2006  HyUS  06A670  50 m  2:51.46  2:51.46   
10  177  Ryhänen Iida  2006  OU  06A769  50 m  2:53.52  2:53.52   
11  178  Issakainen Maria  2006  OU  06A787  50 m  2:55.16  2:55.16   
12  192  Sundberg Nina  2006  Octopus  06A497  50 m  2:55.23  2:55.23   
13  264  Pietilä Riia  2006  UiTa  06A870  50 m  2:57.68  2:57.68   
14  196  Jungell Riina  2006  Octopus  06A808  50 m  3:03.07  3:03.07   
15  13  Öller Lumi  2006  HU  06A074  50 m       
16  39  Lavikainen Iisa  2006  HyUS  06A679  50 m       
17  102  Remes Iida  2007  PieKu  07A135  50 m       
14 - 15 v 
106  Haarala Anniina  2004  VUS-VSS  04A019  50 m  2:24.27  2:24.27   
240  Helenius Heidi  2005  UiTa  05A589  25 m  2:24.41  2:24.41   
229  Virtanen Melissa  2004  UiTa  04A736  50 m  2:25.30  2:25.30   
78  Eriksson Oona  2004  SiWa  04A619  50 m  2:25.59  2:25.59   
227  Niemi Ilona  2005  UiTa  05A273  50 m  2:27.83  2:27.83   
230  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  50 m  2:28.63  2:28.63   
221  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  50 m  2:29.82  2:29.82   
14  Saarentaus Tilla  2005  HU  05A335  50 m  2:30.51  2:30.51   
228  Leinonen Kaisu  2005  UiTa  05A462  25 m  2:36.73  2:36.73   
10  173  Lohiniva Pinja  2005  OU  05A541  25 m  2:39.79  2:39.79   
11  79  Särkelä Peppi  2004  SiWa  04A708  50 m  2:43.08  2:43.08   
12  172  Kilpeläinen Sofia  2005  OU  05A542  50 m  2:45.93  2:45.93   
16 - 99 v 
Nordström Pippi  2001  HU  01A854  50 m  2:15.63  2:15.63   
290  Yritys Maria  2002  UH  02A147  25 m  2:17.26  2:17.26   
113  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS  03A657  25 m  2:23.88  2:23.88   
138  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  50 m  2:24.19  2:24.19   
110  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS  03A211  50 m  2:24.42  2:24.42   
202  Pesu Venla  2002  UiTa  02A174  25 m  2:25.73  2:25.73   
Toiviainen Annika  2002  HU  02A155  50 m  2:27.97  2:27.97   
21  Coloma Vanhala Beatriz  2003  HU  03B192  50 m  2:33.73  2:33.73   
211  Siikala Liisa  2003  UiTa  03A292  50 m  2:34.84  2:34.84   
10  32  Kuisma Susanna  2003  HyUS  03A414  25 m  2:38.42  2:38.42   
11  236  Peltolehto Saga  2003  UiTa  03B046  25 m  2:53.39  2:53.39   
12  286  Havantola Heli  2003  NU  03B260  25 m  2:56.16  2:56.16   
13  283  Raittinen Jenni  2001  NU  01B362  25 m  2:58.02  2:58.02   
14  206  Huttunen Kaisa  2002  UiTa  02A434  50 m       
15  291  Yritys Saana  2003  UH  03A035  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2019 
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura  Tulostusaika  20:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner