2019-11-16   23:37:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Sveitsin suviuinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

7_S
Laji 7, 50m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v ja nuoremmat 
254  Kenttälä Elli  2006  UiTa  06A520  50 m  35.86  35.86   
260  Hynönen Anna  2006  UiTa  06A735  50 m  37.14  37.14   
33  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  25 m  37.37  37.37   
167  Saine Tilda  2006  ÅSK  06A291  50 m  37.75  37.75   
166  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  50 m  37.81  37.81   
177  Ryhänen Iida  2006  OU  06A769  25 m  37.95  37.95   
182  Backman Anni  2006  OU  06B002  25 m  38.35  38.35   
87  Korpaeus Auri  2006  TuUS  06A755  25 m  39.34  39.34   
44  Parkkonen Kaisla-kerttu  2006  HyUS  06A855  25 m  39.68  39.68   
10  179  Loukkola Olivia  2007  OU  07A758  25 m  39.78  39.78   
11  251  Prepula Milja  2006  UiTa  06A544  50 m  39.79  39.79   
12  235  Kiiveri Viivi  2006  UiTa  06A260  50 m  39.99  39.99   
13  47  Karialho Venla  2007  HyUS  07A730  25 m  41.18  41.18   
14  118  Lång Amanda  2006  VUS-VSS  06A402  50 m  41.28  41.28   
15  62  Suominen Aino  2006  JUK  06B004  50 m  43.87  43.87   
16  39  Lavikainen Iisa  2006  HyUS  06A679  25 m  44.61  44.61   
17  48  Hirvonen Matilda  2006  HyUS  06A969  25 m  46.26  46.26   
18  146  Väkinen Neea  2006  HäUS  06B073  50 m  46.98  46.98   
19  40  Kuisma Maija  2008  HyUS  08A183  50 m  47.21  47.21   
20  63  Hein Susanne  2008  JUK  08A582  25 m  48.56  48.56   
21  52  Koppelmäki Lilja  2010  HyUS  10A166  25 m  1:05.00  1:05.00   
22  102  Remes Iida  2007  PieKu  07A135  50 m       
23  259  Selin Anna  2006  UiTa  06A738  50 m       
14 - 15 v 
131  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  32.41  32.41   
227  Niemi Ilona  2005  UiTa  05A273  50 m  32.93  32.93   
Hakala Emma  2004  HU  04A330  50 m  32.98  32.98   
233  Halttunen Enni  2005  UiTa  05A482  50 m  33.49  33.49   
224  Halme Henni  2005  UiTa  05A216  50 m  33.54  33.54   
168  Sandell Celina  2005  ÅSK  05A630  50 m  33.79  33.79   
81  Havén Henni  2004  SiWa  04A927  50 m  34.02  34.02   
15  Heikkinen Rauha  2005  HU  05A366  25 m  34.81  34.81   
256  Keskinen Saana  2005  UiTa  05A834  50 m  35.86  35.86   
10  225  Toroi Eeva  2005  UiTa  05A230  25 m  35.87  35.87   
11  112  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS  04A253  25 m  36.33  36.33   
12  Aula Aava  2004  HU  04A128  50 m  36.54  36.54   
13  68  Vuorisalo Marikki  2005  NumKis  05B081  25 m  36.56  36.56   
14  117  Ekebohm Ida  2005  VUS-VSS  05A675  25 m  36.85  36.85   
15  141  Kunelius Aino  2005  HäUS  05A813  50 m  36.99  36.99   
16  140  Viskari Veera  2005  HäUS  05A797  50 m  38.11  38.11   
17  173  Lohiniva Pinja  2005  OU  05A541  50 m  38.16  38.16   
18  80  Lindroos Mandi  2004  SiWa  04A871  50 m  39.07  39.07   
19  230  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  50 m  39.11  39.11   
20  242  Axén Elle  2004  UiTa  04A899  50 m  39.21  39.21   
21  162  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  39.73  39.73   
22  160  Tepsa Janna  2005  ÅSK  05A214  50 m  41.92  41.92   
23  190  Palovaara Ella  2005  Octopus  05A562  25 m  42.76  42.76   
24  174  Hautamäki Roosa  2005  OU  05A611  25 m  43.11  43.11   
25  119  Lång Emma  2004  VUS-VSS  04B005  50 m  44.79  44.79   
26  67  Salmimies Sonja  2004  NumKis  04A209  50 m       
27  284  Leskinen Lyydia  2005  NU  05A839  50 m       
16 v ja vanhemmat 
127  Aho Lotta  1999  HäUS  99A598  25 m  30.10  30.10   
30  Nieminen Jenny  2001  HyUS  01A986  50 m  30.69  30.69   
147  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  30.96  30.96   
187  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  25 m  31.07  31.07   
57  Mylly Mariel  2001  JUK  01B048  50 m  31.26  31.26   
Kokko Noora  2001  HU  01A853  50 m  31.34  31.34   
74  Loponen Emma  2003  SiWa  03A519  50 m  31.36  31.36   
217  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  25 m  31.53  31.53   
216  Korin Sini  2003  UiTa  03A617  50 m  31.62  31.62   
10  11  Selonen Tilda  2003  HU  03A772  25 m  31.96  31.96   
11  Nordström Pippi  2001  HU  01A854  50 m  32.24  32.24   
12  108  Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS  03A151  50 m  32.77  32.77   
13  31  Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  25 m  32.99  32.99   
14  Toiviainen Annika  2002  HU  02A155  50 m  33.22  33.22   
15  152  Kinnunen Kiia  2003  TaTU  03A368  50 m  33.44  33.44   
16  110  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS  03A211  25 m  33.58  33.58   
17  59  Hänninen Alisa  2003  JUK  03B021  50 m  33.69  33.69   
18  207  Palojärvi Elina  2002  UiTa  02A435  50 m  33.69  33.69   
19  Seppälä Anni  2003  HU  03A398  50 m  33.79  33.79   
20  66  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  34.44  34.44   
21  82  Myllykoski Emilia  2003  SiWa  03B108  25 m  34.59  34.59   
22  Ojala Ruusu  2000  HU  00A737  25 m  34.86  34.86   
23  109  Jerohin Aino  2003  VUS-VSS  03A154  50 m  35.23  35.23   
24  208  Majuri Emilia  2001  UiTa  01A799  25 m  35.60  35.60   
25  77  Hautamäki Laura  2002  SiWa  02B079  25 m  35.77  35.77   
26  204  Tamminiemi Emmi  2002  UiTa  02A271  25 m  37.18  37.18   
27  206  Huttunen Kaisa  2002  UiTa  02A434  25 m  38.77  38.77   
28  158  Peuraniemi Iida  2002  TaTU  02B265  50 m  39.76  39.76   
29  283  Raittinen Jenni  2001  NU  01B362  25 m  44.72  44.72   
30  23  Liesaho Muska  2003  HU  03B231  25 m  45.21  45.21   
31  200  Lahtinen Emilia  1996  UiTa  96A339  50 m       
32  203  Peltonen Sanna  2002  UiTa  02A177  50 m       
33  220  Marishina Daria  2001  UiTa  01B191  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2019 
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura  Tulostusaika  20:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner