Program for Gentofte Sommerstævne på langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 12, 400m Frisvmning Herrer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 50 m | 4:03.23 | |
2 | 11 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 50 m | 4:26.64 | |
3 | 270 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 4:33.93 | |
4 | 250 | Munkholm Marcus | 2001 | STT | 0169AC | 50 m | 4:39.71 | |
5 | 171 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 4:44.04 | |
6 | 12 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 50 m | 4:45.93 | |
7 | 55 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERD | 0489AD | 50 m | 4:50.82 | |
8 | 103 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 4:53.09 | |
9 | 57 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 4:54.60 | |
10 | 56 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERD | 0411AK | 50 m | 4:58.62 | |
11 | 2 | Jensen Mikkel Bjellekjr | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 4:59.11 | |
12 | 100 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 5:00.30 | |
13 | 176 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 5:05.93 | |
14 | 41 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERD | 0673AB | 50 m | 5:08.59 | |
15 | 26 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERD | 0663AI | 50 m | 5:09.36 | |
16 | 43 | Anker-Mller Noah | 2006 | ALLERD | 0605AB | 50 m | 5:15.60 | |
17 | 183 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 5:18.65 | |
18 | 9 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 50 m | 5:26.08 | |
19 | 83 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 5:30.12 | |
20 | 181 | Mllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 50 m | 5:32.19 | |
21 | 168 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 5:32.23 | |
22 | 49 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERD | 0777AB | 50 m | 5:32.52 | |
23 | 274 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 5:32.56 | |
24 | 264 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 5:33.12 | |
25 | 269 | Mller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 5:43.14 | |
26 | 273 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 5:47.59 | |
27 | 196 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 50 m | 6:10.00 | |
28 | 155 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 6:15.66 | |
29 | 198 | Nielsen Mark | 2007 | GENTOFTE | 0729AF | 50 m | 6:20.99 | |
30 | 244 | Jensen Bjarke Sndergaard | 2004 | STT | 0493AR | 50 m | 6:23.09 | |
31 | 199 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 50 m | 6:23.31 | |
32 | 195 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 50 m | 6:32.49 | |
33 | 257 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 50 m | 6:34.06 | |
34 | 210 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 50 m | 6:39.92 | |
35 | 194 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 50 m | 6:51.53 | |
36 | 139 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 7:11.78 | |
37 | 5 | Toftehj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 50 m | ||
38 | 59 | Rasmussen Kalle | 2008 | ROSKILDE | 0857AJ | 50 m | ||
39 | 61 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 50 m | ||
40 | 84 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2019 |
Licens til Dansk Svmmeunion | Udskriftstidspunkt | 12:11 |