2020-04-07   12:04:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lappiuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Lappiuinnit    Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  09:35   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 toukokuu 2019         
 
 
 
Laji 7, 50m PU T9,11,13,15,N  Loppukilpailut (7) 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saana Kalasniemi  2009  09A216  KemUS    25m     
Oda Bye Evensen  2008    Alta SK    25m  57.59  57.59 
Elsa Herrala  2007  07A728  ViesU    25m  52.09  52.09 
Andrea Guttormsen  2007    Alta SK    25m  53.21  53.21 
Siiri-Unelma Hentilä  2010  10A090  KemTU    50m  1:04.60  1:03.60 
Emilia Leivo  2006  06A981  KEV    25m     

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julie Lovise Thorkildsen  2006    Alta SK    25m  51.11  51.11 
Enni Lytz  2008  08A419  SCR    25m  47.04  47.04 
Iida-Carita Niskanen  2008  08A155  ViesU    50m  46.73  45.73 
Kaia Mathisen  2008    Alta SK    25m  46.96  46.96 
Aleksandra Senchykova  2008    KOVDOR    25m  48.00  48.00 
Birgitte Henriksen  2008    Karasjok    25m  51.62  51.62 

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Rajakangas  2008  08A294  OU    50m  45.22  44.22 
Raita Virtanen  2005  05A530  KemjK    25m  41.82  41.82 
Roosa-Marie Karjalainen  2005  05B131  KEV    25m  40.17  40.17 
Maria Drobyshevskaya  2007    APATITY    25m  41.50  41.50 
Elsa Pelkonen  2007  07A207  ViesU    50m  43.14  42.14 
Lea-Tekzine Røsberg  2006    Alta SK    25m  45.68  45.68 

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olivia Riekki  2008  08A520  OU    50m  40.65  39.65 
Emmi Palo  2003  03A487  KemUS    50m  39.18  38.18 
Reetta Piira  2004  04A190  SCR    25m  36.04  36.04 
Sandra Maria Balto  2007    Karasjok    25m  38.01  38.01 
Zinaida Vohmianina  2007    KOVDOR    25m  38.50  38.50 
Julia Myreng  2006    BSK    50m  41.00  40.00 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saana Lauhava  2005  05A581  SCR    25m  35.96  35.96 
Elle Karlsen  2004    Kirkenes    25m  34.95  34.95 
Miina Johanne Johansen  2004    Kirkenes    25m  34.32  34.32 
Julianne Haug Rojas  2004    Kirkenes    25m  34.79  34.79 
Saaga Kähkönen  2006  06A470  ViesU    50m  36.40  35.40 
Sunna Svendsen  2005    Karasjok    25m  35.97  35.97 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hanna-Maria Korpilähde  2004  04A536  RoiUS    50m  35.29  34.29 
Alisa Hansen  2004    Kirkenes    25m  33.68  33.68 
Emilia Kivijärvi  2004  04A673  RoiUS    50m  33.63  32.63 
Anna Kortesalmi  2006  06A003  RoiUS    50m  34.47  33.47 
Linda Hansen  2004    Kirkenes    25m  34.17  34.17 
Maiju Huttunen  2005  05A659  SCR    25m  34.30  34.30 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Henna Hökkä  2003  03A216  OU    25m  32.06  32.06 
Riina Niemi  2005  05A089  SCR    50m  31.26  30.26 
Anastasia Golikova  1997    APATITY    25m  29.80  29.80 
Ada Niskala  2000  00A421  RoiUS    50m  30.99  29.99 
Emilia Juutilainen  2004  04A789  RoiUS    25m  31.92  31.92 
Siiri Keisu  2003  03A311  HAHE    50m  33.23  32.23 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  09:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner