Program for Wadköpingsdoppet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 4
|
Tvling |
Wadkpingsdoppet 2010 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2010 |
|
|
Tvlingsort |
rebro |
|
Utskriftstid |
08:04 |
|
|
Arrangr |
rebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
2010-09-25 |
|
|
|
|
Gren 4, 200m Frisim C+D Pojkar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
299 |
1 |
Stefan Biscevic |
1998 |
AM8398 |
TUNAFORS |
|
25m |
3:25.00 |
298 |
2 |
Marco Biscevic |
1998 |
AM7398 |
TUNAFORS |
|
25m |
3:20.93 |
316 |
3 |
William Brand-Larsson |
1998 |
AN2198 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:58.98 |
118 |
4 |
Karl Zimmerman |
1998 |
AD1598 |
MASS |
|
50m |
2:42.10 |
469 |
5 |
Pontus Staudinger |
1998 |
AA6798 |
KARLSBORG |
|
50m |
2:52.68 |
315 |
6 |
Sebastian Brand-Larsson |
1998 |
AN1198 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:04.38 |
177 |
7 |
Anton Johansson |
1999 |
AG4399 |
VSTERS |
|
25m |
3:21.18 |
301 |
8 |
Martin Erlandsson |
1998 |
AI3198 |
TUNAFORS |
|
25m |
3:26.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
230 |
1 |
Anton Klasson |
1998 |
AK0398 |
GRUMS SS |
|
25m |
2:38.39 |
116 |
2 |
Aron Qvirist |
1998 |
AB7198 |
MASS |
|
25m |
2:29.96 |
32 |
3 |
William Lulek |
1998 |
AJ6998 |
SKURU IK |
|
25m |
2:27.30 |
310 |
4 |
Erik Skogfors |
1996 |
AP1996 |
TUNAFORS |
|
25m |
2:25.63 |
87 |
5 |
Elias Haglund |
1996 |
AJ9596 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:26.65 |
423 |
6 |
Simon Bergquist |
1996 |
AI8996 |
SA |
|
50m |
2:28.36 |
113 |
7 |
Tor Leander |
1999 |
AA5999 |
MASS |
|
50m |
2:37.74 |
379 |
8 |
Philip Bergstedt |
1998 |
AG9598 |
ALINGSS |
|
25m |
2:38.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
222 |
1 |
Carl Rogne |
1996 |
AC9796 |
SFFLE SS |
|
25m |
2:24.35 |
12 |
2 |
Tim Filipsson |
1996 |
AH9196 |
SKURU IK |
|
50m |
2:23.58 |
336 |
3 |
Marcus Forsgren |
1996 |
AM4196 |
NKK |
|
50m |
2:20.79 |
449 |
4 |
Filip Tagesson |
1996 |
AJ0196 |
SA |
|
25m |
2:18.40 |
360 |
5 |
Hugo Rydberg |
1998 |
AA8798 |
NKK |
|
25m |
2:20.18 |
170 |
6 |
Gunnar Granlund |
1996 |
AK2996 |
VSTERS |
|
25m |
2:21.95 |
240 |
7 |
Eric Gustafsson |
1997 |
AG5397 |
GTEBORG |
|
25m |
2:24.24 |
6 |
8 |
Axel Bthe |
1997 |
AQ6597 |
SKURU IK |
|
25m |
2:25.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
400 |
1 |
Erik Panzar |
1996 |
AG5596 |
GTEBORG |
|
25m |
2:17.22 |
457 |
2 |
Erik Nystrm |
1996 |
AC6596 |
SA |
|
50m |
2:16.08 |
132 |
3 |
Patrik Lfgren |
1996 |
AA4396 |
MASS |
|
25m |
2:10.88 |
130 |
4 |
Isak Eliasson |
1996 |
AJ5596 |
MASS |
|
50m |
2:07.32 |
226 |
5 |
Simon Wanna |
1996 |
AD3996 |
SFFLE SS |
|
25m |
2:09.58 |
199 |
6 |
Max stberg |
1996 |
AM1196 |
VSTERS |
|
25m |
2:16.03 |
108 |
7 |
Alexander Vestin |
1996 |
AG8396 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:16.63 |
346 |
8 |
Hampus Lovinge |
1998 |
AE2998 |
NKK |
|
25m |
2:18.26 |
Skapad av WinGrodan 1.18.00 |
Utskriftsdatum |
25 september 2010 |
Licensierad till: rebro Simallians |
Utskriftstid |
08:04 |
|