Program för Wadköpingsdoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 60
|
Tävling |
Wadköpingsdoppet 2010 |
|
Utskriftsdatum |
26 september 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Örebro |
|
Utskriftstid |
16:36 |
|
|
Arrangör |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
2010-09-25 |
|
|
|
|
Gren 60, 200m Bröstsim C+D Pojkar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
177 |
1 |
Anton Johansson |
1999 |
AG4399 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
100 |
2 |
Mathieu Nilsson |
1996 |
AJ0796 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
331 |
3 |
Isak Brundin |
2000 |
AJ8100 |
SALA SS |
|
25m |
|
275 |
4 |
Robin Gunnarsson |
1999 |
AJ3999 |
NAUTILUS |
|
25m |
3:58.01 |
304 |
5 |
Eldin Kadic |
1999 |
AG5199 |
TUNAFORS |
|
25m |
4:01.00 |
186 |
6 |
Eric Metzmaa |
1997 |
AV1197 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
450 |
7 |
Emil Trygg |
1996 |
AU8996 |
ÖSA |
|
25m |
|
12 |
8 |
Tim Filipsson |
1996 |
AH9196 |
SKURU IK |
|
25m |
3:04.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Jonathan Ekelund |
1999 |
AA4999 |
MASS |
|
25m |
3:25.35 |
240 |
2 |
Eric Gustafsson |
1997 |
AG5397 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:20.10 |
87 |
3 |
Elias Haglund |
1996 |
AJ9596 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:11.80 |
10 |
4 |
Erland Ekholm |
1996 |
AT7196 |
SKURU IK |
|
50m |
3:09.64 |
360 |
5 |
Hugo Rydberg |
1998 |
AA8798 |
NKK |
|
25m |
3:11.49 |
199 |
6 |
Max Östberg |
1996 |
AM1196 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:15.67 |
346 |
7 |
Hampus Lovinge |
1998 |
AE2998 |
NKK |
|
25m |
3:20.23 |
379 |
8 |
Philip Bergstedt |
1998 |
AG9598 |
ALINGSÅS |
|
25m |
3:37.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
222 |
1 |
Carl Rogne |
1996 |
AC9796 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:09.38 |
160 |
2 |
Emil Björk |
1996 |
AR1596 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:07.02 |
162 |
3 |
Fredrik Byström |
1996 |
AO5596 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:04.86 |
252 |
4 |
André Lauri |
1996 |
AU7996 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:45.32 |
77 |
5 |
Björn Andersson |
1996 |
AM9996 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:59.26 |
196 |
6 |
Lukas Steiner |
1998 |
AG8998 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:05.16 |
29 |
7 |
Petter Lindberg |
1997 |
AJ2797 |
SKURU IK |
|
25m |
3:07.83 |
336 |
8 |
Marcus Forsgren |
1996 |
AM4196 |
NKK |
|
50m |
3:09.63 |
Skapad av WinGrodan 1.18.00 |
Utskriftsdatum |
26 september 2010 |
Licensierad till: Örebro Simallians |
Utskriftstid |
16:36 |
|