2020-06-03   02:53:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

5_S
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
42  Oura Vilma  2001  HSS  01A310  50 m  2:12.87  2:12.87   
417  Slöör Ida  2001  Cetus  01A578  25 m  2:18.72  2:22.72   
993  Antila Alina  2004  NU  04A829  25 m  2:19.69  2:23.69   
700  Liikonen Saana  2001  LaUS  01A705  25 m  2:22.07  2:26.07   
682  Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  25 m  2:27.55  2:31.55   
404  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  25 m  2:28.25  2:32.25   
428  Ingberg Charlotte  2002  Cetus  02A370  50 m  2:33.65  2:33.65   
405  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  25 m  2:29.95  2:33.95   
997  Luoma Lumi  2005  UH  05A133  25 m  2:30.66  2:34.66   
10  427  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  25 m  2:31.55  2:35.55   
11  432  Pietikäinen Pilvi  2002  Cetus  02A550  25 m  2:31.90  2:35.90   
12  706  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  2:32.59  2:36.59   
13  359  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  25 m  2:33.02  2:37.02   
14  973  Peltonen Eevi  2004  AQUILA  04A564  25 m  2:35.82  2:39.82   
15  343  Hankala Aino Emilia  2005  SiWa  05A553  50 m  2:41.61  2:41.61   
16  76  Kajander Maj  2005  HSS  05A678  25 m  2:38.20  2:42.20   
17  546  Seiger Diana  2003  Cetus  03A909  25 m  2:38.43  2:42.43   
18  467  Karpela Iisa  2004  Cetus  04A632  50 m  2:43.98  2:43.98   
19  703  Salminen Janna  2003  LaUS  03A489  25 m  2:40.31  2:44.31   
20  702  Kähkönen Milla  2005  LaUS  05A054  50 m  2:44.59  2:44.59   
21  853  Niemi Emilia  2005  Octopus  05A368  25 m  2:40.78  2:44.78   
22  203  Hänninen Alisa  2003  JUK  03B021  50 m  2:45.34  2:45.34   
23  53  Alanen Annika  2003  HSS  03A227  25 m  2:41.61  2:45.61   
24  422  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  25 m  2:41.81  2:45.81   
25  754  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  50 m  2:46.36  2:46.36   
26  136  Seppälä Anni  2003  HU  03A398  50 m  2:48.63  2:48.63   
27  347  Havén Henni  2004  SiWa  04A927  25 m  2:46.80  2:50.80   
28  165  Nyberg Matilda  2004  HU  04B177  25 m  2:52.86  2:56.86   
29  367  Saxelin Niini  2003  TuUS  03A918  25 m  2:53.22  2:57.22   
30  234  Ruponen Siiri  2005  RiUS  05A287  25 m  2:54.88  2:58.88   
31  848  Kupari Oona  2004  Octopus  04A089  50 m  2:59.03  2:59.03   
32  229  Romppanen Helmi  2004  RiUS  04A152  25 m  2:58.61  3:02.61   
33  604  Tahvanainen Milla  2005  Cetus  05A928  50 m  3:07.06  3:07.06   
34  340  Sohlman Daniela  2005  SiWa  05A490  50 m  3:07.80  3:07.80   
35  497  Kinnunen Leenu Karolina  2005  Cetus  05B009  25 m  3:10.08  3:14.08   
36  249  Fedotova Milana  2005  RiUS  05A883  25 m  3:33.37  3:37.37   
37  222  Rautiainen Maria  2004  NumKis  04B284  25 m  4:00.05  4:04.05   
38  122  Lehtosalo Karla  2005  HSS  05B171  50 m       
39  509  Kriek Anjenike  2005  Cetus  05B078  50 m       
40  667  Lindqvist Silvia  2005  Cetus  05B208  50 m       
41  876  Kivistö Ellen  2005  Gladius  05B196  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  10 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner