2020-04-02   15:45:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

37_S
Laji 37, 50m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
366  Tuhkanen Aapo  2005  TuUS  05A394  25 m  32.73  33.73   
881  Kalin Serhat  2005  ORCA  05A411  25 m  33.51  34.51   
177  Herva Juho  2005  HyUS  05B044  25 m  34.74  35.74   
73  Nyström Nicolas  2008  HSS  08A014  50 m  36.06  36.06   
84  Leväsalo Veikka  2005  HSS  05A863  50 m  37.26  37.26   
687  Järvinen Miro  2005  KoU  05A573  25 m  36.46  37.46   
925  Logvin Aleksandr  2006  Vanders  06A001  25 m  36.50  37.50   
475  Sinisalo Aleksi  2006  Cetus  06A680  25 m  36.51  37.51   
266  Kauhanen Veikko  2005  SGR  05A175  25 m  37.04  38.04   
10  677  Hoikkala Juho  2005  HaUS  05B133  25 m  37.18  38.18   
11  712  Karvanen Maksim  2005  LaUS  05A421  25 m  37.39  38.39   
12  979  Muranen Valtteri  2005  AQUILA  05A496  50 m  38.73  38.73   
13  270  Rahkonen Onni  2007  SGR  07A079  25 m  38.12  39.12   
14  225  Huttunen Antti  2006  NumKis  06B101  50 m  39.16  39.16   
15  155  Heikkinen Otso  2007  HU  07A161  25 m  38.35  39.35   
16  181  Kinnunen Andreas  2006  HyUS  06A876  25 m  38.61  39.61   
17  674  Kauppinen Johannes  2005  HaUS  05A992  25 m  38.64  39.64   
18  724  Virtanen Miko  2005  LaUS  05A764  25 m  39.17  40.17   
19  983  Taipale Elmo  2005  AQUILA  05A618  50 m  41.61  41.61   
20  602  Tsinjonnõi Artemi  2008  Cetus  08A169  50 m  41.73  41.73   
21  727  Salo Aleksi  2008  LaUS  08A115  50 m  42.23  42.23   
22  984  Heikkilä Tuomas  2008  AQUILA  08A043  25 m  41.62  42.62   
23  827  Räty Iiro  2006  Pyry  06A452  25 m  42.34  43.34   
24  478  Klümper Matti  2008  Cetus  08A190  50 m  43.52  43.52   
25  789  Tuomainen Kaapo  2008  SalU  08A063  25 m  42.58  43.58   
26  472  Mosconi Tommi  2008  Cetus  08A187  50 m  44.16  44.16   
27  738  Bogdanov Jaakko  2009  LaUS  09A130  25 m  43.24  44.24   
28  149  Åberg Caspar  2006  HU  06A158  50 m  44.37  44.37   
29  290  Hassinen Jonas  2008  SGR  08A453  50 m  44.51  44.51   
30  108  Tandefelt-Kauste Eero  2008  HSS  08A312  50 m  44.87  44.87   
31  245  Tuukkanen Elias  2006  RiUS  06A555  25 m  44.00  45.00   
32  Nyström Frans  2008  BS-PU  08A214  50 m  45.53  45.53   
33  293  Korte Joona  2007  SGR  07A803  25 m  44.98  45.98   
34  118  Tukiala Niila  2009  HSS  09A402  50 m  46.15  46.15   
35  228  Salmi Mikko  2007  NumKis  07A942  50 m  46.49  46.49   
36  957  Terekhov Konstantin  2008  Vanders  08A222  25 m  45.65  46.65   
37  27  Laitinen Oliver  2008  BS-PU  08A800  50 m  46.93  46.93   
38  382  Hänninen Lauri  2007  TuUS  07A769  25 m  45.97  46.97   
39  951  Nord Elias  2008  Vanders  08A149  50 m  47.07  47.07   
40  Haverinen Hugo Aslak Samuli  2006  BS-PU  06A606  50 m  47.09  47.09   
41  606  Vahtola Matti  2006  Cetus  06A663  25 m  46.21  47.21   
42  585  Vauhkonen Otto  2007  Cetus  07A174  25 m  46.32  47.32   
43  500  Hujala Eemil  2007  Cetus  07A465  25 m  46.43  47.43   
44  87  Hakkarainen Tuli  2008  HSS  08A157  50 m  48.29  48.29   
45  533  Välimäki Eino  2009  Cetus  09A146  25 m  48.01  49.01   
46  160  Piipponen Henri  2005  HU  05A848  25 m  48.50  49.50   
47  633  Harja Niilo  2006  Cetus  06A990  50 m  49.68  49.68   
48  241  Paalanen Joonatan  2006  RiUS  06A276  25 m  48.95  49.95   
49  211  Huotari Oskar  2008  JUK  08A588  25 m  48.99  49.99   
50  124  Parviainen Ahti  2008  HSS  08A634  25 m  49.78  50.78   
51  276  Rahkonen Aarni  2009  SGR  09A030  25 m  50.11  51.11   
52  247  Kohvakka Onni  2007  RiUS  07A302  25 m  51.02  52.02   
53  115  Itkonen Ilkka  2008  HSS  08A489  50 m  52.25  52.25   
54  635  Kulay Mikael  2007  Cetus  07A780  25 m  51.31  52.31   
55  807  Järvinen Miro  2008  SalU  08A553  25 m  51.33  52.33   
56  668  Harja Onni  2008  Cetus  08A770  25 m  51.46  52.46   
57  994  Byskov Noa  2008  NU  08A548  25 m  51.62  52.62   
58  Laitinen Julius  2007  BS-PU  07A794  50 m  52.89  52.89   
59  24  Bäckström Konrad  2009  BS-PU  09A493  50 m  52.90  52.90   
60  519  Koskela Nooa  2009  Cetus  09A115  25 m  52.18  53.18   
61  907  Välipakka Eerik  2007  ORCA  07A891  25 m  52.38  53.38   
62  843  Toiva Sisu  2009  Pyry  09A400  50 m  54.01  54.01   
63  25  SOIRAMO KEVIN  2010  BS-PU  10A196  50 m  54.57  54.57   
64  16  Kuusela Arttu  2007  BS-PU  07A912  50 m  54.94  54.94   
65  254  Kataja Onni  2007  RiUS  07A576  25 m  55.68  56.68   
66  832  Savolainen Emil  2007  Pyry  07A560  25 m  56.31  57.31   
67  117  Haatainen Herman Eino  2008  HSS  08A577  25 m  56.82  57.82   
68  190  Heikkinen Ohto  2008  HyUS  08A581  25 m  1:01.60  1:02.60   
69  632  Brutel Thomas  2008  Cetus  08A477  25 m  1:06.58  1:07.58   
70  28  Lindström Niilo  2011  BS-PU  11A080  50 m  1:10.01  1:10.01   
71  645  Komali Ahan  2009  Cetus  09A328  25 m  1:15.99  1:16.99   
72  Mölsä Niilo  2006  BS-PU  06B008  50 m       
73  13  Silventoinen Oka  2007  BS-PU  07A908  50 m       
74  15  Moisio Siimon  2007  BS-PU  07A911  50 m       
75  23  Rantamäki Tino  2006  BS-PU  06B095  50 m       
76  1014  Währn Esa  2008  Vanders  08A701  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  10 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner