2020-04-02   13:38:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 21
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  15:50   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  11 toukokuu 2019         
 
 
 
Laji 21, 100m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (12) 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Annika Toiviainen  2002  02A155  HU    50m     
Minea Partanen  2005  05A997  HSS    50m  1:41.54  1:41.54 
Lea Heinzmann  2004  04A851  SGR    50m     
               
               
               

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    50m  1:39.67  1:39.67 
Wilma Wallenius  2005  05A795  UH    50m  1:32.24  1:32.24 
Jasmine Errehani  2004  04A780  SiWa    50m  1:30.39  1:30.39 
Reena Tassberg  2005  05B100  Octopus    25m  1:28.18  1:30.18 
Sini Aarnivuo  2003  03A755  SiWa    50m  1:30.31  1:30.31 
Emma Lönnberg  2005  05A736  Cetus    25m  1:28.83  1:30.83 
Iida Siltala  2005  05A468  Cetus    50m  1:33.60  1:33.60 
               

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Silvia Lindqvist  2005  05B208  Cetus    50m  1:28.69  1:28.69 
Elina Syvänne  2004  04A343  TuUS    50m  1:27.99  1:27.99 
Rina Rantanen  2005  05A419  Cetus    50m  1:26.37  1:26.37 
Linnea Alakörkkö  2004  04B094  Cetus    25m  1:23.46  1:25.46 
Marikki Vuorisalo  2005  05B081  NumKis    25m  1:23.66  1:25.66 
Stella Freystätter  2003  03A735  HSS    25m  1:24.51  1:26.51 
Milla Tahvanainen  2005  05A928  Cetus    50m  1:28.30  1:28.30 
Jemina Saraniemi  2005  05A200  BS-PU    50m  1:29.20  1:29.20 

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    25m  1:22.63  1:24.63 
Aava Aula  2004  04A128  HU    25m  1:21.42  1:23.42 
Ella Pitkäkangas  2003  03A206  Vanders    25m  1:20.82  1:22.82 
Linda Ilonen  2004  04A986  Cetus    25m  1:20.15  1:22.15 
Senni Toikka  2003  03A663  KoU    25m  1:20.20  1:22.20 
Elizaveta Salmela  2005  05A861  ViesU    50m  1:22.85  1:22.85 
Ada Oila  2005  05A135  Vanders    25m  1:22.37  1:24.37 
Elina Ruha  2005  05A113  Cetus    50m  1:25.37  1:25.37 

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jessika Markkanen  1999  99A400  HSS    25m  1:19.83  1:21.83 
Beatriz Coloma Vanhala  2003  03B192  HU    50m  1:21.67  1:21.67 
Vilja Laaksonen  2002  02A941  JUK    50m  1:21.28  1:21.28 
Sanni Räty  2005  05B048  HSS    50m  1:21.09  1:21.09 
Laura Pitkänen  2002  02B208  JUK    50m  1:21.24  1:21.24 
Beata Koroknay-Pál  2004  04A678  Cetus    25m  1:19.42  1:21.42 
Ronja Kero  2005  05B024  ORCA    25m  1:19.77  1:21.77 
Peppi Särkelä  2004  04A708  SiWa    50m  1:21.85  1:21.85 

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Heinimäki  2003  03A644  HSS    25m  1:18.04  1:20.04 
Henni Havén  2004  04A927  SiWa    25m  1:17.89  1:19.89 
Emma Loponen  2003  03A519  SiWa    50m  1:19.45  1:19.45 
Julia Romo  2003  03A094  LaUS    25m  1:16.72  1:18.72 
Aamu Änkilä  2004  04A071  HSS    25m  1:17.10  1:19.10 
Karla Lehtosalo  2005  05B171  HSS    50m  1:19.58  1:19.58 
Siiri Kokko  2003  03B138  HSS    25m  1:17.93  1:19.93 
Ellen Kettunen  2005  05A201  Cetus    50m  1:20.55  1:20.55 

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Marleen Mikk  2002  02B180  Cetus    25m  1:16.30  1:18.30 
Nelli Lehmijoki  2005  05A030  Pyry    50m  1:17.69  1:17.69 
Milla Kähkönen  2005  05A054  LaUS    25m  1:15.27  1:17.27 
Hanna Martola  2005  05A203  Cetus    25m  1:14.74  1:16.74 
Emilia Niemi  2005  05A368  Octopus    50m  1:16.76  1:16.76 
Jasmin Savonen  2005  05A119  Cetus    50m  1:17.42  1:17.42 
Säde Ryynänen  2005  05A460  Cetus    25m  1:16.21  1:18.21 
Siiri Toiva  2002  02A779  Pyry    25m  1:16.59  1:18.59 

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Hakkarainen  2005  05A514  Cetus    25m  1:14.67  1:16.67 
Veera Korsoff  2005  05A348  HSS    25m  1:14.34  1:16.34 
Sofia Rinne  2005  05A850  Cetus    25m  1:14.28  1:16.28 
Inka Vahtola  2005  05A401  Cetus    25m  1:13.84  1:15.84 
Lumi Rossi  2005  05A779  Cetus    50m  1:16.04  1:16.04 
Vilma Rintala  2005  05A060  KUS-GSS    50m  1:16.29  1:16.29 
Iida Vesa  2005  05A536  ORCA    25m  1:14.50  1:16.50 
Sofia Långström  2003  03A085  Cetus    25m  1:14.73  1:16.73 

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuuli Pippuri  2005  05A146  Cetus    25m  1:13.37  1:15.37 
Helmi Haverinen  2004  04A256  Cetus    25m  1:12.80  1:14.80 
Krista Viitanen  2005  05A078  RiUS    50m  1:14.36  1:14.36 
Aino Emilia Hankala  2005  05A553  SiWa    50m  1:13.34  1:13.34 
Pilvi Pietikäinen  2002  02A550  Cetus    25m  1:12.19  1:14.19 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    25m  1:12.45  1:14.45 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  1:15.36  1:15.36 
Iisa Karpela  2004  04A632  Cetus    25m  1:13.80  1:15.80 

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenni Alanen  2002  02B210  Cetus    25m  1:11.00  1:13.00 
Iina Rissanen  2005  05A102  Vanders    25m  1:10.50  1:12.50 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    25m  1:09.79  1:11.79 
Nelli Ohvo  2001  01A937  Cetus    50m  1:11.44  1:11.44 
Saga Kovanen  2004  04A113  Cetus    25m  1:09.66  1:11.66 
Verna Rostedt  2002  02A101  Cetus    25m  1:10.16  1:12.16 
Cia Wacklin  2001  01A425  Cetus    50m  1:12.80  1:12.80 
Dina Sadojevic Jelacik  2004  04A482  Cetus    25m  1:11.18  1:13.18 

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Karla Tiainen  2005  05A246  SiWa    25m  1:09.06  1:11.06 
Lotta Lehtoila  2003  03A247  HSS    25m  1:08.91  1:10.91 
Lotta Hermonen  2004  04A405  KoU    25m  1:08.64  1:10.64 
Ella Hörkkö  2001  01B185  SiWa    25m  1:07.32  1:09.32 
Laura Kousa  2005  05A332  Cetus    50m  1:10.46  1:10.46 
Mette Konttila  2001  01B228  Octopus    50m  1:10.82  1:10.82 
Isabel Hagelin  2001  01A083  HSS    25m  1:09.05  1:11.05 
Essi Ahvenainen  2005  05A073  Vanders    50m  1:11.35  1:11.35 

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Rissanen  2004  04A305  Cetus    25m  1:06.02  1:08.02 
Sylvia Kuusisto  2003  03A137  RaisU    25m  1:05.09  1:07.09 
Sanni Alamattila  1999  99A230  HSS    25m  1:03.16  1:05.16 
Peppi Siirtola  2002  02A144  Cetus    25m  1:02.66  1:04.66 
Emilie Pärnänen  2002  02A541  AWS    50m  1:05.08  1:05.08 
Vilma Iisalo  2001  01A560  RaisU    25m  1:04.36  1:06.36 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    25m  1:05.65  1:07.65 
Olivia Hellsten  2000  00A064  SiWa    25m  1:07.07  1:09.07 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner