Ohjelma Laviaarit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 18
|
Kilpailu |
Laviaarit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
15:50 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 18, 50m Rintauinti Miehet |
Loppukilpailut (6) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Matteus Einiö |
2004 |
04A376 |
Gladius |
|
50m |
|
|
3 |
Niko Silander |
2003 |
03B204 |
Cetus |
|
25m |
51.27 |
52.77 |
4 |
Daniel Kabonen |
2004 |
04A076 |
SiWa |
|
50m |
46.05 |
46.05 |
5 |
Daniel Ruotsi |
2002 |
02A968 |
Gladius |
|
25m |
44.90 |
46.40 |
6 |
Ilmari Laitala |
2003 |
03A963 |
Cetus |
|
25m |
52.41 |
53.91 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eemi Niininen |
2004 |
04B126 |
UH |
|
25m |
43.25 |
44.75 |
2 |
Jaska Schoenmakers |
2004 |
04B248 |
TuUS |
|
25m |
41.48 |
42.98 |
3 |
Olli Havia |
2004 |
04A584 |
SalU |
|
25m |
38.55 |
40.05 |
4 |
Samuli Hartikainen |
2001 |
01A116 |
Cetus |
|
50m |
38.29 |
38.29 |
5 |
Karri Suuronen |
2003 |
03A802 |
Cetus |
|
25m |
37.61 |
39.11 |
6 |
Kaius Kulmala |
2004 |
04B145 |
SGR |
|
25m |
39.05 |
40.55 |
7 |
Aleksi Rissanen |
2004 |
04B047 |
SiWa |
|
25m |
43.25 |
44.75 |
8 |
Mattias Janhunen |
2003 |
03A689 |
Cetus |
|
50m |
45.32 |
45.32 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Taneli Härkönen |
1997 |
97A950 |
LrU |
|
50m |
36.55 |
36.55 |
2 |
Miro Merinen |
2003 |
03A695 |
SiWa |
|
25m |
34.86 |
36.36 |
3 |
Jonne Isoranta |
2003 |
03A748 |
LaUS |
|
25m |
34.60 |
36.10 |
4 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
04A145 |
Cetus |
|
50m |
35.80 |
35.80 |
5 |
Samuel Syrjänen |
2002 |
02A790 |
SiWa |
|
50m |
35.94 |
35.94 |
6 |
Ilari Silventoinen |
2002 |
02A127 |
SiWa |
|
25m |
34.63 |
36.13 |
7 |
Ruslan Samrin |
2001 |
01B198 |
SiWa |
|
25m |
35.01 |
36.51 |
8 |
Kalle Kauppinen |
2002 |
02B029 |
HSS |
|
50m |
36.62 |
36.62 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Veerti Juurakko |
2004 |
04A476 |
Cetus |
|
25m |
33.60 |
35.10 |
2 |
Aleksi Seger |
2001 |
01A401 |
Octopus |
|
25m |
33.40 |
34.90 |
3 |
Eetu Koskinen |
2002 |
02A250 |
LaUS |
|
25m |
33.08 |
34.58 |
4 |
Pauli Rantamäki |
2003 |
03A269 |
Octopus |
|
50m |
34.33 |
34.33 |
5 |
Eemil Kylmä |
2001 |
01A631 |
Cetus |
|
50m |
34.43 |
34.43 |
6 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
03A686 |
HaUS |
|
50m |
34.84 |
34.84 |
7 |
Jesse Hyppönen |
2004 |
04A842 |
LaUS |
|
50m |
35.09 |
35.09 |
8 |
Joona Ruuskanen |
2000 |
00A503 |
Cetus |
|
25m |
34.14 |
35.64 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Daniel Rinne |
2002 |
02B263 |
Cetus |
|
25m |
32.25 |
33.75 |
2 |
Isak Gramén |
2001 |
01B058 |
Cetus |
|
25m |
30.96 |
32.46 |
3 |
Pyry Nurminen |
2001 |
01A673 |
HSS |
|
50m |
31.75 |
31.75 |
4 |
Henri Koski |
2000 |
00A803 |
Gladius |
|
50m |
31.72 |
31.72 |
5 |
Santeri Pulkkinen |
2004 |
04A223 |
LaUS |
|
50m |
31.74 |
31.74 |
6 |
Aleksei Dmitriev |
2003 |
|
Tauras STP |
|
50m |
32.00 |
32.00 |
7 |
Onni Kuronen |
2000 |
00A863 |
Pyry |
|
50m |
32.55 |
32.55 |
8 |
Alexander Huhtala |
2003 |
03A751 |
Cetus |
|
50m |
34.18 |
34.18 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eetu Alitalo |
1999 |
99A732 |
Cetus |
|
50m |
30.92 |
30.92 |
2 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
01A556 |
Cetus |
|
50m |
30.37 |
30.37 |
3 |
Erik Nurmi |
2001 |
01A470 |
Vanders |
|
50m |
29.72 |
29.72 |
4 |
Andrei Tuomola |
1989 |
89A037 |
HSS |
|
25m |
26.52 |
28.02 |
5 |
Lassi Ohtonen |
1992 |
92A348 |
Cetus |
|
50m |
28.69 |
28.69 |
6 |
Matias Hjelm |
2002 |
02A098 |
Vanders |
|
50m |
30.23 |
30.23 |
7 |
Tapio Junninen |
1995 |
95A553 |
Vanders |
|
25m |
29.18 |
30.68 |
8 |
Jonni Aho |
1999 |
99A002 |
Cetus |
|
50m |
31.66 |
31.66 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
15:50 |
|