2020-04-02   15:26:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  08:50   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  11 toukokuu 2019         
 
 
 
Laji 11, 50m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Nelli Salonen  2005  05B204  NumKis    50m  51.10  51.10 
Krista Viitanen  2005  05A078  RiUS    25m  46.48  47.48 
Milla Tahvanainen  2005  05A928  Cetus    50m  45.80  45.80 
Milana Fedotova  2005  05A883  RiUS    25m  46.40  47.40 
Ronja Weckström  2005  05A239  HU    50m  50.96  50.96 
Alla Malyshkova  1979  79A123  SalU    50m     
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmi Romppanen  2004  04A152  RiUS    25m  41.77  42.77 
Kaarina Leppä  2004  04B220  HaUS    25m  41.57  42.57 
Siiri Päivärinta  2005  05A954  Cetus    25m  40.24  41.24 
Sonja Tarkiainen  2004  04B117  UH    50m  41.00  41.00 
Lotta Nurminen  2005  05B113  TuUS    25m  40.16  41.16 
Wilma Wallenius  2005  05A795  UH    50m  42.20  42.20 
Reetta Haara  2004  04A530  SiWa    50m  42.77  42.77 
Anjenike Kriek  2005  05B078  Cetus    50m  45.22  45.22 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Taru Lax  2005  05A739  Cetus    25m  38.05  39.05 
Sanni Valtanen  2004  04A527  SiWa    25m  36.24  37.24 
Essi Helle  2002  02A942  HU    50m  37.09  37.09 
Venla Pylvänäinen  2003  03B026  La-Ka    50m  37.03  37.03 
Siiri Toiva  2002  02A779  Pyry    50m  37.05  37.05 
Janita Severinkangas  2004  04A650  Cetus    50m  37.16  37.16 
Noora Koukkari  2004  04A497  KoU    25m  37.06  38.06 
Linda Ilonen  2004  04A986  Cetus    50m  39.81  39.81 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kreetta Somero  2004  04A700  La-Ka    25m  35.43  36.43 
Miia Puranen  2001  01A509  Cetus    25m  35.35  36.35 
Julie Nikkilä  2003  03A256  Vanders    25m  35.21  36.21 
Alisa Hänninen  2003  03B021  JUK    50m  35.76  35.76 
Emma Loponen  2003  03A519  SiWa    25m  34.88  35.88 
Vilja Laaksonen  2002  02A941  JUK    50m  36.30  36.30 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    50m  36.42  36.42 
Laura Pitkänen  2002  02B208  JUK    50m  36.89  36.89 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Janna Salminen  2003  03A489  LaUS    25m  34.51  35.51 
Helmi Haverinen  2004  04A256  Cetus    25m  33.70  34.70 
Laura Pennanen  2003  03B302  Cetus    25m  33.34  34.34 
Iina Rissanen  2005  05A102  Vanders    25m  32.97  33.97 
Verna Rostedt  2002  02A101  Cetus    25m  33.11  34.11 
Ciara Wacklin  2004  04A037  Cetus    25m  33.42  34.42 
Iida Vesa  2005  05A536  ORCA    25m  34.50  35.50 
Cindy Palm  2003  03A052  Cetus    25m  34.71  35.71 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella-maija Syväniemi  2004  04A654  Gladius    50m  33.59  33.59 
Sonja Lehtinen  2003  03A385  HU    50m  33.48  33.48 
Aino Emilia Hankala  2005  05A553  SiWa    25m  32.19  33.19 
Isabel Hagelin  2001  01A083  HSS    25m  31.73  32.73 
Senni Ovaskainen  2001  01A093  LaUS    25m  31.95  32.95 
Elina Ryynänen  2005  05A067  SiWa    50m  33.29  33.29 
Nelli Ohvo  2001  01A937  Cetus    25m  32.56  33.56 
Nea Mustonen  2004  04A265  LaUS    25m  32.80  33.80 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mette Konttila  2001  01B228  Octopus    50m  32.66  32.66 
Salma Mäntynen  2005  05A445  AQUILA    50m  32.22  32.22 
Aada Rissanen  2004  04A305  Cetus    25m  30.91  31.91 
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    25m  30.23  31.23 
Olivia Hellsten  2000  00A064  SiWa    25m  30.65  31.65 
Charlotte Ingberg  2002  02A370  Cetus    50m  31.95  31.95 
Ella Hörkkö  2001  01B185  SiWa    50m  32.45  32.45 
Laura Nissi  2004  04A259  SiWa    25m  31.73  32.73 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saana Liikonen  2001  01A705  LaUS    25m  29.85  30.85 
Laura Mäki  1997  97A073  RaisU    25m  29.59  30.59 
Vilma Iisalo  2001  01A560  RaisU    25m  29.19  30.19 
Mia Pentti  2002  02A018  SWIM    50m  29.69  29.69 
Peppi Siirtola  2002  02A144  Cetus    25m  29.01  30.01 
Emilie Pärnänen  2002  02A541  AWS    50m  30.25  30.25 
Sanni Alamattila  1999  99A230  HSS    50m  30.73  30.73 
Erika Ketola  2000  00A124  HSS    50m  31.18  31.18 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner