2020-04-07   04:42:33
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Holbæk Youth Festival 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Torsdag efter (direkte finaler)

Seedede heat Løb 5
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Holbæk Youth Festival 2019    Udskriftsdato  30 maj 2019   
  Stævne by  Holbæk    Udskriftstidspunkt  11:54   
  Arrangør  Holbæk Svømme Klub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  30 maj 2019         
 
 
 
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
53  Emilia Pico  2008  0874AC  SLAGELSE    25m   
43  Alberte Bendix Raunkjær  2007  0728AO  SLAGELSE    25m   
71  Lucca Kanstrup-Clausen  2006  0662AH  HELSINGØR    25m   
               
               

 
Heat 2 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
74  Kamilla Elisabeth Thorsen  2007  0746AJ  HELSINGØR    25m   
121  Andrea Toubroe Jørgensen  2008  0862AR  HOLBÆK    25m   
127  Cecilie Amalie Holst Sørensen  2006  0660AY  HOLBÆK    25m   
60  Andrea Søeborg  2006  0624AC  HELSINGØR    25m   
107  Signe Weirgang Kjær Larse  2008  0838AO  KORSØR    25m   
               

 
Heat 3 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
119  Liva Vang Palsbøll  2007  0784AT  HOLBÆK    25m   
126  Nana Andersen  2006  0634AA  HOLBÆK    25m  3:21.92 
133  Alberte Pedersen  2006  0618AB  HOLBÆK    25m  2:53.44 
69  Sofie Anker Nielsen  2006  0694AU  HELSINGØR    25m  2:55.65 
62  Anna Bay-Jensen  2006  0618AR  HELSINGØR    25m  3:37.88 
17  Anna Merl Larsen  2006  0636AK  A6    25m   

 
Heat 4 (8) (Årg. 2010-2019) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
11  Ella Frydendahl  2010  1028AD  A6    25m   
               
               
               

 
Heat 5 (8) (Årg. 2009-2009) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
123  Sofie Pedersen  2009  0944AI  HOLBÆK    25m   
56  Laura Storm Frimann  2009  0908AF  SLAGELSE    25m  4:09.36 
124  Mathilde Marie Grydholt  2009  0942AI  HOLBÆK    25m   
               
               

 
Heat 6 (8) (Årg. 2008-2008) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
145  Mille Bækmark  2008  0824AL  AIF    25m  3:36.29 
39  Silje Rasmussen  2008  0894AF  A6    25m  3:24.71 
25  Lucca Frydendahl  2008  0812AB  A6    25m  3:02.66 
57  Selma Ganci Frederiksen  2008  0824AA  NÆSTVED    50m  3:14.51 
48  Silje Juul Kjeldsen  2008  0826AG  SLAGELSE    50m  3:27.13 
16  Liv Frost Juhler  2008  0874AJ  A6    25m  3:56.05 

 
Heat 7 (8) (Årg. 2007-2007) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
50  Emma Attrup  2007  0748AL  SLAGELSE    50m  3:21.71 
65  Caroline Haugland  2007  0756AJ  HELSINGØR    25m  3:03.51 
169  Rebekka Roed  2007  0732AA  KØGE    25m  2:50.79 
41  Viktoria Larsen  2007  0764AN  A6    25m  3:01.11 
Camille Hedvig Miolane  2007  0768AI  A6    25m  3:10.99 
72  Silvia Martinsen  2007  0792AC  HELSINGØR    25m  3:28.49 

 
Heat 8 (8) (Årg. 2005-2006) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
23  Anna Dietrichsen  2006  0694AB  A6    25m  2:43.48 
26  Mille Frydendahl  2006  0684AB  A6    25m  2:29.51 
155  Amalie Wichmann Larsen  2005  0564AB  KØGE    25m  2:22.95 
24  Ida Skov Kragh  2006  0698AG  A6    25m  2:27.95 
SIF Bramm  2006  0624AE  A6    25m  2:36.56 
21  Jasmin Kjærsgaard  2006  0682AF  A6    25m  2:53.19 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  30 maj 2019 
Licens til Holbæk Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark