Program för VAT Copenhagen Open 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 200m Butterfly Damer |
Årg. 0-2019: Regitze Gaard (2001) 2:21.13 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:10.40 | |
2 | 227 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:25.83 | |
3 | 16 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 2:27.96 | |
4 | 215 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 2:28.80 | |
5 | 254 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:30.06 | |
6 | 28 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:31.62 | |
7 | 89 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:33.86 | |
8 | 323 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:35.35 | |
9 | 137 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:35.93 | |
10 | 59 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:36.04 | |
11 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 2:36.16 | |
12 | 305 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 2:39.05 | |
13 | 140 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 2:40.57 | |
14 | 224 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:41.07 | |
15 | 314 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 2:43.74 | |
16 | 75 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:44.93 | |
17 | 202 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 3:05.02 | |
18 | 182 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 3:07.48 | |
19 | 192 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 3:10.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 2, 200m Butterfly Herrer |
Årg. 0-2019: Jakob M. Jørgensen (1997) 2:11.81 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Nickelsen Rasmus | 2003 | KVIK | 0347AC | 25 m | 2:00.15 | |
2 | 208 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 2:01.33 | |
3 | 206 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:03.51 | |
4 | 255 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 25 m | 2:07.53 | |
5 | 216 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:07.80 | |
6 | 217 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 2:10.79 | |
7 | 72 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 2:12.42 | |
8 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 2:15.27 | |
9 | 230 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 2:16.00 | |
10 | 66 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:17.42 | |
11 | 229 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 2:18.07 | |
12 | 44 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 2:18.28 | |
13 | 214 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:18.41 | |
14 | 88 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:18.60 | |
15 | 124 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 2:21.24 | |
16 | 169 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 2:22.34 | |
17 | 239 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 2:26.34 | |
18 | 30 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:26.37 | |
19 | 329 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:28.62 | |
20 | 86 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 2:34.07 | |
21 | 131 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 50 m | 2:42.02 | |
22 | 187 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:43.49 | |
23 | 178 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:50.55 | |
24 | 191 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:54.74 | |
25 | 69 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:55.70 | |
26 | 337 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 3:01.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
Årg. 0-2019: Sofie Hansen (2002) 2:24.51 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:10.85 | |
2 | 218 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:14.62 | |
3 | 76 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:19.89 | |
4 | 22 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:27.21 | |
5 | 29 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:27.21 | |
6 | 338 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 2:30.17 | |
7 | 232 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 2:30.19 | |
8 | 56 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 2:30.56 | |
9 | 291 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:31.43 | |
10 | 318 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 2:31.47 | |
11 | 221 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:33.28 | |
12 | 55 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 2:34.01 | |
13 | 226 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:34.55 | |
14 | 25 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:35.01 | |
15 | 67 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 2:36.61 | |
16 | 284 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:36.71 | |
17 | 135 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:37.49 | |
18 | 185 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:37.52 | |
19 | 190 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:37.75 | |
20 | 203 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:37.84 | |
21 | 247 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:39.19 | |
22 | 285 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:40.69 | |
23 | 122 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 2:42.93 | |
24 | 243 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 50 m | 2:43.40 | |
25 | 275 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:43.51 | |
26 | 201 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:44.52 | |
27 | 321 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 2:44.80 | |
28 | 289 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:45.64 | |
29 | 33 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 2:48.71 | |
30 | 233 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 2:48.94 | |
31 | 361 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 2:49.37 | |
32 | 197 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 50 m | 2:49.95 | |
33 | 238 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 50 m | 2:50.49 | |
34 | 186 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 2:51.52 | |
35 | 165 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:56.96 | |
36 | 242 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 2:58.44 | |
37 | 332 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 3:00.08 | |
38 | 7 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 3:00.36 | |
39 | 171 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 3:01.93 | |
40 | 49 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 3:01.98 | |
41 | 35 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | 3:14.62 | |
42 | 271 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 3:17.73 | |
43 | 270 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 3:18.09 | |
44 | 31 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 4:06.31 | |
45 | 326 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | ||
46 | 339 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
Årg. 0-2019: Jakob Strunge Nissen (2002) 2:12.51 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:57.78 | |
2 | 71 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | 1:59.80 | |
3 | 77 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 2:09.60 | |
4 | 8 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:12.79 | |
5 | 14 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:16.90 | |
6 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:17.44 | |
7 | 23 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:17.96 | |
8 | 125 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:19.46 | |
9 | 315 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 2:19.60 | |
10 | 246 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:19.73 | |
11 | 333 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:19.96 | |
12 | 64 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:20.80 | |
13 | 26 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 2:22.38 | |
14 | 308 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 2:22.76 | |
15 | 63 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 2:23.71 | |
16 | 188 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:25.35 | |
17 | 11 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:30.42 | |
18 | 330 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:31.65 | |
19 | 78 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:32.80 | |
20 | 61 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 2:33.39 | |
21 | 194 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:36.73 | |
22 | 292 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:37.61 | |
23 | 81 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 50 m | 2:40.06 | |
24 | 331 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:41.66 | |
25 | 363 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239ag | 50 m | 2:41.79 | |
26 | 132 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 2:41.89 | |
27 | 42 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 2:42.79 | |
28 | 237 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 2:43.29 | |
29 | 154 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 2:44.43 | |
30 | 200 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 2:44.58 | |
31 | 176 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 2:46.41 | |
32 | 319 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | AL2105 | 25 m | 2:47.20 | |
33 | 195 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 50 m | 2:49.08 | |
34 | 48 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 2:51.76 | |
35 | 12 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 2:57.32 | |
36 | 43 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 3:00.04 | |
37 | 288 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 3:03.79 | |
38 | 45 | Rasmussen William Zuk | 2008 | TUNE | 0801AE | 50 m | ||
39 | 328 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer |
Årg. 0-2004: Johanna Berthelsen (2000) 1:15.94 2018-05-12 |
Årg. 2005-2006: Schastine Skifter Tabor (2005) 1:15.68 2018-05-12 |
Årg. 2007-2019: Emilie Hartvig-Olsen (2006) 1:27.79 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 1:10.21 | |
2 | 68 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:11.12 | |
3 | 212 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:11.14 | |
4 | 205 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:11.51 | |
5 | 213 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:13.23 | |
6 | 90 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 1:13.37 | |
7 | 369 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 50 m | 1:14.96 | |
8 | 248 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:15.19 | |
9 | 9 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:16.86 | |
10 | 65 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:17.49 | |
11 | 179 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:17.57 | |
12 | 175 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:17.63 | |
13 | 166 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:17.65 | |
14 | 91 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:17.90 | |
15 | 314 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 1:18.33 | |
16 | 325 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:18.70 | |
17 | 290 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:19.81 | |
18 | 177 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:20.08 | |
19 | 344 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:20.66 | |
20 | 3 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:21.76 | |
21 | 138 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:22.13 | |
22 | 133 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 1:22.17 | |
23 | 296 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:22.20 | |
24 | 231 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 1:22.41 | |
25 | 128 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 1:22.96 | |
26 | 204 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 50 m | 1:23.12 | |
27 | 135 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:23.38 | |
28 | 293 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:23.99 | |
29 | 274 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:24.41 | |
30 | 141 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:25.15 | |
31 | 243 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:25.16 | |
32 | 193 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:25.82 | |
33 | 127 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 1:26.61 | |
34 | 317 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 1:27.53 | |
35 | 136 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:27.91 | |
36 | 286 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 1:28.14 | |
37 | 10 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:28.78 | |
38 | 203 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:29.98 | |
39 | 33 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:30.92 | |
40 | 52 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:31.27 | |
41 | 241 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:31.34 | |
42 | 159 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:33.12 | |
43 | 276 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:34.97 | |
44 | 272 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:35.06 | |
45 | 49 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:36.76 | |
46 | 139 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:38.86 | |
47 | 51 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:39.84 | |
48 | 245 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 50 m | 1:40.88 | |
49 | 366 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | 1:41.14 | |
50 | 277 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:41.63 | |
51 | 143 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:42.00 | |
52 | 342 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:42.30 | |
53 | 279 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:44.21 | |
54 | 41 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | 1:44.52 | |
55 | 278 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:45.64 | |
56 | 273 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:45.66 | |
57 | 38 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:54.03 | |
58 | 145 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 1:58.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer |
Årg. 0-2003: Niels Ottosen (1998) 1:06.21 2018-05-12 |
Årg. 2004-2005: Mathias Christensen (2004) 1:14.27 2018-05-12 |
Årg. 2006-2019: Mads Mørkhøj Hartington (2006) 1:22.80 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:00.93 | |
2 | 1 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:05.44 | |
3 | 251 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 25 m | 1:05.79 | |
4 | 209 | Rasmussen Christian | 1998 | KVIK | 9867AF | 25 m | 1:06.42 | |
5 | 167 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 25 m | 1:06.51 | |
6 | 252 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:07.02 | |
7 | 21 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:07.74 | |
8 | 54 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:08.19 | |
9 | 70 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:08.83 | |
10 | 184 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:09.17 | |
11 | 304 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 1:09.44 | |
12 | 250 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:09.58 | |
13 | 88 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:10.19 | |
14 | 79 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:10.21 | |
15 | 129 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:10.72 | |
16 | 168 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 1:10.73 | |
17 | 2 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:13.15 | |
18 | 249 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:13.80 | |
19 | 294 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 25 m | 1:13.98 | |
20 | 30 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:14.48 | |
21 | 236 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:14.59 | |
22 | 24 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:14.84 | |
23 | 187 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:14.88 | |
24 | 43 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:14.89 | |
25 | 20 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:15.14 | |
26 | 355 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:15.40 | |
27 | 60 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 1:15.50 | |
28 | 74 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 1:15.79 | |
29 | 180 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:16.92 | |
30 | 199 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:17.14 | |
31 | 235 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:17.79 | |
32 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 1:18.65 | |
33 | 152 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:19.77 | |
34 | 172 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:20.80 | |
35 | 11 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 1:20.87 | |
36 | 194 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:21.28 | |
37 | 150 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:22.01 | |
38 | 123 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:22.24 | |
39 | 131 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 1:23.85 | |
40 | 132 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:24.12 | |
41 | 367 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247at | 50 m | 1:24.81 | |
42 | 196 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:27.29 | |
43 | 36 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:32.68 | |
44 | 13 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:33.17 | |
45 | 268 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:36.05 | |
46 | 149 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:39.43 | |
47 | 269 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:40.27 | |
48 | 50 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:41.02 | |
49 | 163 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:41.41 | |
50 | 280 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 50 m | 1:53.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 7, 100m Frisvømning Damer |
Årg. 0-2004: Naya Modin Thomsen (2003) 1:00.08 2018-05-12 |
Årg. 2005-2006: Schastine Skifter Tabor (2005) 1:01.63 2018-05-12 |
Årg. 2007-2019: Anna Andersen (2007) 1:07.34 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 56.91 | |
2 | 338 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 57.96 | |
3 | 253 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 58.21 | |
4 | 89 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 58.29 | |
5 | 228 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 58.87 | |
6 | 219 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 59.13 | |
7 | 254 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 59.45 | |
8 | 281 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 59.48 | |
9 | 91 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:00.09 | |
10 | 227 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:00.21 | |
11 | 19 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 1:00.37 | |
12 | 76 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:00.74 | |
13 | 85 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:00.91 | |
14 | 29 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:00.98 | |
15 | 291 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 1:00.98 | |
16 | 316 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 1:01.15 | |
17 | 212 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 1:01.29 | |
18 | 90 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 1:01.42 | |
19 | 312 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 1:01.45 | |
20 | 296 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:01.48 | |
21 | 295 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:01.67 | |
22 | 305 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 1:01.69 | |
23 | 59 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:01.76 | |
24 | 128 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 1:01.76 | |
25 | 16 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 50 m | 1:01.87 | |
26 | 130 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 50 m | 1:01.97 | |
27 | 185 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:02.25 | |
28 | 174 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 1:02.28 | |
29 | 166 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:02.42 | |
30 | 283 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:02.45 | |
31 | 361 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 1:02.69 | |
32 | 17 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 1:02.71 | |
33 | 232 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:02.77 | |
34 | 25 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:02.85 | |
35 | 183 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:03.09 | |
36 | 18 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:03.12 | |
37 | 181 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 1:03.16 | |
38 | 290 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:03.43 | |
39 | 201 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:03.70 | |
40 | 341 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:03.94 | |
41 | 306 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:04.03 | |
42 | 318 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 1:04.12 | |
43 | 369 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 50 m | 1:04.26 | |
44 | 282 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 1:04.32 | |
45 | 284 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:04.40 | |
46 | 186 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:04.50 | |
47 | 28 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:04.57 | |
48 | 309 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 50 m | 1:04.82 | |
49 | 285 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:04.91 | |
50 | 22 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:04.97 | |
51 | 27 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:05.14 | |
52 | 202 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:05.27 | |
53 | 326 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:05.65 | |
54 | 247 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:06.01 | |
55 | 190 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:06.05 | |
56 | 320 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:06.06 | |
57 | 317 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 1:06.51 | |
58 | 133 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 50 m | 1:06.60 | |
59 | 204 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:06.79 | |
60 | 286 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 1:07.18 | |
61 | 248 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 1:07.60 | |
62 | 365 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372aq | 50 m | 1:07.67 | |
63 | 182 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 1:07.78 | |
64 | 233 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 1:07.99 | |
65 | 192 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:08.46 | |
66 | 275 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:08.94 | |
67 | 270 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:09.19 | |
68 | 121 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 1:09.27 | |
69 | 335 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:09.31 | |
70 | 242 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 50 m | 1:09.33 | |
71 | 276 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 50 m | 1:09.64 | |
72 | 234 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 1:09.68 | |
73 | 140 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 50 m | 1:09.98 | |
74 | 289 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:09.99 | |
75 | 364 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206ao | 50 m | 1:10.56 | |
76 | 327 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:10.66 | |
77 | 272 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:11.00 | |
78 | 241 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 50 m | 1:11.09 | |
79 | 274 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:11.15 | |
80 | 238 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 50 m | 1:11.33 | |
81 | 278 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:11.39 | |
82 | 293 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 1:11.79 | |
83 | 277 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:11.82 | |
84 | 271 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:12.19 | |
85 | 7 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:12.57 | |
86 | 122 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 1:12.79 | |
87 | 47 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:15.92 | |
88 | 279 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:16.80 | |
89 | 146 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 50 m | 1:18.17 | |
90 | 40 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:18.50 | |
91 | 41 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | 1:23.45 | |
92 | 35 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | 1:25.89 | |
93 | 145 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 1:28.32 | |
94 | 273 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:29.35 | |
95 | 144 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:30.97 | |
96 | 34 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 1:31.04 | |
97 | 31 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 1:33.64 | |
98 | 46 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | TUNE | 0816AG | 25 m | 1:49.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 8, 100m Frisvømning Herrer |
Årg. 0-2003: Sebastian Ovesen (1994) 52.25 2018-05-12 |
Årg. 2004-2005: Alexander Tullberg (2003) 55.85 2018-05-12 |
Årg. 2006-2019: Malte Berlin (2005) 1:01.68 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 208 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 48.77 | |
2 | 62 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 52.20 | |
3 | 225 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 52.74 | |
4 | 26 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 52.77 | |
5 | 209 | Rasmussen Christian | 1998 | KVIK | 9867AF | 25 m | 52.82 | |
6 | 82 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 53.69 | |
7 | 255 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 25 m | 54.64 | |
8 | 167 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 54.72 | |
9 | 207 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 54.75 | |
10 | 307 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 55.06 | |
11 | 8 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 55.15 | |
12 | 23 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 55.41 | |
13 | 24 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 55.42 | |
14 | 14 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 55.79 | |
15 | 189 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 55.81 | |
16 | 72 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 56.06 | |
17 | 355 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 56.45 | |
18 | 58 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 56.53 | |
19 | 229 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 56.55 | |
20 | 246 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 56.82 | |
21 | 20 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 56.85 | |
22 | 66 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 56.91 | |
23 | 80 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 57.07 | |
24 | 125 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 57.08 | |
25 | 222 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 57.23 | |
26 | 315 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 57.27 | |
27 | 252 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 57.29 | |
28 | 250 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 57.52 | |
29 | 2 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 57.62 | |
30 | 230 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 50 m | 57.83 | |
31 | 251 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 50 m | 57.91 | |
32 | 4 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 58.03 | |
33 | 168 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 58.09 | |
34 | 21 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 58.36 | |
35 | 308 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 58.38 | |
36 | 249 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 58.78 | |
37 | 333 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 59.27 | |
38 | 81 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 50 m | 59.29 | |
39 | 124 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 59.46 | |
40 | 313 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 59.51 | |
41 | 134 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 50 m | 59.87 | |
42 | 336 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:00.07 | |
43 | 169 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 1:00.26 | |
44 | 151 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 1:00.53 | |
45 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 1:01.04 | |
46 | 79 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:01.28 | |
47 | 235 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 1:01.47 | |
48 | 334 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:01.54 | |
49 | 191 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 1:02.04 | |
50 | 288 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 1:02.13 | |
51 | 345 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:02.18 | |
52 | 126 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 50 m | 1:02.83 | |
53 | 292 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 1:03.48 | |
54 | 78 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 50 m | 1:03.83 | |
55 | 61 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 1:03.98 | |
56 | 153 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 1:04.04 | |
57 | 43 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:04.11 | |
58 | 294 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 25 m | 1:04.39 | |
59 | 176 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:04.81 | |
60 | 188 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 1:05.10 | |
61 | 199 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 1:05.34 | |
62 | 340 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:05.95 | |
63 | 319 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | AL2105 | 50 m | 1:07.05 | |
64 | 357 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:09.20 | |
65 | 195 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 50 m | 1:09.26 | |
66 | 156 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 1:10.20 | |
67 | 39 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:10.99 | |
68 | 50 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:11.52 | |
69 | 337 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:11.88 | |
70 | 32 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:12.07 | |
71 | 173 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:12.90 | |
72 | 13 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:14.36 | |
73 | 36 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:14.42 | |
74 | 280 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:14.79 | |
75 | 268 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:15.07 | |
76 | 37 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:16.72 | |
77 | 12 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:18.14 | |
78 | 269 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:18.29 | |
79 | 149 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:19.39 | |
80 | 240 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | TUNE | 0699AG | 25 m | 1:21.74 | |
81 | 45 | Rasmussen William Zuk | 2008 | TUNE | 0801AE | 25 m | 1:25.60 | |
82 | 244 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 1:32.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 9, 50m Butterfly Damer |
Årg. 0-2004: Regitze Gaard (2001) 28.44 2018-05-12 |
Årg. 2005-2006: Sofie Bruun Høvring (2004) 29.68 2018-05-12 |
Årg. 2007-2019: Julie Liv Madsen (2006) 30.92 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 27.72 | |
2 | 254 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 27.88 | |
3 | 228 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 28.01 | |
4 | 281 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 28.01 | |
5 | 218 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 28.24 | |
6 | 219 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 28.41 | |
7 | 253 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 29.12 | |
8 | 67 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 29.61 | |
9 | 215 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 29.77 | |
10 | 130 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 29.93 | |
11 | 19 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 30.19 | |
12 | 295 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 30.20 | |
13 | 84 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 30.38 | |
14 | 29 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 30.44 | |
15 | 316 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 30.66 | |
16 | 370 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452af | 50 m | 30.72 | |
17 | 75 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 30.73 | |
18 | 201 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 50 m | 30.74 | |
19 | 55 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 30.79 | |
20 | 17 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 30.88 | |
21 | 135 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 31.04 | |
22 | 27 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 31.18 | |
23 | 175 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 31.21 | |
24 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 31.22 | |
25 | 213 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 31.27 | |
26 | 91 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 31.41 | |
27 | 166 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 31.49 | |
28 | 18 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 31.54 | |
29 | 341 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 31.78 | |
30 | 140 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 32.03 | |
31 | 68 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 32.09 | |
32 | 73 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 32.13 | |
33 | 202 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 32.18 | |
34 | 231 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 32.22 | |
35 | 290 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 32.23 | |
36 | 226 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 32.30 | |
37 | 162 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 32.32 | |
38 | 312 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 32.45 | |
39 | 9 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 32.46 | |
40 | 247 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 32.52 | |
41 | 174 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 32.58 | |
42 | 224 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 32.63 | |
43 | 248 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 32.68 | |
44 | 285 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 32.68 | |
45 | 365 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372aq | 50 m | 32.68 | |
46 | 137 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 32.71 | |
47 | 283 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 32.78 | |
48 | 323 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 32.96 | |
49 | 344 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 33.05 | |
50 | 325 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 33.14 | |
51 | 121 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 50 m | 33.40 | |
52 | 56 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 50 m | 33.51 | |
53 | 221 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 33.72 | |
54 | 296 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 33.86 | |
55 | 309 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 50 m | 33.86 | |
56 | 85 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 33.92 | |
57 | 52 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 33.98 | |
58 | 138 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 50 m | 33.98 | |
59 | 136 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 50 m | 34.02 | |
60 | 320 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 34.23 | |
61 | 179 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 34.48 | |
62 | 234 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 34.56 | |
63 | 47 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 34.88 | |
64 | 183 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 34.90 | |
65 | 3 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 35.07 | |
66 | 282 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 35.25 | |
67 | 51 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 35.31 | |
68 | 271 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 35.32 | |
69 | 339 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 35.37 | |
70 | 364 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206ao | 50 m | 35.54 | |
71 | 181 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 35.71 | |
72 | 203 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 35.96 | |
73 | 332 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 35.99 | |
74 | 193 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 36.02 | |
75 | 276 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 50 m | 36.03 | |
76 | 293 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 36.03 | |
77 | 65 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 50 m | 36.10 | |
78 | 327 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 36.10 | |
79 | 10 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 36.11 | |
80 | 143 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 36.11 | |
81 | 177 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 36.31 | |
82 | 274 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 36.67 | |
83 | 164 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 36.69 | |
84 | 321 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 36.95 | |
85 | 197 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 37.18 | |
86 | 275 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 38.03 | |
87 | 342 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 38.10 | |
88 | 272 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 39.03 | |
89 | 270 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 39.26 | |
90 | 139 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 39.44 | |
91 | 277 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 39.75 | |
92 | 335 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 40.21 | |
93 | 146 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 50 m | 40.33 | |
94 | 245 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 40.38 | |
95 | 141 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 41.01 | |
96 | 127 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 41.21 | |
97 | 278 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 41.38 | |
98 | 40 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 43.26 | |
99 | 279 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 44.09 | |
100 | 38 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 44.30 | |
101 | 144 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 50.35 | |
102 | 34 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 50.48 | |
103 | 273 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 55.03 | |
104 | 46 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | TUNE | 0816AG | 25 m | 1:13.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 10, 50m Butterfly Herrer |
Årg. 0-2003: Sebastian Ovesen (1994) 25.22 2018-05-12 |
Årg. 2004-2005: Mohammed Ghizzaui (2003) 28.58 2018-05-12 |
Årg. 2006-2019: Malte Berlin (2005) 28.61 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Nickelsen Rasmus | 2003 | KVIK | 0347AC | 50 m | 24.19 | |
2 | 208 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 24.96 | |
3 | 217 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 25.64 | |
4 | 216 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 25.82 | |
5 | 71 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | 25.96 | |
6 | 62 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 50 m | 26.70 | |
7 | 251 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 50 m | 26.75 | |
8 | 74 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 26.76 | |
9 | 169 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 27.16 | |
10 | 206 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 27.26 | |
11 | 82 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 50 m | 27.30 | |
12 | 252 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 27.33 | |
13 | 225 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 27.45 | |
14 | 239 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 50 m | 27.53 | |
15 | 77 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 27.62 | |
16 | 255 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 50 m | 27.82 | |
17 | 167 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 28.10 | |
18 | 189 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 50 m | 28.11 | |
19 | 8 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 28.24 | |
20 | 249 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 28.32 | |
21 | 250 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 28.37 | |
22 | 80 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 28.43 | |
23 | 207 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 28.47 | |
24 | 236 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 28.56 | |
25 | 64 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 28.60 | |
26 | 211 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 28.62 | |
27 | 1 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 50 m | 28.67 | |
28 | 4 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 28.73 | |
29 | 44 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 28.78 | |
30 | 180 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 29.00 | |
31 | 304 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 29.00 | |
32 | 151 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 29.34 | |
33 | 58 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 29.36 | |
34 | 246 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 29.38 | |
35 | 313 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 29.40 | |
36 | 54 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 29.45 | |
37 | 328 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 29.53 | |
38 | 69 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 29.64 | |
39 | 129 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 29.70 | |
40 | 153 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 29.72 | |
41 | 168 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 29.84 | |
42 | 184 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 29.97 | |
43 | 126 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 30.03 | |
44 | 134 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 30.04 | |
45 | 11 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 30.11 | |
46 | 60 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 30.19 | |
47 | 2 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 30.34 | |
48 | 345 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 30.52 | |
49 | 330 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 30.73 | |
50 | 70 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 50 m | 30.76 | |
51 | 329 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 30.88 | |
52 | 199 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 31.02 | |
53 | 367 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247at | 50 m | 31.23 | |
54 | 150 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 31.28 | |
55 | 336 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 50 m | 31.33 | |
56 | 86 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 31.39 | |
57 | 178 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 31.55 | |
58 | 288 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 31.73 | |
59 | 340 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 32.43 | |
60 | 63 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 32.59 | |
61 | 152 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 32.62 | |
62 | 331 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 32.64 | |
63 | 363 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239ag | 50 m | 32.94 | |
64 | 200 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 50 m | 33.44 | |
65 | 334 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 33.56 | |
66 | 48 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 34.05 | |
67 | 154 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 34.17 | |
68 | 357 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 34.45 | |
69 | 123 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 34.86 | |
70 | 42 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 34.92 | |
71 | 195 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 35.22 | |
72 | 39 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 35.23 | |
73 | 237 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 35.75 | |
74 | 32 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 37.12 | |
75 | 196 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 50 m | 37.27 | |
76 | 269 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 39.56 | |
77 | 156 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 39.63 | |
78 | 280 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 41.50 | |
79 | 268 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 42.54 | |
80 | 244 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 43.62 | |
81 | 240 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | TUNE | 0699AG | 25 m | 44.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
Årg. 1920-2019: Naya Modin Thomsen (2003) 4:40.24 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 4:20.10 | |
2 | 76 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 4:24.34 | |
3 | 227 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 4:26.94 | |
4 | 91 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 4:31.54 | |
5 | 22 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 4:34.58 | |
6 | 254 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 4:34.62 | |
7 | 25 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 4:34.70 | |
8 | 166 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 4:35.12 | |
9 | 18 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 4:37.49 | |
10 | 224 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 4:38.12 | |
11 | 221 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 4:38.48 | |
12 | 219 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 4:39.45 | |
13 | 205 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 4:40.01 | |
14 | 59 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 4:40.18 | |
15 | 291 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 4:41.08 | |
16 | 75 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 4:42.03 | |
17 | 128 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 4:43.12 | |
18 | 295 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 4:43.61 | |
19 | 284 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 4:44.18 | |
20 | 247 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 4:44.50 | |
21 | 282 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 4:44.74 | |
22 | 341 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 4:47.25 | |
23 | 6 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 4:48.84 | |
24 | 296 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 4:51.35 | |
25 | 283 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 4:51.81 | |
26 | 326 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 4:53.91 | |
27 | 215 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 4:54.10 | |
28 | 137 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 4:59.06 | |
29 | 361 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 4:59.41 | |
30 | 335 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 5:02.97 | |
31 | 97 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 5:07.38 | |
32 | 234 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 5:09.94 | |
33 | 122 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 5:11.00 | |
34 | 275 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 5:12.96 | |
35 | 274 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 5:13.75 | |
36 | 272 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 5:20.24 | |
37 | 270 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 5:21.42 | |
38 | 94 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 5:28.50 | |
39 | 193 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 5:36.11 | |
40 | 171 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 5:43.79 | |
41 | 159 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 5:51.34 | |
42 | 164 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 5:59.32 | |
43 | 192 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 6:00.24 | |
44 | 242 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 6:06.65 | |
45 | 271 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 6:12.69 | |
46 | 278 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 6:15.91 | |
47 | 276 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 6:54.93 | |
48 | 40 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 7:04.90 | |
49 | 51 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 50 m | ||
50 | 52 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 50 m | ||
51 | 160 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | ||
52 | 245 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 50 m | ||
53 | 279 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
Årg. 1920-2019: Sebastian Ovesen (1994) 4:05.83 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 208 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 3:48.58 | |
2 | 206 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 4:00.00 | |
3 | 214 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:02.03 | |
4 | 217 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:04.52 | |
5 | 255 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 50 m | 4:06.65 | |
6 | 223 | Nickelsen Rasmus | 2003 | KVIK | 0347AC | 25 m | 4:08.12 | |
7 | 246 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 4:10.20 | |
8 | 80 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 4:12.21 | |
9 | 230 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 4:12.69 | |
10 | 216 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 4:14.47 | |
11 | 66 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 4:16.28 | |
12 | 74 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 4:19.20 | |
13 | 184 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 4:20.72 | |
14 | 26 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 4:25.25 | |
15 | 23 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 4:30.76 | |
16 | 125 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 4:31.01 | |
17 | 72 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 4:31.78 | |
18 | 229 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 50 m | 4:33.70 | |
19 | 355 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 4:41.64 | |
20 | 44 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 4:42.76 | |
21 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 4:42.87 | |
22 | 178 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 4:45.21 | |
23 | 249 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 4:46.36 | |
24 | 288 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 4:48.85 | |
25 | 311 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 50 m | 4:50.13 | |
26 | 126 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 4:52.30 | |
27 | 104 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 4:53.19 | |
28 | 235 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 4:53.70 | |
29 | 292 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 4:53.95 | |
30 | 331 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 4:54.52 | |
31 | 103 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 4:58.11 | |
32 | 340 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 4:58.67 | |
33 | 134 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 5:05.98 | |
34 | 78 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 50 m | 5:10.74 | |
35 | 147 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 5:16.50 | |
36 | 132 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 5:17.37 | |
37 | 337 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 5:28.14 | |
38 | 347 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 5:55.00 | |
39 | 99 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 6:02.00 | |
40 | 50 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 6:07.76 | |
41 | 158 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 6:09.92 | |
42 | 37 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 6:23.06 | |
43 | 280 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 6:25.57 | |
44 | 13 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 50 m | ||
45 | 32 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 50 m | ||
46 | 77 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | ||
47 | 153 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | ||
48 | 163 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | ||
49 | 173 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
Årg. 0-2004: Pernille Pedersen (2001) 33.65 2018-05-12 |
Årg. 2005-2006: Sofie Bruun Høvring (2004) 34.92 2018-05-12 |
Årg. 2007-2019: Anna Andersen (2007) 36.76 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 28.26 | |
2 | 218 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 29.08 | |
3 | 254 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 30.08 | |
4 | 174 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 30.10 | |
5 | 107 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 30.23 | |
6 | 73 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 30.24 | |
7 | 316 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 30.82 | |
8 | 29 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 30.87 | |
9 | 253 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 31.03 | |
10 | 19 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 31.20 | |
11 | 67 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 31.95 | |
12 | 96 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 32.19 | |
13 | 232 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 32.33 | |
14 | 285 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 32.47 | |
15 | 318 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 32.64 | |
16 | 202 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 32.83 | |
17 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 32.97 | |
18 | 9 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 33.04 | |
19 | 116 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 33.09 | |
20 | 284 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 33.09 | |
21 | 84 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 33.10 | |
22 | 56 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 33.20 | |
23 | 89 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 33.35 | |
24 | 28 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 33.46 | |
25 | 185 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 33.70 | |
26 | 323 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 33.70 | |
27 | 6 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 33.75 | |
28 | 203 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 33.89 | |
29 | 120 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 34.03 | |
30 | 198 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 34.15 | |
31 | 181 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 34.32 | |
32 | 344 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 34.43 | |
33 | 321 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 34.44 | |
34 | 106 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 34.62 | |
35 | 290 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 34.76 | |
36 | 165 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 34.81 | |
37 | 320 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 34.91 | |
38 | 243 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 35.02 | |
39 | 92 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 35.32 | |
40 | 238 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 35.37 | |
41 | 105 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 35.38 | |
42 | 275 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 35.49 | |
43 | 233 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 35.52 | |
44 | 234 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 35.63 | |
45 | 197 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 35.65 | |
46 | 140 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 35.73 | |
47 | 93 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 36.25 | |
48 | 33 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 36.31 | |
49 | 283 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 36.37 | |
50 | 98 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 36.46 | |
51 | 108 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 36.46 | |
52 | 51 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 36.49 | |
53 | 282 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 36.57 | |
54 | 296 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 36.81 | |
55 | 289 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 36.84 | |
56 | 339 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 36.89 | |
57 | 182 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 36.92 | |
58 | 133 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 37.53 | |
59 | 94 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 37.61 | |
60 | 325 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 37.66 | |
61 | 114 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 37.69 | |
62 | 49 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 38.07 | |
63 | 171 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 38.15 | |
64 | 95 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 38.29 | |
65 | 127 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 38.70 | |
66 | 278 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 39.19 | |
67 | 279 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 39.64 | |
68 | 136 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 50 m | 39.75 | |
69 | 335 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 40.26 | |
70 | 170 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 40.39 | |
71 | 142 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 40.48 | |
72 | 159 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 40.56 | |
73 | 162 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 41.31 | |
74 | 40 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 41.73 | |
75 | 277 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 42.17 | |
76 | 342 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 42.24 | |
77 | 157 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 42.77 | |
78 | 35 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | 42.97 | |
79 | 34 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 43.98 | |
80 | 256 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 44.63 | |
81 | 260 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 44.68 | |
82 | 266 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 45.19 | |
83 | 115 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 45.32 | |
84 | 343 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 45.34 | |
85 | 145 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 45.88 | |
86 | 257 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 46.67 | |
87 | 160 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 46.75 | |
88 | 273 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 47.44 | |
89 | 258 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 48.16 | |
90 | 261 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 49.01 | |
91 | 144 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 50 m | 49.07 | |
92 | 264 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 49.83 | |
93 | 46 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | TUNE | 0816AG | 25 m | 55.72 | |
94 | 31 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 57.81 | |
95 | 262 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:00.76 | |
96 | 338 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer |
Årg. 0-2003: Sebastian Ovesen (1994) 28.35 2018-05-12 |
Årg. 2004-2005: Alexander Vergereau (2004) 31.48 2018-05-12 |
Årg. 2006-2019: Magnus Ulrik Larsen (2005) 34.23 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 27.43 | |
2 | 71 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 27.99 | |
3 | 211 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 28.80 | |
4 | 88 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 28.91 | |
5 | 355 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 29.33 | |
6 | 225 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 29.52 | |
7 | 252 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 29.52 | |
8 | 112 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 29.61 | |
9 | 8 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 29.67 | |
10 | 239 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 30.77 | |
11 | 69 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 31.13 | |
12 | 246 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 31.36 | |
13 | 11 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 31.49 | |
14 | 63 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 31.51 | |
15 | 102 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 31.77 | |
16 | 151 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 32.11 | |
17 | 288 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 32.28 | |
18 | 129 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 32.31 | |
19 | 81 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 32.34 | |
20 | 345 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 32.36 | |
21 | 54 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 32.38 | |
22 | 104 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 32.40 | |
23 | 79 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 32.44 | |
24 | 304 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 50 m | 32.56 | |
25 | 58 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 32.59 | |
26 | 70 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 32.93 | |
27 | 2 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 33.23 | |
28 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 33.63 | |
29 | 4 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 33.78 | |
30 | 124 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 33.88 | |
31 | 319 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | AL2105 | 50 m | 33.95 | |
32 | 61 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 34.49 | |
33 | 292 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 34.51 | |
34 | 176 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 34.53 | |
35 | 150 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 34.57 | |
36 | 154 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 34.65 | |
37 | 86 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 35.03 | |
38 | 153 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 35.20 | |
39 | 42 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 50 m | 35.25 | |
40 | 100 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 35.34 | |
41 | 148 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 35.46 | |
42 | 294 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 25 m | 35.52 | |
43 | 48 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 35.65 | |
44 | 161 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 35.66 | |
45 | 200 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 36.25 | |
46 | 132 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 50 m | 36.39 | |
47 | 237 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 50 m | 36.78 | |
48 | 131 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 36.93 | |
49 | 195 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 50 m | 37.32 | |
50 | 172 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 37.67 | |
51 | 173 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 38.05 | |
52 | 350 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 38.06 | |
53 | 156 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 50 m | 38.23 | |
54 | 357 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 38.36 | |
55 | 12 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 38.70 | |
56 | 362 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 39.07 | |
57 | 347 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 39.47 | |
58 | 101 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 40.12 | |
59 | 353 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 40.56 | |
60 | 99 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 40.92 | |
61 | 356 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 41.58 | |
62 | 240 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | TUNE | 0699AG | 25 m | 41.77 | |
63 | 163 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 42.18 | |
64 | 351 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 42.83 | |
65 | 113 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | 43.07 | |
66 | 169 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 43.40 | |
67 | 110 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 43.51 | |
68 | 45 | Rasmussen William Zuk | 2008 | TUNE | 0801AE | 25 m | 44.81 | |
69 | 267 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 45.19 | |
70 | 268 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 45.43 | |
71 | 354 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 46.06 | |
72 | 259 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 49.84 | |
73 | 263 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 50.01 | |
74 | 269 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 50 m | 50.09 | |
75 | 349 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 51.41 | |
76 | 348 | Kepser Luca | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 52.79 | |
77 | 265 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 55.00 | |
78 | 109 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 0611AQ | 25 m | 55.14 | |
79 | 328 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | ||
80 | 334 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 15, 200m Medley Damer |
Årg. 0-2019: Sofie Hansen (2002) 2:25.12 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:15.59 | |
2 | 212 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:22.11 | |
3 | 16 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 2:23.04 | |
4 | 213 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:23.52 | |
5 | 281 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:23.97 | |
6 | 17 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:24.26 | |
7 | 228 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 2:25.13 | |
8 | 68 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:27.97 | |
9 | 9 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:29.54 | |
10 | 55 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 2:30.33 | |
11 | 18 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:30.87 | |
12 | 316 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 2:31.08 | |
13 | 128 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 2:32.17 | |
14 | 85 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:32.71 | |
15 | 106 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:33.34 | |
16 | 295 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 2:33.35 | |
17 | 28 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:33.41 | |
18 | 73 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 2:33.43 | |
19 | 291 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:33.45 | |
20 | 232 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 2:33.55 | |
21 | 247 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:34.41 | |
22 | 344 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:34.62 | |
23 | 220 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 2:35.30 | |
24 | 290 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:35.71 | |
25 | 96 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:36.43 | |
26 | 226 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:36.77 | |
27 | 314 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 2:36.82 | |
28 | 84 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:37.65 | |
29 | 135 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:37.79 | |
30 | 306 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 2:38.41 | |
31 | 185 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:39.01 | |
32 | 130 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 50 m | 2:39.33 | |
33 | 248 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 2:39.44 | |
34 | 97 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:41.15 | |
35 | 204 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 2:41.40 | |
36 | 231 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 2:41.58 | |
37 | 137 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:42.50 | |
38 | 65 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 50 m | 2:42.73 | |
39 | 243 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 2:42.91 | |
40 | 93 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:43.07 | |
41 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 2:44.19 | |
42 | 177 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:44.26 | |
43 | 116 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 2:44.74 | |
44 | 98 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 2:45.05 | |
45 | 233 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 2:45.18 | |
46 | 94 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 2:45.61 | |
47 | 95 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 2:45.63 | |
48 | 105 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 2:45.97 | |
49 | 182 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 2:46.04 | |
50 | 190 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:46.94 | |
51 | 138 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 50 m | 2:47.00 | |
52 | 361 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 2:47.80 | |
53 | 275 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:47.88 | |
54 | 181 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:48.49 | |
55 | 122 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 2:49.41 | |
56 | 165 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:50.68 | |
57 | 203 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:50.91 | |
58 | 27 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 2:51.07 | |
59 | 293 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 2:51.38 | |
60 | 276 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:51.52 | |
61 | 274 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:52.25 | |
62 | 327 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 2:52.50 | |
63 | 289 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:52.77 | |
64 | 241 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 2:52.98 | |
65 | 238 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 2:53.63 | |
66 | 92 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 2:53.80 | |
67 | 114 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 2:54.24 | |
68 | 121 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 2:54.94 | |
69 | 271 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 2:56.82 | |
70 | 272 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 2:57.13 | |
71 | 170 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 3:00.47 | |
72 | 108 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 3:00.77 | |
73 | 139 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 3:01.50 | |
74 | 339 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 3:02.31 | |
75 | 49 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 3:02.99 | |
76 | 277 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 3:03.92 | |
77 | 141 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 3:05.95 | |
78 | 164 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 3:08.04 | |
79 | 47 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 3:08.80 | |
80 | 171 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 3:09.71 | |
81 | 270 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 3:10.48 | |
82 | 160 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 3:10.90 | |
83 | 278 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 3:11.80 | |
84 | 41 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | 3:14.99 | |
85 | 343 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 3:15.57 | |
86 | 157 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 3:16.67 | |
87 | 260 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 3:22.78 | |
88 | 273 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 3:27.53 | |
89 | 279 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 3:29.43 | |
90 | 266 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 3:34.85 | |
91 | 38 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 3:39.77 | |
92 | 115 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 3:40.15 | |
93 | 257 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 3:48.27 | |
94 | 256 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 50 m | ||
95 | 258 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 50 m | ||
96 | 261 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 50 m | ||
97 | 262 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 50 m | ||
98 | 264 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 16, 200m Medley Herrer |
Årg. 0-2019: Jakob M. Jørgensen (1997) 2:10.43 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 208 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 1:59.63 | |
2 | 206 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:59.85 | |
3 | 207 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:05.02 | |
4 | 209 | Rasmussen Christian | 1998 | KVIK | 9867AF | 25 m | 2:07.54 | |
5 | 14 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:07.80 | |
6 | 255 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 25 m | 2:08.84 | |
7 | 184 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:10.99 | |
8 | 30 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 2:11.17 | |
9 | 112 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:12.24 | |
10 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 2:13.35 | |
11 | 8 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:13.55 | |
12 | 88 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:14.19 | |
13 | 72 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 2:17.30 | |
14 | 180 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:17.69 | |
15 | 20 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:17.96 | |
16 | 26 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 2:18.30 | |
17 | 24 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:19.04 | |
18 | 250 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:19.25 | |
19 | 188 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:19.42 | |
20 | 80 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:20.60 | |
21 | 167 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 2:21.33 | |
22 | 187 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:21.41 | |
23 | 222 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 2:22.89 | |
24 | 330 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:23.36 | |
25 | 102 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:25.43 | |
26 | 236 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 50 m | 2:25.54 | |
27 | 2 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:26.14 | |
28 | 43 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 2:27.47 | |
29 | 249 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:28.28 | |
30 | 235 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 2:28.31 | |
31 | 345 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:29.31 | |
32 | 81 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:29.53 | |
33 | 251 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 50 m | 2:30.86 | |
34 | 60 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 50 m | 2:32.36 | |
35 | 78 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:33.39 | |
36 | 134 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 50 m | 2:33.58 | |
37 | 331 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:34.52 | |
38 | 178 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:35.00 | |
39 | 103 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:35.31 | |
40 | 294 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 25 m | 2:35.53 | |
41 | 69 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:35.95 | |
42 | 172 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 2:36.90 | |
43 | 148 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 2:36.99 | |
44 | 104 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 2:37.96 | |
45 | 292 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:38.04 | |
46 | 100 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 2:38.68 | |
47 | 152 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 2:44.68 | |
48 | 161 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 2:46.30 | |
49 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 2:46.77 | |
50 | 101 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 2:48.08 | |
51 | 200 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 50 m | 2:49.19 | |
52 | 350 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 2:49.81 | |
53 | 337 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 2:50.18 | |
54 | 123 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 2:50.59 | |
55 | 176 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 2:50.76 | |
56 | 173 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 2:54.07 | |
57 | 352 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 2:55.09 | |
58 | 346 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 2:56.01 | |
59 | 196 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 2:57.35 | |
60 | 32 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 3:00.89 | |
61 | 362 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 3:06.18 | |
62 | 155 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 3:07.14 | |
63 | 269 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 3:07.39 | |
64 | 356 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 3:08.60 | |
65 | 99 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 3:10.11 | |
66 | 268 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 3:10.13 | |
67 | 36 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 3:10.22 | |
68 | 12 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 3:13.51 | |
69 | 280 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 3:16.04 | |
70 | 351 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 3:18.66 | |
71 | 149 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 3:20.72 | |
72 | 267 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 3:31.07 | |
73 | 45 | Rasmussen William Zuk | 2008 | TUNE | 0801AE | 25 m | 3:31.98 | |
74 | 240 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | TUNE | 0699AG | 25 m | 3:33.46 | |
75 | 244 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 3:42.18 | |
76 | 348 | Kepser Luca | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 3:55.00 | |
77 | 354 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 3:55.00 | |
78 | 349 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 4:00.00 | |
79 | 113 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 50 m | ||
80 | 259 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 50 m | ||
81 | 263 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 50 m | ||
82 | 265 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 17, 50m Brystsvømning Damer |
Årg. 0-2004: Kirstine Mørk Rasmussen (2003) 35.11 2018-05-12 |
Årg. 2005-2006: Sofie Bruun Høvring (2004) 37.94 2018-05-12 |
Årg. 2007-2019: Emilie Hartvig-Olsen (2006) 37.37 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 32.26 | |
2 | 338 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 32.41 | |
3 | 253 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 32.84 | |
4 | 68 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 33.55 | |
5 | 175 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 34.31 | |
6 | 219 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 34.40 | |
7 | 213 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 34.48 | |
8 | 248 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 34.68 | |
9 | 212 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 34.70 | |
10 | 281 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 34.71 | |
11 | 106 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 50 m | 34.75 | |
12 | 29 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 35.67 | |
13 | 91 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 35.72 | |
14 | 166 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 35.81 | |
15 | 9 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 36.11 | |
16 | 325 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 36.11 | |
17 | 296 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 36.28 | |
18 | 290 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 36.54 | |
19 | 65 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 50 m | 37.04 | |
20 | 320 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 37.11 | |
21 | 73 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 37.27 | |
22 | 85 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 37.52 | |
23 | 204 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 37.54 | |
24 | 220 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 37.56 | |
25 | 344 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 37.62 | |
26 | 93 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 37.83 | |
27 | 341 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 37.98 | |
28 | 231 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 38.09 | |
29 | 17 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 38.13 | |
30 | 133 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 50 m | 38.27 | |
31 | 293 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 38.32 | |
32 | 274 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 38.39 | |
33 | 6 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 38.68 | |
34 | 193 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 38.80 | |
35 | 105 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 38.99 | |
36 | 52 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 39.18 | |
37 | 192 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 39.27 | |
38 | 95 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 39.29 | |
39 | 285 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 39.34 | |
40 | 227 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 39.52 | |
41 | 198 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 40.03 | |
42 | 141 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 50 m | 40.24 | |
43 | 127 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 40.39 | |
44 | 284 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 40.47 | |
45 | 321 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 40.47 | |
46 | 98 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 50 m | 40.82 | |
47 | 120 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 40.92 | |
48 | 96 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 41.16 | |
49 | 190 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 41.61 | |
50 | 343 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 41.76 | |
51 | 159 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 41.99 | |
52 | 97 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 42.02 | |
53 | 108 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 42.39 | |
54 | 272 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 42.66 | |
55 | 92 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 42.85 | |
56 | 162 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 43.44 | |
57 | 242 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 43.57 | |
58 | 142 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 43.77 | |
59 | 241 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 50 m | 43.82 | |
60 | 170 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 44.55 | |
61 | 270 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 44.83 | |
62 | 335 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 44.88 | |
63 | 114 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 44.90 | |
64 | 245 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 50 m | 44.92 | |
65 | 277 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 46.47 | |
66 | 342 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 46.76 | |
67 | 273 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 48.14 | |
68 | 157 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 48.94 | |
69 | 41 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | 49.57 | |
70 | 35 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | 50.76 | |
71 | 38 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 52.71 | |
72 | 31 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 52.98 | |
73 | 145 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 55.73 | |
74 | 257 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 57.16 | |
75 | 115 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 57.39 | |
76 | 34 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 58.94 | |
77 | 262 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:00.77 | |
78 | 326 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 18, 50m Brystsvømning Herrer |
Årg. 0-2003: Niels Ottosen (1998) 30.16 2018-05-13 |
Årg. 2004-2005: Mohammed Ghizzaui (2003) 34.22 2018-05-13 |
Årg. 2006-2019: Sean Petersen (2006) 36.69 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 29.79 | |
2 | 1 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 50 m | 30.06 | |
3 | 21 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 30.14 | |
4 | 251 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 50 m | 30.19 | |
5 | 252 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 31.19 | |
6 | 304 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 50 m | 31.56 | |
7 | 79 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 31.83 | |
8 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 31.88 | |
9 | 54 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 50 m | 31.89 | |
10 | 129 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 32.02 | |
11 | 167 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 32.12 | |
12 | 222 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 32.42 | |
13 | 14 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 32.70 | |
14 | 250 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 32.96 | |
15 | 124 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 32.97 | |
16 | 4 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 33.16 | |
17 | 88 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 33.31 | |
18 | 2 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 33.34 | |
19 | 225 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 34.11 | |
20 | 336 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 34.12 | |
21 | 74 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 34.47 | |
22 | 23 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 34.53 | |
23 | 169 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 34.72 | |
24 | 147 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 34.75 | |
25 | 249 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 34.75 | |
26 | 294 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 35.27 | |
27 | 334 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 35.35 | |
28 | 20 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 35.43 | |
29 | 43 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 50 m | 35.83 | |
30 | 319 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | AL2105 | 50 m | 35.92 | |
31 | 172 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 36.26 | |
32 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 36.27 | |
33 | 123 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 36.72 | |
34 | 180 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 37.29 | |
35 | 11 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 37.64 | |
36 | 103 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 37.81 | |
37 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 38.12 | |
38 | 329 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 39.22 | |
39 | 101 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 39.80 | |
40 | 195 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 39.88 | |
41 | 132 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 39.97 | |
42 | 196 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 40.01 | |
43 | 102 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 40.07 | |
44 | 81 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 40.63 | |
45 | 39 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 42.13 | |
46 | 36 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 42.18 | |
47 | 352 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 42.41 | |
48 | 163 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 42.95 | |
49 | 268 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 43.48 | |
50 | 13 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 43.55 | |
51 | 154 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 44.55 | |
52 | 346 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 45.36 | |
53 | 156 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 45.66 | |
54 | 269 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 46.10 | |
55 | 50 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 47.22 | |
56 | 158 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 47.48 | |
57 | 353 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 48.73 | |
58 | 351 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 49.31 | |
59 | 113 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | 51.32 | |
60 | 347 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 51.44 | |
61 | 259 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 51.62 | |
62 | 149 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 50 m | 52.20 | |
63 | 109 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 0611AQ | 25 m | 52.82 | |
64 | 354 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 52.86 | |
65 | 357 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 54.03 | |
66 | 263 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 54.68 | |
67 | 110 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 54.85 | |
68 | 348 | Kepser Luca | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 55.14 | |
69 | 349 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 56.34 | |
70 | 265 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:17.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 19, 100m Butterfly Damer |
Årg. 0-2004: Regitze Gaard (2001) 1:03.11 2018-05-13 |
Årg. 2005-2006: Schastine Skifter Tabor (2005) 1:06.65 2018-05-13 |
Årg. 2007-2019: Julie Liv Madsen (2006) 1:11.42 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 218 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:00.56 | |
2 | 205 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:00.60 | |
3 | 254 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:02.90 | |
4 | 228 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 1:03.46 | |
5 | 107 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:05.40 | |
6 | 175 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:05.84 | |
7 | 89 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:05.86 | |
8 | 215 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 1:06.35 | |
9 | 253 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 1:07.06 | |
10 | 130 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:07.35 | |
11 | 84 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:07.67 | |
12 | 76 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:08.29 | |
13 | 55 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 50 m | 1:08.46 | |
14 | 19 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:08.51 | |
15 | 67 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 1:09.10 | |
16 | 305 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 1:09.51 | |
17 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 1:09.58 | |
18 | 135 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:09.60 | |
19 | 22 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:09.65 | |
20 | 59 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:09.70 | |
21 | 314 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 1:09.82 | |
22 | 318 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 1:09.93 | |
23 | 295 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:09.94 | |
24 | 306 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:10.15 | |
25 | 16 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 1:10.22 | |
26 | 226 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:10.27 | |
27 | 202 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:10.54 | |
28 | 75 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:10.56 | |
29 | 323 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:10.58 | |
30 | 341 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:10.58 | |
31 | 140 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 1:11.05 | |
32 | 137 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:11.22 | |
33 | 291 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:11.39 | |
34 | 247 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:11.65 | |
35 | 224 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:12.47 | |
36 | 27 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:14.42 | |
37 | 121 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 1:15.69 | |
38 | 116 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:15.99 | |
39 | 166 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:16.29 | |
40 | 105 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:16.40 | |
41 | 136 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:16.57 | |
42 | 138 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:16.61 | |
43 | 248 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:16.68 | |
44 | 165 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:16.71 | |
45 | 285 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:16.83 | |
46 | 56 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 1:17.56 | |
47 | 192 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:18.35 | |
48 | 221 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:18.35 | |
49 | 283 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:18.77 | |
50 | 177 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:19.07 | |
51 | 25 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:19.20 | |
52 | 234 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 1:19.47 | |
53 | 243 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 50 m | 1:19.82 | |
54 | 293 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 1:20.00 | |
55 | 327 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:20.03 | |
56 | 276 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:21.27 | |
57 | 33 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:22.30 | |
58 | 198 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 1:22.49 | |
59 | 203 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:24.56 | |
60 | 164 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:25.20 | |
61 | 271 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:25.65 | |
62 | 139 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:26.21 | |
63 | 47 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 50 m | 1:27.59 | |
64 | 162 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:28.44 | |
65 | 342 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:28.47 | |
66 | 256 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 1:44.06 | |
67 | 258 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 50 m | ||
68 | 261 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 50 m | ||
69 | 264 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 50 m | ||
70 | 266 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 20, 100m Butterfly Herrer |
Årg. 0-2003: Sebastian Ovesen (1994) 56.45 2018-05-13 |
Årg. 2004-2005: Mikkel Jørgensen (2003) 1:03.60 2018-05-13 |
Årg. 2006-2019: Malte Berlin (2005) 1:08.79 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Nickelsen Rasmus | 2003 | KVIK | 0347AC | 50 m | 53.82 | |
2 | 208 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 54.91 | |
3 | 217 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 56.74 | |
4 | 216 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 56.86 | |
5 | 62 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 57.04 | |
6 | 71 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 57.82 | |
7 | 207 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 58.27 | |
8 | 255 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 25 m | 59.29 | |
9 | 82 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 59.34 | |
10 | 209 | Rasmussen Christian | 1998 | KVIK | 9867AF | 25 m | 59.57 | |
11 | 77 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 59.87 | |
12 | 112 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:00.04 | |
13 | 30 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 1:00.24 | |
14 | 229 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:00.50 | |
15 | 169 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 1:00.72 | |
16 | 252 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:00.75 | |
17 | 246 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 1:02.13 | |
18 | 66 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 50 m | 1:02.37 | |
19 | 44 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 1:02.72 | |
20 | 8 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:02.87 | |
21 | 236 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 50 m | 1:03.34 | |
22 | 80 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:04.05 | |
23 | 239 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 50 m | 1:04.40 | |
24 | 61 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 1:04.42 | |
25 | 313 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 1:04.76 | |
26 | 355 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:04.76 | |
27 | 250 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 1:05.04 | |
28 | 167 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 1:05.15 | |
29 | 24 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:05.70 | |
30 | 134 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:05.93 | |
31 | 70 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:06.54 | |
32 | 11 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:06.67 | |
33 | 125 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:06.70 | |
34 | 60 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 1:06.81 | |
35 | 211 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:06.91 | |
36 | 126 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 1:07.11 | |
37 | 345 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:07.35 | |
38 | 328 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:07.78 | |
39 | 251 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 50 m | 1:08.14 | |
40 | 21 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:08.15 | |
41 | 58 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 1:08.76 | |
42 | 151 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 1:09.03 | |
43 | 69 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:09.06 | |
44 | 329 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:09.21 | |
45 | 336 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:09.56 | |
46 | 86 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 1:10.02 | |
47 | 79 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:11.34 | |
48 | 63 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:11.89 | |
49 | 340 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:11.98 | |
50 | 288 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:12.12 | |
51 | 200 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 50 m | 1:13.91 | |
52 | 100 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 1:14.17 | |
53 | 131 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 50 m | 1:14.21 | |
54 | 161 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:15.04 | |
55 | 152 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:15.91 | |
56 | 150 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:16.13 | |
57 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:16.56 | |
58 | 48 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:16.80 | |
59 | 39 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:17.97 | |
60 | 352 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:20.82 | |
61 | 155 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 1:21.31 | |
62 | 350 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:21.41 | |
63 | 158 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:21.77 | |
64 | 42 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:22.07 | |
65 | 357 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:22.62 | |
66 | 346 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:22.70 | |
67 | 237 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:23.31 | |
68 | 196 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 50 m | 1:25.81 | |
69 | 362 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:26.50 | |
70 | 356 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:30.33 | |
71 | 353 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:38.52 | |
72 | 280 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:42.47 | |
73 | 244 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 1:47.03 | |
74 | 78 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 50 m | ||
75 | 110 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 50 m | ||
76 | 267 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 21, 1500m Frisvømning Herrer |
Årg. 0-2019: Viktor Holm (1996) 16:43.72 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 15:41.86 | |
2 | 230 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 16:53.65 | |
3 | 66 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 18:14.73 | |
4 | 311 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 18:19.02 | |
5 | 330 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 18:23.54 | |
6 | 187 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 18:27.58 | |
7 | 188 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 18:55.39 | |
8 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 19:01.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 22, 4X50m Butterfly Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Vat Cph Mix 1 | 1993 | VAT CPH | 50 m | 1:50.52 | ||
2 | 301 | Vat Cph Mix 2 | 2000 | VAT CPH | 50 m | 1:52.85 | ||
3 | 297 | Gti 1 Vikings | 2001 | GTI | 50 m | 1:54.83 | ||
4 | 360 | Slagelse Mix | 0 | SLAGELSE | 50 m | 1:56.00 | ||
5 | 302 | Vat Cph Mix 3 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 1:58.64 | ||
6 | 298 | Gti2 Warriors | 2002 | GTI | 50 m | 2:01.57 | ||
7 | 303 | Vat Cph Mix 4 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 2:02.25 | ||
8 | 359 | Vi39 Stjernemix | 2006 | VI39 | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 299 | Gti Amazons | 1998 | GTI | 50 m | 2:05.03 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 23, 400m Medley Damer |
Årg. 0-2019: Sofie Hansen (2002) 5:12.50 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 5:03.45 | |
2 | 281 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 5:03.80 | |
3 | 18 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 5:11.62 | |
4 | 75 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 5:12.27 | |
5 | 28 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 5:12.94 | |
6 | 314 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 5:23.24 | |
7 | 254 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 5:24.61 | |
8 | 135 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 5:32.55 | |
9 | 285 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 5:41.61 | |
10 | 166 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 5:42.42 | |
11 | 325 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 5:44.57 | |
12 | 201 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 50 m | 5:45.00 | |
13 | 122 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 5:47.56 | |
14 | 192 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 5:50.00 | |
15 | 138 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 5:52.58 | |
16 | 344 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 5:53.18 | |
17 | 198 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 5:55.00 | |
18 | 3 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 5:57.29 | |
19 | 203 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 6:22.49 | |
20 | 193 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 6:23.58 | |
21 | 33 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 50 m | ||
22 | 41 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 50 m | ||
23 | 137 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 50 m | ||
24 | 197 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 24, 400m Medley Herrer |
Årg. 0-2019: Jakob M. Jørgensen (1997) 4:41.85 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 4:14.41 | |
2 | 207 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 4:21.97 | |
3 | 209 | Rasmussen Christian | 1998 | KVIK | 9867AF | 25 m | 4:32.83 | |
4 | 71 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | 4:36.04 | |
5 | 184 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 4:39.66 | |
6 | 74 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 4:43.26 | |
7 | 214 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:45.82 | |
8 | 80 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 4:52.23 | |
9 | 88 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 4:55.91 | |
10 | 230 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 4:58.74 | |
11 | 246 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 4:58.80 | |
12 | 24 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 5:00.68 | |
13 | 72 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 5:03.06 | |
14 | 26 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 5:03.66 | |
15 | 124 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 5:07.69 | |
16 | 70 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 5:09.68 | |
17 | 229 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 5:10.91 | |
18 | 236 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 50 m | 5:14.77 | |
19 | 345 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 5:20.40 | |
20 | 199 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 5:35.00 | |
21 | 131 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 50 m | 5:49.55 | |
22 | 200 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 50 m | 5:55.00 | |
23 | 194 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 5:55.52 | |
24 | 195 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 50 m | 6:00.00 | |
25 | 196 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 6:38.19 | |
26 | 77 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 25, 50m Frisvømning Damer |
Årg. 0-2004: Julie Krøyer Svendsen (2002) 27.81 2018-05-13 |
Årg. 2005-2006: Schastine Skifter Tabor (2005) 28.08 2018-05-13 |
Årg. 2007-2019: Julie Liva Madsen (2006) 29.20 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 26.45 | |
2 | 107 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 50 m | 27.33 | |
3 | 226 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 27.51 | |
4 | 91 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 27.54 | |
5 | 253 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 27.75 | |
6 | 291 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 27.88 | |
7 | 89 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 27.90 | |
8 | 210 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 27.94 | |
9 | 29 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 28.01 | |
10 | 281 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 28.01 | |
11 | 228 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 28.05 | |
12 | 296 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 28.07 | |
13 | 338 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 28.08 | |
14 | 116 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 28.14 | |
15 | 295 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 28.28 | |
16 | 76 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 28.31 | |
17 | 201 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 28.39 | |
18 | 19 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 28.43 | |
19 | 227 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 28.46 | |
20 | 130 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 50 m | 28.61 | |
21 | 221 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 28.65 | |
22 | 106 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 28.67 | |
23 | 254 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 28.68 | |
24 | 85 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 28.71 | |
25 | 185 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 28.76 | |
26 | 6 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 28.80 | |
27 | 316 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 28.85 | |
28 | 174 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 28.92 | |
29 | 84 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 28.93 | |
30 | 215 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 28.95 | |
31 | 166 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 28.96 | |
32 | 128 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 50 m | 29.02 | |
33 | 305 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 29.08 | |
34 | 73 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 29.10 | |
35 | 323 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 29.11 | |
36 | 283 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 29.35 | |
37 | 181 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 29.36 | |
38 | 341 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 29.36 | |
39 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 29.43 | |
40 | 361 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 29.47 | |
41 | 224 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 29.62 | |
42 | 232 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 29.62 | |
43 | 22 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 29.66 | |
44 | 27 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 29.68 | |
45 | 290 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 29.73 | |
46 | 306 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 29.77 | |
47 | 87 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 50 m | 29.79 | |
48 | 202 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 29.80 | |
49 | 175 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 29.82 | |
50 | 192 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 30.00 | |
51 | 285 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 30.03 | |
52 | 365 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372aq | 50 m | 30.06 | |
53 | 120 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 30.08 | |
54 | 248 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 30.23 | |
55 | 25 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 30.25 | |
56 | 190 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 30.34 | |
57 | 284 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 30.43 | |
58 | 247 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 30.47 | |
59 | 282 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 30.49 | |
60 | 321 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 30.55 | |
61 | 133 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 50 m | 30.60 | |
62 | 183 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 30.63 | |
63 | 220 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 30.73 | |
64 | 121 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 30.94 | |
65 | 286 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 30.97 | |
66 | 186 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 31.13 | |
67 | 326 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 31.16 | |
68 | 182 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 31.26 | |
69 | 165 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 31.43 | |
70 | 317 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 31.44 | |
71 | 33 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 50 m | 31.55 | |
72 | 204 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 50 m | 31.55 | |
73 | 177 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 31.67 | |
74 | 276 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 50 m | 32.00 | |
75 | 234 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 32.04 | |
76 | 270 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 32.19 | |
77 | 327 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 32.21 | |
78 | 275 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 32.29 | |
79 | 278 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 32.36 | |
80 | 332 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 32.39 | |
81 | 289 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 32.40 | |
82 | 49 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 32.41 | |
83 | 7 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 32.45 | |
84 | 47 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 32.49 | |
85 | 241 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 50 m | 32.58 | |
86 | 272 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 32.59 | |
87 | 198 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 32.61 | |
88 | 274 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 32.70 | |
89 | 143 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 32.86 | |
90 | 10 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 32.87 | |
91 | 242 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 50 m | 32.91 | |
92 | 322 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 32.96 | |
93 | 170 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 33.09 | |
94 | 277 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 33.38 | |
95 | 271 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 50 m | 33.46 | |
96 | 293 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 33.52 | |
97 | 171 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 33.81 | |
98 | 164 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 34.10 | |
99 | 139 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 34.53 | |
100 | 159 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 34.66 | |
101 | 343 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 34.75 | |
102 | 279 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 34.90 | |
103 | 366 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | 35.56 | |
104 | 342 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 35.69 | |
105 | 160 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 37.16 | |
106 | 256 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 37.16 | |
107 | 41 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | 37.23 | |
108 | 260 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 37.34 | |
109 | 145 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 37.47 | |
110 | 262 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 38.17 | |
111 | 264 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 39.25 | |
112 | 117 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 39.31 | |
113 | 115 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 39.83 | |
114 | 257 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 50 m | 40.23 | |
115 | 144 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 40.40 | |
116 | 273 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 40.71 | |
117 | 266 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 41.18 | |
118 | 261 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 41.55 | |
119 | 258 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 42.60 | |
120 | 46 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | TUNE | 0816AG | 25 m | 46.21 | |
121 | 339 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | ||
122 | 368 | Petersen Mathilde Hjort | 2002 | HALSTEDHUS | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 26, 50m Frisvømning Herrer |
Årg. 0-2003: Sebastian Ovesen (1994) 24.24 2018-05-13 |
Årg. 2004-2005: Phillip Quist (2003) 27.54 2018-05-13 |
Årg. 2006-2019: Malte Berlin (2005) 27.53 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Nickelsen Rasmus | 2003 | KVIK | 0347AC | 50 m | 23.49 | |
2 | 225 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 23.90 | |
3 | 82 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 24.16 | |
4 | 112 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 50 m | 24.54 | |
5 | 1 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 50 m | 24.67 | |
6 | 307 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 24.69 | |
7 | 167 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 25.00 | |
8 | 251 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 25 m | 25.01 | |
9 | 211 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 25.03 | |
10 | 169 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 25.21 | |
11 | 8 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 25.39 | |
12 | 30 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 25.40 | |
13 | 250 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 25.55 | |
14 | 252 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 25.71 | |
15 | 249 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 25.83 | |
16 | 355 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 25.88 | |
17 | 4 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 25.89 | |
18 | 20 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 25.90 | |
19 | 14 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 25.91 | |
20 | 246 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 26.03 | |
21 | 255 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 50 m | 26.17 | |
22 | 21 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 26.19 | |
23 | 125 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 26.21 | |
24 | 2 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 26.33 | |
25 | 239 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 50 m | 26.37 | |
26 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 26.55 | |
27 | 315 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 26.61 | |
28 | 80 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 26.65 | |
29 | 129 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 26.78 | |
30 | 330 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 26.83 | |
31 | 23 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 26.89 | |
32 | 180 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 27.08 | |
33 | 230 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 50 m | 27.18 | |
34 | 44 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 27.27 | |
35 | 148 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 27.28 | |
36 | 313 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 27.42 | |
37 | 308 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 27.65 | |
38 | 151 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 27.70 | |
39 | 69 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 27.80 | |
40 | 333 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 27.80 | |
41 | 336 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 27.84 | |
42 | 88 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 27.87 | |
43 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 27.96 | |
44 | 191 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 28.04 | |
45 | 5 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 28.11 | |
46 | 81 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 50 m | 28.12 | |
47 | 178 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 28.24 | |
48 | 147 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 28.26 | |
49 | 86 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 28.29 | |
50 | 235 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 28.31 | |
51 | 79 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 28.34 | |
52 | 236 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 50 m | 28.35 | |
53 | 288 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 28.39 | |
54 | 329 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 28.71 | |
55 | 119 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 28.79 | |
56 | 292 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 28.99 | |
57 | 363 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239ag | 50 m | 28.99 | |
58 | 126 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 50 m | 29.10 | |
59 | 345 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 29.19 | |
60 | 78 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 29.34 | |
61 | 43 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 29.37 | |
62 | 340 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 29.74 | |
63 | 150 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 29.83 | |
64 | 294 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 30.05 | |
65 | 152 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 30.20 | |
66 | 172 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 30.51 | |
67 | 331 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 30.54 | |
68 | 154 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 30.61 | |
69 | 357 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 30.63 | |
70 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 30.66 | |
71 | 161 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 30.91 | |
72 | 111 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 31.64 | |
73 | 36 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 31.88 | |
74 | 237 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 50 m | 32.09 | |
75 | 163 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 32.64 | |
76 | 50 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 32.74 | |
77 | 158 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 32.77 | |
78 | 173 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 32.97 | |
79 | 352 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 33.04 | |
80 | 356 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 33.37 | |
81 | 346 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 33.51 | |
82 | 268 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 33.76 | |
83 | 32 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 33.84 | |
84 | 350 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 33.86 | |
85 | 337 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 33.87 | |
86 | 267 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 34.16 | |
87 | 280 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 34.25 | |
88 | 12 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 34.61 | |
89 | 353 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 34.67 | |
90 | 347 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 34.77 | |
91 | 149 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 34.86 | |
92 | 37 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 35.45 | |
93 | 269 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 35.65 | |
94 | 351 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 35.92 | |
95 | 13 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 36.93 | |
96 | 354 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 37.55 | |
97 | 45 | Rasmussen William Zuk | 2008 | TUNE | 0801AE | 25 m | 37.80 | |
98 | 265 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 38.43 | |
99 | 348 | Kepser Luca | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 38.99 | |
100 | 244 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 41.45 | |
101 | 349 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 42.24 | |
102 | 259 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 43.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
Årg. 0-2019: Kirstine Mørk Rasussen (2003) 2:42.99 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:29.70 | |
2 | 212 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:33.15 | |
3 | 338 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:35.07 | |
4 | 9 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:40.18 | |
5 | 106 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:42.55 | |
6 | 85 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:42.97 | |
7 | 248 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 2:45.12 | |
8 | 318 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 2:49.93 | |
9 | 16 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 50 m | 2:50.31 | |
10 | 325 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:50.73 | |
11 | 220 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 2:51.96 | |
12 | 290 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:53.92 | |
13 | 344 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:53.93 | |
14 | 17 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:54.83 | |
15 | 231 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 2:55.46 | |
16 | 177 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:56.13 | |
17 | 3 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:58.38 | |
18 | 293 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 2:58.46 | |
19 | 243 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 2:58.92 | |
20 | 138 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 3:00.39 | |
21 | 133 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 50 m | 3:00.59 | |
22 | 193 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:03.38 | |
23 | 274 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 3:04.53 | |
24 | 343 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 3:04.94 | |
25 | 327 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 3:05.08 | |
26 | 127 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 3:06.98 | |
27 | 141 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 50 m | 3:07.25 | |
28 | 136 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 50 m | 3:10.17 | |
29 | 197 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:10.50 | |
30 | 332 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 3:12.84 | |
31 | 52 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 3:13.56 | |
32 | 192 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 3:16.79 | |
33 | 159 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:18.64 | |
34 | 322 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 3:19.17 | |
35 | 245 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 3:28.49 | |
36 | 162 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 3:32.76 | |
37 | 342 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 3:40.00 | |
38 | 164 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 3:47.84 | |
39 | 35 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | 3:48.27 | |
40 | 38 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 4:36.07 | |
41 | 115 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 50 m | ||
42 | 157 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | ||
43 | 264 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 50 m | ||
44 | 366 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Herrer |
Årg. 0-2019: Jacob M. Jørgensen (1997) 2:20.76 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:10.50 | |
2 | 184 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:26.00 | |
3 | 1 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 2:26.16 | |
4 | 209 | Rasmussen Christian | 1998 | KVIK | 9867AF | 25 m | 2:27.87 | |
5 | 250 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:29.56 | |
6 | 188 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:30.26 | |
7 | 255 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 25 m | 2:31.51 | |
8 | 328 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:37.45 | |
9 | 23 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:38.51 | |
10 | 129 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | 2:39.22 | |
11 | 187 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:39.71 | |
12 | 43 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 2:41.11 | |
13 | 167 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 25 m | 2:41.14 | |
14 | 222 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:41.33 | |
15 | 294 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 25 m | 2:41.72 | |
16 | 24 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:45.46 | |
17 | 249 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:45.58 | |
18 | 172 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 2:46.94 | |
19 | 199 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 2:49.00 | |
20 | 319 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | AL2105 | 25 m | 2:49.55 | |
21 | 194 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:52.79 | |
22 | 147 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 2:54.39 | |
23 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 2:59.08 | |
24 | 132 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 50 m | 3:01.00 | |
25 | 131 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 3:01.63 | |
26 | 153 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 3:08.07 | |
27 | 196 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 50 m | 3:09.70 | |
28 | 152 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 3:10.95 | |
29 | 169 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 3:11.61 | |
30 | 111 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 50 m | 3:19.95 | |
31 | 13 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 3:21.99 | |
32 | 268 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 3:28.23 | |
33 | 195 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 50 m | 3:28.99 | |
34 | 36 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 3:29.57 | |
35 | 118 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 3:31.64 | |
36 | 267 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 3:37.41 | |
37 | 39 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 3:38.60 | |
38 | 352 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 3:40.00 | |
39 | 259 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 3:45.56 | |
40 | 251 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 29, 100m Rygsvømning Damer |
Årg. 0-2004: Sofie Hansen (2002) 1:07.66 2018-05-13 |
Årg. 2005-2006: Lise Refsgaard (2005) 1:13.40 2018-05-13 |
Årg. 2007-2019: Sofie Ravn Herche (2007) 1:17.78 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:00.31 | |
2 | 253 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 1:06.15 | |
3 | 316 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 1:06.48 | |
4 | 76 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 1:07.08 | |
5 | 227 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:08.46 | |
6 | 16 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 1:08.58 | |
7 | 232 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:08.64 | |
8 | 226 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:09.10 | |
9 | 29 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:09.24 | |
10 | 281 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:09.66 | |
11 | 19 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:09.82 | |
12 | 201 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:10.21 | |
13 | 6 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:10.76 | |
14 | 291 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:11.03 | |
15 | 84 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:11.05 | |
16 | 202 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:11.63 | |
17 | 224 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:11.98 | |
18 | 116 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:12.10 | |
19 | 203 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:12.28 | |
20 | 198 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:12.39 | |
21 | 284 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:12.64 | |
22 | 344 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:12.93 | |
23 | 285 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:13.22 | |
24 | 290 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:13.61 | |
25 | 341 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:13.65 | |
26 | 27 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 1:13.82 | |
27 | 181 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:14.15 | |
28 | 185 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:14.88 | |
29 | 238 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 1:15.05 | |
30 | 233 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 1:15.17 | |
31 | 320 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:15.19 | |
32 | 87 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:15.56 | |
33 | 275 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:16.04 | |
34 | 197 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:16.12 | |
35 | 321 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:16.42 | |
36 | 165 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:16.66 | |
37 | 219 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:16.66 | |
38 | 289 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:17.25 | |
39 | 243 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 50 m | 1:17.33 | |
40 | 326 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:17.60 | |
41 | 192 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:17.83 | |
42 | 296 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:17.98 | |
43 | 339 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:18.75 | |
44 | 317 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 1:18.88 | |
45 | 140 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 50 m | 1:19.07 | |
46 | 51 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:19.43 | |
47 | 204 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:19.66 | |
48 | 286 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 1:19.82 | |
49 | 170 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:20.07 | |
50 | 271 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:20.27 | |
51 | 122 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 1:20.56 | |
52 | 171 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:20.79 | |
53 | 276 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:21.42 | |
54 | 10 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:21.72 | |
55 | 49 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:21.77 | |
56 | 272 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:22.47 | |
57 | 7 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:22.82 | |
58 | 52 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:24.60 | |
59 | 279 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:24.74 | |
60 | 270 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:25.09 | |
61 | 278 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:25.32 | |
62 | 342 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:25.56 | |
63 | 141 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:26.88 | |
64 | 277 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:28.57 | |
65 | 164 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:28.88 | |
66 | 143 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:28.90 | |
67 | 162 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:30.02 | |
68 | 260 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:30.89 | |
69 | 266 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:31.35 | |
70 | 157 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:31.39 | |
71 | 40 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:32.92 | |
72 | 245 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:34.11 | |
73 | 256 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 1:34.42 | |
74 | 261 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:35.44 | |
75 | 35 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | 1:35.47 | |
76 | 160 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:36.38 | |
77 | 115 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:37.39 | |
78 | 38 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:37.95 | |
79 | 257 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:38.70 | |
80 | 117 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:39.63 | |
81 | 144 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:40.65 | |
82 | 273 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:42.44 | |
83 | 258 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:44.23 | |
84 | 31 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 1:55.30 | |
85 | 145 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 50 m | 1:58.43 | |
86 | 46 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | TUNE | 0816AG | 25 m | 2:09.13 | |
87 | 262 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 30, 100m Rygsvømning Herrer |
Årg. 0-2003: Jakob Strunge (2002) 1:01.85 2018-05-13 |
Årg. 2004-2005: Villads Kruse (2003) 1:10.93 2018-05-13 |
Årg. 2006-2019: Magnus Ulrik Larsen (2005) 1:13.24 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 56.11 | |
2 | 30 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 58.86 | |
3 | 72 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 58.88 | |
4 | 223 | Nickelsen Rasmus | 2003 | KVIK | 0347AC | 25 m | 59.94 | |
5 | 180 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 1:00.08 | |
6 | 26 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:00.39 | |
7 | 74 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 1:01.02 | |
8 | 112 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:01.24 | |
9 | 211 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:01.47 | |
10 | 88 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:02.12 | |
11 | 8 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:02.13 | |
12 | 252 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:02.33 | |
13 | 20 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:03.17 | |
14 | 307 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:03.36 | |
15 | 308 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:03.44 | |
16 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:03.68 | |
17 | 191 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:03.81 | |
18 | 355 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:04.25 | |
19 | 246 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:04.75 | |
20 | 333 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:05.21 | |
21 | 235 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:06.14 | |
22 | 239 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:06.23 | |
23 | 5 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:06.32 | |
24 | 69 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:06.66 | |
25 | 82 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:08.43 | |
26 | 167 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 25 m | 1:08.58 | |
27 | 214 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:08.64 | |
28 | 151 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 1:09.42 | |
29 | 81 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:09.48 | |
30 | 288 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:09.63 | |
31 | 2 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:09.79 | |
32 | 79 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:12.15 | |
33 | 78 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:12.61 | |
34 | 363 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239ag | 50 m | 1:12.75 | |
35 | 134 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 50 m | 1:12.99 | |
36 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 1:13.25 | |
37 | 194 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:13.28 | |
38 | 292 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:14.37 | |
39 | 150 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 1:14.84 | |
40 | 154 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:15.67 | |
41 | 237 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:16.98 | |
42 | 42 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 50 m | 1:17.29 | |
43 | 132 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 50 m | 1:17.39 | |
44 | 200 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:17.42 | |
45 | 153 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 1:17.89 | |
46 | 161 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:18.13 | |
47 | 48 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:18.24 | |
48 | 346 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:20.68 | |
49 | 350 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:20.92 | |
50 | 173 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:21.99 | |
51 | 111 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:22.59 | |
52 | 12 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 50 m | 1:24.24 | |
53 | 158 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:24.71 | |
54 | 347 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:24.84 | |
55 | 357 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:24.96 | |
56 | 163 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:25.10 | |
57 | 32 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:27.78 | |
58 | 353 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:27.86 | |
59 | 356 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:28.82 | |
60 | 269 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:29.59 | |
61 | 280 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:30.19 | |
62 | 118 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:31.20 | |
63 | 267 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 1:31.66 | |
64 | 240 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | TUNE | 0699AG | 25 m | 1:32.57 | |
65 | 37 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:32.60 | |
66 | 351 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:33.17 | |
67 | 354 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 1:33.88 | |
68 | 45 | Rasmussen William Zuk | 2008 | TUNE | 0801AE | 25 m | 1:41.26 | |
69 | 348 | Kepser Luca | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:50.09 | |
70 | 155 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 1:54.41 | |
71 | 259 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 1:55.97 | |
72 | 349 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 2:05.49 | |
73 | 265 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 2:07.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
Årg. 0-2019: Julie Krøyer Svendsen (2002) 2:11.40 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:01.67 | |
2 | 218 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:04.44 | |
3 | 219 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 2:07.32 | |
4 | 254 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:07.68 | |
5 | 212 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:08.58 | |
6 | 107 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:09.21 | |
7 | 228 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 2:09.28 | |
8 | 166 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 2:09.34 | |
9 | 91 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:09.60 | |
10 | 253 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 2:10.41 | |
11 | 295 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 2:10.59 | |
12 | 213 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:10.64 | |
13 | 291 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 2:10.97 | |
14 | 75 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:11.17 | |
15 | 25 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:11.58 | |
16 | 85 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:12.15 | |
17 | 305 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 2:13.09 | |
18 | 128 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 2:13.55 | |
19 | 18 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:13.70 | |
20 | 106 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:13.76 | |
21 | 221 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:14.24 | |
22 | 9 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:14.47 | |
23 | 17 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:15.11 | |
24 | 22 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 2:15.31 | |
25 | 316 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 2:15.36 | |
26 | 6 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:15.44 | |
27 | 296 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:15.72 | |
28 | 323 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:15.94 | |
29 | 282 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 2:17.50 | |
30 | 284 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:18.37 | |
31 | 73 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 2:18.62 | |
32 | 28 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:18.69 | |
33 | 306 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 2:18.75 | |
34 | 361 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 2:18.83 | |
35 | 283 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:18.91 | |
36 | 183 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:18.95 | |
37 | 341 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:19.28 | |
38 | 130 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 50 m | 2:19.70 | |
39 | 215 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:19.76 | |
40 | 186 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:20.80 | |
41 | 120 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 2:20.89 | |
42 | 314 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 2:21.15 | |
43 | 190 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:21.16 | |
44 | 247 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 2:21.65 | |
45 | 175 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 2:21.66 | |
46 | 182 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 2:23.14 | |
47 | 137 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:23.41 | |
48 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 2:23.54 | |
49 | 233 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 2:23.94 | |
50 | 320 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:24.13 | |
51 | 201 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:24.45 | |
52 | 276 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:24.69 | |
53 | 275 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:24.83 | |
54 | 231 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 2:24.96 | |
55 | 318 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 50 m | 2:25.14 | |
56 | 234 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 2:25.30 | |
57 | 238 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 2:28.77 | |
58 | 248 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 2:28.86 | |
59 | 322 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 2:29.32 | |
60 | 274 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:29.44 | |
61 | 317 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 2:29.96 | |
62 | 165 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:30.12 | |
63 | 135 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:30.89 | |
64 | 3 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:31.44 | |
65 | 241 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 50 m | 2:31.55 | |
66 | 127 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 2:31.56 | |
67 | 270 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 2:32.47 | |
68 | 289 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:33.26 | |
69 | 286 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 2:33.67 | |
70 | 140 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 2:33.74 | |
71 | 272 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 2:33.94 | |
72 | 293 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 2:34.62 | |
73 | 197 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 2:36.81 | |
74 | 277 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 2:37.79 | |
75 | 121 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 2:38.02 | |
76 | 278 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 2:38.46 | |
77 | 242 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 2:43.24 | |
78 | 279 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 2:43.43 | |
79 | 171 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 2:43.49 | |
80 | 162 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 2:45.80 | |
81 | 136 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 2:46.86 | |
82 | 159 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 2:49.95 | |
83 | 139 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 2:50.47 | |
84 | 47 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 2:50.52 | |
85 | 40 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 2:53.18 | |
86 | 343 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 2:53.57 | |
87 | 51 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 2:54.98 | |
88 | 271 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 2:58.16 | |
89 | 160 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 3:01.42 | |
90 | 260 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 3:10.87 | |
91 | 264 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 3:10.87 | |
92 | 273 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 3:11.32 | |
93 | 261 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 3:18.95 | |
94 | 258 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 3:22.46 | |
95 | 257 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 3:22.63 | |
96 | 266 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 3:27.44 | |
97 | 256 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 3:30.45 | |
98 | 157 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | 3:30.46 | |
99 | 31 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 3:32.20 | |
100 | 262 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 4:18.77 | |
101 | 170 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer |
Årg. 0-2019: Sebastian Ovesen (1994) 1:52.87 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | 1:51.31 | |
2 | 255 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 25 m | 1:55.11 | |
3 | 8 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:57.95 | |
4 | 14 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:58.58 | |
5 | 112 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:58.61 | |
6 | 80 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:58.76 | |
7 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 1:58.97 | |
8 | 230 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 2:00.51 | |
9 | 77 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 2:00.64 | |
10 | 20 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:00.95 | |
11 | 229 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 2:02.55 | |
12 | 23 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:02.69 | |
13 | 125 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:03.98 | |
14 | 355 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:04.18 | |
15 | 252 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 2:06.00 | |
16 | 2 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:06.04 | |
17 | 315 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 2:06.06 | |
18 | 250 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:06.85 | |
19 | 308 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 2:06.96 | |
20 | 81 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:07.30 | |
21 | 178 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:08.27 | |
22 | 44 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 2:08.33 | |
23 | 5 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:08.50 | |
24 | 330 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:09.11 | |
25 | 222 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 2:09.12 | |
26 | 187 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:09.17 | |
27 | 21 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:09.32 | |
28 | 169 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 2:09.48 | |
29 | 70 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:09.68 | |
30 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 2:11.07 | |
31 | 333 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:11.50 | |
32 | 249 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:11.63 | |
33 | 313 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 2:12.70 | |
34 | 124 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 2:12.79 | |
35 | 345 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:12.86 | |
36 | 134 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 50 m | 2:13.15 | |
37 | 79 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:13.69 | |
38 | 188 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 2:14.45 | |
39 | 336 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:14.48 | |
40 | 288 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:14.54 | |
41 | 199 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:15.12 | |
42 | 331 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:15.83 | |
43 | 78 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:16.45 | |
44 | 251 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 50 m | 2:16.49 | |
45 | 86 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 2:17.55 | |
46 | 329 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:17.63 | |
47 | 69 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:17.68 | |
48 | 292 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:18.08 | |
49 | 126 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 50 m | 2:18.25 | |
50 | 148 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 2:19.97 | |
51 | 340 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 2:21.25 | |
52 | 294 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 2:25.76 | |
53 | 119 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 2:29.15 | |
54 | 172 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 2:29.19 | |
55 | 158 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:31.41 | |
56 | 48 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 2:32.69 | |
57 | 161 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 2:33.54 | |
58 | 111 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 50 m | 2:35.03 | |
59 | 337 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 2:35.09 | |
60 | 39 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 2:35.41 | |
61 | 356 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 2:35.56 | |
62 | 357 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 2:38.31 | |
63 | 237 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 2:38.54 | |
64 | 353 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 2:40.08 | |
65 | 42 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 2:40.20 | |
66 | 50 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 2:41.33 | |
67 | 163 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 2:42.12 | |
68 | 173 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 2:43.53 | |
69 | 346 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 2:44.23 | |
70 | 13 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 2:44.91 | |
71 | 280 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 2:45.14 | |
72 | 155 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 50 m | 2:45.60 | |
73 | 268 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 2:48.41 | |
74 | 347 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 2:48.97 | |
75 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 2:55.26 | |
76 | 269 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 2:55.68 | |
77 | 351 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 2:56.33 | |
78 | 350 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 2:56.73 | |
79 | 319 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | AL2105 | 25 m | 2:56.81 | |
80 | 149 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 2:59.21 | |
81 | 240 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | TUNE | 0699AG | 25 m | 3:00.89 | |
82 | 244 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 3:08.32 | |
83 | 354 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 3:10.57 | |
84 | 349 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 3:30.00 | |
85 | 352 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 3:34.24 | |
86 | 348 | Kepser Luca | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 3:36.09 | |
87 | 328 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 33, 800m Frisvømning Damer |
Egen Senior: Julie Stampe (2002) 9:43.48 2018-05-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 9:27.61 | |
2 | 284 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 9:45.01 | |
3 | 291 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 9:47.28 | |
4 | 128 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 9:48.02 | |
5 | 247 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 9:49.07 | |
6 | 186 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 34, 6x50m Fri Mix |
Årg. 0-2019: VAT Cph Mix 1 (1993) 2:48.80 2018-05-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Vat Cph Mix 1 | 1993 | VAT CPH | 50 m | 2:40.17 | ||
2 | 301 | Vat Cph Mix 2 | 2000 | VAT CPH | 50 m | 2:44.81 | ||
3 | 360 | Slagelse Mix | 0 | SLAGELSE | 50 m | 2:45.00 | ||
4 | 302 | Vat Cph Mix 3 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 2:49.33 | ||
5 | 297 | Gti 1 Vikings | 2001 | GTI | 50 m | 2:53.80 | ||
6 | 303 | Vat Cph Mix 4 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 2:54.16 | ||
7 | 298 | Gti2 Warriors | 2002 | GTI | 50 m | 2:59.48 | ||
8 | 299 | Gti Amazons | 1998 | GTI | 50 m | 3:00.37 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 20:57 |