Program för Glostrup Forårs Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Søndag
Seedede heat Løb 35
|
Stævne navn |
Glostrup Forårscup 2019 |
|
Udskriftsdato |
05 maj 2019 |
|
|
Stævne by |
Glostrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:09 |
|
|
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
04 maj 2019 |
|
|
|
|
Løb 35, 100m Medley Damer |
Finaler (15) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
132 |
2 |
Dicte Thaysen Højberg |
2010 |
1024AG |
GSK |
|
25m |
|
287 |
3 |
Sofie Kohave Sørensen |
2007 |
0708AQ |
TRITON B |
|
25m |
|
125 |
4 |
Amalie Pleidrup Johansen |
2010 |
1068AD |
GSK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Victoria Christensen |
2011 |
1174AB |
GSK |
|
25m |
|
175 |
2 |
Frida Kirkegaard |
2010 |
1064AD |
TUNE |
|
25m |
|
160 |
3 |
Bettina M. V. Olsen |
2009 |
0912AG |
TRITON B |
|
25m |
|
164 |
4 |
Josefine Nyegaard |
2008 |
0808AR |
TRITON B |
|
25m |
|
74 |
5 |
Ronja B Hansen |
2010 |
1044AD |
GREVE |
|
25m |
|
155 |
6 |
Linoy Bitton |
2009 |
0938AH |
TRITON B |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
127 |
1 |
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
1170AB |
GSK |
|
25m |
|
75 |
2 |
Josephine Madsen |
2009 |
0928AG |
GREVE |
|
25m |
|
111 |
3 |
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
1088AA |
GSK |
|
25m |
2:18.99 |
76 |
4 |
Sarah Budolph Olsen |
2009 |
0918AG |
GREVE |
|
25m |
|
176 |
5 |
Mie Neergaard |
2010 |
1084AD |
TUNE |
|
25m |
|
141 |
6 |
Helena Fritz Larsen |
2007 |
0792AO |
AIF |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
274 |
1 |
Filippa T. Landschultz |
2007 |
0788AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:12.02 |
202 |
2 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
25m |
2:05.49 |
124 |
3 |
Nora Rosenkrantz |
2010 |
1018AD |
GSK |
|
25m |
1:59.82 |
187 |
4 |
Liva Yri |
2008 |
0852AF |
VEST |
|
25m |
2:00.76 |
69 |
5 |
Mathilde Dithmar |
2009 |
0902AC |
GREVE |
|
25m |
2:09.48 |
203 |
6 |
Cecilia Janning |
2009 |
0968AE |
VEST |
|
25m |
2:18.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
171 |
1 |
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
0942AC |
TUNE |
|
25m |
1:59.17 |
123 |
2 |
Thilde Bødiker |
2009 |
0924AH |
GSK |
|
25m |
1:58.09 |
20 |
3 |
Nanna Toft |
2007 |
0758AR |
NÆSTVED |
|
25m |
1:57.73 |
106 |
4 |
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
0916AB |
GSK |
|
25m |
1:57.76 |
73 |
5 |
Caroline Engsbro |
2010 |
1054AD |
GREVE |
|
25m |
1:58.60 |
68 |
6 |
Caroline Damhøj Andersen |
2008 |
0824AG |
GREVE |
|
25m |
1:59.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
67 |
1 |
Milla Engsted Larsen |
2009 |
0998AC |
HASLEV |
|
25m |
1:56.54 |
259 |
2 |
Vilma Brix Dauberg |
2005 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:55.00 |
261 |
3 |
Lotte Dyndgaard |
2003 |
0356AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:54.55 |
253 |
4 |
Freja Max Andersen |
2003 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:55.00 |
165 |
5 |
Sarah Rindum |
2009 |
0922AG |
TRITON B |
|
25m |
1:56.44 |
207 |
6 |
Frida Christoffersen |
2009 |
0906AC |
VEST |
|
25m |
1:56.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
104 |
1 |
Maya Bøving-Gryberg |
2009 |
0984AB |
GSK |
|
25m |
1:51.35 |
71 |
2 |
Anna Eirfeldt |
2009 |
0952AF |
GREVE |
|
25m |
1:50.34 |
206 |
3 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
1:49.43 |
113 |
4 |
Ann-Louise Schledermann |
2009 |
0964AC |
GSK |
|
25m |
1:49.75 |
177 |
5 |
Matilde Wendelboe Træde |
2008 |
0862AO |
TUNE |
|
25m |
1:50.68 |
143 |
6 |
Isabella Lindgreen |
2007 |
0718AQ |
AIF |
|
25m |
1:53.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
278 |
1 |
Freja Olsen |
2005 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:47.98 |
18 |
2 |
Martine Foged |
2009 |
0994AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:47.74 |
205 |
3 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
1:46.21 |
180 |
4 |
Emma de Palo-Jonas |
2008 |
0834AF |
VEST |
|
25m |
1:46.67 |
156 |
5 |
Ida Hinchely |
2008 |
0826AJ |
TRITON B |
|
25m |
1:47.97 |
275 |
6 |
Clara Dam Lukowski |
2007 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:48.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
283 |
1 |
Laura Kirsten Sørensen |
2005 |
0564AV |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:44.61 |
200 |
2 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
1:43.39 |
208 |
3 |
Luka Revitz |
2008 |
0866AH |
VEST |
|
25m |
1:42.53 |
172 |
4 |
Luna Madrid Poulsen |
2009 |
0972AC |
TUNE |
|
25m |
1:42.88 |
190 |
5 |
Merle Otzen |
2008 |
0856AH |
VEST |
|
25m |
1:43.70 |
296 |
6 |
Briet Natalia Tomasdottir |
2004 |
0424BE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:45.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
157 |
1 |
Helena Gagnér |
2008 |
0884AJ |
TRITON B |
|
25m |
1:41.18 |
273 |
2 |
Emiline Kodal |
2005 |
0584AZ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:40.00 |
59 |
3 |
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
0834AB |
HASLEV |
|
25m |
1:36.99 |
260 |
4 |
Sophia Drauschke |
2005 |
0582AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:37.21 |
170 |
5 |
Jasmin A. Didriksen |
2009 |
0998AB |
TUNE |
|
25m |
1:40.86 |
56 |
6 |
Yasmin Thrane Kristensen |
2006 |
0654AW |
HASLEV |
|
25m |
1:42.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
284 |
1 |
Hannah Vestergaard |
2005 |
0564AZ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:35.00 |
27 |
2 |
Augusta Bollmann |
2009 |
0932AA |
KØGE |
|
25m |
1:33.74 |
88 |
3 |
Ella Kjærebye |
2007 |
0726AF |
GSK |
|
25m |
1:33.21 |
11 |
4 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:33.70 |
16 |
5 |
Kamilla Lindemann |
2007 |
0758AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:34.57 |
96 |
6 |
Emma Westarp Zornhagen |
2007 |
0794AJ |
GSK |
|
25m |
1:36.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
248 |
1 |
Lea F. H. Jespersen |
2008 |
0838AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:31.82 |
5 |
2 |
Freja Katrine Raunholt |
2006 |
0692AP |
NÆSTVED |
|
25m |
1:30.69 |
95 |
3 |
Siena Serizawa |
2008 |
0832AD |
GSK |
|
25m |
1:29.22 |
112 |
4 |
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
GSK |
|
25m |
1:29.87 |
225 |
5 |
Laika Usinger |
2006 |
0636AV |
VEST |
|
25m |
1:31.64 |
91 |
6 |
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
0716AF |
GSK |
|
25m |
1:32.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
10 |
1 |
Masha Jul Pedersen |
2006 |
0684AG |
NÆSTVED |
|
25m |
1:28.27 |
262 |
2 |
Nelli Zsigri Dyndgaard |
2006 |
0674AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:26.93 |
7 |
3 |
Leonora Franck |
2006 |
0658AH |
NÆSTVED |
|
25m |
1:25.01 |
136 |
4 |
Laura Buchmann |
2004 |
0424AV |
AIF |
|
25m |
1:26.47 |
194 |
5 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
25m |
1:27.69 |
103 |
6 |
Nynne Bugge |
2008 |
0832AF |
GSK |
|
25m |
1:28.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
4 |
1 |
Dicte Maar |
2006 |
0672AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:24.29 |
198 |
2 |
Mathilde U. Thorborg |
2005 |
0596AU |
VEST |
|
25m |
1:21.90 |
12 |
3 |
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
0616AM |
NÆSTVED |
|
25m |
1:21.60 |
244 |
4 |
Agnete Høyer |
2005 |
0512AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.82 |
32 |
5 |
Anna Steen Petersen |
2007 |
0706AH |
KØGE |
|
25m |
1:23.16 |
280 |
6 |
Amalie Slot |
2003 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:25.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
83 |
1 |
Regitze Rosenkrantz |
2006 |
0692AG |
GSK |
|
25m |
1:21.16 |
245 |
2 |
Nanette Skou Clausen |
2005 |
0514AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:17.63 |
81 |
3 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
1:16.35 |
117 |
4 |
Isabell Hansen |
2007 |
0754AS |
GSK |
|
25m |
1:17.57 |
189 |
5 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
1:18.00 |
94 |
6 |
Mathilde Johansen |
2007 |
0732AJ |
GSK |
|
25m |
1:21.53 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
05 maj 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:09 |
|