Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Polisen HEAD Summer Cup 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet, Stockholm |
Arrangör: |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer
|
Final 1 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
377 |
1 |
|
Ellen Eriksson |
2009 |
SALA SS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
451 |
2 |
|
Ebba Nilsson |
2008 |
SKK |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
3 |
|
Erica Griberg |
2005 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
577 |
4 |
|
Tuva Hodneland |
2009 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Ada Viken Refseth |
2004 |
Trondhjems |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
866 |
6 |
|
Linnea Ekstrand |
2009 |
SALTSJÖB |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
7 |
|
Ronja Koij |
2007 |
FALUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
507 |
8 |
|
Isabel Samuelsson |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 2 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
0 |
|
Vera Renberg |
2006 |
FALUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
440 |
1 |
|
Ida Sundbom |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
2:07.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
661 |
2 |
|
Alva Smeds |
2007 |
VÄSBY SS |
2:02.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
3 |
|
Silja Thoresen Skinlo |
2007 |
Skjetten S |
2:01.51 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
376 |
4 |
|
Wilma Birelius |
2008 |
SALA SS |
2:00.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
442 |
5 |
|
Annie Donaldsson |
2008 |
SKK |
2:00.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
659 |
6 |
|
Agnes Klingh |
2008 |
VÄSBY SS |
2:02.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
486 |
7 |
|
Noa Ek |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
2:03.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
578 |
8 |
|
Nova Svensson |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
550 |
9 |
|
Nisa Rüya Güven |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 3 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
461 |
0 |
|
Jennielee Oppgård |
2008 |
SUNDSVALL |
2:00.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
1 |
|
Majken Lönn |
2009 |
HARNÄS SKU |
1:59.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
428 |
2 |
|
Emelie Granhällen |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
1:57.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
3 |
|
Elina Skogsmark |
2007 |
FALUN |
1:57.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
470 |
4 |
|
Lily Utterberg |
2008 |
SUNDSVALL |
1:54.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
562 |
5 |
|
Emelie Stasiak |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:54.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
506 |
6 |
|
Julia Boman |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
1:57.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
7 |
|
Emmy Olsson |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:58.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
776 |
8 |
|
Liisu Laanemaa |
2009 |
Audentese |
2:00.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
505 |
9 |
|
Lova Wahlstedt |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
2:00.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 4 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
564 |
0 |
|
Jasmin Nassiri |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:54.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
448 |
1 |
|
Nora Andreasdotter |
2007 |
SKK |
1:53.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
2 |
|
Isabella Ihrlund |
2007 |
FALUN |
1:53.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
3 |
|
Ellen Johansson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:52.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
660 |
4 |
|
Junie Jansson Östlund |
2006 |
VÄSBY SS |
1:51.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
5 |
|
Alice Byström |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:52.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
6 |
|
Carolin Zetterberg |
2006 |
FALUN |
1:52.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
447 |
7 |
|
Elin Borgman |
2008 |
SKK |
1:53.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
359 |
8 |
|
Engla Back |
2007 |
S77 |
1:53.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
438 |
9 |
|
Agnes Gustafson |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
1:54.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 5 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
0 |
|
Josefin Zetterberg |
2008 |
FALUN |
1:51.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
552 |
1 |
|
Lotta Lande |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:50.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
445 |
2 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
SKK |
1:50.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
706 |
3 |
|
Esther Hammes |
2006 |
SS04 |
1:49.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
841 |
4 |
|
Emilie Brudvik Sørensen |
2005 |
Bergens SC |
1:49.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
450 |
5 |
|
Esther Cederlund |
2007 |
SKK |
1:49.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
750 |
6 |
|
Ebba Bigosinska |
2005 |
SPIF SF |
1:49.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
7 |
|
Nikoline Nørjordet Braate |
2007 |
Bærum |
1:50.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
696 |
8 |
|
Amanda Hörberg |
2006 |
SS04 |
1:50.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
865 |
9 |
|
Hedvig Kinnunen |
2009 |
SALTSJÖB |
1:51.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 6 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
708 |
0 |
|
Martha Hammes |
2008 |
SS04 |
1:48.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
355 |
1 |
|
Hedvig Lycke |
2007 |
S77 |
1:48.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
574 |
2 |
|
Adriana Hamzehnejad |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:47.85 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
634 |
3 |
|
Elise Klingh |
2005 |
VÄSBY SS |
1:46.73 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
863 |
4 |
|
Ebba Kinnunen |
2006 |
SALTSJÖB |
1:46.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
653 |
5 |
|
Mila Ekfeldt |
2006 |
VÄSBY SS |
1:46.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
460 |
6 |
|
Maja Henningsson |
2008 |
SUNDSVALL |
1:47.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
7 |
|
Alma Hjelm |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:47.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
8 |
|
Othilia Östlund |
2010 |
HARNÄS SKU |
1:48.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
9 |
|
Carla Karsberg |
2007 |
FALUN |
1:48.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 7 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
543 |
0 |
|
Thea Severinsson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:45.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
657 |
1 |
|
Ängla Edin |
2006 |
VÄSBY SS |
1:45.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
2 |
|
Anna Löfgren |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:44.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
775 |
3 |
|
Gabriela Kuusk |
2009 |
Audentese |
1:44.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
4 |
|
Anna Svendsen |
2005 |
Trondhjems |
1:43.87 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
5 |
|
Helene Storbråten Volden |
2007 |
Bærum |
1:43.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
6 |
|
Embla Adelheid H. Skinnar |
2007 |
Skjetten S |
1:44.25 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
7 |
|
Ida Hellström |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:44.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
557 |
8 |
|
Lilly Dorch Juliusson |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:45.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
9 |
|
Lovisa Morén |
2006 |
FALUN |
1:45.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 8 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
623 |
0 |
|
Signe Grundemar |
2006 |
UPSALA S |
1:43.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
641 |
1 |
|
Isabelle Skytt |
2005 |
VÄSBY SS |
1:43.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
2 |
|
Moa Öhlund |
2005 |
FALUN |
1:42.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
575 |
3 |
|
Nora Hodneland |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:42.37 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
546 |
4 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:42.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
366 |
5 |
|
Elvira Wiell |
2007 |
SALA SS |
1:42.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
6 |
|
Victoria Kristengård |
2004 |
Skjetten S |
1:42.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
849 |
7 |
|
Helene E. Aandal |
2004 |
Bergens SC |
1:42.83 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
738 |
8 |
|
Sara Wattad |
2006 |
SPIF SF |
1:43.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
9 |
|
Olivia Kristine F. Olauss |
2007 |
Bærum |
1:43.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 9 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
0 |
|
Tilda Weman |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:42.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
349 |
1 |
|
Hanna Skånberg |
2003 |
S77 |
1:42.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
635 |
2 |
|
Fanny Karls |
2007 |
VÄSBY SS |
1:41.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
3 |
|
Tuva Wilberg |
2005 |
Skjetten S |
1:41.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
763 |
4 |
|
Alva Ek |
2006 |
SPIF SF |
1:41.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
771 |
5 |
|
Natali Plovits |
2007 |
Audentese |
1:41.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
716 |
6 |
|
Frida Wilmo Johansson |
2004 |
SS04 |
1:41.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
7 |
|
Olivia Strömberg |
2007 |
SK NEPTUN |
1:41.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
354 |
8 |
|
Saga Wallin |
2007 |
S77 |
1:42.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
9 |
|
Ida Herold |
2005 |
LIDINGÖ SK |
1:42.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 10 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
586 |
0 |
|
Ella Andersson |
2007 |
UPSALA S |
1:41.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
437 |
1 |
|
Matilda Lobendahl |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:40.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
692 |
2 |
|
Nea Tiger Armelius |
2006 |
SS04 |
1:40.67 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
3 |
|
Emma Segerström |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:40.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
4 |
|
Josefine Lossius |
2005 |
Bærum |
1:40.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
570 |
5 |
|
Mia Subotic |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:40.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
467 |
6 |
|
Vendela Holmvall |
2007 |
SUNDSVALL |
1:40.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
7 |
|
Sofie Sørensen |
2005 |
SK Speed |
1:40.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
8 |
|
Sara Nilsson Bålman |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:41.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
9 |
|
Emma Färlin |
2006 |
FALUN |
1:41.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 11 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
0 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
SK NEPTUN |
1:39.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
1 |
|
Molly Brodd |
2008 |
SK NEPTUN |
1:39.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
2 |
|
Eira Melhus-Tangen |
2007 |
Skjetten S |
1:39.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
3 |
|
Olivia Sterud Prytz |
2004 |
Trondhjems |
1:39.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
389 |
4 |
|
Iris Flykt-Rosén |
2007 |
SKURU IK |
1:38.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
5 |
|
Felicia Westerdahl |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:38.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
697 |
6 |
|
Lova Deilert |
2006 |
SS04 |
1:39.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
7 |
|
Doris von Hofsten |
2008 |
FALUN |
1:39.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
490 |
8 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:39.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
9 |
|
Selma Deutschmann |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:39.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 12 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
0 |
|
Isabelle Nilsson |
2007 |
HARNÄS SKU |
1:38.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
446 |
1 |
|
Alma Brorson |
2008 |
SKK |
1:37.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
499 |
2 |
|
Cecilia Adielsson |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:37.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
700 |
3 |
|
Alice Jeansson |
2008 |
SS04 |
1:37.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
648 |
4 |
|
Fanny Krekula |
2006 |
VÄSBY SS |
1:37.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
644 |
5 |
|
Ebba Björkén |
2007 |
VÄSBY SS |
1:37.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
469 |
6 |
|
Milla Zell |
2008 |
SUNDSVALL |
1:37.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
773 |
7 |
|
Elli Lõvi |
2008 |
Audentese |
1:37.92 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
629 |
8 |
|
Tindra Funke |
2006 |
VÄSBY SS |
1:38.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
9 |
|
Konstanse Frostad Widding |
2006 |
Bærum |
1:38.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 13 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
652 |
0 |
|
Vera Wijk |
2006 |
VÄSBY SS |
1:36.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
611 |
1 |
|
Ida Svensson |
2006 |
UPSALA S |
1:36.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
628 |
2 |
|
Signe Lundh |
2005 |
VÄSBY SS |
1:36.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Sandra Maria Balto |
2007 |
Karasjok S |
1:36.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
468 |
4 |
|
Astrid Newsham |
2008 |
SUNDSVALL |
1:35.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
569 |
5 |
|
Chanel Matilainen |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:36.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
6 |
|
Tyra Olsson |
2003 |
HARNÄS SKU |
1:36.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
7 |
|
Elsa Axvik Reutergårdh |
2004 |
BOTK-RÖNN |
1:36.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
614 |
8 |
|
Alva Marhold |
2007 |
UPSALA S |
1:36.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
353 |
9 |
|
Hailey Larsson |
2007 |
S77 |
1:37.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 14 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
656 |
0 |
|
Saga Johansson |
2008 |
VÄSBY SS |
1:34.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
1 |
|
Nicole Wahlström |
2005 |
SKURU IK |
1:34.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
351 |
2 |
|
Alva Anell |
2005 |
S77 |
1:34.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Iben Linnea Løvlien Holte |
2006 |
Bærum |
1:33.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
616 |
4 |
|
Märta Säfsten |
2006 |
UPSALA S |
1:33.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
5 |
|
Selma Weum Johannessen |
2006 |
Bærum |
1:33.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
6 |
|
Ariane de Los Reyes Velke |
2006 |
Bærum |
1:34.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
7 |
|
Linnea Farrar |
2006 |
SK NEPTUN |
1:34.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
8 |
|
Nathalie Hammarstrand |
2007 |
SALA SS |
1:34.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
630 |
9 |
|
Hanna Sköld |
2005 |
VÄSBY SS |
1:34.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 15 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
0 |
|
Elsa Harnesk |
2007 |
HARNÄS SKU |
1:33.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
598 |
1 |
|
Alice Törnkvist |
2004 |
UPSALA S |
1:33.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Mariela Nordsletta Somby |
2005 |
Karasjok S |
1:33.24 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
3 |
|
Anna Nyberg |
2003 |
FALUN |
1:33.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
4 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
GUSTAVSBER |
1:32.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
457 |
5 |
|
Alva Norgren |
2006 |
SUNDSVALL |
1:33.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
365 |
6 |
|
Carolina Modig |
2003 |
SALA SS |
1:33.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
7 |
|
Aurora Alexandra Bjordal |
2006 |
Trondhjems |
1:33.43 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
8 |
|
Nathania Newton |
2007 |
Skjetten S |
1:33.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
541 |
9 |
|
Malva Lundberg |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:33.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 16 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
0 |
|
Maja Nyström |
2007 |
FALUN |
1:32.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
606 |
1 |
|
Nora Högström |
2007 |
UPSALA S |
1:31.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Selma Flage Dragsund |
2005 |
Bærum |
1:31.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
591 |
3 |
|
Hilma Wahlström |
2006 |
UPSALA S |
1:31.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
553 |
4 |
|
Moa Forsgren |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:31.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
597 |
5 |
|
Edith Lindhagen |
2004 |
UPSALA S |
1:31.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
604 |
6 |
|
Alva Stadell |
2006 |
UPSALA S |
1:31.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
7 |
|
Lisa Liasjø |
2005 |
Trondhjems |
1:31.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
596 |
8 |
|
Lovis Lång |
2005 |
UPSALA S |
1:32.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
9 |
|
Anna Elise Hegstad |
2005 |
Bærum |
1:32.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 17 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
551 |
0 |
|
Emma Johanson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:31.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
1 |
|
Lollobelle Nordström-Renlund |
2005 |
BOTK-RÖNN |
1:30.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
600 |
2 |
|
Clara Frykberg |
2005 |
UPSALA S |
1:30.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
456 |
3 |
|
Anna Öberg |
2006 |
SUNDSVALL |
1:29.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
548 |
4 |
|
Juni Stenbacka |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:29.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
5 |
|
Hillevi Östlund |
2007 |
HARNÄS SKU |
1:29.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
429 |
6 |
|
Lisa Danfelter |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:29.92 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
590 |
7 |
|
Joanna Sundqvist |
2005 |
UPSALA S |
1:30.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
8 |
|
Silva Engelsen |
2006 |
Bærum |
1:30.92 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
595 |
9 |
|
Ebba Lundqvist |
2007 |
UPSALA S |
1:31.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 18 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
0 |
|
Amelia Gustafsson |
2006 |
SK NEPTUN |
1:29.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
731 |
1 |
|
Iza Ramså Ness |
2003 |
SPIF SF |
1:28.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
605 |
2 |
|
Nike Söderström |
2007 |
UPSALA S |
1:28.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
3 |
|
Astrid Lönn |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:28.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
4 |
|
Maja Andersen Nordli |
2005 |
SK Speed |
1:27.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
683 |
5 |
|
Rebecka Ishaq |
2003 |
SS04 |
1:28.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
772 |
6 |
|
Britt Raudsepp |
2007 |
Audentese |
1:28.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
540 |
7 |
|
Filippa Hanikat |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:28.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
8 |
|
Agnes Eva Björnlund |
2004 |
Bærum |
1:28.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
459 |
9 |
|
Alva Sjödin |
2006 |
SUNDSVALL |
1:29.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 19 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
588 |
0 |
|
Sofia Wennerberg |
2005 |
UPSALA S |
1:27.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
1 |
|
Lina Back |
2005 |
S77 |
1:27.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
542 |
2 |
|
Ellinor Eldh |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:26.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
386 |
3 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
SKURU IK |
1:26.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
4 |
|
Sara Pamplona Lund-Iverse |
2006 |
Bærum |
1:26.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
880 |
5 |
|
Sofia Walsh |
2002 |
SPIF SF |
1:26.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
6 |
|
Wilhemina Mekiassen Knuts |
2004 |
SK Speed |
1:26.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
405 |
7 |
|
Johanna Granhällen |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
1:27.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
8 |
|
Ellen Bergman |
2005 |
S77 |
1:27.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
9 |
|
Maja Wallberg |
2005 |
SK NEPTUN |
1:27.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 20 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
838 |
0 |
|
Charlotta Vilsar |
2005 |
Kalevi Uju |
1:26.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
637 |
1 |
|
Frida Steen |
2005 |
VÄSBY SS |
1:26.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
724 |
2 |
|
Emelie Söderström |
2003 |
SPIF SF |
1:25.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
3 |
|
Li Elveskog |
2004 |
SK NEPTUN |
1:25.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
4 |
|
Amina Farahani |
2005 |
SK Speed |
1:25.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
5 |
|
Gudny Grace Wacu Trumpy |
2006 |
SK Speed |
1:25.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
6 |
|
Hedda Mørne-Thomassen |
2004 |
Bærum |
1:25.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
691 |
7 |
|
Leah Ishaq |
2006 |
SS04 |
1:25.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
8 |
|
Matilda Nilsson |
2004 |
HARNÄS SKU |
1:26.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
589 |
9 |
|
Klara Pettersson |
2004 |
UPSALA S |
1:26.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 21 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
0 |
|
Jeanna Wiell |
2001 |
SALA SS |
1:24.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
723 |
1 |
|
Nicole Papachristou |
2003 |
SPIF SF |
1:24.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
2 |
|
Sara Strömsöe |
2006 |
FALUN |
1:24.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Liv Bengtsson |
2005 |
ACS |
1:23.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
487 |
4 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:23.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
5 |
|
Malin Rike Holmann |
2006 |
Bærum |
1:23.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
6 |
|
Engla Blanco |
2006 |
SK NEPTUN |
1:23.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
7 |
|
Frida Rångeby |
2005 |
S77 |
1:24.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
732 |
8 |
|
Emma Thur |
2004 |
SPIF SF |
1:24.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
632 |
9 |
|
Hanna Melander |
2007 |
VÄSBY SS |
1:24.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 22 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
0 |
|
Tuva Hjemli |
2005 |
FALUN |
1:22.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
1 |
|
Else Jomaa |
2004 |
SK NEPTUN |
1:22.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Maja Graczyk |
2002 |
Trondhjems |
1:22.24 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
3 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
SK NEPTUN |
1:21.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
594 |
4 |
|
Sofia Högdin |
2004 |
UPSALA S |
1:20.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
5 |
|
Iris Martinsson |
2005 |
SK NEPTUN |
1:20.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
6 |
|
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
SK NEPTUN |
1:22.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
7 |
|
Elisa Sundberg |
2005 |
SK NEPTUN |
1:22.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
8 |
|
Tuva Blomdahl |
2004 |
HARNÄS SKU |
1:22.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
721 |
9 |
|
Vinona Bothe |
1999 |
SPIF SF |
1:23.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Final 23 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
727 |
0 |
|
Heidi Saluveer |
2003 |
SPIF SF |
1:20.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Malin Ekstrand |
2002 |
Sarpsborg |
1:20.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
535 |
2 |
|
Ella Gunnarsson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:19.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
678 |
3 |
|
Rebecca Höglind |
1998 |
SS04 |
1:19.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
726 |
4 |
|
Lea Granert |
2001 |
SPIF SF |
1:12.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
5 |
|
Tora Hansson |
2002 |
SKURU IK |
1:18.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
795 |
6 |
|
Diana Kornet |
2002 |
Audentese |
1:19.05 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
7 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:19.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
675 |
8 |
|
Karolina Tylets |
2006 |
ÅKERSBERGA |
1:20.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
531 |
9 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:20.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-30 09:33:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|