Startliste for DeltaSwim Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 25 m | 1:02.87 | |
2 | 59 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 1:04.60 | |
3 | 201 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 1:05.13 | |
4 | 72 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:07.28 | |
5 | 253 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 1:08.67 | |
6 | 276 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:08.82 | |
7 | 312 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 1:11.91 | |
8 | 103 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:12.10 | |
9 | 260 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:12.62 | |
10 | 119 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:14.78 | |
11 | 178 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 50 m | 1:16.30 | |
12 | 259 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:17.33 | |
13 | 175 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 25 m | 1:17.45 | |
14 | 121 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 50 m | 1:17.93 | |
15 | 290 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:18.16 | |
16 | 291 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 1:23.68 | |
17 | 92 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 1:23.80 | |
18 | 147 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 25 m | 1:26.30 | |
19 | 225 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 1:27.53 | |
20 | 257 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:30.42 | |
21 | 292 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:31.33 | |
22 | 31 | Rieck Mads Møller | 2006 | DELTA | 0651AO | 25 m | 1:31.44 | |
23 | 89 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 1:33.43 | |
24 | 99 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 50 m | 1:33.45 | |
25 | 168 | Bergmann Jonas | 2006 | H2Odense | 0627AN | 50 m | 1:34.58 | |
26 | 153 | Bentsen Louis Stæhr | 2010 | H2Odense | 1031AB | 25 m | 1:35.53 | |
27 | 95 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 50 m | 1:36.89 | |
28 | 14 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 50 m | 1:38.27 | |
29 | 246 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 1:39.35 | |
30 | 38 | Thomsen Phillip | 2007 | DELTA | 0779AM | 25 m | 1:41.50 | |
31 | 266 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 1:47.50 | |
32 | 159 | Bentsen Vitus Stæhr | 2012 | H2Odense | 1201AA | 25 m | 1:50.44 | |
33 | 307 | Almind Emil | 2008 | H2Odense | 0895AK | 25 m | 1:53.62 | |
34 | 155 | Kjeldsen Martin | 2007 | H2Odense | 0705AO | 25 m | 1:56.97 | |
35 | 161 | Pedersen Jonathan R. S. | 2011 | H2Odense | 1185AA | 25 m | 1:57.85 | |
36 | 157 | Stokbæk Bille | 2009 | H2Odense | 0959AF | 25 m | 2:00.76 | |
37 | 244 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 2:09.82 | |
38 | 156 | Vinther-Okholm Hjalte | 2008 | H2Odense | 0851AK | 50 m | ||
39 | 160 | Bøttiger Gustav | 2008 | H2Odense | 0849AI | 50 m | ||
40 | 173 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 50 m | ||
41 | 245 | Sundstrøm Gustav | 2006 | VEJLE | 0675AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 maj 2019 |
Licens til DeltaSwim | Udskriftstidspunkt | 08:42 |