2019-04-18   14:43:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
9 50m Rintauinti M, P11
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 359 Ossi Oksa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1988 88A200 50m 28.33 LAT
2 42 Wilhelm Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1999 99A027 50m 30.55
3 47 Lauri Elomaa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 00A761 50m 30.66
4 43 Otto Rannikko Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1999 99A384 50m 30.89
5 316 Oskari Arvo Aurajoen Uinti 2002 02A525 50m 31.29 LAT
6 48 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A171 50m 31.39
7 68 Lauri Kinnunen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A537 50m 32.68
8 199 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti 2001 01A613 50m 33.33
9 246 Sharo Mamandi Aurajoen Uinti 2002 02B262 50m 36.86
10 208 Niko Viitala Aurajoen Uinti 2003 03A518 50m 37.13
11 86 Aaro Puutio Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A834 50m 37.99
12 206 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti 2004 04A196 50m 38.12
13 96 Luka Laaksonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A517 50m 40.61
14 231 Felix Kandolin Aurajoen Uinti 2007 07A090 50m 41.42
15 70 Patrik Reiman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A098 50m 41.74
16 223 Konsta Vainio Aurajoen Uinti 2005 05A299 50m 41.83
17 258 Paavo Rautava Aurajoen Uinti 2004 04B222 50m 42.60
18 294 Leevi Arvo Aurajoen Uinti 2004 04B307 50m 42.83
19 89 Eemeli Arnell Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A327 50m 44.06
20 173 Kasper Kytö Nokian Pyry 50m 46.02
2005 05A837
21 242 Alvar Kankare Aurajoen Uinti 50m 47.22
2007 07A252
22 157 Rasmus Salminen Uinti-Vakka 50m 48.05
2004 04B262
23 259 Oliver Jokinen Aurajoen Uinti 50m 48.34
2005 05B022
24 171 Iiro Räty Nokian Pyry 50m 48.75
2006 06A452
25 247 Romeo Manner Aurajoen Uinti 50m 51.12
2008 08A104
26 290 Erik Constable Aurajoen Uinti 50m 51.65
2008 08A503
27 232 Joonatan Davie Aurajoen Uinti 50m 52.88
2006 06A283
28 276 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti 50m 53.62
2007 07A608
29 182 Niilo Lappalainen Nokian Pyry 50m 54.06
2011 11A010
30 180 Konsta Horppu Nokian Pyry 50m 54.48
2008 08A413
31 274 Ian Gonzalez Caton Aurajoen Uinti 50m 55.25
2008 08A328
32 270 Juuso Silfver Aurajoen Uinti 50m 55.84
2007 07A547
33 260 Niilo Lehtinen Aurajoen Uinti 50m 56.21
2009 09A085
34 129 Milo Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 56.54
2008 08A375
35 17 Wili Laiho Seinäjoen Uimarit-58 2008 08A004 50m 59.28
36 292 Niko Visuri Aurajoen Uinti 2007 07A783 50m 1:00.86
37 128 Niklas Honkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A378 50m 1:01.57
38 142 Roope Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A646 50m 1:06.76
39 188 Sisu Toiva Nokian Pyry 2009 09A400 50m 1:08.91
40 272 Urho Lumiainen Aurajoen Uinti 2008 08A333 50m 1:13.67
41 136 Matias Rauhala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A645 50m 1:15.94
42 144 Jasper Pihlava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A695 50m
2019-04-16 23.24.45 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner